TRIADA INTRO GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
263
Wystartowało:
239
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
239
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-491M 100:00:0001:22:49.6001:22:49.85 5:1011,6
2FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-492M 500:00:0101:30:20.0501:30:21.80+00:07:315:3810,6
3GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-493M 2300:00:0501:54:09.4001:54:14.95+00:31:257:088,4
4REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-494M 2500:00:0801:55:51.3501:55:59.65+00:33:097:148,3
5DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-495M 2600:00:3001:55:38.7001:56:08.80+00:33:187:138,3
6BORYCKI Artur 419TGRDĄBROWA TARNOWSKAM40-496M 3100:00:0601:57:15.1501:57:21.60+00:34:317:198,2
7KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-497M 3300:00:3201:57:53.4001:58:26.20+00:35:367:228,1
8KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-498M 3600:00:1502:01:59.7502:02:15.40+00:39:257:377,9
9CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-499M 3700:00:3302:01:48.8002:02:21.90+00:39:327:367,9
10GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-4910M 3800:00:1602:03:31.1502:03:47.40+00:40:577:437,8
11HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4911M 3900:01:0202:03:54.3002:04:56.55+00:42:067:447,7
12NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4912M 4100:00:3802:06:54.7002:07:33.20+00:44:437:557,6
13SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4913M 4200:00:1102:07:31.5502:07:42.90+00:44:537:587,5
14RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4914M 4400:00:3702:08:17.1502:08:54.65+00:46:048:017,5
15GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4915M 4900:00:5002:10:12.0002:11:02.95+00:48:138:087,4
16PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4916M 5000:01:0102:10:09.0502:11:10.30+00:48:208:087,4
17KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4917M 5100:00:3002:11:04.0002:11:34.55+00:48:448:117,3
18KWASEK Kazek 293Muay Running TeamBIBICEM40-4918M 5900:00:1602:15:30.4002:15:46.95+00:52:578:287,1
19TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4919M 6100:00:2302:16:09.4002:16:32.40+00:53:428:307,1
20UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4920M 6300:00:4502:16:19.8502:17:05.80+00:54:158:317,0
21BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4921M 6600:00:3002:19:45.7502:20:15.85+00:57:268:446,9
22FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4922M 6800:00:3502:20:22.3502:20:57.90+00:58:088:466,8
23KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4923M 6900:00:2102:22:12.6002:22:33.75+00:59:438:536,8
24GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4924M 7000:00:4502:22:01.0502:22:46.40+00:59:568:526,8
25RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4925M 7200:00:5002:22:45.2502:23:35.55+01:00:458:556,7
26KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4926M 7300:00:4302:23:10.5002:23:53.85+01:01:048:566,7
27DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4927M 7500:00:0702:25:46.8502:25:54.60+01:03:049:066,6
28JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4928M 8200:00:3702:31:18.0502:31:55.20+01:09:059:276,3
29NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4929M 8300:00:1202:31:42.7502:31:55.50+01:09:059:286,3
30TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4930M 8400:00:4002:31:23.5002:32:03.70+01:09:139:276,3
31WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4931M 8600:00:5302:32:31.0502:33:24.50+01:10:349:316,3
32SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4932M 8700:00:2002:38:53.6002:39:13.75+01:16:239:556,0
33SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4933M 8800:00:4102:39:24.7502:40:06.20+01:17:169:576,0
34POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4934M 8900:00:3502:40:30.2502:41:05.85+01:18:1610:016,0
35SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4935M 9400:00:5102:44:12.8502:45:03.90+01:22:1410:155,8
36SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4936M 9600:00:1502:46:04.7502:46:20.10+01:23:3010:225,8
37ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4937M 9700:00:4002:46:13.1002:46:53.30+01:24:0310:235,8
38BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4938M 10000:00:1202:52:08.0002:52:20.90+01:29:3110:455,6
39GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4939M 10400:00:1902:55:43.4502:56:03.35+01:33:1310:595,5
40LULA Radek 517WARSZAWAM40-4940M 10700:00:3603:00:54.0503:01:30.40+01:38:4011:185,3
41JACKOWSKI Jacek 661Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM40-4941M 10800:01:0303:00:29.6003:01:33.45+01:38:4311:165,3
42STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4942M 11200:00:3203:09:32.3503:10:05.15+01:47:1511:505,1
43LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4943M 11300:00:5403:09:25.0503:10:19.95+01:47:3011:505,1
44DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4944M 11900:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:07:1013:074,6
44GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4944M 11900:00:0003:30:00.0003:30:00.00+02:07:1013:074,6
Znaleziono 45 wynik(ów)