TRIADA INTRO BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
269
Wystartowało:
230
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
230
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-491M 100:00:0200:52:27.0000:52:29.05 5:1411,4
2MADZIAR Mateusz 525AO MYKONOYSTARY SACZM16-291M 200:00:0700:55:13.3500:55:20.80+00:02:515:3110,9
3CHLIPAŁA Paweł 429KAMIENICAM16-292M 300:00:0300:55:17.1500:55:20.95+00:02:515:3110,9
4ZYGMUNT Tomasz 656GIEDLAROWAM16-293M 400:00:0400:55:19.5000:55:23.55+00:02:545:3110,8
5SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-391M 500:00:0300:55:30.0500:55:33.80+00:03:045:3310,8
6FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-492M 600:00:0300:55:44.9500:55:48.25+00:03:195:3410,8
7DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-392M 700:00:0300:57:31.4500:57:34.55+00:05:055:4510,4
8SAROSI Kristof 670Globo Sport SEDOBRAM16-294M 800:00:0300:57:50.3000:57:53.50+00:05:245:4710,4
9KOZIK Adam 500KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM16-295M 900:00:0900:57:55.1000:58:05.05+00:05:365:4710,4
10PACHUT Jerzy 551COLWAYSŁOPNICEM16-296M 1000:00:0300:58:21.5000:58:24.60+00:05:555:5010,3
11CELEJEWSKI Marcin 427Mydłowska Athletic TeamLIPKI WIELKIEM16-297M 1100:00:0500:59:15.8500:59:21.25+00:06:525:5510,1
12MADZIAR Wiktor 524ZARZECZEM16-298M 1200:00:0301:00:04.6501:00:08.60+00:07:396:0010,0
13BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-393M 1300:00:0201:00:18.2501:00:20.65+00:07:516:0110,0
14BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-394M 1400:00:0501:02:23.1001:02:28.55+00:09:596:149,6
15OLEŚ Rafał 548Husaria Race TeamZEMBRZYCEM16-299M 1500:00:0401:02:33.7001:02:37.95+00:10:086:159,6
16REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-493M 1600:00:1401:03:24.3501:03:38.85+00:11:096:209,5
17OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-395M 1700:00:1201:03:31.9001:03:44.50+00:11:156:219,4
18ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-396M 1800:00:0601:03:41.9001:03:48.10+00:11:196:229,4
19REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-397M 1900:00:1201:03:54.5001:04:06.80+00:11:376:239,4
20KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-398M 2000:00:1201:03:54.7501:04:07.10+00:11:386:239,4
21BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-399M 2100:00:0201:04:24.2001:04:26.85+00:11:576:269,3
22DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-494M 2200:00:1201:05:07.1501:05:19.75+00:12:506:309,2
23KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-495M 2300:00:0601:06:24.8001:06:31.30+00:14:026:389,0
24KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3910M 2400:00:0301:07:21.7001:07:25.10+00:14:566:448,9
25RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-496M 2500:00:0501:07:45.4001:07:50.65+00:15:216:468,9
26KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3911M 2600:00:0401:08:07.2001:08:11.25+00:15:426:488,8
27KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3912M 2700:00:1001:09:14.8001:09:25.45+00:16:566:558,7
28GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-497M 2800:00:0401:10:01.4501:10:05.90+00:17:367:008,6
29BORYCKI Artur 419TGRDĄBROWA TARNOWSKAM40-498M 2900:00:0601:10:40.6501:10:46.65+00:18:177:048,5
30SOSNOWSKI Roman 609Lacho TeamKRAKOWM50-591M 3000:00:1301:10:35.8001:10:48.90+00:18:197:038,5
31CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-499M 3100:00:1701:10:35.2001:10:52.85+00:18:237:038,5
32SKIBA Maciej 139Skibasport.pl / Sportowe DzbanyWAŁBRZYCHM16-2910M 3200:00:1201:11:09.3501:11:21.40+00:18:527:068,4
33KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3913M 3300:00:1301:11:20.3501:11:34.15+00:19:057:088,4
34DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3914M 3400:00:2101:11:49.9001:12:11.85+00:19:427:118,4
35SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4910M 3500:00:0401:12:31.6501:12:36.00+00:20:067:158,3
36MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3915M 3600:00:1301:12:41.9001:12:55.85+00:20:267:168,3
37GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-4911M 3700:00:1601:13:07.5501:13:24.30+00:20:557:188,2
38KALCZYŃSKI Marcin 475KRAKÓWM16-2911M 3800:00:1001:13:17.3001:13:27.55+00:20:587:198,2
39HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4912M 3900:00:1901:13:23.7501:13:43.45+00:21:147:208,2
40KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-4913M 4000:00:1401:13:31.2001:13:45.40+00:21:167:218,2
41NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4914M 4100:00:0501:13:42.4501:13:47.90+00:21:187:228,1
42WOŹNIAK Janusz 643PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM50-592M 4200:00:1601:15:06.8001:15:23.75+00:22:547:308,0
43BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3916M 4300:00:1601:16:26.8001:16:43.55+00:24:147:387,8
44PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4915M 4400:00:1901:16:39.8501:16:59.20+00:24:307:407,8
45KOPEĆ Krystian 491RYCZÓWEKM16-2912M 4500:00:1401:16:45.9001:17:00.65+00:24:317:407,8
46KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4916M 4600:00:1401:17:06.5501:17:21.05+00:24:527:427,8
47GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3917M 4700:00:0301:17:19.6501:17:23.40+00:24:547:447,8
48SAROSI Boldi 592DOBRAM16-2913M 4800:00:1601:18:21.1001:18:37.20+00:26:087:507,7
49PODOLAK Zbigniew 567Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM50-593M 4900:00:1201:19:15.4001:19:27.55+00:26:587:557,6
50TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4917M 5000:00:1201:19:16.5501:19:29.05+00:27:007:557,6
51GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4918M 5100:00:2301:19:59.1501:20:22.35+00:27:537:597,5
52BEŚCIAK Kamil 407Spartan Training Group TarnówTARNÓWM16-2914M 5200:00:2501:20:34.0501:20:59.90+00:28:308:037,4
53CIMASZEWSKI Michał 434WAŁBRZYCHM16-2915M 5300:00:1801:20:53.6501:21:12.10+00:28:438:057,4
54SOKOŁOWSKI Władysław 607Husaria Race TeamKRAKÓWM16-2916M 5400:00:1801:21:10.3501:21:28.35+00:28:598:077,4
55STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4919M 5500:00:2101:21:21.4501:21:42.95+00:29:138:087,4
56OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3918M 5600:00:2001:21:30.7501:21:50.85+00:29:218:097,4
57LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3919M 5700:00:2601:21:49.9001:22:16.60+00:29:478:117,3
58ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3920M 5800:00:1701:22:29.2001:22:47.00+00:30:178:157,3
59SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3921M 5900:00:1301:22:37.8501:22:51.40+00:30:228:157,3
60DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4920M 6000:00:1001:23:13.2501:23:24.10+00:30:558:197,2
61KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4921M 6100:00:1301:23:16.1501:23:29.50+00:31:008:197,2
62ŚLUSARSKI Włodek 518WARSZAWAM50-594M 6200:00:1001:23:38.0001:23:48.75+00:31:198:217,2
63BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4922M 6300:00:1301:23:53.4001:24:06.45+00:31:378:237,2
64JACHIMOWICZ Jarosław 468Spartan training group TarnówTARNÓWM16-2917M 6400:00:1201:24:06.5501:24:18.60+00:31:498:247,1
65NOWAK Piotr 540TYCHYM16-2918M 6500:00:0401:24:14.3001:24:18.85+00:31:498:257,1
66UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4923M 6600:00:2101:25:00.9001:25:22.20+00:32:538:307,1
67ŻUKOWSKI Grzegorz 657Endurance TeamSIEMIANOWICEM50-595M 6700:00:1701:25:16.7001:25:34.35+00:33:058:317,0
68FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4924M 6800:00:2101:26:02.5501:26:24.50+00:33:558:367,0
68JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4924M 6800:00:1901:26:04.5501:26:24.50+00:33:558:367,0
70HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3922M 7000:00:1701:26:44.6001:27:02.25+00:34:338:406,9
71GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4926M 7100:00:1601:27:03.3501:27:19.70+00:34:508:426,9
72SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3923M 7200:00:2901:27:22.4501:27:51.90+00:35:228:446,9
73PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3924M 7300:00:2501:27:39.1001:28:04.95+00:35:358:456,8
74KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4927M 7400:00:2201:27:46.9001:28:09.75+00:35:408:466,8
75LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3925M 7500:00:2601:27:52.8001:28:18.85+00:35:498:476,8
76KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3926M 7600:00:1401:28:47.6501:29:02.10+00:36:338:526,8
77BEDNARZ Józef 410SIEDLISKAM16-2919M 7700:00:2801:29:24.2501:29:52.95+00:37:238:566,7
78RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4928M 7800:00:2001:29:50.7501:30:11.30+00:37:428:596,7
79WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3927M 7900:00:3601:30:57.3001:31:33.60+00:39:049:056,6
80TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4929M 8000:00:1501:31:34.7001:31:49.85+00:39:209:096,6
81BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3928M 8100:00:1501:32:27.2001:32:42.95+00:40:139:146,5
82ŁUCZAK Paweł 522KRAKÓWM16-2920M 8200:00:1501:32:57.7001:33:12.90+00:40:439:176,5
83KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30-3929M 8300:00:2601:33:36.0501:34:02.85+00:41:339:216,4
84SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4930M 8400:00:1601:33:48.0001:34:04.45+00:41:359:226,4
85DĄBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3930M 8500:00:2501:33:43.9501:34:09.90+00:41:409:226,4
86NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4931M 8600:00:2401:35:04.1501:35:28.20+00:42:599:306,3
87GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4932M 8700:00:3101:35:06.6001:35:38.50+00:43:099:306,3
88WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4933M 8800:00:1801:35:35.8001:35:54.50+00:43:259:336,3
89RACZEK Radosław 574Gorący Potok TeamKRAKÓWM16-2921M 8900:00:1901:37:19.6501:37:39.35+00:45:109:446,2
90PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-3931M 9000:00:1201:38:28.8501:38:41.45+00:46:129:506,1
91POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4934M 9100:00:2901:38:34.6501:39:03.75+00:46:349:516,1
92SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4935M 9200:00:3201:38:54.9501:39:27.90+00:46:589:536,1
93RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3932M 9300:00:2301:40:14.9501:40:38.65+00:48:0910:016,0
94ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4936M 9400:00:0701:42:10.7501:42:17.75+00:49:4810:135,9
95BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3933M 9500:00:2301:42:34.1501:42:58.10+00:50:2910:155,8
96WÓŁKIEWICZ Paweł 648Ox5PRUSZKÓWM50-596M 9600:00:3001:42:37.8001:43:08.55+00:50:3910:155,8
97SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4937M 9700:00:1601:43:05.7501:43:22.35+00:50:5310:185,8
98MEINERT Jakub 532Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM16-2922M 9800:00:1801:44:05.2001:44:23.40+00:51:5410:245,8
99GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4938M 9900:00:1501:44:53.1501:45:08.65+00:52:3910:295,7
100JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3934M 10000:00:1701:44:58.4001:45:15.45+00:52:4610:295,7
101KAPAŁKA Krzysztof 478STG TarnówGROMNIKM60+1M 10100:00:0501:45:46.1001:45:51.20+00:53:2210:345,7
102SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4939M 10200:00:2501:46:32.3001:46:58.05+00:54:2910:395,6
103KORPALSKI Jacek 494WARSZAWAM50-597M 10300:00:3001:47:03.8501:47:33.90+00:55:0410:425,6
104JACKOWSKI Jacek 661Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM40-4940M 10400:00:1601:48:33.9501:48:50.55+00:56:2110:515,5
105LULA Radek 517WARSZAWAM40-4941M 10500:00:2001:48:32.7501:48:53.45+00:56:2410:515,5
106ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3935M 10600:00:2001:51:59.3001:52:19.85+00:59:5011:115,4
107BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4942M 10700:00:2301:53:25.0001:53:48.40+01:01:1911:205,3
108KOPCZYK Jakub 489LUBLINM16-2923M 10800:00:2201:54:00.3501:54:23.05+01:01:5411:245,3
109ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3936M 10900:00:2701:54:29.5001:54:57.40+01:02:2811:275,2
110BRODECKI Adam 422WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM16-2924M 11000:00:3301:55:22.7001:55:56.45+01:03:2711:325,2
111KANDERSKI Sławek 476WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM50-598M 11100:00:2001:55:46.4001:56:06.45+01:03:3711:345,2
112STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3937M 11200:00:3001:59:40.5502:00:11.10+01:07:4211:585,0
113DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4943M 11300:00:3002:01:40.5002:02:11.15+01:09:4212:104,9
114LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4944M 11400:00:2702:06:08.6502:06:36.25+01:14:0712:364,8
115KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3938M 11500:00:2702:12:25.6002:12:53.50+01:20:2413:144,5
116KORNAGA Kamil 493KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM16-2925M 11600:00:3202:13:16.0502:13:48.85+01:21:1913:194,5
117WIECZOREK Andrzej 638TARNÓWM50-599M 11700:00:3602:22:20.1002:22:57.00+01:30:2714:144,2
118MALOCHLEB Mateusz 659Zawisza Stara KuźniaKATOWICEM16-2926M 11800:00:3602:44:26.2002:45:03.05+01:52:3416:263,6
Znaleziono 118 wynik(ów)