TRIADA INTRO GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
263
Wystartowało:
239
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
239
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GABRYŚ Rafał 447Kawik Running TeamSZCZAWAM30-391M 200:00:0101:28:01.4001:28:03.25 5:3010,9
2DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-392M 600:00:0201:31:05.2001:31:07.20+00:03:035:4110,5
3SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-393M 1300:00:0101:36:56.8501:36:58.25+00:08:556:039,9
4BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-394M 1400:00:0101:37:24.6501:37:26.10+00:09:226:059,9
5BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-395M 1500:00:1801:40:53.9001:41:12.00+00:13:086:189,5
6BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-396M 1600:00:0101:43:29.0501:43:31.00+00:15:276:289,3
7OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-397M 1800:00:1701:43:42.3001:43:59.65+00:15:566:289,3
8ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-398M 1900:00:0301:47:46.7501:47:50.50+00:19:476:448,9
9PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-399M 2000:00:1101:48:34.9001:48:45.95+00:20:426:478,8
10REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-3910M 2100:00:0601:52:36.0001:52:42.45+00:24:397:028,5
11KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-3911M 2200:00:0701:52:35.1001:52:42.50+00:24:397:028,5
12KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3912M 2400:00:1401:54:09.1501:54:23.45+00:26:207:088,4
13KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3913M 2700:00:0901:56:20.7001:56:30.20+00:28:267:168,3
14KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3914M 2900:00:0501:56:32.3501:56:37.70+00:28:347:178,2
15MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3915M 3000:00:2701:56:43.4001:57:11.00+00:29:077:178,2
16KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3916M 3200:00:2001:57:16.6001:57:37.45+00:29:347:198,2
17SURUS Artur 614TARNÓWM30-3917M 3400:00:3301:59:35.1002:00:08.70+00:32:057:288,0
18DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3918M 4000:00:2702:05:51.9502:06:19.40+00:38:167:527,6
19LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3919M 4700:00:3802:09:09.8502:09:48.05+00:41:448:047,4
20SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3920M 4800:00:3502:09:18.4002:09:53.65+00:41:508:047,4
21GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3921M 5200:00:1202:14:18.4002:14:31.00+00:46:278:237,1
22PAWEŁCZYK Kacper 554K.S. Celironman S.A.ŁÓDŹM30-3922M 5500:00:4302:14:10.9502:14:54.50+00:46:518:237,2
23KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3923M 6000:00:1202:15:54.9002:16:07.00+00:48:038:297,1
24OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3924M 6200:00:2602:16:08.2502:16:35.10+00:48:318:307,1
25HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3925M 6700:00:4602:19:44.3002:20:30.55+00:52:278:446,9
26BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3926M 7600:00:5802:27:14.4002:28:12.70+01:00:099:126,5
27WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3927M 7700:00:4402:28:32.9502:29:17.10+01:01:139:176,5
28LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3928M 7800:00:0002:30:21.8502:30:21.85+01:02:189:236,4
29JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3929M 8100:00:1302:31:10.9502:31:24.45+01:03:219:266,3
30ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3930M 8500:00:5502:32:05.2502:33:00.45+01:04:579:306,3
31DĄBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3931M 9100:00:5702:40:55.9502:41:53.20+01:13:4910:036,0
32STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3932M 9300:00:1602:44:27.7502:44:44.00+01:16:4010:165,8
33KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30-3933M 9500:00:2402:44:44.8502:45:09.15+01:17:0510:175,8
34BIAŁEK Mariusz 413Endurance TeamKATOWICEM30-3934M 9800:00:1402:48:07.1502:48:21.75+01:20:1810:305,7
35BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3935M 9900:00:4402:48:13.7002:48:58.30+01:20:5510:305,7
36PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3936M 10200:00:5402:54:10.6002:55:04.70+01:27:0110:535,5
37BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3937M 10300:00:5802:54:54.7002:55:52.70+01:27:4910:555,5
38ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3938M 10600:00:2302:57:51.6002:58:15.35+01:30:1211:075,4
39ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3939M 11000:00:3403:05:36.2503:06:10.95+01:38:0711:365,2
40KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3940M 11600:00:4303:14:27.5503:15:10.75+01:47:0712:094,9
41SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3941M 11900:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:01:5613:074,6
41RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3941M 11900:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:01:5613:074,6
Znaleziono 42 wynik(ów)