TRIADA INTRO GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
263
Wystartowało:
239
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
239
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-491M 100:00:0001:22:49.6001:22:49.85 5:1011,6
2GABRYŚ Rafał 447Kawik Running TeamSZCZAWAM30-391M 200:00:0101:28:01.4001:28:03.25+00:05:135:3010,9
3PACHUT Jerzy 551COLWAYSŁOPNICEM16-291M 300:00:0101:28:28.7001:28:29.85+00:05:405:3110,9
4CHLIPAŁA Paweł 429KAMIENICAM16-292M 400:00:0101:28:52.0501:28:53.20+00:06:035:3310,8
5FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-492M 500:00:0101:30:20.0501:30:21.80+00:07:315:3810,6
6DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-392M 600:00:0201:31:05.2001:31:07.20+00:08:175:4110,5
7CELEJEWSKI Marcin 427Mydłowska Athletic TeamLIPKI WIELKIEM16-293M 700:00:0001:33:22.7501:33:22.75+00:10:325:5010,3
8ZYGMUNT Tomasz 656GIEDLAROWAM16-294M 800:00:0301:33:29.8501:33:33.60+00:10:435:5010,3
9MADZIAR Wiktor 524ZARZECZEM16-295M 900:00:0301:35:00.7001:35:03.80+00:12:135:5610,1
10SAROSI Kristof 670Globo Sport SEDOBRAM16-296M 1000:00:0201:36:18.2501:36:20.60+00:13:306:0110,0
11KOZIK Adam 500KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM16-297M 1100:00:0401:36:31.6501:36:36.05+00:13:466:029,9
12MADZIAR Mateusz 525AO MYKONOYSTARY SACZM16-298M 1200:00:0201:36:36.2001:36:39.10+00:13:496:029,9
13SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-393M 1300:00:0101:36:56.8501:36:58.25+00:14:086:039,9
14BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-394M 1400:00:0101:37:24.6501:37:26.10+00:14:366:059,9
15BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-395M 1500:00:1801:40:53.9001:41:12.00+00:18:226:189,5
16BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-396M 1600:00:0101:43:29.0501:43:31.00+00:20:416:289,3
17OLEŚ Rafał 548Husaria Race TeamZEMBRZYCEM16-299M 1700:00:0001:43:51.6001:43:51.60+00:21:016:299,2
18OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-397M 1800:00:1701:43:42.3001:43:59.65+00:21:096:289,3
19ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-398M 1900:00:0301:47:46.7501:47:50.50+00:25:006:448,9
20PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-399M 2000:00:1101:48:34.9001:48:45.95+00:25:566:478,8
21PIETROCZUK Sylwia 561NOANYSAK16-291K 100:00:0201:49:55.3001:49:58.10+00:27:086:528,7
22REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-3910M 2100:00:0601:52:36.0001:52:42.45+00:29:527:028,5
23KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-3911M 2200:00:0701:52:35.1001:52:42.50+00:29:527:028,5
24GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-493M 2300:00:0501:54:09.4001:54:14.95+00:31:257:088,4
25KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3912M 2400:00:1401:54:09.1501:54:23.45+00:31:337:088,4
26REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-494M 2500:00:0801:55:51.3501:55:59.65+00:33:097:148,3
27DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-495M 2600:00:3001:55:38.7001:56:08.80+00:33:187:138,3
28KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3913M 2700:00:0901:56:20.7001:56:30.20+00:33:407:168,3
29SKIBA Maciej 139Skibasport.pl / Sportowe DzbanyWAŁBRZYCHM16-2910M 2800:00:5601:55:40.1001:56:36.20+00:33:467:138,3
30KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3914M 2900:00:0501:56:32.3501:56:37.70+00:33:477:178,2
31MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3915M 3000:00:2701:56:43.4001:57:11.00+00:34:217:178,2
32BORYCKI Artur 419TGRDĄBROWA TARNOWSKAM40-496M 3100:00:0601:57:15.1501:57:21.60+00:34:317:198,2
33KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3916M 3200:00:2001:57:16.6001:57:37.45+00:34:477:198,2
34KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-497M 3300:00:3201:57:53.4001:58:26.20+00:35:367:228,1
35LANGE Magda 510Stg tarnowGROMNIKK30-391K 200:00:0901:59:37.5001:59:46.85+00:36:577:288,0
36SURUS Artur 614TARNÓWM30-3917M 3400:00:3301:59:35.1002:00:08.70+00:37:187:288,0
37SOSNOWSKI Roman 609Lacho TeamKRAKOWM50-591M 3500:00:2402:00:39.6502:01:04.45+00:38:147:328,0
38KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-498M 3600:00:1502:01:59.7502:02:15.40+00:39:257:377,9
39CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-499M 3700:00:3302:01:48.8002:02:21.90+00:39:327:367,9
40MIKOŚ Magdalena 535KRAKÓWK30-392K 300:00:3702:01:59.3002:02:37.10+00:39:477:377,9
41GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-4910M 3800:00:1602:03:31.1502:03:47.40+00:40:577:437,8
42SZUMNY Nina 622KRAKÓWK30-393K 400:00:0402:04:26.9002:04:31.10+00:41:417:467,7
43WICHA Małgorzata 637WKS WawelKRAKÓWK16-292K 500:00:0502:04:34.7502:04:40.60+00:41:507:477,7
44HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4911M 3900:01:0202:03:54.3002:04:56.55+00:42:067:447,7
45BLOK Izabela 41872D ROWMIX JAVA TEAMKRAKOWK30-394K 600:00:0402:05:51.0502:05:55.80+00:43:057:517,6
46CHMIELEWSKA-BORUCH Milena 430MRĄGOWOK30-395K 700:01:0702:04:49.3502:05:56.50+00:43:067:487,7
47DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3918M 4000:00:2702:05:51.9502:06:19.40+00:43:297:527,6
48NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4912M 4100:00:3802:06:54.7002:07:33.20+00:44:437:557,6
49SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4913M 4200:00:1102:07:31.5502:07:42.90+00:44:537:587,5
50KALCZYŃSKI Marcin 475KRAKÓWM16-2911M 4300:01:0702:07:35.2002:08:43.05+00:45:537:587,5
51RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4914M 4400:00:3702:08:17.1502:08:54.65+00:46:048:017,5
52KOPEĆ Krystian 491RYCZÓWEKM16-2912M 4500:00:1302:09:09.6002:09:23.45+00:46:338:047,4
53WOŹNIAK Janusz 643PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM50-592M 4600:00:0902:09:33.7502:09:43.45+00:46:538:057,4
54LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3919M 4700:00:3802:09:09.8502:09:48.05+00:46:588:047,4
55SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3920M 4800:00:3502:09:18.4002:09:53.65+00:47:038:047,4
56GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4915M 4900:00:5002:10:12.0002:11:02.95+00:48:138:087,4
57PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4916M 5000:01:0102:10:09.0502:11:10.30+00:48:208:087,4
58PINTSCHER Paulina 564RABKA-ZDRÓJK30-396K 800:00:2202:10:49.3502:11:11.90+00:48:228:107,3
59KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4917M 5100:00:3002:11:04.0002:11:34.55+00:48:448:117,3
60SZUREK Paulina 623MODERÓWKAK30-397K 900:00:2102:11:13.2502:11:34.90+00:48:458:127,3
61BISZCZUK Mariola 417The ThrulersPUŁAWYK30-398K 1000:00:0402:12:14.2502:12:19.00+00:49:298:157,3
62GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3921M 5200:00:1202:14:18.4002:14:31.00+00:51:418:237,1
63SAROSI Boldi 592DOBRAM16-2913M 5300:00:4402:13:54.5502:14:39.00+00:51:498:227,2
64NOWAK Piotr 540TYCHYM16-2914M 5400:00:3302:14:19.5002:14:53.05+00:52:038:237,1
65PAWEŁCZYK Kacper 554K.S. Celironman S.A.ŁÓDŹM30-3922M 5500:00:4302:14:10.9502:14:54.50+00:52:048:237,2
66PODOLAK Zbigniew 567Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM50-593M 5600:00:2902:14:35.4002:15:05.20+00:52:158:247,1
67ŚLUSARSKI Włodek 518WARSZAWAM50-594M 5700:00:1002:14:59.7002:15:10.50+00:52:208:267,1
68BEŚCIAK Kamil 407Spartan Training Group TarnówTARNÓWM16-2915M 5800:00:0002:15:40.3502:15:40.35+00:52:508:287,1
69KWASEK Kazek 293Muay Running TeamBIBICEM40-4918M 5900:00:1602:15:30.4002:15:46.95+00:52:578:287,1
70PAWELEC Aleksandra 552Husaria Race TeamKRAKÓWK16-293K 1100:00:3702:15:15.5002:15:52.90+00:53:038:277,1
71KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3923M 6000:00:1202:15:54.9002:16:07.00+00:53:178:297,1
72TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4919M 6100:00:2302:16:09.4002:16:32.40+00:53:428:307,1
73OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3924M 6200:00:2602:16:08.2502:16:35.10+00:53:458:307,1
74STEFANIUK Marzena 610RADZYMINK30-399K 1200:00:1602:16:25.8502:16:42.50+00:53:528:317,0
75UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4920M 6300:00:4502:16:19.8502:17:05.80+00:54:158:317,0
76ŻUKOWSKI Grzegorz 657Endurance TeamSIEMIANOWICEM50-595M 6400:00:1002:17:27.6002:17:38.05+00:54:488:357,0
77ROGÓŻ Elżbieta 583ProRunning PromotionWARSZAWAK40-491K 1300:00:1002:17:29.5502:17:40.40+00:54:508:357,0
78CIMASZEWSKI Michał 434WAŁBRZYCHM16-2916M 6500:00:3802:17:52.6502:18:31.40+00:55:418:377,0
79PROCHASEK Anna 569SKRBEŃSKOK30-3910K 1400:00:5402:18:50.9502:19:45.75+00:56:558:406,9
80BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4921M 6600:00:3002:19:45.7502:20:15.85+00:57:268:446,9
81HRYC Martyna 467GRYWAŁDK16-294K 1500:00:0702:20:19.1002:20:26.85+00:57:378:466,8
82HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3925M 6700:00:4602:19:44.3002:20:30.55+00:57:408:446,9
83FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4922M 6800:00:3502:20:22.3502:20:57.90+00:58:088:466,8
84KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4923M 6900:00:2102:22:12.6002:22:33.75+00:59:438:536,8
85GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4924M 7000:00:4502:22:01.0502:22:46.40+00:59:568:526,8
86BEDNARZ Józef 410SIEDLISKAM16-2917M 7100:00:5602:22:04.9002:23:01.25+01:00:118:526,8
87RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4925M 7200:00:5002:22:45.2502:23:35.55+01:00:458:556,7
88KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4926M 7300:00:4302:23:10.5002:23:53.85+01:01:048:566,7
89SOKOŁOWSKI Władysław 607Husaria Race TeamKRAKÓWM16-2918M 7400:00:4702:23:47.3002:24:34.65+01:01:448:596,7
90HENDZLIK Monika 463CZĘSTOCHOWAK40-492K 1600:00:2802:25:24.8502:25:53.70+01:03:039:056,6
91DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4927M 7500:00:0702:25:46.8502:25:54.60+01:03:049:066,6
92GARDEŁA Justyna 449WOLBROM TEAMWOLBROMK30-3911K 1700:00:5702:24:59.5002:25:57.05+01:03:079:036,6
93HAŚNIK Daria 460BIERUŃK30-3912K 1800:00:1602:25:45.7002:26:02.05+01:03:129:066,6
94SIEKANIEC Dorota 595Nidec All for DreamsKRAKÓWK30-3913K 1900:00:3802:25:55.5002:26:34.40+01:03:449:076,6
95ROGOWSKA Aleksandra 582Siostry OlsenKRAKÓWK16-295K 2000:00:3302:26:02.5002:26:35.90+01:03:469:076,6
96BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3926M 7600:00:5802:27:14.4002:28:12.70+01:05:229:126,5
97ROZMUS Marzena 586FRELKI LOTAJOMBOJSZOWY NOWEK40-493K 2100:00:1602:28:45.3502:29:02.20+01:06:129:176,5
98WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3927M 7700:00:4402:28:32.9502:29:17.10+01:06:279:176,5
99BEDNARZ Anna 40842 Do SzczęściaSIEDLISKAK16-296K 2200:00:5702:28:24.0502:29:21.10+01:06:319:166,5
100POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 565DDCPUŁAWYK30-3914K 2300:00:0502:29:34.8002:29:40.10+01:06:509:206,4
101LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3928M 7800:00:0002:30:21.8502:30:21.85+01:07:329:236,4
102JACHIMOWICZ Jarosław 468Spartan training group TarnówTARNÓWM16-2919M 7900:00:1202:30:47.1002:30:59.40+01:08:099:256,4
103KONS Katarzyna 487Poka Herki TeamŁĄCZANYK16-297K 2400:00:5902:30:18.5002:31:18.25+01:08:289:236,4
104KORNAGA Kamil 493KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM16-2920M 8000:00:5902:30:22.9502:31:22.05+01:08:329:236,4
105JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3929M 8100:00:1302:31:10.9502:31:24.45+01:08:349:266,3
106WÓŁKIEWICZ Dorota 647KS StaszewscyPRUSZKÓWK50-591K 2500:00:2902:31:07.6002:31:37.20+01:08:479:266,4
107JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4928M 8200:00:3702:31:18.0502:31:55.20+01:09:059:276,3
108NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4929M 8300:00:1202:31:42.7502:31:55.50+01:09:059:286,3
109TOKARSKA Bożena 624#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK40-494K 2600:00:3802:31:25.1502:32:03.60+01:09:139:276,3
110TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4930M 8400:00:4002:31:23.5002:32:03.70+01:09:139:276,3
111ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3930M 8500:00:5502:32:05.2502:33:00.45+01:10:109:306,3
112ZAŁUBSKA Anna 652dietetyk-niepolomice.plKRAKÓWK30-3915K 2700:00:0002:33:15.7502:33:15.75+01:10:259:346,3
113WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4931M 8600:00:5302:32:31.0502:33:24.50+01:10:349:316,3
114WILCZEWSKA Weronika 642HRUBIESZÓWK16-298K 2800:00:5902:33:01.3002:34:00.70+01:11:109:336,3
115HERLICZKA Renata 465Aml-Fly TeamGLIWICEK30-3916K 2900:01:0302:33:46.5002:34:50.30+01:12:009:366,2
116SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 591Drużyna TVNWARSZAWAK60+1K 3000:00:4802:35:16.3502:36:04.60+01:13:149:426,2
117REJMAN Dorota 580TARNOBRZEGK40-495K 3100:00:4902:36:02.3002:36:51.95+01:14:029:456,2
118SALAMON Barbara 590GLIWICEK40-496K 3200:00:2302:37:41.2002:38:04.35+01:15:149:516,1
119PRZYBYŁKA Agnieszka 571MYSŁOWICEK30-3917K 3300:00:2302:38:04.8002:38:28.10+01:15:389:526,1
120CHRZAN Magdalena 432KRAKÓWK30-3918K 3400:00:3102:38:37.0002:39:08.75+01:16:189:546,1
121SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4932M 8700:00:2002:38:53.6002:39:13.75+01:16:239:556,0
122SZCZESNIAK Agnieszka 616SB SoboleWARSZAWAK40-497K 3500:00:2102:38:52.4002:39:13.85+01:16:249:556,0
123TRUSZKOWSKA Marta 628WARSZAWAK30-3919K 3600:00:5602:38:28.0002:39:24.95+01:16:359:546,1
124LEFELIC Monika 512WARSZAWAK40-498K 3700:00:3102:38:55.9502:39:27.70+01:16:379:566,0
125BOROŃ Marlena 639KRAKÓWK16-299K 3800:00:2602:39:13.8002:39:39.95+01:16:509:576,0
126NORWECKA Sylwia 538KRAKÓWK30-3920K 3900:00:3302:39:23.0502:39:56.45+01:17:069:576,0
127SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4933M 8800:00:4102:39:24.7502:40:06.20+01:17:169:576,0
128ARMAŃSKA Marianna 400LEGNICAK30-3921K 4000:00:2902:40:12.4502:40:41.60+01:17:5110:006,0
129DZIEWIĄTKOWSKA Ewa 443STARE BABICEK40-499K 4100:00:2702:40:16.7002:40:44.10+01:17:5410:016,0
130POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4934M 8900:00:3502:40:30.2502:41:05.85+01:18:1610:016,0
131MAJDA Karolina 527KRAKÓWK16-2910K 4200:00:3902:40:59.2502:41:39.10+01:18:4910:036,0
132RACZEK Radosław 574Gorący Potok TeamKRAKÓWM16-2921M 9000:00:4002:40:59.0502:41:39.60+01:18:4910:036,0
133DĄBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3931M 9100:00:5702:40:55.9502:41:53.20+01:19:0310:036,0
134WARCHOCKA Ewelina 632LUBLINK40-4910K 4300:00:1802:41:45.0002:42:03.55+01:19:1310:065,9
135RADOSZ-KWASEK Agata 575Muay Running TeamKRAKÓWK30-3922K 4400:00:2902:41:55.1002:42:24.55+01:19:3410:075,9
136SKIBA Katarzyna 599ZDUŃSKA WOLAK40-4911K 4500:00:4802:41:54.2502:42:42.35+01:19:5210:075,9
137JAROSZEWSKA Iwona 471KOZIEGŁOWYK40-4912K 4600:00:4202:42:38.4502:43:21.20+01:20:3110:095,9
138WÓŁKIEWICZ Paweł 648Ox5PRUSZKÓWM50-596M 9200:00:4102:42:39.7002:43:21.25+01:20:3110:105,9
139STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3932M 9300:00:1602:44:27.7502:44:44.00+01:21:5410:165,8
140ZIÓŁEK Kornelia 654WARSZAWAK30-3923K 4700:00:3202:44:14.6002:44:47.20+01:21:5710:155,8
141NOWAK Paulina 543Spartan Treining Group TarnówTARNÓWK30-3924K 4800:00:1002:44:36.8502:44:47.30+01:21:5710:175,8
142CIECHAROWSKA Justyna 433ŻYRARDÓWK30-3925K 4900:00:5302:44:03.4502:44:56.55+01:22:0610:155,9
143SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4935M 9400:00:5102:44:12.8502:45:03.90+01:22:1410:155,8
144KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30-3933M 9500:00:2402:44:44.8502:45:09.15+01:22:1910:175,8
145PIETROŃ Monika 562Lemon TeamKRAKÓWK30-3926K 5000:00:2202:44:46.5002:45:09.35+01:22:1910:175,8
146BALCERZAK Krystyna 402ŁÓDŹK40-4913K 5100:00:5002:44:23.5002:45:14.00+01:22:2410:165,8
147ZIÓŁEK Teresa 655STEY INSANEJACKÓWK60+2K 5200:00:5002:44:23.1502:45:14.10+01:22:2410:165,8
148SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4936M 9600:00:1502:46:04.7502:46:20.10+01:23:3010:225,8
149RUDNIK Katarzyna 587WARSZAWAK30-3927K 5300:00:5302:45:37.6502:46:31.55+01:23:4110:215,8
150SIATKA Agnieszka 594Running PerformanceKRAKÓWK40-4914K 5400:00:2502:46:05.7502:46:31.70+01:23:4110:225,8
151KURCIŃSKA Lidia 507PIASECZNOK30-3928K 5500:00:5102:45:40.5502:46:31.75+01:23:4110:215,8
152KOSTKA Aneta 496Adidas Runners WarsawKAZIMIERÓWK16-2911K 5600:00:1602:46:21.9002:46:38.65+01:23:4810:235,8
153HEPNER Malwina 464Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30-3929K 5700:00:1702:46:24.9002:46:42.15+01:23:5210:245,8
154ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4937M 9700:00:4002:46:13.1002:46:53.30+01:24:0310:235,8
155WOŹNIAK Lidia 644PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK50-592K 5800:00:1102:47:24.0002:47:35.05+01:24:4510:275,7
156BIAŁEK Mariusz 413Endurance TeamKATOWICEM30-3934M 9800:00:1402:48:07.1502:48:21.75+01:25:3110:305,7
157BUNIKOWSKA Emilia 425KRAKÓWK30-3930K 5900:00:3602:47:47.5002:48:23.65+01:25:3310:295,7
158OTOLA Iwona 550Endurance TeamCHORZÓWK30-3931K 6000:00:4502:48:12.8002:48:58.00+01:26:0810:305,7
159BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3935M 9900:00:4402:48:13.7002:48:58.30+01:26:0810:305,7
160GAWRYLAK Beata 450ZumbiaryPIASECZNOK40-4915K 6100:00:5602:48:02.3002:48:58.75+01:26:0810:305,7
161KOWALCZYK Justyna 499AccentureWARSZAWAK50-593K 6200:00:2702:49:58.6502:50:26.55+01:27:3610:375,6
162BURMAN Beata 426MUROWANA GOŚLINAK40-4916K 6300:00:3102:51:20.1502:51:51.20+01:29:0110:425,6
163BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4938M 10000:00:1202:52:08.0002:52:20.90+01:29:3110:455,6
164ŚWIEŻEWSKA Klementyna 640WARSZAWAK30-3932K 6400:00:5502:51:26.6002:52:21.70+01:29:3110:425,6
165NOWACZEK Aleksandra 539Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3933K 6500:00:2702:53:08.1502:53:36.10+01:30:4610:495,5
166BRODAWKA Olga 421WARSZAWAK30-3934K 6600:00:2602:53:24.3002:53:51.10+01:31:0110:505,5
167SEBZDA Malgorzata 593Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK40-4917K 6700:00:2402:53:34.0502:53:58.25+01:31:0810:505,5
168KAPAŁKA Krzysztof 478STG TarnówGROMNIKM60+1M 10100:00:1202:53:47.5002:54:00.40+01:31:1010:515,5
169KŁOPOT Grażyna 481Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK40-4918K 6800:00:3102:53:31.3502:54:02.50+01:31:1210:505,5
170RUTKOWSKA Milena 588Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3935K 6900:00:3002:53:31.9002:54:02.65+01:31:1210:505,5
171WIŚNIEWSKA Katarzyna 634WIŚNIA TeamWARSZAWAK40-4919K 7000:00:4702:53:28.7502:54:16.35+01:31:2610:505,5
172MICHALIK Justyna 533Zabierzow biegaZABIERZOWK30-3936K 7100:00:4902:53:30.6502:54:20.25+01:31:3010:505,5
173WALKOWSKA Justyna 631JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAK40-4920K 7200:00:5702:53:34.3002:54:31.55+01:31:4110:505,5
174KRAVETS Anastasiia 502TRANSPOREONKRAKÓWK16-2912K 7300:00:5302:54:10.5002:55:04.45+01:32:1410:535,5
175PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3936M 10200:00:5402:54:10.6002:55:04.70+01:32:1410:535,5
176TROJANOWSKA Kinga 627ZLOTOWK60+3K 7400:00:2902:55:19.4002:55:49.10+01:32:5910:575,5
177BEZKOROWAJNY Joanna 411NokiaSIEPRAWK30-3937K 7500:00:5802:54:54.3002:55:52.60+01:33:0210:555,5
178BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3937M 10300:00:5802:54:54.7002:55:52.70+01:33:0210:555,5
179ŻURKOWSKA Dorota 658JÓZEFÓWK30-3938K 7600:00:4802:55:12.0502:56:00.50+01:33:1010:575,5
180GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4939M 10400:00:1902:55:43.4502:56:03.35+01:33:1310:595,5
181KORPALSKI Jacek 494WARSZAWAM50-597M 10500:00:3902:55:55.8502:56:35.55+01:33:4510:595,5
182ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3938M 10600:00:2302:57:51.6002:58:15.35+01:35:2511:075,4
183ŁATA Katarzyna 519WROCŁAWK40-4921K 7700:00:5202:57:58.9502:58:51.60+01:36:0111:075,4
184DZIÓBEK Sylwia 444WIELICZKAK40-4922K 7800:00:3502:58:41.5502:59:17.00+01:36:2711:105,4
185MARKOWSKA Jadwiga 530WIELICZKAK30-3939K 7900:00:3402:58:42.7002:59:17.20+01:36:2711:105,4
186PAWŁOWSKA Maria 555MarusiabiegaPLJANOWIECK40-4923K 8000:00:5002:58:44.4002:59:34.70+01:36:4411:105,4
187ŁUKASZEWSKA Katarzyna 523ŁOZISKAK50-594K 8100:00:5002:58:58.4002:59:48.40+01:36:5811:115,4
188JACKOWSKA Ewa 660Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK40-4924K 8200:01:0203:00:27.6503:01:30.30+01:38:4011:165,3
189LULA Radek 517WARSZAWAM40-4940M 10700:00:3603:00:54.0503:01:30.40+01:38:4011:185,3
190RADYK Joanna 576Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK30-3940K 8300:00:3003:01:02.9503:01:33.00+01:38:4311:185,3
191JACKOWSKI Jacek 661Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM40-4941M 10800:01:0303:00:29.6003:01:33.45+01:38:4311:165,3
192PUKOCZ Katarzyna 573ŚWIĘTOCHŁOWICEK30-3941K 8400:01:0603:00:32.2503:01:38.25+01:38:4811:175,3
193KOPCZYK Jakub 489LUBLINM16-2922M 10900:00:3103:03:24.1003:03:55.95+01:41:0611:275,2
194ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 649NIE MAM POMYSŁUŁÓDŹK30-3942K 8500:00:1003:03:48.4503:03:58.70+01:41:0811:295,2
195ŚWIEŻEWSKA Kaja 641LONDYNK30-3943K 8600:00:5503:03:42.5003:04:37.95+01:41:4811:285,2
196KWIATKOWSKA Katarzyna 509runkasiarunMARKIK30-3944K 8700:00:5303:03:48.0503:04:42.00+01:41:5211:295,2
197ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3939M 11000:00:3403:05:36.2503:06:10.95+01:43:2111:365,2
198ŁĘPICKA Marta 520WARSZAWAK16-2913K 8800:00:3303:05:38.1503:06:12.05+01:43:2211:365,2
199PIETRZYKOWSKA Katarzyna 563WROCŁAWK30-3945K 8900:00:5103:06:06.9503:06:58.80+01:44:0811:375,2
200SOSNOWSKA Barbara 608Lacho TeamKRAKÓWK40-4925K 9000:00:5003:06:08.1003:06:58.85+01:44:0911:385,2
201OGAZA Anna 546SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3946K 9100:00:2003:08:14.9503:08:35.20+01:45:4511:455,1
202KUREK Małgorzata 508Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3947K 9200:00:2003:08:17.5003:08:37.50+01:45:4711:465,1
203MEINERT Jakub 532Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM16-2923M 11100:01:0603:07:36.9003:08:43.00+01:45:5311:435,1
204MAŃKO Monika 529TURKAK16-2914K 9300:00:3103:09:32.9503:10:04.05+01:47:1411:505,1
205STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4942M 11200:00:3203:09:32.3503:10:05.15+01:47:1511:505,1
206DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 442Srtg-NiepołomiceTARGOWISKOK40-4926K 9400:00:2503:09:46.2503:10:11.90+01:47:2211:515,1
207LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4943M 11300:00:5403:09:25.0503:10:19.95+01:47:3011:505,1
208KRÓLIKOWSKA Anna 503Husaria Race TeamMODLNICZKAK16-2915K 9500:00:1003:10:35.7503:10:46.70+01:47:5611:545,0
209ŁUCZAK Paweł 522KRAKÓWM16-2924M 11400:00:1003:10:36.7503:10:46.85+01:47:5711:545,0
210MALOCHLEB Mateusz 659Zawisza Stara KuźniaKATOWICEM16-2925M 11500:01:0503:13:28.6503:14:34.30+01:51:4412:055,0
211KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3940M 11600:00:4303:14:27.5503:15:10.75+01:52:2012:094,9
212GERLE-KOTULA Anna 452KATOWICEK30-3948K 9600:00:4003:14:30.4503:15:10.90+01:52:2112:094,9
213BRODECKI Adam 422WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM16-2926M 11700:01:0003:17:00.0503:18:00.75+01:55:1012:184,9
214GRABOWSKA Joanna 457SPC/ KM UMKTORUŃK40-4927K 9700:01:0403:17:10.3003:18:15.05+01:55:2512:194,9
215KANDERSKI Sławek 476WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM50-598M 11800:01:0403:17:10.3503:18:15.25+01:55:2512:194,9
216NOWAK Ewelina 541STG TarnówGROMNIKK30-3949K 9800:00:1103:20:27.7003:20:39.65+01:57:4912:314,8
217KUBIESA Patrycja 505Husaria Race TeamKRAKÓWK30-3950K 9900:00:2603:22:02.2003:22:28.25+01:59:3812:374,8
218SURDEJ Paulina 613STG TarnówTARNÓWK16-2916K 10000:00:1203:22:52.2503:23:04.55+02:00:1412:404,7
219KAPAŁKA Bożena 477STG TarnówGROMNIKK50-595K 10100:00:1403:22:50.8003:23:04.80+02:00:1412:404,7
220SKORUPKA Anna 602SIEDLCEK40-4928K 10200:01:0003:22:27.0003:23:27.80+02:00:3712:394,7
221WIŚNIEWSKA Dorota 633ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4929K 10300:00:5503:24:22.4003:25:17.95+02:02:2812:464,7
222JASIUL Mariola 472LEGIONOWOK40-4930K 10400:00:5103:25:06.7003:25:58.15+02:03:0812:494,7
223SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3941M 11900:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:07:1013:074,6
223CHLEWICKA Magdalena 414Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3951K 10500:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:07:1013:074,6
223DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4944M 11900:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:07:1013:074,6
223RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3941M 11900:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:07:1013:074,6
223LUDKA Dagmara 513ZŁOTÓWK40-4931K 10500:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:07:1013:074,6
223GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4944M 11900:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:07:1013:074,6
229WIECZOREK Andrzej 638TARNÓWM50-599M 12300:00:1503:31:09.0503:31:24.15+02:08:3413:114,5
230KARPIŃSKA Ania 479Dzikie Grubasy Szatana/Adidas Runers WarsawWARSZAWAK40-4932K 10700:00:4003:31:05.5003:31:45.85+02:08:5613:114,5
231MATUSZCZAK Angelika 531STG TarnówTARNÓWK30-3952K 10800:00:1103:32:13.3503:32:24.40+02:09:3413:154,5
232PIEŃKOWSKI Leszek 559WM TRISELFKRAKÓWM50-5910M 12400:00:3603:32:48.5503:33:25.00+02:10:3513:184,5
233ZIENKIEWICZ Agata 653WROCŁAWK30-3953K 10900:00:3703:32:48.0003:33:25.55+02:10:3513:184,5
234MIERZEJEWSKA Olga 534SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3954K 11000:00:4403:33:57.9503:34:42.65+02:11:5213:224,5
235SIERECKA Dorota 596Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK40-4933K 11100:01:0703:36:49.8503:37:56.90+02:15:0713:334,4
235SMOGORZEWSKA Marta 605wkurw_teamWARSZAWAK30-3955K 11100:01:0603:36:50.4503:37:56.90+02:15:0713:334,4
237MALARA Dalia 528CARBON OCR RACING TEAMZABRZEK30-3956K 11300:00:2203:38:37.0003:38:59.50+02:16:0913:394,4
238KOSZNIRUK Elzbieta 497Wybiegaj SiebieCHOTOMÓWK50-596K 11400:01:0803:38:10.5003:39:18.75+02:16:2813:384,4
239PRZYBYŁO Marta 572KRAKÓWK30-3957K 11500:01:0703:38:11.8003:39:18.90+02:16:2913:384,4
Znaleziono 239 wynik(ów)