TRIADA INTRO GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
263
Wystartowało:
239
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
239
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BEŚCIAK Kamil 407Spartan Training Group TarnówTARNÓWM16-2900:00:00
2OLEŚ Rafał 548Husaria Race TeamZEMBRZYCEM16-2900:00:00
3SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3900:00:00
3CHLEWICKA Magdalena 414Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3900:00:00
3DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4900:00:00
6CELEJEWSKI Marcin 427Mydłowska Athletic TeamLIPKI WIELKIEM16-2900:00:00
7RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3900:00:00
8JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-4900:00:00
9LUDKA Dagmara 513ZŁOTÓWK40-4900:00:00
10LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3900:00:00
11ZAŁUBSKA Anna 652dietetyk-niepolomice.plKRAKÓWK30-3900:00:00
12GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4900:00:00
13BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-3900:00:01
14SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-3900:00:01
15BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3900:00:01
16CHLIPAŁA Paweł 429KAMIENICAM16-2900:00:01
17FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-4900:00:01
18GABRYŚ Rafał 447Kawik Running TeamSZCZAWAM30-3900:00:01
19PACHUT Jerzy 551COLWAYSŁOPNICEM16-2900:00:01
20SAROSI Kristof 670Globo Sport SEDOBRAM16-2900:00:02
21DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-3900:00:02
22MADZIAR Mateusz 525AO MYKONOYSTARY SACZM16-2900:00:02
23PIETROCZUK Sylwia 561NOANYSAK16-2900:00:02
24ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3900:00:03
25MADZIAR Wiktor 524ZARZECZEM16-2900:00:03
26ZYGMUNT Tomasz 656GIEDLAROWAM16-2900:00:03
27BISZCZUK Mariola 417The ThrulersPUŁAWYK30-3900:00:04
28BLOK Izabela 41872D ROWMIX JAVA TEAMKRAKOWK30-3900:00:04
29KOZIK Adam 500KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM16-2900:00:04
30SZUMNY Nina 622KRAKÓWK30-3900:00:04
31GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-4900:00:05
32POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 565DDCPUŁAWYK30-3900:00:05
33WICHA Małgorzata 637WKS WawelKRAKÓWK16-2900:00:05
34KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3900:00:05
35BORYCKI Artur 419TGRDĄBROWA TARNOWSKAM40-4900:00:06
36REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-3900:00:06
37DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4900:00:07
38HRYC Martyna 467GRYWAŁDK16-2900:00:07
39KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-3900:00:07
40REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-4900:00:08
41WOŹNIAK Janusz 643PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM50-5900:00:09
42KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3900:00:09
43LANGE Magda 510Stg tarnowGROMNIKK30-3900:00:09
44KRÓLIKOWSKA Anna 503Husaria Race TeamMODLNICZKAK16-2900:00:10
45ŚLUSARSKI Włodek 518WARSZAWAM50-5900:00:10
46ŁUCZAK Paweł 522KRAKÓWM16-2900:00:10
47NOWAK Paulina 543Spartan Treining Group TarnówTARNÓWK30-3900:00:10
48ROGÓŻ Elżbieta 583ProRunning PromotionWARSZAWAK40-4900:00:10
49ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 649NIE MAM POMYSŁUŁÓDŹK30-3900:00:10
50ŻUKOWSKI Grzegorz 657Endurance TeamSIEMIANOWICEM50-5900:00:10
51NOWAK Ewelina 541STG TarnówGROMNIKK30-3900:00:11
52PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-3900:00:11
53WOŹNIAK Lidia 644PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK50-5900:00:11
54MATUSZCZAK Angelika 531STG TarnówTARNÓWK30-3900:00:11
55SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4900:00:11
56BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4900:00:12
57JACHIMOWICZ Jarosław 468Spartan training group TarnówTARNÓWM16-2900:00:12
58NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4900:00:12
59GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3900:00:12
60KAPAŁKA Krzysztof 478STG TarnówGROMNIKM60+00:00:12
61KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3900:00:12
62SURDEJ Paulina 613STG TarnówTARNÓWK16-2900:00:12
63JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3900:00:13
64KOPEĆ Krystian 491RYCZÓWEKM16-2900:00:13
65KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3900:00:14
66BIAŁEK Mariusz 413Endurance TeamKATOWICEM30-3900:00:14
67KAPAŁKA Bożena 477STG TarnówGROMNIKK50-5900:00:14
68WIECZOREK Andrzej 638TARNÓWM50-5900:00:15
69SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4900:00:15
70KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-4900:00:15
71GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-4900:00:16
72HAŚNIK Daria 460BIERUŃK30-3900:00:16
73KOSTKA Aneta 496Adidas Runners WarsawKAZIMIERÓWK16-2900:00:16
74ROZMUS Marzena 586FRELKI LOTAJOMBOJSZOWY NOWEK40-4900:00:16
75STEFANIUK Marzena 610RADZYMINK30-3900:00:16
76STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3900:00:16
77KWASEK Kazek 293Muay Running TeamBIBICEM40-4900:00:16
78HEPNER Malwina 464Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30-3900:00:17
79OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-3900:00:17
80BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-3900:00:18
81WARCHOCKA Ewelina 632LUBLINK40-4900:00:18
82GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:19
83KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3900:00:20
84KUREK Małgorzata 508Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3900:00:20
85OGAZA Anna 546SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3900:00:20
86SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4900:00:20
87SZCZESNIAK Agnieszka 616SB SoboleWARSZAWAK40-4900:00:21
88KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4900:00:21
89SZUREK Paulina 623MODERÓWKAK30-3900:00:21
90MALARA Dalia 528CARBON OCR RACING TEAMZABRZEK30-3900:00:22
91PIETROŃ Monika 562Lemon TeamKRAKÓWK30-3900:00:22
92PINTSCHER Paulina 564RABKA-ZDRÓJK30-3900:00:22
93PRZYBYŁKA Agnieszka 571MYSŁOWICEK30-3900:00:23
94ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3900:00:23
95SALAMON Barbara 590GLIWICEK40-4900:00:23
96TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4900:00:23
97SEBZDA Malgorzata 593Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK40-4900:00:24
98KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30-3900:00:24
99SOSNOWSKI Roman 609Lacho TeamKRAKOWM50-5900:00:24
100SIATKA Agnieszka 594Running PerformanceKRAKÓWK40-4900:00:25
101DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 442Srtg-NiepołomiceTARGOWISKOK40-4900:00:25
102KUBIESA Patrycja 505Husaria Race TeamKRAKÓWK30-3900:00:26
103BOROŃ Marlena 639KRAKÓWK16-2900:00:26
104BRODAWKA Olga 421WARSZAWAK30-3900:00:26
105OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3900:00:26
106DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3900:00:27
107DZIEWIĄTKOWSKA Ewa 443STARE BABICEK40-4900:00:27
108KOWALCZYK Justyna 499AccentureWARSZAWAK50-5900:00:27
109MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3900:00:27
110NOWACZEK Aleksandra 539Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3900:00:27
111HENDZLIK Monika 463CZĘSTOCHOWAK40-4900:00:28
112ARMAŃSKA Marianna 400LEGNICAK30-3900:00:29
113PODOLAK Zbigniew 567Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM50-5900:00:29
114RADOSZ-KWASEK Agata 575Muay Running TeamKRAKÓWK30-3900:00:29
115TROJANOWSKA Kinga 627ZLOTOWK60+00:00:29
116WÓŁKIEWICZ Dorota 647KS StaszewscyPRUSZKÓWK50-5900:00:29
117DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-4900:00:30
118BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:30
119KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4900:00:30
120RADYK Joanna 576Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK30-3900:00:30
121RUTKOWSKA Milena 588Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3900:00:30
122CHRZAN Magdalena 432KRAKÓWK30-3900:00:31
123MAŃKO Monika 529TURKAK16-2900:00:31
124BURMAN Beata 426MUROWANA GOŚLINAK40-4900:00:31
125KŁOPOT Grażyna 481Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK40-4900:00:31
126KOPCZYK Jakub 489LUBLINM16-2900:00:31
127LEFELIC Monika 512WARSZAWAK40-4900:00:31
128KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-4900:00:32
129STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4900:00:32
130ZIÓŁEK Kornelia 654WARSZAWAK30-3900:00:32
131CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-4900:00:33
132ŁĘPICKA Marta 520WARSZAWAK16-2900:00:33
133NORWECKA Sylwia 538KRAKÓWK30-3900:00:33
134NOWAK Piotr 540TYCHYM16-2900:00:33
135ROGOWSKA Aleksandra 582Siostry OlsenKRAKÓWK16-2900:00:33
136SURUS Artur 614TARNÓWM30-3900:00:33
137ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3900:00:34
138MARKOWSKA Jadwiga 530WIELICZKAK30-3900:00:34
139FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4900:00:35
140DZIÓBEK Sylwia 444WIELICZKAK40-4900:00:35
141POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4900:00:35
142SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3900:00:35
143PIEŃKOWSKI Leszek 559WM TRISELFKRAKÓWM50-5900:00:36
144BUNIKOWSKA Emilia 425KRAKÓWK30-3900:00:36
145LULA Radek 517WARSZAWAM40-4900:00:36
146JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4900:00:37
147MIKOŚ Magdalena 535KRAKÓWK30-3900:00:37
148PAWELEC Aleksandra 552Husaria Race TeamKRAKÓWK16-2900:00:37
149RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4900:00:37
150ZIENKIEWICZ Agata 653WROCŁAWK30-3900:00:37
151CIMASZEWSKI Michał 434WAŁBRZYCHM16-2900:00:38
152SIEKANIEC Dorota 595Nidec All for DreamsKRAKÓWK30-3900:00:38
153LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3900:00:38
154NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4900:00:38
155TOKARSKA Bożena 624#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK40-4900:00:38
156KORPALSKI Jacek 494WARSZAWAM50-5900:00:39
157MAJDA Karolina 527KRAKÓWK16-2900:00:39
158GERLE-KOTULA Anna 452KATOWICEK30-3900:00:40
159KARPIŃSKA Ania 479Dzikie Grubasy Szatana/Adidas Runers WarsawWARSZAWAK40-4900:00:40
160RACZEK Radosław 574Gorący Potok TeamKRAKÓWM16-2900:00:40
161TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4900:00:40
162ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4900:00:40
163SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4900:00:41
164WÓŁKIEWICZ Paweł 648Ox5PRUSZKÓWM50-5900:00:41
165JAROSZEWSKA Iwona 471KOZIEGŁOWYK40-4900:00:42
166KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4900:00:43
167KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3900:00:43
168PAWEŁCZYK Kacper 554K.S. Celironman S.A.ŁÓDŹM30-3900:00:43
169BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3900:00:44
170SAROSI Boldi 592DOBRAM16-2900:00:44
171MIERZEJEWSKA Olga 534SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3900:00:44
172WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3900:00:44
173GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4900:00:45
174OTOLA Iwona 550Endurance TeamCHORZÓWK30-3900:00:45
175UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4900:00:45
176HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3900:00:46
177SOKOŁOWSKI Władysław 607Husaria Race TeamKRAKÓWM16-2900:00:47
178WIŚNIEWSKA Katarzyna 634WIŚNIA TeamWARSZAWAK40-4900:00:47
179SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 591Drużyna TVNWARSZAWAK60+00:00:48
180SKIBA Katarzyna 599ZDUŃSKA WOLAK40-4900:00:48
181ŻURKOWSKA Dorota 658JÓZEFÓWK30-3900:00:48
182MICHALIK Justyna 533Zabierzow biegaZABIERZOWK30-3900:00:49
183REJMAN Dorota 580TARNOBRZEGK40-4900:00:49
184BALCERZAK Krystyna 402ŁÓDŹK40-4900:00:50
185GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4900:00:50
186ŁUKASZEWSKA Katarzyna 523ŁOZISKAK50-5900:00:50
187PAWŁOWSKA Maria 555MarusiabiegaPLJANOWIECK40-4900:00:50
188RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4900:00:50
189SOSNOWSKA Barbara 608Lacho TeamKRAKÓWK40-4900:00:50
190ZIÓŁEK Teresa 655STEY INSANEJACKÓWK60+00:00:50
191KURCIŃSKA Lidia 507PIASECZNOK30-3900:00:51
192JASIUL Mariola 472LEGIONOWOK40-4900:00:51
193PIETRZYKOWSKA Katarzyna 563WROCŁAWK30-3900:00:51
194SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4900:00:51
195ŁATA Katarzyna 519WROCŁAWK40-4900:00:52
196CIECHAROWSKA Justyna 433ŻYRARDÓWK30-3900:00:53
197KRAVETS Anastasiia 502TRANSPOREONKRAKÓWK16-2900:00:53
198KWIATKOWSKA Katarzyna 509runkasiarunMARKIK30-3900:00:53
199RUDNIK Katarzyna 587WARSZAWAK30-3900:00:53
200WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4900:00:53
201LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4900:00:54
202PROCHASEK Anna 569SKRBEŃSKOK30-3900:00:54
203PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3900:00:54
204ŚWIEŻEWSKA Klementyna 640WARSZAWAK30-3900:00:55
205ŚWIEŻEWSKA Kaja 641LONDYNK30-3900:00:55
206ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3900:00:55
207WIŚNIEWSKA Dorota 633ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4900:00:55
208BEDNARZ Józef 410SIEDLISKAM16-2900:00:56
209GAWRYLAK Beata 450ZumbiaryPIASECZNOK40-4900:00:56
210TRUSZKOWSKA Marta 628WARSZAWAK30-3900:00:56
211SKIBA Maciej 139Skibasport.pl / Sportowe DzbanyWAŁBRZYCHM16-2900:00:56
212BEDNARZ Anna 40842 Do SzczęściaSIEDLISKAK16-2900:00:57
213DĄBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3900:00:57
214GARDEŁA Justyna 449WOLBROM TEAMWOLBROMK30-3900:00:57
215WALKOWSKA Justyna 631JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAK40-4900:00:57
216BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3900:00:58
217BEZKOROWAJNY Joanna 411NokiaSIEPRAWK30-3900:00:58
218BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3900:00:58
219KORNAGA Kamil 493KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM16-2900:00:59
220WILCZEWSKA Weronika 642HRUBIESZÓWK16-2900:00:59
221KONS Katarzyna 487Poka Herki TeamŁĄCZANYK16-2900:00:59
222BRODECKI Adam 422WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM16-2900:01:00
223SKORUPKA Anna 602SIEDLCEK40-4900:01:00
224PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4900:01:01
225HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4900:01:02
226JACKOWSKA Ewa 660Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK40-4900:01:02
227HERLICZKA Renata 465Aml-Fly TeamGLIWICEK30-3900:01:03
228JACKOWSKI Jacek 661Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM40-4900:01:03
229GRABOWSKA Joanna 457SPC/ KM UMKTORUŃK40-4900:01:04
230KANDERSKI Sławek 476WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM50-5900:01:04
231MALOCHLEB Mateusz 659Zawisza Stara KuźniaKATOWICEM16-2900:01:05
232PUKOCZ Katarzyna 573ŚWIĘTOCHŁOWICEK30-3900:01:06
233MEINERT Jakub 532Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM16-2900:01:06
234SMOGORZEWSKA Marta 605wkurw_teamWARSZAWAK30-3900:01:06
235CHMIELEWSKA-BORUCH Milena 430MRĄGOWOK30-3900:01:07
236PRZYBYŁO Marta 572KRAKÓWK30-3900:01:07
237SIERECKA Dorota 596Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK40-4900:01:07
238KALCZYŃSKI Marcin 475KRAKÓWM16-2900:01:07
239KOSZNIRUK Elzbieta 497Wybiegaj SiebieCHOTOMÓWK50-5900:01:08
Znaleziono 239 wynik(ów)