TRIADA INTRO ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
268
Wystartowało:
240
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
225
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Gorce | Nocne Pieniny | Beskid Sądecki | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGorceNocne PieninyBeskid SądeckiCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-391M 501:31:07.0000:27:08.0000:57:34.0002:55:41.0002:55:49.00 5:4010,6
2SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-392M 801:36:58.0000:26:29.0000:55:33.0002:58:53.0002:59:00.00+00:03:115:4610,4
3BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-393M 1301:37:26.0000:29:18.0001:00:20.0003:06:57.0003:07:04.00+00:11:156:019,9
4BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-394M 1401:41:12.0000:29:18.0001:02:28.0003:12:30.0003:12:58.00+00:17:096:129,7
5OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-395M 1501:43:59.0000:29:07.0001:03:44.0003:16:16.0003:16:50.00+00:21:016:199,5
6BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-396M 1701:43:31.0000:30:53.0001:04:26.0003:18:44.0003:18:50.00+00:23:016:249,4
7ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-397M 1801:47:50.0000:32:19.0001:03:48.0003:23:42.0003:23:57.00+00:28:086:349,1
8REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-398M 1901:52:42.0000:31:38.0001:04:06.0003:28:05.0003:28:26.00+00:32:376:428,9
9KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-399M 2001:52:42.0000:31:38.0001:04:07.0003:28:04.0003:28:27.00+00:32:386:428,9
10KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3910M 2301:54:23.0000:34:37.0001:07:25.0003:35:47.0003:36:25.00+00:40:366:578,6
11KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3911M 2501:56:30.0000:34:37.0001:08:11.0003:38:46.0003:39:18.00+00:43:297:038,5
12KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3912M 2701:57:37.0000:35:06.0001:09:25.0003:41:28.0003:42:08.00+00:46:197:088,4
13KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3913M 3001:56:37.0000:34:49.0001:11:34.0003:42:35.0003:43:00.00+00:47:117:108,4
14MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3914M 3101:57:11.0000:33:55.0001:12:55.0003:43:14.0003:44:01.00+00:48:127:128,3
15DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3915M 3802:06:19.0000:36:35.0001:12:11.0003:54:02.0003:55:05.00+00:59:167:327,9
16GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3916M 4802:14:31.0000:36:20.0001:17:23.0004:07:50.0004:08:14.00+01:12:257:597,5
17LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3917M 4902:09:48.0000:37:45.0001:22:16.0004:08:27.0004:09:49.00+01:14:008:007,5
18SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3918M 5002:09:53.0000:38:03.0001:22:51.0004:09:38.0004:10:47.00+01:14:588:037,5
19PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-3919M 5301:48:45.0000:49:13.0001:38:41.0004:16:13.0004:16:39.00+01:20:508:157,3
20OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3920M 5402:16:35.0000:38:49.0001:21:50.0004:16:15.0004:17:14.00+01:21:258:157,3
21HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3921M 5802:20:30.0000:36:01.0001:27:02.0004:22:12.0004:23:33.00+01:27:448:277,1
22BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3922M 6202:28:12.0000:40:38.0001:16:43.0004:23:54.0004:25:33.00+01:29:448:307,0
23KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3923M 6602:16:07.0000:43:46.0001:29:02.0004:28:18.0004:28:55.00+01:33:068:396,9
24ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3924M 7102:33:00.0000:38:55.0001:22:47.0004:33:14.0004:34:42.00+01:38:538:486,8
25WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3925M 7602:29:17.0000:44:13.0001:31:33.0004:43:16.0004:45:03.00+01:49:149:086,6
26LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3926M 7702:30:21.0000:49:14.0001:28:18.0004:47:24.0004:47:53.00+01:52:049:166,5
27BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3927M 8202:48:58.0000:39:31.0001:32:42.0005:00:03.0005:01:11.00+02:05:229:406,2
28DĄBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3928M 8402:41:53.0000:45:31.0001:34:09.0004:59:53.0005:01:33.00+02:05:449:406,2
29PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3929M 8502:55:04.0000:43:45.0001:28:04.0005:05:19.0005:06:53.00+02:11:049:506,1
30JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3930M 8602:31:24.0000:50:41.0001:45:15.0005:06:44.0005:07:20.00+02:11:319:536,1
31KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30-3931M 8802:45:09.0000:50:48.0001:34:02.0005:08:45.0005:09:59.00+02:14:109:576,0
32BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3932M 9502:55:52.0000:48:22.0001:42:58.0005:25:27.0005:27:12.00+02:31:2310:295,7
33SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3933M 9903:30:00.0000:36:00.0001:27:51.0005:33:13.0005:33:51.00+02:38:0210:445,6
34STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3934M 10302:44:44.0000:52:45.0002:00:11.0005:36:34.0005:37:40.00+02:41:5110:515,5
35ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3935M 10502:58:15.0000:51:23.0001:52:19.0005:40:49.0005:41:57.00+02:46:0810:595,5
36ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3936M 10703:06:10.0000:52:59.0001:54:57.0005:52:46.0005:54:06.00+02:58:1711:225,3
37RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3937M 10803:30:00.0000:52:54.0001:40:38.0006:03:04.0006:03:32.00+03:07:4311:425,1
38KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3938M 11303:15:10.0000:56:34.0002:12:53.0006:23:16.0006:24:37.00+03:28:4812:214,9
GABRYŚ Rafał 447Kawik Running TeamSZCZAWAM30-3901:28:03.00 DNF00:27:28.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SURUS Artur 614TARNÓWM30-3902:00:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIAŁEK Mariusz 413Endurance TeamKATOWICEM30-3902:48:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAWEŁCZYK Kacper 554K.S. Celironman S.A.ŁÓDŹM30-3902:14:54.00 DNF00:44:59.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 42 wynik(ów)