TRIADA INTRO GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
263
Wystartowało:
239
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
239
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIETROCZUK Sylwia 561NOANYSAK16-291K 100:00:0201:49:55.3001:49:58.10 6:528,7
2LANGE Magda 510Stg tarnowGROMNIKK30-391K 200:00:0901:59:37.5001:59:46.85+00:09:487:288,0
3MIKOŚ Magdalena 535KRAKÓWK30-392K 300:00:3702:01:59.3002:02:37.10+00:12:397:377,9
4SZUMNY Nina 622KRAKÓWK30-393K 400:00:0402:04:26.9002:04:31.10+00:14:337:467,7
5WICHA Małgorzata 637WKS WawelKRAKÓWK16-292K 500:00:0502:04:34.7502:04:40.60+00:14:427:477,7
6BLOK Izabela 41872D ROWMIX JAVA TEAMKRAKOWK30-394K 600:00:0402:05:51.0502:05:55.80+00:15:577:517,6
7CHMIELEWSKA-BORUCH Milena 430MRĄGOWOK30-395K 700:01:0702:04:49.3502:05:56.50+00:15:587:487,7
8PINTSCHER Paulina 564RABKA-ZDRÓJK30-396K 800:00:2202:10:49.3502:11:11.90+00:21:138:107,3
9SZUREK Paulina 623MODERÓWKAK30-397K 900:00:2102:11:13.2502:11:34.90+00:21:368:127,3
10BISZCZUK Mariola 417The ThrulersPUŁAWYK30-398K 1000:00:0402:12:14.2502:12:19.00+00:22:208:157,3
11PAWELEC Aleksandra 552Husaria Race TeamKRAKÓWK16-293K 1100:00:3702:15:15.5002:15:52.90+00:25:548:277,1
12STEFANIUK Marzena 610RADZYMINK30-399K 1200:00:1602:16:25.8502:16:42.50+00:26:448:317,0
13ROGÓŻ Elżbieta 583ProRunning PromotionWARSZAWAK40-491K 1300:00:1002:17:29.5502:17:40.40+00:27:428:357,0
14PROCHASEK Anna 569SKRBEŃSKOK30-3910K 1400:00:5402:18:50.9502:19:45.75+00:29:478:406,9
15HRYC Martyna 467GRYWAŁDK16-294K 1500:00:0702:20:19.1002:20:26.85+00:30:288:466,8
16HENDZLIK Monika 463CZĘSTOCHOWAK40-492K 1600:00:2802:25:24.8502:25:53.70+00:35:559:056,6
17GARDEŁA Justyna 449WOLBROM TEAMWOLBROMK30-3911K 1700:00:5702:24:59.5002:25:57.05+00:35:589:036,6
18HAŚNIK Daria 460BIERUŃK30-3912K 1800:00:1602:25:45.7002:26:02.05+00:36:039:066,6
19SIEKANIEC Dorota 595Nidec All for DreamsKRAKÓWK30-3913K 1900:00:3802:25:55.5002:26:34.40+00:36:369:076,6
20ROGOWSKA Aleksandra 582Siostry OlsenKRAKÓWK16-295K 2000:00:3302:26:02.5002:26:35.90+00:36:379:076,6
21ROZMUS Marzena 586FRELKI LOTAJOMBOJSZOWY NOWEK40-493K 2100:00:1602:28:45.3502:29:02.20+00:39:049:176,5
22BEDNARZ Anna 40842 Do SzczęściaSIEDLISKAK16-296K 2200:00:5702:28:24.0502:29:21.10+00:39:239:166,5
23POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 565DDCPUŁAWYK30-3914K 2300:00:0502:29:34.8002:29:40.10+00:39:429:206,4
24KONS Katarzyna 487Poka Herki TeamŁĄCZANYK16-297K 2400:00:5902:30:18.5002:31:18.25+00:41:209:236,4
25WÓŁKIEWICZ Dorota 647KS StaszewscyPRUSZKÓWK50-591K 2500:00:2902:31:07.6002:31:37.20+00:41:399:266,4
26TOKARSKA Bożena 624#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK40-494K 2600:00:3802:31:25.1502:32:03.60+00:42:059:276,3
27ZAŁUBSKA Anna 652dietetyk-niepolomice.plKRAKÓWK30-3915K 2700:00:0002:33:15.7502:33:15.75+00:43:179:346,3
28WILCZEWSKA Weronika 642HRUBIESZÓWK16-298K 2800:00:5902:33:01.3002:34:00.70+00:44:029:336,3
29HERLICZKA Renata 465Aml-Fly TeamGLIWICEK30-3916K 2900:01:0302:33:46.5002:34:50.30+00:44:529:366,2
30SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 591Drużyna TVNWARSZAWAK60+1K 3000:00:4802:35:16.3502:36:04.60+00:46:069:426,2
31REJMAN Dorota 580TARNOBRZEGK40-495K 3100:00:4902:36:02.3002:36:51.95+00:46:539:456,2
32SALAMON Barbara 590GLIWICEK40-496K 3200:00:2302:37:41.2002:38:04.35+00:48:069:516,1
33PRZYBYŁKA Agnieszka 571MYSŁOWICEK30-3917K 3300:00:2302:38:04.8002:38:28.10+00:48:309:526,1
34CHRZAN Magdalena 432KRAKÓWK30-3918K 3400:00:3102:38:37.0002:39:08.75+00:49:109:546,1
35SZCZESNIAK Agnieszka 616SB SoboleWARSZAWAK40-497K 3500:00:2102:38:52.4002:39:13.85+00:49:159:556,0
36TRUSZKOWSKA Marta 628WARSZAWAK30-3919K 3600:00:5602:38:28.0002:39:24.95+00:49:269:546,1
37LEFELIC Monika 512WARSZAWAK40-498K 3700:00:3102:38:55.9502:39:27.70+00:49:299:566,0
38BOROŃ Marlena 639KRAKÓWK16-299K 3800:00:2602:39:13.8002:39:39.95+00:49:419:576,0
39NORWECKA Sylwia 538KRAKÓWK30-3920K 3900:00:3302:39:23.0502:39:56.45+00:49:589:576,0
40ARMAŃSKA Marianna 400LEGNICAK30-3921K 4000:00:2902:40:12.4502:40:41.60+00:50:4310:006,0
41DZIEWIĄTKOWSKA Ewa 443STARE BABICEK40-499K 4100:00:2702:40:16.7002:40:44.10+00:50:4610:016,0
42MAJDA Karolina 527KRAKÓWK16-2910K 4200:00:3902:40:59.2502:41:39.10+00:51:4110:036,0
43WARCHOCKA Ewelina 632LUBLINK40-4910K 4300:00:1802:41:45.0002:42:03.55+00:52:0510:065,9
44RADOSZ-KWASEK Agata 575Muay Running TeamKRAKÓWK30-3922K 4400:00:2902:41:55.1002:42:24.55+00:52:2610:075,9
45SKIBA Katarzyna 599ZDUŃSKA WOLAK40-4911K 4500:00:4802:41:54.2502:42:42.35+00:52:4410:075,9
46JAROSZEWSKA Iwona 471KOZIEGŁOWYK40-4912K 4600:00:4202:42:38.4502:43:21.20+00:53:2310:095,9
47ZIÓŁEK Kornelia 654WARSZAWAK30-3923K 4700:00:3202:44:14.6002:44:47.20+00:54:4910:155,8
48NOWAK Paulina 543Spartan Treining Group TarnówTARNÓWK30-3924K 4800:00:1002:44:36.8502:44:47.30+00:54:4910:175,8
49CIECHAROWSKA Justyna 433ŻYRARDÓWK30-3925K 4900:00:5302:44:03.4502:44:56.55+00:54:5810:155,9
50PIETROŃ Monika 562Lemon TeamKRAKÓWK30-3926K 5000:00:2202:44:46.5002:45:09.35+00:55:1110:175,8
51BALCERZAK Krystyna 402ŁÓDŹK40-4913K 5100:00:5002:44:23.5002:45:14.00+00:55:1510:165,8
52ZIÓŁEK Teresa 655STEY INSANEJACKÓWK60+2K 5200:00:5002:44:23.1502:45:14.10+00:55:1610:165,8
53RUDNIK Katarzyna 587WARSZAWAK30-3927K 5300:00:5302:45:37.6502:46:31.55+00:56:3310:215,8
54SIATKA Agnieszka 594Running PerformanceKRAKÓWK40-4914K 5400:00:2502:46:05.7502:46:31.70+00:56:3310:225,8
55KURCIŃSKA Lidia 507PIASECZNOK30-3928K 5500:00:5102:45:40.5502:46:31.75+00:56:3310:215,8
56KOSTKA Aneta 496Adidas Runners WarsawKAZIMIERÓWK16-2911K 5600:00:1602:46:21.9002:46:38.65+00:56:4010:235,8
57HEPNER Malwina 464Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30-3929K 5700:00:1702:46:24.9002:46:42.15+00:56:4410:245,8
58WOŹNIAK Lidia 644PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK50-592K 5800:00:1102:47:24.0002:47:35.05+00:57:3610:275,7
59BUNIKOWSKA Emilia 425KRAKÓWK30-3930K 5900:00:3602:47:47.5002:48:23.65+00:58:2510:295,7
60OTOLA Iwona 550Endurance TeamCHORZÓWK30-3931K 6000:00:4502:48:12.8002:48:58.00+00:58:5910:305,7
61GAWRYLAK Beata 450ZumbiaryPIASECZNOK40-4915K 6100:00:5602:48:02.3002:48:58.75+00:59:0010:305,7
62KOWALCZYK Justyna 499AccentureWARSZAWAK50-593K 6200:00:2702:49:58.6502:50:26.55+01:00:2810:375,6
63BURMAN Beata 426MUROWANA GOŚLINAK40-4916K 6300:00:3102:51:20.1502:51:51.20+01:01:5310:425,6
64ŚWIEŻEWSKA Klementyna 640WARSZAWAK30-3932K 6400:00:5502:51:26.6002:52:21.70+01:02:2310:425,6
65NOWACZEK Aleksandra 539Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3933K 6500:00:2702:53:08.1502:53:36.10+01:03:3810:495,5
66BRODAWKA Olga 421WARSZAWAK30-3934K 6600:00:2602:53:24.3002:53:51.10+01:03:5310:505,5
67SEBZDA Malgorzata 593Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK40-4917K 6700:00:2402:53:34.0502:53:58.25+01:04:0010:505,5
68KŁOPOT Grażyna 481Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK40-4918K 6800:00:3102:53:31.3502:54:02.50+01:04:0410:505,5
69RUTKOWSKA Milena 588Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3935K 6900:00:3002:53:31.9002:54:02.65+01:04:0410:505,5
70WIŚNIEWSKA Katarzyna 634WIŚNIA TeamWARSZAWAK40-4919K 7000:00:4702:53:28.7502:54:16.35+01:04:1810:505,5
71MICHALIK Justyna 533Zabierzow biegaZABIERZOWK30-3936K 7100:00:4902:53:30.6502:54:20.25+01:04:2210:505,5
72WALKOWSKA Justyna 631JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAK40-4920K 7200:00:5702:53:34.3002:54:31.55+01:04:3310:505,5
73KRAVETS Anastasiia 502TRANSPOREONKRAKÓWK16-2912K 7300:00:5302:54:10.5002:55:04.45+01:05:0610:535,5
74TROJANOWSKA Kinga 627ZLOTOWK60+3K 7400:00:2902:55:19.4002:55:49.10+01:05:5110:575,5
75BEZKOROWAJNY Joanna 411NokiaSIEPRAWK30-3937K 7500:00:5802:54:54.3002:55:52.60+01:05:5410:555,5
76ŻURKOWSKA Dorota 658JÓZEFÓWK30-3938K 7600:00:4802:55:12.0502:56:00.50+01:06:0210:575,5
77ŁATA Katarzyna 519WROCŁAWK40-4921K 7700:00:5202:57:58.9502:58:51.60+01:08:5311:075,4
78DZIÓBEK Sylwia 444WIELICZKAK40-4922K 7800:00:3502:58:41.5502:59:17.00+01:09:1811:105,4
79MARKOWSKA Jadwiga 530WIELICZKAK30-3939K 7900:00:3402:58:42.7002:59:17.20+01:09:1911:105,4
80PAWŁOWSKA Maria 555MarusiabiegaPLJANOWIECK40-4923K 8000:00:5002:58:44.4002:59:34.70+01:09:3611:105,4
81ŁUKASZEWSKA Katarzyna 523ŁOZISKAK50-594K 8100:00:5002:58:58.4002:59:48.40+01:09:5011:115,4
82JACKOWSKA Ewa 660Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK40-4924K 8200:01:0203:00:27.6503:01:30.30+01:11:3211:165,3
83RADYK Joanna 576Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK30-3940K 8300:00:3003:01:02.9503:01:33.00+01:11:3411:185,3
84PUKOCZ Katarzyna 573ŚWIĘTOCHŁOWICEK30-3941K 8400:01:0603:00:32.2503:01:38.25+01:11:4011:175,3
85ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 649NIE MAM POMYSŁUŁÓDŹK30-3942K 8500:00:1003:03:48.4503:03:58.70+01:14:0011:295,2
86ŚWIEŻEWSKA Kaja 641LONDYNK30-3943K 8600:00:5503:03:42.5003:04:37.95+01:14:3911:285,2
87KWIATKOWSKA Katarzyna 509runkasiarunMARKIK30-3944K 8700:00:5303:03:48.0503:04:42.00+01:14:4311:295,2
88ŁĘPICKA Marta 520WARSZAWAK16-2913K 8800:00:3303:05:38.1503:06:12.05+01:16:1311:365,2
89PIETRZYKOWSKA Katarzyna 563WROCŁAWK30-3945K 8900:00:5103:06:06.9503:06:58.80+01:17:0011:375,2
90SOSNOWSKA Barbara 608Lacho TeamKRAKÓWK40-4925K 9000:00:5003:06:08.1003:06:58.85+01:17:0011:385,2
91OGAZA Anna 546SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3946K 9100:00:2003:08:14.9503:08:35.20+01:18:3711:455,1
92KUREK Małgorzata 508Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3947K 9200:00:2003:08:17.5003:08:37.50+01:18:3911:465,1
93MAŃKO Monika 529TURKAK16-2914K 9300:00:3103:09:32.9503:10:04.05+01:20:0511:505,1
94DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 442Srtg-NiepołomiceTARGOWISKOK40-4926K 9400:00:2503:09:46.2503:10:11.90+01:20:1311:515,1
95KRÓLIKOWSKA Anna 503Husaria Race TeamMODLNICZKAK16-2915K 9500:00:1003:10:35.7503:10:46.70+01:20:4811:545,0
96GERLE-KOTULA Anna 452KATOWICEK30-3948K 9600:00:4003:14:30.4503:15:10.90+01:25:1212:094,9
97GRABOWSKA Joanna 457SPC/ KM UMKTORUŃK40-4927K 9700:01:0403:17:10.3003:18:15.05+01:28:1612:194,9
98NOWAK Ewelina 541STG TarnówGROMNIKK30-3949K 9800:00:1103:20:27.7003:20:39.65+01:30:4112:314,8
99KUBIESA Patrycja 505Husaria Race TeamKRAKÓWK30-3950K 9900:00:2603:22:02.2003:22:28.25+01:32:3012:374,8
100SURDEJ Paulina 613STG TarnówTARNÓWK16-2916K 10000:00:1203:22:52.2503:23:04.55+01:33:0612:404,7
101KAPAŁKA Bożena 477STG TarnówGROMNIKK50-595K 10100:00:1403:22:50.8003:23:04.80+01:33:0612:404,7
102SKORUPKA Anna 602SIEDLCEK40-4928K 10200:01:0003:22:27.0003:23:27.80+01:33:2912:394,7
103WIŚNIEWSKA Dorota 633ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4929K 10300:00:5503:24:22.4003:25:17.95+01:35:1912:464,7
104JASIUL Mariola 472LEGIONOWOK40-4930K 10400:00:5103:25:06.7003:25:58.15+01:36:0012:494,7
105CHLEWICKA Magdalena 414Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3951K 10500:00:0003:30:00.0003:30:00.00+01:40:0113:074,6
105LUDKA Dagmara 513ZŁOTÓWK40-4931K 10500:00:0003:30:00.0003:30:00.00+01:40:0113:074,6
107KARPIŃSKA Ania 479Dzikie Grubasy Szatana/Adidas Runers WarsawWARSZAWAK40-4932K 10700:00:4003:31:05.5003:31:45.85+01:41:4713:114,5
108MATUSZCZAK Angelika 531STG TarnówTARNÓWK30-3952K 10800:00:1103:32:13.3503:32:24.40+01:42:2613:154,5
109ZIENKIEWICZ Agata 653WROCŁAWK30-3953K 10900:00:3703:32:48.0003:33:25.55+01:43:2713:184,5
110MIERZEJEWSKA Olga 534SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3954K 11000:00:4403:33:57.9503:34:42.65+01:44:4413:224,5
111SIERECKA Dorota 596Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK40-4933K 11100:01:0703:36:49.8503:37:56.90+01:47:5813:334,4
111SMOGORZEWSKA Marta 605wkurw_teamWARSZAWAK30-3955K 11100:01:0603:36:50.4503:37:56.90+01:47:5813:334,4
113MALARA Dalia 528CARBON OCR RACING TEAMZABRZEK30-3956K 11300:00:2203:38:37.0003:38:59.50+01:49:0113:394,4
114KOSZNIRUK Elzbieta 497Wybiegaj SiebieCHOTOMÓWK50-596K 11400:01:0803:38:10.5003:39:18.75+01:49:2013:384,4
115PRZYBYŁO Marta 572KRAKÓWK30-3957K 11500:01:0703:38:11.8003:39:18.90+01:49:2013:384,4
Znaleziono 115 wynik(ów)