TRIADA INTRO GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
263
Wystartowało:
239
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
239
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ROGÓŻ Elżbieta 583ProRunning PromotionWARSZAWAK40-491K 1300:00:1002:17:29.5502:17:40.40 8:357,0
2HENDZLIK Monika 463CZĘSTOCHOWAK40-492K 1600:00:2802:25:24.8502:25:53.70+00:08:139:056,6
3ROZMUS Marzena 586FRELKI LOTAJOMBOJSZOWY NOWEK40-493K 2100:00:1602:28:45.3502:29:02.20+00:11:219:176,5
4TOKARSKA Bożena 624#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK40-494K 2600:00:3802:31:25.1502:32:03.60+00:14:239:276,3
5REJMAN Dorota 580TARNOBRZEGK40-495K 3100:00:4902:36:02.3002:36:51.95+00:19:119:456,2
6SALAMON Barbara 590GLIWICEK40-496K 3200:00:2302:37:41.2002:38:04.35+00:20:239:516,1
7SZCZESNIAK Agnieszka 616SB SoboleWARSZAWAK40-497K 3500:00:2102:38:52.4002:39:13.85+00:21:339:556,0
8LEFELIC Monika 512WARSZAWAK40-498K 3700:00:3102:38:55.9502:39:27.70+00:21:479:566,0
9DZIEWIĄTKOWSKA Ewa 443STARE BABICEK40-499K 4100:00:2702:40:16.7002:40:44.10+00:23:0310:016,0
10WARCHOCKA Ewelina 632LUBLINK40-4910K 4300:00:1802:41:45.0002:42:03.55+00:24:2310:065,9
11SKIBA Katarzyna 599ZDUŃSKA WOLAK40-4911K 4500:00:4802:41:54.2502:42:42.35+00:25:0110:075,9
12JAROSZEWSKA Iwona 471KOZIEGŁOWYK40-4912K 4600:00:4202:42:38.4502:43:21.20+00:25:4010:095,9
13BALCERZAK Krystyna 402ŁÓDŹK40-4913K 5100:00:5002:44:23.5002:45:14.00+00:27:3310:165,8
14SIATKA Agnieszka 594Running PerformanceKRAKÓWK40-4914K 5400:00:2502:46:05.7502:46:31.70+00:28:5110:225,8
15GAWRYLAK Beata 450ZumbiaryPIASECZNOK40-4915K 6100:00:5602:48:02.3002:48:58.75+00:31:1810:305,7
16BURMAN Beata 426MUROWANA GOŚLINAK40-4916K 6300:00:3102:51:20.1502:51:51.20+00:34:1010:425,6
17SEBZDA Malgorzata 593Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK40-4917K 6700:00:2402:53:34.0502:53:58.25+00:36:1710:505,5
18KŁOPOT Grażyna 481Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK40-4918K 6800:00:3102:53:31.3502:54:02.50+00:36:2210:505,5
19WIŚNIEWSKA Katarzyna 634WIŚNIA TeamWARSZAWAK40-4919K 7000:00:4702:53:28.7502:54:16.35+00:36:3510:505,5
20WALKOWSKA Justyna 631JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAK40-4920K 7200:00:5702:53:34.3002:54:31.55+00:36:5110:505,5
21ŁATA Katarzyna 519WROCŁAWK40-4921K 7700:00:5202:57:58.9502:58:51.60+00:41:1111:075,4
22DZIÓBEK Sylwia 444WIELICZKAK40-4922K 7800:00:3502:58:41.5502:59:17.00+00:41:3611:105,4
23PAWŁOWSKA Maria 555MarusiabiegaPLJANOWIECK40-4923K 8000:00:5002:58:44.4002:59:34.70+00:41:5411:105,4
24JACKOWSKA Ewa 660Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK40-4924K 8200:01:0203:00:27.6503:01:30.30+00:43:4911:165,3
25SOSNOWSKA Barbara 608Lacho TeamKRAKÓWK40-4925K 9000:00:5003:06:08.1003:06:58.85+00:49:1811:385,2
26DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 442Srtg-NiepołomiceTARGOWISKOK40-4926K 9400:00:2503:09:46.2503:10:11.90+00:52:3111:515,1
27GRABOWSKA Joanna 457SPC/ KM UMKTORUŃK40-4927K 9700:01:0403:17:10.3003:18:15.05+01:00:3412:194,9
28SKORUPKA Anna 602SIEDLCEK40-4928K 10200:01:0003:22:27.0003:23:27.80+01:05:4712:394,7
29WIŚNIEWSKA Dorota 633ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4929K 10300:00:5503:24:22.4003:25:17.95+01:07:3712:464,7
30JASIUL Mariola 472LEGIONOWOK40-4930K 10400:00:5103:25:06.7003:25:58.15+01:08:1712:494,7
31LUDKA Dagmara 513ZŁOTÓWK40-4931K 10500:00:0003:30:00.0003:30:00.00+01:12:1913:074,6
32KARPIŃSKA Ania 479Dzikie Grubasy Szatana/Adidas Runers WarsawWARSZAWAK40-4932K 10700:00:4003:31:05.5003:31:45.85+01:14:0513:114,5
33SIERECKA Dorota 596Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK40-4933K 11100:01:0703:36:49.8503:37:56.90+01:20:1613:334,4
Znaleziono 33 wynik(ów)