TRIADA INTRO NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
268
Wystartowało:
229
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
229
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-391M 400:00:0200:26:27.2500:26:29.90 5:1711,3
2DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-392M 900:00:0200:27:05.9500:27:08.70+00:00:385:2511,1
3GABRYŚ Rafał 447Kawik Running TeamSZCZAWAM30-393M 1100:00:0100:27:27.5000:27:28.95+00:00:595:2910,9
4OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-394M 1400:00:0400:29:03.0500:29:07.75+00:02:375:4810,3
5BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-395M 1500:00:0300:29:14.2500:29:18.05+00:02:485:5110,3
6BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-396M 1600:00:0200:29:15.8500:29:18.25+00:02:485:5110,3
7BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-397M 1700:00:0200:30:51.1000:30:53.45+00:04:236:109,7
8KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-398M 1900:00:0300:31:35.1500:31:38.70+00:05:086:199,5
9REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-399M 2000:00:0300:31:35.6000:31:38.80+00:05:086:199,5
10ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3910M 2400:00:0400:32:15.2000:32:19.35+00:05:496:279,3
11MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3911M 2800:00:0500:33:50.0000:33:55.80+00:07:256:468,9
12KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3912M 3200:00:1900:34:17.2000:34:37.05+00:08:076:518,7
13KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3913M 3300:00:1800:34:19.0500:34:37.30+00:08:076:518,7
14KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3914M 3600:00:0500:34:43.5000:34:49.15+00:08:196:568,6
15KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3915M 3800:00:0800:34:58.0500:35:06.15+00:08:366:598,6
16SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3916M 4300:00:0900:35:51.7000:36:00.75+00:09:307:108,4
17HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3917M 4400:00:1700:35:44.7000:36:01.85+00:09:317:088,4
18GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3918M 4600:00:0700:36:13.5000:36:20.65+00:09:507:148,3
19DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3919M 4800:00:1200:36:22.4000:36:35.05+00:10:057:168,2
20LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3920M 5200:00:1500:37:29.6000:37:45.30+00:11:157:308,0
21SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3921M 5300:00:2000:37:43.0000:38:03.45+00:11:337:328,0
22OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3922M 5500:00:1200:38:37.5000:38:49.60+00:12:197:437,8
23ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3923M 5600:00:1400:38:40.8500:38:55.05+00:12:257:447,8
24BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3924M 6100:00:0700:39:23.5500:39:31.15+00:13:017:527,6
25BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3925M 6500:00:2300:40:14.8500:40:38.65+00:14:088:037,5
26PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3926M 7700:00:1500:43:30.0000:43:45.90+00:17:168:426,9
27KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3927M 7800:00:0900:43:37.5500:43:46.60+00:17:168:436,9
28WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3928M 8200:00:2500:43:47.7500:44:13.25+00:17:438:456,8
29PAWEŁCZYK Kacper 554K.S. Celironman S.A.ŁÓDŹM30-3929M 8300:00:2500:44:33.5500:44:59.35+00:18:298:546,7
30DŠBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3930M 8400:00:1600:45:15.5500:45:31.75+00:19:019:036,6
31BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3931M 9200:00:2200:47:59.3000:48:22.10+00:21:529:366,3
32PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-3932M 9500:00:0200:49:11.0500:49:13.70+00:22:439:506,1
33LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3933M 9700:00:0300:49:11.3500:49:14.40+00:22:449:506,1
34JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3934M 10100:00:0500:50:36.0500:50:41.35+00:24:1110:075,9
35KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDŠBROWA GÓRNICZAM30-3935M 10200:00:2300:50:25.3500:50:48.80+00:24:1810:056,0
36ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3936M 10400:00:2300:50:59.6000:51:23.15+00:24:5310:125,9
37STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3937M 10700:00:1800:52:27.1500:52:45.60+00:26:1510:295,7
38RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3938M 10800:00:0400:52:50.1000:52:54.55+00:26:2410:345,7
39ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3939M 10900:00:1800:52:41.2500:52:59.40+00:26:2910:325,7
40KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3940M 11600:00:1000:56:24.2000:56:34.85+00:30:0411:165,3
Znaleziono 40 wynik(ów)