TRIADA INTRO BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
269
Wystartowało:
230
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
230
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-491M 100:00:0200:52:27.0000:52:29.05 5:1411,4
2FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-492M 600:00:0300:55:44.9500:55:48.25+00:03:195:3410,8
3REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-493M 1600:00:1401:03:24.3501:03:38.85+00:11:096:209,5
4DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-494M 2200:00:1201:05:07.1501:05:19.75+00:12:506:309,2
5KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-495M 2300:00:0601:06:24.8001:06:31.30+00:14:026:389,0
6RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-496M 2500:00:0501:07:45.4001:07:50.65+00:15:216:468,9
7GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-497M 2800:00:0401:10:01.4501:10:05.90+00:17:367:008,6
8BORYCKI Artur 419TGRDĄBROWA TARNOWSKAM40-498M 2900:00:0601:10:40.6501:10:46.65+00:18:177:048,5
9CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-499M 3100:00:1701:10:35.2001:10:52.85+00:18:237:038,5
10SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4910M 3500:00:0401:12:31.6501:12:36.00+00:20:067:158,3
11GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-4911M 3700:00:1601:13:07.5501:13:24.30+00:20:557:188,2
12HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4912M 3900:00:1901:13:23.7501:13:43.45+00:21:147:208,2
13KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-4913M 4000:00:1401:13:31.2001:13:45.40+00:21:167:218,2
14NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4914M 4100:00:0501:13:42.4501:13:47.90+00:21:187:228,1
15PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4915M 4400:00:1901:16:39.8501:16:59.20+00:24:307:407,8
16KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4916M 4600:00:1401:17:06.5501:17:21.05+00:24:527:427,8
17TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4917M 5000:00:1201:19:16.5501:19:29.05+00:27:007:557,6
18GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4918M 5100:00:2301:19:59.1501:20:22.35+00:27:537:597,5
19STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4919M 5500:00:2101:21:21.4501:21:42.95+00:29:138:087,4
20DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4920M 6000:00:1001:23:13.2501:23:24.10+00:30:558:197,2
21KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4921M 6100:00:1301:23:16.1501:23:29.50+00:31:008:197,2
22BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4922M 6300:00:1301:23:53.4001:24:06.45+00:31:378:237,2
23UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4923M 6600:00:2101:25:00.9001:25:22.20+00:32:538:307,1
24FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4924M 6800:00:2101:26:02.5501:26:24.50+00:33:558:367,0
24JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4924M 6800:00:1901:26:04.5501:26:24.50+00:33:558:367,0
26GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4926M 7100:00:1601:27:03.3501:27:19.70+00:34:508:426,9
27KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4927M 7400:00:2201:27:46.9001:28:09.75+00:35:408:466,8
28RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4928M 7800:00:2001:29:50.7501:30:11.30+00:37:428:596,7
29TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4929M 8000:00:1501:31:34.7001:31:49.85+00:39:209:096,6
30SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4930M 8400:00:1601:33:48.0001:34:04.45+00:41:359:226,4
31NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4931M 8600:00:2401:35:04.1501:35:28.20+00:42:599:306,3
32GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4932M 8700:00:3101:35:06.6001:35:38.50+00:43:099:306,3
33WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4933M 8800:00:1801:35:35.8001:35:54.50+00:43:259:336,3
34POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4934M 9100:00:2901:38:34.6501:39:03.75+00:46:349:516,1
35SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4935M 9200:00:3201:38:54.9501:39:27.90+00:46:589:536,1
36ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4936M 9400:00:0701:42:10.7501:42:17.75+00:49:4810:135,9
37SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4937M 9700:00:1601:43:05.7501:43:22.35+00:50:5310:185,8
38GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4938M 9900:00:1501:44:53.1501:45:08.65+00:52:3910:295,7
39SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4939M 10200:00:2501:46:32.3001:46:58.05+00:54:2910:395,6
40JACKOWSKI Jacek 661Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM40-4940M 10400:00:1601:48:33.9501:48:50.55+00:56:2110:515,5
41LULA Radek 517WARSZAWAM40-4941M 10500:00:2001:48:32.7501:48:53.45+00:56:2410:515,5
42BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4942M 10700:00:2301:53:25.0001:53:48.40+01:01:1911:205,3
43DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4943M 11300:00:3002:01:40.5002:02:11.15+01:09:4212:104,9
44LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4944M 11400:00:2702:06:08.6502:06:36.25+01:14:0712:364,8
Znaleziono 44 wynik(ów)