TRIADA INTRO NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
268
Wystartowało:
229
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
229
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-491M 200:00:0100:25:41.4500:25:42.80 5:0811,7
2FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-492M 800:00:0100:26:44.6500:26:46.30+00:01:035:2111,2
3DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-493M 2300:00:0700:32:06.3500:32:13.65+00:06:306:259,3
4REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-494M 2500:00:1000:33:16.9000:33:27.25+00:07:446:399,0
5KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-495M 2600:00:0400:33:36.6000:33:41.00+00:07:586:438,9
6GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-496M 2700:00:0300:33:46.6500:33:49.65+00:08:066:458,9
7RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-497M 3000:00:0400:34:05.6500:34:09.80+00:08:276:498,8
8GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-498M 3100:00:0500:34:26.8000:34:32.55+00:08:496:538,7
9BORYCKI Artur 419TGRDŠBROWA TARNOWSKAM40-499M 3500:00:0400:34:42.8000:34:46.80+00:09:046:568,6
10NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4910M 3700:00:0100:34:58.3000:34:59.75+00:09:166:598,6
11PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4911M 3900:00:1400:35:09.3000:35:24.10+00:09:417:028,5
12CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-4912M 4000:00:0800:35:37.7000:35:46.25+00:10:037:078,4
13KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-4913M 4100:00:1000:35:39.2500:35:50.15+00:10:077:088,4
14GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4914M 4200:00:1200:35:43.6500:35:56.20+00:10:137:088,4
15HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4915M 4700:00:1300:36:16.4000:36:29.65+00:10:467:158,3
16SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4916M 4900:00:0700:36:37.3000:36:44.45+00:11:017:198,2
17KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4917M 5000:00:1000:36:47.0500:36:57.45+00:11:147:218,2
18KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4918M 5800:00:0200:39:11.5000:39:14.25+00:13:317:507,7
19TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4919M 5900:00:0500:39:15.8000:39:20.85+00:13:387:517,6
20STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4920M 6000:00:0500:39:23.7500:39:28.75+00:13:457:527,6
21DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4921M 6200:00:0300:39:34.1500:39:37.65+00:13:547:547,6
22GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4922M 6700:00:0700:41:10.6000:41:17.65+00:15:348:147,3
23BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4923M 6900:00:1200:41:15.1500:41:27.20+00:15:448:157,3
24SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4924M 7000:00:2900:41:24.1500:41:53.20+00:16:108:167,2
25UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4925M 7100:00:1600:41:59.1500:42:15.50+00:16:328:237,1
26WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4926M 7200:00:0800:42:08.4000:42:17.15+00:16:348:257,1
27JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4927M 7400:00:1600:43:17.2000:43:33.30+00:17:508:396,9
28KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4928M 7600:00:1700:43:17.3000:43:35.15+00:17:528:396,9
29FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4929M 7900:00:1500:43:37.9500:43:53.35+00:18:108:436,9
30RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4930M 8000:00:2000:43:43.6000:44:04.35+00:18:218:446,9
31LULA Radek 517WARSZAWAM40-4931M 8500:00:1400:45:23.0000:45:37.25+00:19:549:046,6
32NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4932M 8700:00:0900:45:55.5000:46:05.15+00:20:229:116,5
33SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4933M 8800:00:1400:45:52.3500:46:07.30+00:20:249:106,5
34TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4934M 8900:00:0600:46:05.5500:46:12.10+00:20:299:136,5
35SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4935M 9000:00:1500:46:01.0500:46:16.45+00:20:339:126,5
36GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4936M 9800:00:0800:49:10.2000:49:18.60+00:23:359:506,1
37SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4937M 9900:00:0400:49:18.0500:49:22.90+00:23:409:516,1
38ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4938M 10000:00:1600:49:46.7500:50:02.95+00:24:209:576,0
39BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4939M 10500:00:1500:51:36.3500:51:51.85+00:26:0910:195,8
40DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4940M 11000:00:0800:52:54.2000:53:02.60+00:27:1910:345,7
41LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4941M 11400:00:1600:55:27.1000:55:43.20+00:30:0011:055,4
42POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4942M 11500:00:1900:55:54.5000:56:14.20+00:30:3111:115,4
43GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4943M 11900:00:0001:00:00.0001:00:00.00+00:34:1712:005,0
Znaleziono 43 wynik(ów)