TRIADA INTRO NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
268
Wystartowało:
229
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
229
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MADZIAR Mateusz 525AO MYKONOYSTARY SACZM16-291M 100:00:0200:25:24.1000:25:26.35 5:0411,8
2JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-491M 200:00:0100:25:41.4500:25:42.80+00:00:165:0811,7
3CHLIPAŁA Paweł 429KAMIENICAM16-292M 300:00:0100:25:47.4500:25:49.10+00:00:225:0911,6
4SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-391M 400:00:0200:26:27.2500:26:29.90+00:01:035:1711,3
5CELEJEWSKI Marcin 427Mydłowska Athletic TeamLIPKI WIELKIEM16-293M 500:00:0200:26:30.4000:26:32.65+00:01:065:1811,3
6MADZIAR Wiktor 524ZARZECZEM16-294M 600:00:0100:26:33.6000:26:35.55+00:01:095:1811,3
7PACHUT Jerzy 551COLWAYSŁOPNICEM16-295M 700:00:0100:26:42.8500:26:44.10+00:01:175:2011,2
8FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-492M 800:00:0100:26:44.6500:26:46.30+00:01:195:2111,2
9DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-392M 900:00:0200:27:05.9500:27:08.70+00:01:425:2511,1
10KOZIK Adam 500KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM16-296M 1000:00:0300:27:14.2500:27:17.25+00:01:505:2611,0
11GABRYŚ Rafał 447Kawik Running TeamSZCZAWAM30-393M 1100:00:0100:27:27.5000:27:28.95+00:02:025:2910,9
12SAROSI Kristof 670Globo Sport SEDOBRAM16-297M 1200:00:0100:27:35.6000:27:37.15+00:02:105:3110,9
13ZYGMUNT Tomasz 656GIEDLAROWAM16-298M 1300:00:0100:28:28.8000:28:30.75+00:03:045:4110,5
14OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-394M 1400:00:0400:29:03.0500:29:07.75+00:03:415:4810,3
15BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-395M 1500:00:0300:29:14.2500:29:18.05+00:03:515:5110,3
16BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-396M 1600:00:0200:29:15.8500:29:18.25+00:03:515:5110,3
17BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-397M 1700:00:0200:30:51.1000:30:53.45+00:05:276:109,7
18OLEŚ Rafał 548Husaria Race TeamZEMBRZYCEM16-299M 1800:00:0400:31:03.8000:31:07.90+00:05:416:129,7
19KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-398M 1900:00:0300:31:35.1500:31:38.70+00:06:126:199,5
20REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-399M 2000:00:0300:31:35.6000:31:38.80+00:06:126:199,5
21SKIBA Maciej 139Skibasport.pl / Sportowe DzbanyWAŁBRZYCHM16-2910M 2100:00:0500:31:40.0000:31:45.40+00:06:196:209,5
22KALCZYŃSKI Marcin 475KRAKÓWM16-2911M 2200:00:0200:31:55.7000:31:57.95+00:06:316:239,4
23DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-493M 2300:00:0700:32:06.3500:32:13.65+00:06:476:259,3
24ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3910M 2400:00:0400:32:15.2000:32:19.35+00:06:536:279,3
25REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-494M 2500:00:1000:33:16.9000:33:27.25+00:08:006:399,0
26KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-495M 2600:00:0400:33:36.6000:33:41.00+00:08:146:438,9
27GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-496M 2700:00:0300:33:46.6500:33:49.65+00:08:236:458,9
28MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3911M 2800:00:0500:33:50.0000:33:55.80+00:08:296:468,9
29SOSNOWSKI Roman 609Lacho TeamKRAKOWM50-591M 2900:00:0300:33:57.4500:34:01.25+00:08:346:478,8
30RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-497M 3000:00:0400:34:05.6500:34:09.80+00:08:436:498,8
31GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-498M 3100:00:0500:34:26.8000:34:32.55+00:09:066:538,7
32KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3912M 3200:00:1900:34:17.2000:34:37.05+00:09:106:518,7
33KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3913M 3300:00:1800:34:19.0500:34:37.30+00:09:106:518,7
34SAROSI Boldi 592DOBRAM16-2912M 3400:00:0500:34:36.9500:34:42.35+00:09:166:558,7
35BORYCKI Artur 419TGRDŠBROWA TARNOWSKAM40-499M 3500:00:0400:34:42.8000:34:46.80+00:09:206:568,6
36KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3914M 3600:00:0500:34:43.5000:34:49.15+00:09:226:568,6
37NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4910M 3700:00:0100:34:58.3000:34:59.75+00:09:336:598,6
38KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3915M 3800:00:0800:34:58.0500:35:06.15+00:09:396:598,6
39PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4911M 3900:00:1400:35:09.3000:35:24.10+00:09:577:028,5
40CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-4912M 4000:00:0800:35:37.7000:35:46.25+00:10:197:078,4
41KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-4913M 4100:00:1000:35:39.2500:35:50.15+00:10:237:088,4
42GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4914M 4200:00:1200:35:43.6500:35:56.20+00:10:297:088,4
43SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3916M 4300:00:0900:35:51.7000:36:00.75+00:10:347:108,4
44HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3917M 4400:00:1700:35:44.7000:36:01.85+00:10:357:088,4
45WOŹNIAK Janusz 643PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM50-592M 4500:00:0600:36:11.7000:36:18.55+00:10:527:148,3
46GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3918M 4600:00:0700:36:13.5000:36:20.65+00:10:547:148,3
47HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4915M 4700:00:1300:36:16.4000:36:29.65+00:11:037:158,3
48DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3919M 4800:00:1200:36:22.4000:36:35.05+00:11:087:168,2
49SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4916M 4900:00:0700:36:37.3000:36:44.45+00:11:187:198,2
50KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4917M 5000:00:1000:36:47.0500:36:57.45+00:11:317:218,2
51PODOLAK Zbigniew 567Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM50-593M 5100:00:0400:37:37.1500:37:42.05+00:12:157:318,0
52LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3920M 5200:00:1500:37:29.6000:37:45.30+00:12:187:308,0
53SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3921M 5300:00:2000:37:43.0000:38:03.45+00:12:377:328,0
54KOPEĆ Krystian 491RYCZÓWEKM16-2913M 5400:00:0800:37:58.7500:38:07.60+00:12:417:357,9
55OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3922M 5500:00:1200:38:37.5000:38:49.60+00:13:237:437,8
56ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3923M 5600:00:1400:38:40.8500:38:55.05+00:13:287:447,8
57SOKOŁOWSKI Władysław 607Husaria Race TeamKRAKÓWM16-2914M 5700:00:0600:39:03.4000:39:10.15+00:13:437:487,7
58KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4918M 5800:00:0200:39:11.5000:39:14.25+00:13:477:507,7
59TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4919M 5900:00:0500:39:15.8000:39:20.85+00:13:547:517,6
60STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4920M 6000:00:0500:39:23.7500:39:28.75+00:14:027:527,6
61BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3924M 6100:00:0700:39:23.5500:39:31.15+00:14:047:527,6
62DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4921M 6200:00:0300:39:34.1500:39:37.65+00:14:117:547,6
63JACHIMOWICZ Jarosław 468Spartan training group TarnówTARNÓWM16-2915M 6300:00:0300:40:05.2000:40:08.70+00:14:428:017,5
64ŻUKOWSKI Grzegorz 657Endurance TeamSIEMIANOWICEM50-594M 6400:00:0600:40:03.6000:40:10.50+00:14:448:007,5
65BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3925M 6500:00:2300:40:14.8500:40:38.65+00:15:128:037,5
66ŚLUSARSKI Włodek 518WARSZAWAM50-595M 6600:00:0300:40:39.9500:40:43.50+00:15:178:087,4
67GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4922M 6700:00:0700:41:10.6000:41:17.65+00:15:518:147,3
68NOWAK Piotr 540TYCHYM16-2916M 6800:00:0700:41:15.8000:41:23.55+00:15:578:157,3
69BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4923M 6900:00:1200:41:15.1500:41:27.20+00:16:008:157,3
70SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4924M 7000:00:2900:41:24.1500:41:53.20+00:16:268:167,2
71UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4925M 7100:00:1600:41:59.1500:42:15.50+00:16:498:237,1
72WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4926M 7200:00:0800:42:08.4000:42:17.15+00:16:508:257,1
73BEDNARZ Józef 410SIEDLISKAM16-2917M 7300:00:2200:42:06.5000:42:29.25+00:17:028:257,1
74JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4927M 7400:00:1600:43:17.2000:43:33.30+00:18:068:396,9
75MALOCHLEB Mateusz 659Zawisza Stara KuźniaKATOWICEM16-2918M 7500:00:2000:43:13.8000:43:33.95+00:18:078:386,9
76KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4928M 7600:00:1700:43:17.3000:43:35.15+00:18:088:396,9
77PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3926M 7700:00:1500:43:30.0000:43:45.90+00:18:198:426,9
78KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3927M 7800:00:0900:43:37.5500:43:46.60+00:18:208:436,9
79FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4929M 7900:00:1500:43:37.9500:43:53.35+00:18:278:436,9
80RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4930M 8000:00:2000:43:43.6000:44:04.35+00:18:388:446,9
81CIMASZEWSKI Michał 434WAŁBRZYCHM16-2919M 8100:00:0600:44:02.2000:44:08.35+00:18:428:486,8
82WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3928M 8200:00:2500:43:47.7500:44:13.25+00:18:468:456,8
83PAWEŁCZYK Kacper 554K.S. Celironman S.A.ŁÓDŹM30-3929M 8300:00:2500:44:33.5500:44:59.35+00:19:338:546,7
84DŠBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3930M 8400:00:1600:45:15.5500:45:31.75+00:20:059:036,6
85LULA Radek 517WARSZAWAM40-4931M 8500:00:1400:45:23.0000:45:37.25+00:20:109:046,6
86KORNAGA Kamil 493KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM16-2920M 8600:00:1200:45:48.2000:46:01.00+00:20:349:096,5
87NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4932M 8700:00:0900:45:55.5000:46:05.15+00:20:389:116,5
88SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4933M 8800:00:1400:45:52.3500:46:07.30+00:20:409:106,5
89TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4934M 8900:00:0600:46:05.5500:46:12.10+00:20:459:136,5
90SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4935M 9000:00:1500:46:01.0500:46:16.45+00:20:509:126,5
91WÓŁKIEWICZ Paweł 648Ox5PRUSZKÓWM50-596M 9100:00:2400:47:54.3500:48:18.50+00:22:529:346,3
92BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3931M 9200:00:2200:47:59.3000:48:22.10+00:22:559:366,3
93RACZEK Radosław 574Goršcy Potok TeamKRAKÓWM16-2921M 9300:00:1300:48:09.8000:48:23.75+00:22:579:386,2
94KAPAŁKA Krzysztof 478STG TarnówGROMNIKM60+1M 9400:00:0300:48:41.2000:48:44.20+00:23:179:446,2
95PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-3932M 9500:00:0200:49:11.0500:49:13.70+00:23:479:506,1
96BEŚCIAK Kamil 407Spartan Training Group TarnówTARNÓWM16-2922M 9600:00:0400:49:09.8000:49:13.90+00:23:479:496,1
97LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3933M 9700:00:0300:49:11.3500:49:14.40+00:23:489:506,1
98GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4936M 9800:00:0800:49:10.2000:49:18.60+00:23:529:506,1
99SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4937M 9900:00:0400:49:18.0500:49:22.90+00:23:569:516,1
100ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4938M 10000:00:1600:49:46.7500:50:02.95+00:24:369:576,0
101JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3934M 10100:00:0500:50:36.0500:50:41.35+00:25:1510:075,9
102KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDŠBROWA GÓRNICZAM30-3935M 10200:00:2300:50:25.3500:50:48.80+00:25:2210:056,0
103MEINERT Jakub 532Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM16-2923M 10300:00:1000:51:05.3000:51:15.70+00:25:4910:135,9
104ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3936M 10400:00:2300:50:59.6000:51:23.15+00:25:5610:125,9
105BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4939M 10500:00:1500:51:36.3500:51:51.85+00:26:2510:195,8
106ŁUCZAK Paweł 522KRAKÓWM16-2924M 10600:00:2100:52:18.2000:52:40.05+00:27:1310:275,7
107STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3937M 10700:00:1800:52:27.1500:52:45.60+00:27:1910:295,7
108RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3938M 10800:00:0400:52:50.1000:52:54.55+00:27:2810:345,7
109ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3939M 10900:00:1800:52:41.2500:52:59.40+00:27:3310:325,7
110DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4940M 11000:00:0800:52:54.2000:53:02.60+00:27:3610:345,7
111KORPALSKI Jacek 494WARSZAWAM50-597M 11100:00:1700:52:50.7500:53:08.70+00:27:4210:345,7
112BRODECKI Adam 422WATAHA łšczy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM16-2925M 11200:00:2400:53:05.8000:53:30.70+00:28:0410:375,6
113KANDERSKI Sławek 476WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM50-598M 11300:00:2500:53:23.8500:53:49.35+00:28:2310:405,6
114LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4941M 11400:00:1600:55:27.1000:55:43.20+00:30:1611:055,4
115POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4942M 11500:00:1900:55:54.5000:56:14.20+00:30:4711:115,4
116KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3940M 11600:00:1000:56:24.2000:56:34.85+00:31:0811:165,3
117WIECZOREK Andrzej 638TARNÓWM50-599M 11700:00:1100:56:50.4500:57:01.95+00:31:3511:225,3
118PIEŃKOWSKI Leszek 559WM TRISELFKRAKÓWM50-5910M 11800:00:1900:58:33.4000:58:53.15+00:33:2611:425,1
119GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4943M 11900:00:0001:00:00.0001:00:00.00+00:34:3312:005,0
Znaleziono 119 wynik(ów)