TRIADA INTRO GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
263
Wystartowało:
239
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
239
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PACHUT Jerzy 551COLWAYSŁOPNICEM16-291M 300:00:0101:28:28.7001:28:29.85 5:3110,9
2CHLIPAŁA Paweł 429KAMIENICAM16-292M 400:00:0101:28:52.0501:28:53.20+00:00:235:3310,8
3CELEJEWSKI Marcin 427Mydłowska Athletic TeamLIPKI WIELKIEM16-293M 700:00:0001:33:22.7501:33:22.75+00:04:525:5010,3
4ZYGMUNT Tomasz 656GIEDLAROWAM16-294M 800:00:0301:33:29.8501:33:33.60+00:05:035:5010,3
5MADZIAR Wiktor 524ZARZECZEM16-295M 900:00:0301:35:00.7001:35:03.80+00:06:335:5610,1
6SAROSI Kristof 670Globo Sport SEDOBRAM16-296M 1000:00:0201:36:18.2501:36:20.60+00:07:506:0110,0
7KOZIK Adam 500KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM16-297M 1100:00:0401:36:31.6501:36:36.05+00:08:066:029,9
8MADZIAR Mateusz 525AO MYKONOYSTARY SACZM16-298M 1200:00:0201:36:36.2001:36:39.10+00:08:096:029,9
9OLEŚ Rafał 548Husaria Race TeamZEMBRZYCEM16-299M 1700:00:0001:43:51.6001:43:51.60+00:15:216:299,2
10SKIBA Maciej 139Skibasport.pl / Sportowe DzbanyWAŁBRZYCHM16-2910M 2800:00:5601:55:40.1001:56:36.20+00:28:067:138,3
11KALCZYŃSKI Marcin 475KRAKÓWM16-2911M 4300:01:0702:07:35.2002:08:43.05+00:40:137:587,5
12KOPEĆ Krystian 491RYCZÓWEKM16-2912M 4500:00:1302:09:09.6002:09:23.45+00:40:538:047,4
13SAROSI Boldi 592DOBRAM16-2913M 5300:00:4402:13:54.5502:14:39.00+00:46:098:227,2
14NOWAK Piotr 540TYCHYM16-2914M 5400:00:3302:14:19.5002:14:53.05+00:46:238:237,1
15BEŚCIAK Kamil 407Spartan Training Group TarnówTARNÓWM16-2915M 5800:00:0002:15:40.3502:15:40.35+00:47:108:287,1
16CIMASZEWSKI Michał 434WAŁBRZYCHM16-2916M 6500:00:3802:17:52.6502:18:31.40+00:50:018:377,0
17BEDNARZ Józef 410SIEDLISKAM16-2917M 7100:00:5602:22:04.9002:23:01.25+00:54:318:526,8
18SOKOŁOWSKI Władysław 607Husaria Race TeamKRAKÓWM16-2918M 7400:00:4702:23:47.3002:24:34.65+00:56:048:596,7
19JACHIMOWICZ Jarosław 468Spartan training group TarnówTARNÓWM16-2919M 7900:00:1202:30:47.1002:30:59.40+01:02:299:256,4
20KORNAGA Kamil 493KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM16-2920M 8000:00:5902:30:22.9502:31:22.05+01:02:529:236,4
21RACZEK Radosław 574Gorący Potok TeamKRAKÓWM16-2921M 9000:00:4002:40:59.0502:41:39.60+01:13:0910:036,0
22KOPCZYK Jakub 489LUBLINM16-2922M 10900:00:3103:03:24.1003:03:55.95+01:35:2611:275,2
23MEINERT Jakub 532Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM16-2923M 11100:01:0603:07:36.9003:08:43.00+01:40:1311:435,1
24ŁUCZAK Paweł 522KRAKÓWM16-2924M 11400:00:1003:10:36.7503:10:46.85+01:42:1711:545,0
25MALOCHLEB Mateusz 659Zawisza Stara KuźniaKATOWICEM16-2925M 11500:01:0503:13:28.6503:14:34.30+01:46:0412:055,0
26BRODECKI Adam 422WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM16-2926M 11700:01:0003:17:00.0503:18:00.75+01:49:3012:184,9
Znaleziono 26 wynik(ów)