TRIADA INTRO NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
268
Wystartowało:
229
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
229
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CHMIELEWSKA-BORUCH Milena 430MRŠGOWOK30-391K 200:00:0200:34:14.9000:34:17.15 6:518,8
2BLOK Izabela 41872D ROWMIX JAVA TEAMKRAKOWK30-392K 400:00:0400:35:54.9000:35:59.30+00:01:427:118,4
3SZUREK Paulina 623MODERÓWKAK30-393K 500:00:0100:36:03.5500:36:05.00+00:01:477:128,3
4SZUMNY Nina 622KRAKÓWK30-394K 600:00:0200:36:17.3500:36:19.70+00:02:027:158,3
5BISZCZUK Mariola 417The ThrulersPUŁAWYK30-395K 700:00:0400:36:54.8500:36:59.55+00:02:427:238,1
6STEFANIUK Marzena 610RADZYMINK30-396K 900:00:0500:37:57.1500:38:02.45+00:03:457:357,9
7MIKOŚ Magdalena 535KRAKÓWK30-397K 1000:00:2000:37:44.0500:38:04.65+00:03:477:328,0
8PINTSCHER Paulina 564RABKA-ZDRÓJK30-398K 1200:00:0500:38:37.7500:38:42.90+00:04:257:437,8
9LANGE Magda 510Stg tarnowGROMNIKK30-399K 1300:00:0200:39:26.4000:39:29.05+00:05:117:537,6
10CHRZAN Magdalena 432KRAKÓWK30-3910K 1600:00:0700:39:56.1000:40:03.35+00:05:467:597,5
11GARDEŁA Justyna 449WOLBROM TEAMWOLBROMK30-3911K 1700:00:2100:39:41.9000:40:03.55+00:05:467:567,6
12PROCHASEK Anna 569SKRBEŃSKOK30-3912K 1800:00:1400:40:26.0500:40:40.55+00:06:238:057,4
13TRUSZKOWSKA Marta 628WARSZAWAK30-3913K 1900:00:1700:40:28.6000:40:46.45+00:06:298:057,4
14POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 565DDCPUŁAWYK30-3914K 2200:00:0400:41:13.7500:41:18.45+00:07:018:147,3
15HAŚNIK Daria 460BIERUŃK30-3915K 2300:00:0800:41:56.8000:42:05.00+00:07:478:237,2
16NORWECKA Sylwia 538KRAKÓWK30-3916K 2700:00:1200:44:22.7500:44:34.80+00:10:178:526,8
17NOWACZEK Aleksandra 539Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3917K 2900:00:0500:44:50.3000:44:56.20+00:10:398:586,7
18SIEKANIEC Dorota 595Nidec All for DreamsKRAKÓWK30-3918K 3200:00:2000:45:13.6000:45:34.55+00:11:179:026,6
19HERLICZKA Renata 465Aml-Fly TeamGLIWICEK30-3919K 3300:00:1400:45:24.3000:45:39.15+00:11:229:056,6
20ZAŁUBSKA Anna 652dietetyk-niepolomice.plKRAKÓWK30-3920K 3400:00:1300:45:39.4000:45:52.85+00:11:359:076,6
21ZIÓŁEK Kornelia 654WARSZAWAK30-3921K 4100:00:0300:46:17.8500:46:21.65+00:12:049:156,5
22MICHALIK Justyna 533Zabierzow biegaZABIERZOWK30-3922K 4200:00:0800:46:18.4000:46:26.85+00:12:099:156,5
23PRZYBYŁKA Agnieszka 571MYSŁOWICEK30-3923K 4500:00:0800:47:07.0000:47:15.10+00:12:579:256,4
24CIECHAROWSKA Justyna 433ŻYRARDÓWK30-3924K 4900:00:0900:47:16.5000:47:26.10+00:13:089:276,3
25HEPNER Malwina 464Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30-3925K 5000:00:0400:47:24.5500:47:28.55+00:13:119:286,3
26OTOLA Iwona 550Endurance TeamCHORZÓWK30-3926K 5100:00:0600:47:33.7500:47:40.60+00:13:239:306,3
27RUTKOWSKA Milena 588Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3927K 5300:00:0500:48:09.2500:48:14.85+00:13:579:376,2
28MARKOWSKA Jadwiga 530WIELICZKAK30-3928K 5600:00:1100:48:09.3500:48:20.85+00:14:039:376,2
29BEZKOROWAJNY Joanna 411NokiaSIEPRAWK30-3929K 5700:00:2300:47:59.2500:48:22.40+00:14:059:356,3
30PIETROŃ Monika 562Lemon TeamKRAKÓWK30-3930K 6000:00:2100:48:05.0500:48:26.75+00:14:099:376,2
31ARMAŃSKA Marianna 400LEGNICAK30-3931K 6300:00:1300:48:22.8000:48:35.95+00:14:189:406,2
32NOWAK Paulina 543Spartan Treining Group TarnówTARNÓWK30-3932K 6400:00:0200:49:11.1000:49:13.55+00:14:569:506,1
33KURCIŃSKA Lidia 507PIASECZNOK30-3933K 6700:00:1800:50:37.4500:50:56.10+00:16:3810:075,9
34ŚWIEŻEWSKA Klementyna 640WARSZAWAK30-3934K 6800:00:2600:50:29.9500:50:56.70+00:16:3910:065,9
35BRODAWKA Olga 421WARSZAWAK30-3935K 7000:00:1100:50:48.4500:50:59.65+00:16:4210:095,9
36RUDNIK Katarzyna 587WARSZAWAK30-3936K 7200:00:1900:50:53.9000:51:13.60+00:16:5610:105,9
37RADOSZ-KWASEK Agata 575Muay Running TeamKRAKÓWK30-3937K 7400:00:2100:51:20.8000:51:42.75+00:17:2510:165,8
38PIETRZYKOWSKA Katarzyna 563WROCŁAWK30-3938K 7900:00:2000:52:07.5000:52:28.15+00:18:1110:255,8
39KWIATKOWSKA Katarzyna 509runkasiarunMARKIK30-3939K 8100:00:1800:52:21.8500:52:40.50+00:18:2310:285,7
40ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 649NIE MAM POMYSŁUŁÓDŹK30-3940K 8200:00:1200:52:37.1500:52:49.30+00:18:3210:315,7
41RADYK Joanna 576Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK30-3941K 8400:00:0600:52:48.7500:52:54.90+00:18:3710:335,7
42CHLEWICKA Magdalena 414Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3942K 8600:00:0700:52:53.9500:53:01.60+00:18:4410:345,7
43ŚWIEŻEWSKA Kaja 641LONDYNK30-3943K 8700:00:2700:52:35.9500:53:03.30+00:18:4610:315,7
44BUNIKOWSKA Emilia 425KRAKÓWK30-3944K 8800:00:2200:53:00.5000:53:22.65+00:19:0510:365,7
45PUKOCZ Katarzyna 573ŚWIĘTOCHŁOWICEK30-3945K 9000:00:2400:53:03.2500:53:28.15+00:19:1110:365,7
46ŻURKOWSKA Dorota 658JÓZEFÓWK30-3946K 9100:00:2400:54:59.1000:55:23.70+00:21:0610:595,5
47GERLE-KOTULA Anna 452KATOWICEK30-3947K 9200:00:0900:55:43.1500:55:52.95+00:21:3511:085,4
48NOWAK Ewelina 541STG TarnówGROMNIKK30-3948K 9300:00:0900:56:18.2000:56:27.65+00:22:1011:155,3
49KUREK Małgorzata 508Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLŠSKIEK30-3949K 9800:00:1400:58:35.9500:58:50.75+00:24:3311:435,1
49OGAZA Anna 546SIEMIANOWICE ŚLŠSKIEK30-3949K 9800:00:1400:58:36.7500:58:50.75+00:24:3311:435,1
51ZIENKIEWICZ Agata 653WROCŁAWK30-3951K 10000:00:1901:00:24.8001:00:44.65+00:26:2712:055,0
52MIERZEJEWSKA Olga 534SIEMIANOWICE ŚLŠSKIEK30-3952K 10100:00:0901:00:37.4001:00:46.75+00:26:2912:074,9
53SMOGORZEWSKA Marta 605wkurw_teamWARSZAWAK30-3953K 10400:00:2601:02:20.2501:02:46.65+00:28:2912:284,8
54MALARA Dalia 528CARBON OCR RACING TEAMZABRZEK30-3954K 10600:00:0001:05:59.6001:05:59.60+00:31:4213:114,5
55MATUSZCZAK Angelika 531STG TarnówTARNÓWK30-3955K 10800:00:1001:14:44.5501:14:54.80+00:40:3714:564,0
56PRZYBYŁO Marta 572KRAKÓWK30-3956K 11000:00:1201:15:29.8501:15:42.65+00:41:2515:064,0
Znaleziono 56 wynik(ów)