TRIADA INTRO BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
269
Wystartowało:
230
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
230
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1CHRZAN Magdalena 432KRAKÓWK30-3900:00:00
2ARMAŃSKA Marianna 400LEGNICAK30-3900:00:00
3MALARA Dalia 528CARBON OCR RACING TEAMZABRZEK30-3900:00:00
4JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-4900:00:02
5BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-3900:00:02
6BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3900:00:02
7HRYC Martyna 467GRYWAŁDK16-2900:00:02
8CHLIPAŁA Paweł 429KAMIENICAM16-2900:00:03
9SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-3900:00:03
10FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-4900:00:03
11DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-3900:00:03
12SAROSI Kristof 670Globo Sport SEDOBRAM16-2900:00:03
13PACHUT Jerzy 551COLWAYSŁOPNICEM16-2900:00:03
14MADZIAR Wiktor 524ZARZECZEM16-2900:00:03
15KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3900:00:03
16SZUMNY Nina 622KRAKÓWK30-3900:00:03
17GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3900:00:03
18ZYGMUNT Tomasz 656GIEDLAROWAM16-2900:00:04
19OLEŚ Rafał 548Husaria Race TeamZEMBRZYCEM16-2900:00:04
20PIETROCZUK Sylwia 561NOANYSAK16-2900:00:04
21KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3900:00:04
22GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-4900:00:04
23SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4900:00:04
24WICHA Małgorzata 637WKS WawelKRAKÓWK16-2900:00:04
25PAWELEC Aleksandra 552Husaria Race TeamKRAKÓWK16-2900:00:04
26NOWAK Piotr 540TYCHYM16-2900:00:04
27CELEJEWSKI Marcin 427Mydłowska Athletic TeamLIPKI WIELKIEM16-2900:00:05
28BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-3900:00:05
29RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4900:00:05
30LANGE Magda 510Stg tarnowGROMNIKK30-3900:00:05
31NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4900:00:05
32BLOK Izabela 41872D ROWMIX JAVA TEAMKRAKOWK30-3900:00:05
33BOROŃ Marlena 639KRAKÓWK16-2900:00:05
34KAPAŁKA Krzysztof 478STG TarnówGROMNIKM60+00:00:05
35ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3900:00:06
36KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-4900:00:06
37BORYCKI Artur 419TGRDĄBROWA TARNOWSKAM40-4900:00:06
38POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 565DDCPUŁAWYK30-3900:00:06
39MADZIAR Mateusz 525AO MYKONOYSTARY SACZM16-2900:00:07
40ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4900:00:07
41KOZIK Adam 500KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM16-2900:00:09
42KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3900:00:10
43KALCZYŃSKI Marcin 475KRAKÓWM16-2900:00:10
44DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4900:00:10
45ŚLUSARSKI Włodek 518WARSZAWAM50-5900:00:10
46CHMIELEWSKA-BORUCH Milena 430MRĄGOWOK30-3900:00:11
47SZUREK Paulina 623MODERÓWKAK30-3900:00:11
48ROZMUS Marzena 586FRELKI LOTAJOMBOJSZOWY NOWEK40-4900:00:11
49SURDEJ Paulina 613STG TarnówTARNÓWK16-2900:00:11
50HAŚNIK Daria 460BIERUŃK30-3900:00:11
51NOWAK Paulina 543Spartan Treining Group TarnówTARNÓWK30-3900:00:11
52OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-3900:00:12
53REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-3900:00:12
54KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-3900:00:12
55DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-4900:00:12
56SKIBA Maciej 139Skibasport.pl / Sportowe DzbanyWAŁBRZYCHM16-2900:00:12
57PINTSCHER Paulina 564RABKA-ZDRÓJK30-3900:00:12
58PODOLAK Zbigniew 567Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM50-5900:00:12
59TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4900:00:12
60JACHIMOWICZ Jarosław 468Spartan training group TarnówTARNÓWM16-2900:00:12
61GARDEŁA Justyna 449WOLBROM TEAMWOLBROMK30-3900:00:12
62ROGOWSKA Aleksandra 582Siostry OlsenKRAKÓWK16-2900:00:12
63PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-3900:00:12
64SOSNOWSKI Roman 609Lacho TeamKRAKOWM50-5900:00:13
65KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3900:00:13
66MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3900:00:13
67MIKOŚ Magdalena 535KRAKÓWK30-3900:00:13
68BISZCZUK Mariola 417The ThrulersPUŁAWYK30-3900:00:13
69STEFANIUK Marzena 610RADZYMINK30-3900:00:13
70SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3900:00:13
71KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4900:00:13
72BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:13
73RADOSZ-KWASEK Agata 575Muay Running TeamKRAKÓWK30-3900:00:13
74SALAMON Barbara 590GLIWICEK40-4900:00:13
75REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-4900:00:14
76KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-4900:00:14
77KOPEĆ Krystian 491RYCZÓWEKM16-2900:00:14
78KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4900:00:14
79ZAJĄCZKOWSKA Ewelina 650Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK30-3900:00:14
80SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 591Drużyna TVNWARSZAWAK60+00:00:14
81KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3900:00:14
82TRUSZKOWSKA Marta 628WARSZAWAK30-3900:00:14
83DZIÓBEK Sylwia 444WIELICZKAK40-4900:00:14
84MARKOWSKA Jadwiga 530WIELICZKAK30-3900:00:14
85ZIÓŁEK Kornelia 654WARSZAWAK30-3900:00:14
86BRODAWKA Olga 421WARSZAWAK30-3900:00:14
87HENDZLIK Monika 463CZĘSTOCHOWAK40-4900:00:15
88REJMAN Dorota 580TARNOBRZEGK40-4900:00:15
89TOKARSKA Bożena 624#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK40-4900:00:15
90TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4900:00:15
91BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3900:00:15
92ŁUCZAK Paweł 522KRAKÓWM16-2900:00:15
93KRÓLIKOWSKA Anna 503Husaria Race TeamMODLNICZKAK16-2900:00:15
94OTOLA Iwona 550Endurance TeamCHORZÓWK30-3900:00:15
95GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:15
96JACKOWSKA Ewa 660Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK40-4900:00:15
97GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-4900:00:16
98WOŹNIAK Janusz 643PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM50-5900:00:16
99BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3900:00:16
100SAROSI Boldi 592DOBRAM16-2900:00:16
101PROCHASEK Anna 569SKRBEŃSKOK30-3900:00:16
102GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4900:00:16
103SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4900:00:16
104SZCZESNIAK Agnieszka 616SB SoboleWARSZAWAK40-4900:00:16
105WOŹNIAK Lidia 644PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK50-5900:00:16
106SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4900:00:16
107BUNIKOWSKA Emilia 425KRAKÓWK30-3900:00:16
108JACKOWSKI Jacek 661Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM40-4900:00:16
109SEBZDA Malgorzata 593Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK40-4900:00:16
110CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-4900:00:17
111ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3900:00:17
112ŻUKOWSKI Grzegorz 657Endurance TeamSIEMIANOWICEM50-5900:00:17
113ROGÓŻ Elżbieta 583ProRunning PromotionWARSZAWAK40-4900:00:17
114HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3900:00:17
115SIEKANIEC Dorota 595Nidec All for DreamsKRAKÓWK30-3900:00:17
116ZAŁUBSKA Anna 652dietetyk-niepolomice.plKRAKÓWK30-3900:00:17
117JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3900:00:17
118MICHALIK Justyna 533Zabierzow biegaZABIERZOWK30-3900:00:17
119CIMASZEWSKI Michał 434WAŁBRZYCHM16-2900:00:18
120SOKOŁOWSKI Władysław 607Husaria Race TeamKRAKÓWM16-2900:00:18
121HERLICZKA Renata 465Aml-Fly TeamGLIWICEK30-3900:00:18
122WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4900:00:18
123ZIÓŁEK Teresa 655STEY INSANEJACKÓWK60+00:00:18
124DZIEWIĄTKOWSKA Ewa 443STARE BABICEK40-4900:00:18
125MEINERT Jakub 532Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM16-2900:00:18
126BALCERZAK Krystyna 402ŁÓDŹK40-4900:00:18
127WIŚNIEWSKA Dorota 633ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4900:00:18
128KOWALCZYK Justyna 499AccentureWARSZAWAK50-5900:00:18
129HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4900:00:19
130PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4900:00:19
131JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4900:00:19
132BEDNARZ Anna 40842 Do SzczęściaSIEDLISKAK16-2900:00:19
133MAJDA Karolina 527KRAKÓWK16-2900:00:19
134RACZEK Radosław 574Gorący Potok TeamKRAKÓWM16-2900:00:19
135CIECHAROWSKA Justyna 433ŻYRARDÓWK30-3900:00:19
136SIATKA Agnieszka 594Running PerformanceKRAKÓWK40-4900:00:19
137OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3900:00:20
138KONS Katarzyna 487Poka Herki TeamŁĄCZANYK16-2900:00:20
139RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4900:00:20
140NOWACZEK Aleksandra 539Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3900:00:20
141LULA Radek 517WARSZAWAM40-4900:00:20
142ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3900:00:20
143KANDERSKI Sławek 476WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM50-5900:00:20
144KWIATKOWSKA Katarzyna 509runkasiarunMARKIK30-3900:00:20
145DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3900:00:21
146STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4900:00:21
147UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4900:00:21
148FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4900:00:21
149SKIBA Katarzyna 599ZDUŃSKA WOLAK40-4900:00:21
150RUTKOWSKA Milena 588Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3900:00:21
151KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4900:00:22
152KŁOPOT Grażyna 481Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK40-4900:00:22
153RADYK Joanna 576Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK30-3900:00:22
154KOPCZYK Jakub 489LUBLINM16-2900:00:22
155PAWŁOWSKA Maria 555MarusiabiegaPLJANOWIECK40-4900:00:22
156GRABOWSKA Joanna 457SPC/ KM UMKTORUŃK40-4900:00:22
157GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4900:00:23
158BURMAN Beata 426MUROWANA GOŚLINAK40-4900:00:23
159RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3900:00:23
160HEPNER Malwina 464Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30-3900:00:23
161KOSTKA Aneta 496Adidas Runners WarsawKAZIMIERÓWK16-2900:00:23
162BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3900:00:23
163TROJANOWSKA Kinga 627ZLOTOWK60+00:00:23
164LUDKA Dagmara 513ZŁOTÓWK40-4900:00:23
165BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4900:00:23
166WÓŁKIEWICZ Dorota 647KS StaszewscyPRUSZKÓWK50-5900:00:24
167NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4900:00:24
168BEZKOROWAJNY Joanna 411NokiaSIEPRAWK30-3900:00:24
169KUREK Małgorzata 508Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3900:00:24
170ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 649NIE MAM POMYSŁUŁÓDŹK30-3900:00:24
171OGAZA Anna 546SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3900:00:24
172NOWAK Ewelina 541STG TarnówGROMNIKK30-3900:00:24
173BEŚCIAK Kamil 407Spartan Training Group TarnówTARNÓWM16-2900:00:25
174PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3900:00:25
175DĄBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3900:00:25
176KRAVETS Anastasiia 502TRANSPOREONKRAKÓWK16-2900:00:25
177SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4900:00:25
178WIŚNIEWSKA Katarzyna 634WIŚNIA TeamWARSZAWAK40-4900:00:25
179JASIUL Mariola 472LEGIONOWOK40-4900:00:25
180LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3900:00:26
181LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3900:00:26
182KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30-3900:00:26
183PIETROŃ Monika 562Lemon TeamKRAKÓWK30-3900:00:26
184WALKOWSKA Justyna 631JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAK40-4900:00:26
185LEFELIC Monika 512WARSZAWAK40-4900:00:26
186NORWECKA Sylwia 538KRAKÓWK30-3900:00:27
187ŁĘPICKA Marta 520WARSZAWAK16-2900:00:27
188ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3900:00:27
189LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4900:00:27
190KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3900:00:27
190GERLE-KOTULA Anna 452KATOWICEK30-3900:00:27
192BEDNARZ Józef 410SIEDLISKAM16-2900:00:28
193GAWRYLAK Beata 450ZumbiaryPIASECZNOK40-4900:00:28
194KURCIŃSKA Lidia 507PIASECZNOK30-3900:00:28
195ŁUKASZEWSKA Katarzyna 523ŁOZISKAK50-5900:00:28
196MIERZEJEWSKA Olga 534SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3900:00:28
197SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3900:00:29
198CHLEWICKA Magdalena 414Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3900:00:29
199WARCHOCKA Ewelina 632LUBLINK40-4900:00:29
200POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4900:00:29
201RUDNIK Katarzyna 587WARSZAWAK30-3900:00:29
202WÓŁKIEWICZ Paweł 648Ox5PRUSZKÓWM50-5900:00:30
203KORPALSKI Jacek 494WARSZAWAM50-5900:00:30
204ŻURKOWSKA Dorota 658JÓZEFÓWK30-3900:00:30
205STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3900:00:30
206DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4900:00:30
207GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4900:00:31
208JAROSZEWSKA Iwona 471KOZIEGŁOWYK40-4900:00:31
209PIETRZYKOWSKA Katarzyna 563WROCŁAWK30-3900:00:31
210SOSNOWSKA Barbara 608Lacho TeamKRAKÓWK40-4900:00:31
211DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 442Srtg-NiepołomiceTARGOWISKOK40-4900:00:31
212ZIENKIEWICZ Agata 653WROCŁAWK30-3900:00:31
213SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4900:00:32
214ŁATA Katarzyna 519WROCŁAWK40-4900:00:32
215PUKOCZ Katarzyna 573ŚWIĘTOCHŁOWICEK30-3900:00:32
216KORNAGA Kamil 493KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM16-2900:00:32
217PRZYBYŁKA Agnieszka 571MYSŁOWICEK30-3900:00:33
218BRODECKI Adam 422WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM16-2900:00:33
219SKORUPKA Anna 602SIEDLCEK40-4900:00:33
220ŚWIEŻEWSKA Klementyna 640WARSZAWAK30-3900:00:34
221PRZYBYŁO Marta 572KRAKÓWK30-3900:00:34
222ŚWIEŻEWSKA Kaja 641LONDYNK30-3900:00:35
223SIERECKA Dorota 596Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK40-4900:00:35
224SMOGORZEWSKA Marta 605wkurw_teamWARSZAWAK30-3900:00:35
225MATUSZCZAK Angelika 531STG TarnówTARNÓWK30-3900:00:35
226WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3900:00:36
227KAPAŁKA Bożena 477STG TarnówGROMNIKK50-5900:00:36
228WIECZOREK Andrzej 638TARNÓWM50-5900:00:36
229MALOCHLEB Mateusz 659Zawisza Stara KuźniaKATOWICEM16-2900:00:36
229KOSZNIRUK Elzbieta 497Wybiegaj SiebieCHOTOMÓWK50-5900:00:38
Znaleziono 230 wynik(ów)