TRIADA INTRO BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
269
Wystartowało:
230
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
230
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ROGÓŻ Elżbieta 583ProRunning PromotionWARSZAWAK40-491K 1700:00:1701:25:28.8501:25:46.10 8:327,0
2HENDZLIK Monika 463CZĘSTOCHOWAK40-492K 2000:00:1501:27:36.3501:27:51.60+00:02:058:456,8
3ROZMUS Marzena 586FRELKI LOTAJOMBOJSZOWY NOWEK40-493K 2100:00:1101:27:58.6001:28:10.35+00:02:248:476,8
4REJMAN Dorota 580TARNOBRZEGK40-494K 2300:00:1501:29:38.1001:29:53.25+00:04:078:576,7
5DZIÓBEK Sylwia 444WIELICZKAK40-495K 2400:00:1401:30:18.3001:30:33.05+00:04:469:016,6
6TOKARSKA Bożena 624#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK40-496K 2900:00:1501:31:34.0501:31:49.80+00:06:039:096,6
7SZCZESNIAK Agnieszka 616SB SoboleWARSZAWAK40-497K 3300:00:1601:33:48.0001:34:04.60+00:08:189:226,4
8SKIBA Katarzyna 599ZDUŃSKA WOLAK40-498K 4300:00:2101:35:21.2001:35:42.45+00:09:569:326,3
9WARCHOCKA Ewelina 632LUBLINK40-499K 4400:00:2901:35:34.5501:36:04.30+00:10:189:336,3
10GAWRYLAK Beata 450ZumbiaryPIASECZNOK40-4910K 4900:00:2801:37:24.2001:37:53.00+00:12:069:446,2
11BURMAN Beata 426MUROWANA GOŚLINAK40-4911K 5300:00:2301:38:45.0001:39:08.15+00:13:229:526,1
12SALAMON Barbara 590GLIWICEK40-4912K 5400:00:1301:39:19.0001:39:32.60+00:13:469:556,0
13ŁATA Katarzyna 519WROCŁAWK40-4913K 5600:00:3201:40:14.6001:40:46.65+00:15:0010:016,0
14JAROSZEWSKA Iwona 471KOZIEGŁOWYK40-4914K 6400:00:3101:42:37.1501:43:08.60+00:17:2210:155,8
15DZIEWIĄTKOWSKA Ewa 443STARE BABICEK40-4915K 6700:00:1801:43:04.6001:43:23.10+00:17:3710:185,8
16SIATKA Agnieszka 594Running PerformanceKRAKÓWK40-4916K 7000:00:1901:44:18.6001:44:38.15+00:18:5210:255,8
17BALCERZAK Krystyna 402ŁÓDŹK40-4917K 7300:00:1801:45:40.1501:45:58.60+00:20:1210:345,7
18KŁOPOT Grażyna 481Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK40-4918K 7700:00:2201:47:46.4001:48:08.65+00:22:2210:465,6
19JACKOWSKA Ewa 660Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK40-4919K 8000:00:1501:48:35.8001:48:51.05+00:23:0410:515,5
20SEBZDA Malgorzata 593Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK40-4920K 8100:00:1601:48:42.0001:48:58.30+00:23:1210:525,5
21WALKOWSKA Justyna 631JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAK40-4921K 8600:00:2601:50:34.7501:51:01.45+00:25:1511:035,4
22LUDKA Dagmara 513ZŁOTÓWK40-4922K 8700:00:2301:51:40.0001:52:03.65+00:26:1711:105,4
23PAWŁOWSKA Maria 555MarusiabiegaPLJANOWIECK40-4923K 9000:00:2201:55:10.3001:55:32.85+00:29:4611:315,2
24WIŚNIEWSKA Katarzyna 634WIŚNIA TeamWARSZAWAK40-4924K 9100:00:2501:55:08.3001:55:34.05+00:29:4711:305,2
25GRABOWSKA Joanna 457SPC/ KM UMKTORUŃK40-4925K 9200:00:2201:55:43.9001:56:06.15+00:30:2011:345,2
26SOSNOWSKA Barbara 608Lacho TeamKRAKÓWK40-4926K 9400:00:3101:56:55.2001:57:26.35+00:31:4011:415,1
27DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 442Srtg-NiepołomiceTARGOWISKOK40-4927K 9500:00:3101:58:11.6001:58:43.50+00:32:5711:495,1
28LEFELIC Monika 512WARSZAWAK40-4928K 9700:00:2602:00:19.8002:00:46.25+00:35:0012:025,0
29WIŚNIEWSKA Dorota 633ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4929K 9800:00:1802:00:40.3002:00:58.75+00:35:1212:045,0
30JASIUL Mariola 472LEGIONOWOK40-4930K 10100:00:2502:03:55.1502:04:20.40+00:38:3412:234,8
31SKORUPKA Anna 602SIEDLCEK40-4931K 10200:00:3302:07:55.2502:08:28.75+00:42:4212:474,7
32SIERECKA Dorota 596Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK40-4932K 10400:00:3502:08:11.3002:08:46.55+00:43:0012:494,7
Znaleziono 32 wynik(ów)