TRIADA INTRO NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
268
Wystartowało:
229
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
229
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MADZIAR Mateusz 525AO MYKONOYSTARY SACZM16-291M 100:00:0200:25:24.1000:25:26.35 5:0411.8
2JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-491M 200:00:0100:25:41.4500:25:42.80+00:00:165:0811.7
3CHLIPAŁA Paweł 429KAMIENICAM16-292M 300:00:0100:25:47.4500:25:49.10+00:00:225:0911.6
4SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-391M 400:00:0200:26:27.2500:26:29.90+00:01:035:1711.3
5CELEJEWSKI Marcin 427Mydłowska Athletic TeamLIPKI WIELKIEM16-293M 500:00:0200:26:30.4000:26:32.65+00:01:065:1811.3
6MADZIAR Wiktor 524ZARZECZEM16-294M 600:00:0100:26:33.6000:26:35.55+00:01:095:1811.3
7PACHUT Jerzy 551COLWAYSŁOPNICEM16-295M 700:00:0100:26:42.8500:26:44.10+00:01:175:2011.2
8FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-492M 800:00:0100:26:44.6500:26:46.30+00:01:195:2111.2
9DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-392M 900:00:0200:27:05.9500:27:08.70+00:01:425:2511.1
10KOZIK Adam 500KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM16-296M 1000:00:0300:27:14.2500:27:17.25+00:01:505:2611
11GABRYŚ Rafał 447Kawik Running TeamSZCZAWAM30-393M 1100:00:0100:27:27.5000:27:28.95+00:02:025:2910.9
12SAROSI Kristof 670Globo Sport SEDOBRAM16-297M 1200:00:0100:27:35.6000:27:37.15+00:02:105:3110.9
13ZYGMUNT Tomasz 656GIEDLAROWAM16-298M 1300:00:0100:28:28.8000:28:30.75+00:03:045:4110.5
14OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-394M 1400:00:0400:29:03.0500:29:07.75+00:03:415:4810.3
15BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-395M 1500:00:0300:29:14.2500:29:18.05+00:03:515:5110.3
16BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-396M 1600:00:0200:29:15.8500:29:18.25+00:03:515:5110.3
17BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-397M 1700:00:0200:30:51.1000:30:53.45+00:05:276:109.7
18OLEŚ Rafał 548Husaria Race TeamZEMBRZYCEM16-299M 1800:00:0400:31:03.8000:31:07.90+00:05:416:129.7
19KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-398M 1900:00:0300:31:35.1500:31:38.70+00:06:126:199.5
20REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-399M 2000:00:0300:31:35.6000:31:38.80+00:06:126:199.5
21SKIBA Maciej 139Skibasport.pl / Sportowe DzbanyWAŁBRZYCHM16-2910M 2100:00:0500:31:40.0000:31:45.40+00:06:196:209.5
22KALCZYŃSKI Marcin 475KRAKÓWM16-2911M 2200:00:0200:31:55.7000:31:57.95+00:06:316:239.4
23DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-493M 2300:00:0700:32:06.3500:32:13.65+00:06:476:259.3
24ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3910M 2400:00:0400:32:15.2000:32:19.35+00:06:536:279.3
25REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-494M 2500:00:1000:33:16.9000:33:27.25+00:08:006:399
26KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-495M 2600:00:0400:33:36.6000:33:41.00+00:08:146:438.9
27GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-496M 2700:00:0300:33:46.6500:33:49.65+00:08:236:458.9
28PIETROCZUK Sylwia 561NOANYSAK16-291K 100:00:0100:33:50.6500:33:52.50+00:08:266:468.9
29MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3911M 2800:00:0500:33:50.0000:33:55.80+00:08:296:468.9
30SOSNOWSKI Roman 609Lacho TeamKRAKOWM50-591M 2900:00:0300:33:57.4500:34:01.25+00:08:346:478.8
31RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-497M 3000:00:0400:34:05.6500:34:09.80+00:08:436:498.8
32CHMIELEWSKA-BORUCH Milena 430MRŠGOWOK30-391K 200:00:0200:34:14.9000:34:17.15+00:08:506:518.8
33GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-498M 3100:00:0500:34:26.8000:34:32.55+00:09:066:538.7
34KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3912M 3200:00:1900:34:17.2000:34:37.05+00:09:106:518.7
35KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3913M 3300:00:1800:34:19.0500:34:37.30+00:09:106:518.7
36SAROSI Boldi 592DOBRAM16-2912M 3400:00:0500:34:36.9500:34:42.35+00:09:166:558.7
37BORYCKI Artur 419TGRDŠBROWA TARNOWSKAM40-499M 3500:00:0400:34:42.8000:34:46.80+00:09:206:568.6
38KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3914M 3600:00:0500:34:43.5000:34:49.15+00:09:226:568.6
39NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4910M 3700:00:0100:34:58.3000:34:59.75+00:09:336:598.6
40WICHA Małgorzata 637WKS WawelKRAKÓWK16-292K 300:00:0200:35:00.8500:35:02.90+00:09:367:008.6
41KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3915M 3800:00:0800:34:58.0500:35:06.15+00:09:396:598.6
42PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4911M 3900:00:1400:35:09.3000:35:24.10+00:09:577:028.5
43CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-4912M 4000:00:0800:35:37.7000:35:46.25+00:10:197:078.4
44KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-4913M 4100:00:1000:35:39.2500:35:50.15+00:10:237:088.4
45GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4914M 4200:00:1200:35:43.6500:35:56.20+00:10:297:088.4
46BLOK Izabela 41872D ROWMIX JAVA TEAMKRAKOWK30-392K 400:00:0400:35:54.9000:35:59.30+00:10:327:118.4
47SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3916M 4300:00:0900:35:51.7000:36:00.75+00:10:347:108.4
48HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3917M 4400:00:1700:35:44.7000:36:01.85+00:10:357:088.4
49SZUREK Paulina 623MODERÓWKAK30-393K 500:00:0100:36:03.5500:36:05.00+00:10:387:128.3
50WOŹNIAK Janusz 643PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM50-592M 4500:00:0600:36:11.7000:36:18.55+00:10:527:148.3
51SZUMNY Nina 622KRAKÓWK30-394K 600:00:0200:36:17.3500:36:19.70+00:10:537:158.3
52GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3918M 4600:00:0700:36:13.5000:36:20.65+00:10:547:148.3
53HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4915M 4700:00:1300:36:16.4000:36:29.65+00:11:037:158.3
54DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3919M 4800:00:1200:36:22.4000:36:35.05+00:11:087:168.2
55SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4916M 4900:00:0700:36:37.3000:36:44.45+00:11:187:198.2
56KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4917M 5000:00:1000:36:47.0500:36:57.45+00:11:317:218.2
57BISZCZUK Mariola 417The ThrulersPUŁAWYK30-395K 700:00:0400:36:54.8500:36:59.55+00:11:337:238.1
58PAWELEC Aleksandra 552Husaria Race TeamKRAKÓWK16-293K 800:00:1000:36:51.5500:37:01.85+00:11:357:228.1
59PODOLAK Zbigniew 567Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM50-593M 5100:00:0400:37:37.1500:37:42.05+00:12:157:318
60LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3920M 5200:00:1500:37:29.6000:37:45.30+00:12:187:308
61STEFANIUK Marzena 610RADZYMINK30-396K 900:00:0500:37:57.1500:38:02.45+00:12:367:357.9
62SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3921M 5300:00:2000:37:43.0000:38:03.45+00:12:377:328
63MIKOŚ Magdalena 535KRAKÓWK30-397K 1000:00:2000:37:44.0500:38:04.65+00:12:387:328
64KOPEĆ Krystian 491RYCZÓWEKM16-2913M 5400:00:0800:37:58.7500:38:07.60+00:12:417:357.9
65HRYC Martyna 467GRYWAŁDK16-294K 1100:00:0200:38:13.7000:38:16.15+00:12:497:387.8
66PINTSCHER Paulina 564RABKA-ZDRÓJK30-398K 1200:00:0500:38:37.7500:38:42.90+00:13:167:437.8
67OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3922M 5500:00:1200:38:37.5000:38:49.60+00:13:237:437.8
68ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3923M 5600:00:1400:38:40.8500:38:55.05+00:13:287:447.8
69SOKOŁOWSKI Władysław 607Husaria Race TeamKRAKÓWM16-2914M 5700:00:0600:39:03.4000:39:10.15+00:13:437:487.7
70KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4918M 5800:00:0200:39:11.5000:39:14.25+00:13:477:507.7
71TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4919M 5900:00:0500:39:15.8000:39:20.85+00:13:547:517.6
72STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4920M 6000:00:0500:39:23.7500:39:28.75+00:14:027:527.6
73LANGE Magda 510Stg tarnowGROMNIKK30-399K 1300:00:0200:39:26.4000:39:29.05+00:14:027:537.6
74BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3924M 6100:00:0700:39:23.5500:39:31.15+00:14:047:527.6
75WÓŁKIEWICZ Dorota 647KS StaszewscyPRUSZKÓWK50-591K 1400:00:2400:39:07.5000:39:31.50+00:14:057:497.7
76DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4921M 6200:00:0300:39:34.1500:39:37.65+00:14:117:547.6
77GRABOWSKA Joanna 457SPC/ KM UMKTORUŃK40-491K 1500:00:0200:39:57.6500:40:00.40+00:14:347:597.5
78CHRZAN Magdalena 432KRAKÓWK30-3910K 1600:00:0700:39:56.1000:40:03.35+00:14:377:597.5
79GARDEŁA Justyna 449WOLBROM TEAMWOLBROMK30-3911K 1700:00:2100:39:41.9000:40:03.55+00:14:377:567.6
80JACHIMOWICZ Jarosław 468Spartan training group TarnówTARNÓWM16-2915M 6300:00:0300:40:05.2000:40:08.70+00:14:428:017.5
81ŻUKOWSKI Grzegorz 657Endurance TeamSIEMIANOWICEM50-594M 6400:00:0600:40:03.6000:40:10.50+00:14:448:007.5
82BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3925M 6500:00:2300:40:14.8500:40:38.65+00:15:128:037.5
83PROCHASEK Anna 569SKRBEŃSKOK30-3912K 1800:00:1400:40:26.0500:40:40.55+00:15:148:057.4
84ŚLUSARSKI Włodek 518WARSZAWAM50-595M 6600:00:0300:40:39.9500:40:43.50+00:15:178:087.4
85TRUSZKOWSKA Marta 628WARSZAWAK30-3913K 1900:00:1700:40:28.6000:40:46.45+00:15:208:057.4
86HENDZLIK Monika 463CZĘSTOCHOWAK40-492K 2000:00:0600:40:47.9000:40:54.35+00:15:288:097.4
87ROZMUS Marzena 586FRELKI LOTAJOMBOJSZOWY NOWEK40-493K 2100:00:0800:40:46.6500:40:55.50+00:15:298:097.4
88GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4922M 6700:00:0700:41:10.6000:41:17.65+00:15:518:147.3
89POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 565DDCPUŁAWYK30-3914K 2200:00:0400:41:13.7500:41:18.45+00:15:528:147.3
90NOWAK Piotr 540TYCHYM16-2916M 6800:00:0700:41:15.8000:41:23.55+00:15:578:157.3
91BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4923M 6900:00:1200:41:15.1500:41:27.20+00:16:008:157.3
92SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4924M 7000:00:2900:41:24.1500:41:53.20+00:16:268:167.2
93HAŚNIK Daria 460BIERUŃK30-3915K 2300:00:0800:41:56.8000:42:05.00+00:16:388:237.2
94UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4925M 7100:00:1600:41:59.1500:42:15.50+00:16:498:237.1
95WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4926M 7200:00:0800:42:08.4000:42:17.15+00:16:508:257.1
96BEDNARZ Józef 410SIEDLISKAM16-2917M 7300:00:2200:42:06.5000:42:29.25+00:17:028:257.1
97SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 591Drużyna TVNWARSZAWAK60+1K 2400:00:0500:43:25.9000:43:31.10+00:18:048:416.9
98KONS Katarzyna 487Poka Herki TeamŁŠCZANYK16-295K 2500:00:0000:43:33.2500:43:33.25+00:18:068:426.9
99JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4927M 7400:00:1600:43:17.2000:43:33.30+00:18:068:396.9
100MALOCHLEB Mateusz 659Zawisza Stara KuźniaKATOWICEM16-2918M 7500:00:2000:43:13.8000:43:33.95+00:18:078:386.9
101KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4928M 7600:00:1700:43:17.3000:43:35.15+00:18:088:396.9
102PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3926M 7700:00:1500:43:30.0000:43:45.90+00:18:198:426.9
103KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3927M 7800:00:0900:43:37.5500:43:46.60+00:18:208:436.9
104ROGÓŻ Elżbieta 583ProRunning PromotionWARSZAWAK40-494K 2600:00:0600:43:42.6500:43:49.50+00:18:238:446.9
105FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4929M 7900:00:1500:43:37.9500:43:53.35+00:18:278:436.9
106RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4930M 8000:00:2000:43:43.6000:44:04.35+00:18:388:446.9
107CIMASZEWSKI Michał 434WAŁBRZYCHM16-2919M 8100:00:0600:44:02.2000:44:08.35+00:18:428:486.8
108WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3928M 8200:00:2500:43:47.7500:44:13.25+00:18:468:456.8
109NORWECKA Sylwia 538KRAKÓWK30-3916K 2700:00:1200:44:22.7500:44:34.80+00:19:088:526.8
110WARCHOCKA Ewelina 632LUBLINK40-495K 2800:00:1800:44:32.2500:44:50.85+00:19:248:546.7
111NOWACZEK Aleksandra 539Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3917K 2900:00:0500:44:50.3000:44:56.20+00:19:298:586.7
112PAWEŁCZYK Kacper 554K.S. Celironman S.A.ŁÓDŹM30-3929M 8300:00:2500:44:33.5500:44:59.35+00:19:338:546.7
113ROGOWSKA Aleksandra 582Siostry OlsenKRAKÓWK16-296K 3000:00:2100:45:05.4500:45:26.55+00:20:009:016.7
114KRAVETS Anastasiia 502TRANSPOREONKRAKÓWK16-297K 3100:00:1400:45:16.2000:45:30.85+00:20:049:036.6
115DŠBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3930M 8400:00:1600:45:15.5500:45:31.75+00:20:059:036.6
116SIEKANIEC Dorota 595Nidec All for DreamsKRAKÓWK30-3918K 3200:00:2000:45:13.6000:45:34.55+00:20:089:026.6
117LULA Radek 517WARSZAWAM40-4931M 8500:00:1400:45:23.0000:45:37.25+00:20:109:046.6
118HERLICZKA Renata 465Aml-Fly TeamGLIWICEK30-3919K 3300:00:1400:45:24.3000:45:39.15+00:20:129:056.6
119ZAŁUBSKA Anna 652dietetyk-niepolomice.plKRAKÓWK30-3920K 3400:00:1300:45:39.4000:45:52.85+00:20:269:076.6
120REJMAN Dorota 580TARNOBRZEGK40-496K 3500:00:1000:45:44.7500:45:54.85+00:20:289:086.6
121BEDNARZ Anna 40842 Do SzczęściaSIEDLISKAK16-298K 3600:00:2200:45:33.0500:45:56.00+00:20:299:066.6
122KORNAGA Kamil 493KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM16-2920M 8600:00:1200:45:48.2000:46:01.00+00:20:349:096.5
123NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4932M 8700:00:0900:45:55.5000:46:05.15+00:20:389:116.5
124SZCZESNIAK Agnieszka 616SB SoboleWARSZAWAK40-497K 3700:00:1600:45:50.4000:46:06.40+00:20:409:106.5
125SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4933M 8800:00:1400:45:52.3500:46:07.30+00:20:409:106.5
126KOSTKA Aneta 496Adidas Runners WarsawKAZIMIERÓWK16-299K 3800:00:0300:46:06.0000:46:09.80+00:20:439:136.5
127TOKARSKA Bożena 624#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK40-498K 3900:00:0600:46:05.3500:46:11.95+00:20:459:136.5
128TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4934M 8900:00:0600:46:05.5500:46:12.10+00:20:459:136.5
129BURMAN Beata 426MUROWANA GOŚLINAK40-499K 4000:00:1100:46:03.3000:46:14.45+00:20:489:126.5
130SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4935M 9000:00:1500:46:01.0500:46:16.45+00:20:509:126.5
131ZIÓŁEK Kornelia 654WARSZAWAK30-3921K 4100:00:0300:46:17.8500:46:21.65+00:20:559:156.5
132MICHALIK Justyna 533Zabierzow biegaZABIERZOWK30-3922K 4200:00:0800:46:18.4000:46:26.85+00:21:009:156.5
133BOROŃ Marlena 639KRAKÓWK16-2910K 4300:00:2200:46:26.2500:46:49.10+00:21:229:176.5
134GAWRYLAK Beata 450ZumbiaryPIASECZNOK40-4910K 4400:00:1600:46:37.2000:46:53.85+00:21:279:196.4
135PRZYBYŁKA Agnieszka 571MYSŁOWICEK30-3923K 4500:00:0800:47:07.0000:47:15.10+00:21:489:256.4
136DZIÓBEK Sylwia 444WIELICZKAK40-4911K 4600:00:1100:47:06.7000:47:18.15+00:21:519:256.4
137ŁATA Katarzyna 519WROCŁAWK40-4912K 4700:00:0800:47:11.2500:47:19.40+00:21:539:266.4
138TROJANOWSKA Kinga 627ZLOTOWK60+2K 4800:00:0600:47:18.2000:47:25.05+00:21:589:276.3
139CIECHAROWSKA Justyna 433ŻYRARDÓWK30-3924K 4900:00:0900:47:16.5000:47:26.10+00:21:599:276.3
140HEPNER Malwina 464Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30-3925K 5000:00:0400:47:24.5500:47:28.55+00:22:029:286.3
141OTOLA Iwona 550Endurance TeamCHORZÓWK30-3926K 5100:00:0600:47:33.7500:47:40.60+00:22:149:306.3
142WILCZEWSKA Weronika 642HRUBIESZÓWK16-2911K 5200:00:0700:47:42.5000:47:50.25+00:22:239:326.3
143RUTKOWSKA Milena 588Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3927K 5300:00:0500:48:09.2500:48:14.85+00:22:489:376.2
144KŁOPOT Grażyna 481Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK40-4913K 5400:00:0600:48:09.5500:48:15.70+00:22:499:376.2
145WÓŁKIEWICZ Paweł 648Ox5PRUSZKÓWM50-596M 9100:00:2400:47:54.3500:48:18.50+00:22:529:346.3
146JAROSZEWSKA Iwona 471KOZIEGŁOWYK40-4914K 5500:00:2300:47:54.7000:48:18.55+00:22:529:356.3
147MARKOWSKA Jadwiga 530WIELICZKAK30-3928K 5600:00:1100:48:09.3500:48:20.85+00:22:549:376.2
148BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3931M 9200:00:2200:47:59.3000:48:22.10+00:22:559:366.3
149BEZKOROWAJNY Joanna 411NokiaSIEPRAWK30-3929K 5700:00:2300:47:59.2500:48:22.40+00:22:569:356.3
150SKIBA Katarzyna 599ZDUŃSKA WOLAK40-4915K 5800:00:2000:48:02.2000:48:22.95+00:22:569:366.2
151RACZEK Radosław 574Goršcy Potok TeamKRAKÓWM16-2921M 9300:00:1300:48:09.8000:48:23.75+00:22:579:386.2
152MAJDA Karolina 527KRAKÓWK16-2912K 5900:00:1300:48:10.1500:48:23.90+00:22:579:386.2
153PIETROŃ Monika 562Lemon TeamKRAKÓWK30-3930K 6000:00:2100:48:05.0500:48:26.75+00:23:009:376.2
154WOŹNIAK Lidia 644PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK50-592K 6100:00:0600:48:22.8500:48:28.85+00:23:029:406.2
155SALAMON Barbara 590GLIWICEK40-4916K 6200:00:0600:48:25.3000:48:32.20+00:23:059:416.2
156ARMAŃSKA Marianna 400LEGNICAK30-3931K 6300:00:1300:48:22.8000:48:35.95+00:23:099:406.2
157KAPAŁKA Krzysztof 478STG TarnówGROMNIKM60+1M 9400:00:0300:48:41.2000:48:44.20+00:23:179:446.2
158NOWAK Paulina 543Spartan Treining Group TarnówTARNÓWK30-3932K 6400:00:0200:49:11.1000:49:13.55+00:23:479:506.1
159PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-3932M 9500:00:0200:49:11.0500:49:13.70+00:23:479:506.1
160BEŚCIAK Kamil 407Spartan Training Group TarnówTARNÓWM16-2922M 9600:00:0400:49:09.8000:49:13.90+00:23:479:496.1
160SURDEJ Paulina 613STG TarnówTARNÓWK16-2913K 6500:00:0200:49:11.2000:49:13.90+00:23:479:506.1
162LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3933M 9700:00:0300:49:11.3500:49:14.40+00:23:489:506.1
163GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4936M 9800:00:0800:49:10.2000:49:18.60+00:23:529:506.1
164SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4937M 9900:00:0400:49:18.0500:49:22.90+00:23:569:516.1
165WALKOWSKA Justyna 631JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAK40-4917K 6600:00:1100:49:50.2000:50:01.30+00:24:349:586
166ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4938M 10000:00:1600:49:46.7500:50:02.95+00:24:369:576
167JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3934M 10100:00:0500:50:36.0500:50:41.35+00:25:1510:075.9
168KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDŠBROWA GÓRNICZAM30-3935M 10200:00:2300:50:25.3500:50:48.80+00:25:2210:056
169KURCIŃSKA Lidia 507PIASECZNOK30-3933K 6700:00:1800:50:37.4500:50:56.10+00:25:2910:075.9
170ŚWIEŻEWSKA Klementyna 640WARSZAWAK30-3934K 6800:00:2600:50:29.9500:50:56.70+00:25:3010:065.9
171ZIÓŁEK Teresa 655STEY INSANEJACKÓWK60+3K 6900:00:1700:50:39.8000:50:57.35+00:25:3110:085.9
172BRODAWKA Olga 421WARSZAWAK30-3935K 7000:00:1100:50:48.4500:50:59.65+00:25:3310:095.9
173ŁUKASZEWSKA Katarzyna 523ŁOZISKAK50-593K 7100:00:1900:50:52.1000:51:11.25+00:25:4410:105.9
174RUDNIK Katarzyna 587WARSZAWAK30-3936K 7200:00:1900:50:53.9000:51:13.60+00:25:4710:105.9
175MEINERT Jakub 532Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM16-2923M 10300:00:1000:51:05.3000:51:15.70+00:25:4910:135.9
176ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3936M 10400:00:2300:50:59.6000:51:23.15+00:25:5610:125.9
177BALCERZAK Krystyna 402ŁÓDŹK40-4918K 7300:00:1800:51:07.8500:51:26.40+00:26:0010:135.9
178RADOSZ-KWASEK Agata 575Muay Running TeamKRAKÓWK30-3937K 7400:00:2100:51:20.8000:51:42.75+00:26:1610:165.8
179BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4939M 10500:00:1500:51:36.3500:51:51.85+00:26:2510:195.8
180LUDKA Dagmara 513ZŁOTÓWK40-4919K 7500:00:0600:51:56.9500:52:03.55+00:26:3710:235.8
181SEBZDA Malgorzata 593Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK40-4920K 7600:00:0500:52:06.3000:52:12.25+00:26:4510:255.8
182PAWŁOWSKA Maria 555MarusiabiegaPLJANOWIECK40-4921K 7700:00:1700:52:04.6000:52:22.05+00:26:5510:255.8
183SOSNOWSKA Barbara 608Lacho TeamKRAKÓWK40-4922K 7800:00:2000:52:07.2000:52:27.95+00:27:0110:255.8
184PIETRZYKOWSKA Katarzyna 563WROCŁAWK30-3938K 7900:00:2000:52:07.5000:52:28.15+00:27:0110:255.8
185KRÓLIKOWSKA Anna 503Husaria Race TeamMODLNICZKAK16-2914K 8000:00:2200:52:17.6000:52:39.75+00:27:1310:275.7
186ŁUCZAK Paweł 522KRAKÓWM16-2924M 10600:00:2100:52:18.2000:52:40.05+00:27:1310:275.7
187KWIATKOWSKA Katarzyna 509runkasiarunMARKIK30-3939K 8100:00:1800:52:21.8500:52:40.50+00:27:1410:285.7
188STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3937M 10700:00:1800:52:27.1500:52:45.60+00:27:1910:295.7
189ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 649NIE MAM POMYSŁUŁÓDŹK30-3940K 8200:00:1200:52:37.1500:52:49.30+00:27:2210:315.7
190SIATKA Agnieszka 594Running PerformanceKRAKÓWK40-4923K 8300:00:0800:52:44.3000:52:52.80+00:27:2610:325.7
191RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3938M 10800:00:0400:52:50.1000:52:54.55+00:27:2810:345.7
192RADYK Joanna 576Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK30-3941K 8400:00:0600:52:48.7500:52:54.90+00:27:2810:335.7
193ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3939M 10900:00:1800:52:41.2500:52:59.40+00:27:3310:325.7
194ŁĘPICKA Marta 520WARSZAWAK16-2915K 8500:00:1900:52:41.3000:53:00.70+00:27:3410:325.7
195CHLEWICKA Magdalena 414Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3942K 8600:00:0700:52:53.9500:53:01.60+00:27:3510:345.7
196DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4940M 11000:00:0800:52:54.2000:53:02.60+00:27:3610:345.7
197ŚWIEŻEWSKA Kaja 641LONDYNK30-3943K 8700:00:2700:52:35.9500:53:03.30+00:27:3610:315.7
198KORPALSKI Jacek 494WARSZAWAM50-597M 11100:00:1700:52:50.7500:53:08.70+00:27:4210:345.7
199BUNIKOWSKA Emilia 425KRAKÓWK30-3944K 8800:00:2200:53:00.5000:53:22.65+00:27:5610:365.7
200WIŚNIEWSKA Katarzyna 634WIŚNIA TeamWARSZAWAK40-4924K 8900:00:1300:53:14.3000:53:27.45+00:28:0110:385.6
201PUKOCZ Katarzyna 573ŚWIĘTOCHŁOWICEK30-3945K 9000:00:2400:53:03.2500:53:28.15+00:28:0110:365.7
202BRODECKI Adam 422WATAHA łšczy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM16-2925M 11200:00:2400:53:05.8000:53:30.70+00:28:0410:375.6
203KANDERSKI Sławek 476WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM50-598M 11300:00:2500:53:23.8500:53:49.35+00:28:2310:405.6
204ŻURKOWSKA Dorota 658JÓZEFÓWK30-3946K 9100:00:2400:54:59.1000:55:23.70+00:29:5710:595.5
205LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4941M 11400:00:1600:55:27.1000:55:43.20+00:30:1611:055.4
206GERLE-KOTULA Anna 452KATOWICEK30-3947K 9200:00:0900:55:43.1500:55:52.95+00:30:2611:085.4
207POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4942M 11500:00:1900:55:54.5000:56:14.20+00:30:4711:115.4
208NOWAK Ewelina 541STG TarnówGROMNIKK30-3948K 9300:00:0900:56:18.2000:56:27.65+00:31:0111:155.3
209SKORUPKA Anna 602SIEDLCEK40-4925K 9400:00:2300:56:08.3500:56:32.10+00:31:0511:135.3
210KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3940M 11600:00:1000:56:24.2000:56:34.85+00:31:0811:165.3
211WIECZOREK Andrzej 638TARNÓWM50-599M 11700:00:1100:56:50.4500:57:01.95+00:31:3511:225.3
212WIŚNIEWSKA Dorota 633ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4926K 9500:00:2100:56:49.3500:57:11.20+00:31:4411:225.3
213KOWALCZYK Justyna 499AccentureWARSZAWAK50-594K 9600:00:0800:58:06.0500:58:14.90+00:32:4811:375.2
214LEFELIC Monika 512WARSZAWAK40-4927K 9700:00:1300:58:33.8000:58:47.05+00:33:2011:425.1
215KUREK Małgorzata 508Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLŠSKIEK30-3949K 9800:00:1400:58:35.9500:58:50.75+00:33:2411:435.1
215OGAZA Anna 546SIEMIANOWICE ŚLŠSKIEK30-3949K 9800:00:1400:58:36.7500:58:50.75+00:33:2411:435.1
217PIEŃKOWSKI Leszek 559WM TRISELFKRAKÓWM50-5910M 11800:00:1900:58:33.4000:58:53.15+00:33:2611:425.1
218GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4943M 11900:00:0001:00:00.0001:00:00.00+00:34:3312:005
219ZIENKIEWICZ Agata 653WROCŁAWK30-3951K 10000:00:1901:00:24.8001:00:44.65+00:35:1812:055
220MIERZEJEWSKA Olga 534SIEMIANOWICE ŚLŠSKIEK30-3952K 10100:00:0901:00:37.4001:00:46.75+00:35:2012:074.9
221KAPAŁKA Bożena 477STG TarnówGROMNIKK50-595K 10200:00:1101:01:22.0001:01:33.55+00:36:0712:164.9
222DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 442Srtg-NiepołomiceTARGOWISKOK40-4928K 10300:00:1701:01:33.3001:01:50.55+00:36:2412:184.9
223SMOGORZEWSKA Marta 605wkurw_teamWARSZAWAK30-3953K 10400:00:2601:02:20.2501:02:46.65+00:37:2012:284.8
224JASIUL Mariola 472LEGIONOWOK40-4929K 10500:00:1701:05:08.8001:05:25.95+00:39:5913:014.6
225MALARA Dalia 528CARBON OCR RACING TEAMZABRZEK30-3954K 10600:00:0001:05:59.6001:05:59.60+00:40:3313:114.5
226SIERECKA Dorota 596Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK40-4930K 10700:00:2601:09:24.8501:09:51.35+00:44:2513:534.3
227MATUSZCZAK Angelika 531STG TarnówTARNÓWK30-3955K 10800:00:1001:14:44.5501:14:54.80+00:49:2814:564
228KOSZNIRUK Elzbieta 497Wybiegaj SiebieCHOTOMÓWK50-596K 10900:00:2801:15:14.0501:15:42.10+00:50:1515:024
229PRZYBYŁO Marta 572KRAKÓWK30-3956K 11000:00:1201:15:29.8501:15:42.65+00:50:1615:064
Znaleziono 229 wynik(ów)