TRIADA MARATON BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
18 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
179
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
179
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzehyba
6km
Czas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOŚCIELNIAK Kacper 272Salco Garmin TeamRABA NIŻNAM16-291M 100:00:0100:49:4201:50:20.7501:50:22.45 6:079.8
2FLOREK Sebastian 237Norafsport / Sport HGGABOŃM30-391M 200:00:0200:50:2501:55:00.3501:55:02.90+00:04:406:239.4
3BEREŚ Arkadiusz 203RZESZÓWM30-392M 300:00:0101:55:18.5001:55:19.90+00:04:576:249.4
4FABIAN Marcel 235SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM16-292M 400:00:0000:49:5901:56:14.6001:56:15.55+00:05:536:279.3
5GAWLIK Sławek 242KRAKÓWM30-393M 500:00:0100:50:4801:58:20.2001:58:21.45+00:07:596:349.1
6STROINSKI Daniel 241WARSZAWAM30-394M 600:00:0000:51:4602:01:34.6502:01:35.60+00:11:136:458.9
7CYRAN Piotr 225NOANYSAM30-395M 700:00:0100:52:2902:03:59.2502:04:00.90+00:13:386:538.7
8KLONOWSKI Kamil 271Carbon OCR Racing TeamŁAZISKA GÓRNEM30-396M 800:00:0100:54:4602:06:28.7002:06:29.75+00:16:077:018.5
9RYBAK Przemysław 341Prze(w)AgaPUŁAWYM30-397M 900:00:0300:57:5102:14:12.7002:14:15.95+00:23:537:278
10TYNUS Grzegorz 667NKKFRYDMANM40-491M 1000:00:0401:00:4402:15:48.6502:15:53.05+00:25:307:328
11CICHOCKI Tomasz 223PeletonALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30-398M 1100:00:0100:55:0602:18:16.1002:18:17.45+00:27:557:407.8
12SAWA Piotr 617LUBLINM16-293M 1200:00:0200:59:0902:19:57.2002:19:59.55+00:29:377:467.7
13KUCZYK Szymon 288Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-492M 1300:00:0201:01:0302:22:03.8502:22:06.70+00:31:447:537.6
14MACIEJEWSKI Daniel 336LUBLINM30-399M 1400:00:0801:01:5302:22:29.2502:22:37.40+00:32:147:547.6
15SZPUNAR Maciej 364Robię to Dla SiebieGDYNIAM40-493M 1500:00:1101:01:0502:22:50.2502:23:01.25+00:32:387:567.6
16SZELĄG Dariusz 360Lisy PustyniKLUCZEM40-494M 1600:00:0401:02:1302:23:47.3502:23:51.45+00:33:297:597.5
17FEICHTINGER Marek 236ŻORYM40-495M 1700:00:0201:01:3902:24:07.1002:24:09.45+00:33:478:007.5
18KOZIEŁ Krzysztof 282GLIWICEM30-3910M 1800:00:0500:58:5102:24:21.2502:24:27.00+00:34:048:017.5
19OLEJNIK Franciszek 326Inżynieria Biegania TEAMIMIELINM16-294M 1900:00:0100:59:5102:24:46.8502:24:48.25+00:34:258:027.5
20KOLACHA Patryk 275STUDIO GTSIMIELINM16-295M 2000:00:0001:02:1202:26:14.8502:26:15.65+00:35:538:077.4
21NOWAK Lukasz 322NOA / CS running teamWROCŁAWM30-3911M 2100:00:0701:03:3702:26:10.2502:26:18.00+00:35:558:077.4
22BROL Dominika 209Endurance TeamSIEMIANOWICEK30-391K 100:00:0201:01:2002:26:35.8002:26:38.15+00:36:158:087.4
23SOWA Grzegorz 353STG-Kraków ŚródmieścieŚWIDNIKM30-3912M 2200:00:0301:01:4502:26:46.3502:26:50.15+00:36:278:097.4
24ZIĘCINA Sylwia 395AtlanticKRAKÓWK30-392K 200:00:0101:02:0602:26:56.8502:26:58.80+00:36:368:097.3
25SKORUPKA Leszek 348M3 SiedlceSIEDLCEM40-496M 2300:00:0502:28:58.7002:29:04.00+00:38:418:167.2
26JASIULEWICZ Anna 258Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWK40-491K 300:00:0101:02:5802:29:10.4002:29:12.25+00:38:498:177.2
27WŁOCH Sławomir 380KROSNOM50-591M 2400:00:0101:03:0502:29:18.8502:29:19.95+00:38:578:177.2
28MICHALSKI Damian 313Alior Running TeamWARSZAWAM40-497M 2500:00:0101:01:1102:30:33.8002:30:35.45+00:40:138:217.2
29STEFANIUK Roman 357SIEDLCEM50-592M 2600:00:0302:31:01.6502:31:05.45+00:40:438:237.2
30PYTEL Waldek 340Yulo RanTeam SiedlceSIEDLCEM50-593M 2700:00:0301:03:1102:31:08.9002:31:12.50+00:40:508:237.1
31DYLEG Andrzej 669Limanowa ForestM40-498M 2800:00:0202:31:12.6002:31:15.25+00:40:528:247.1
32MĘDRYKOWSKI Damian 311SANDOMIERZM30-3913M 2900:00:0501:03:3602:32:04.3002:32:09.35+00:41:468:267.1
33CHODOWIEC Karolina 221Adidas Runners WarsawGDYNIAK30-393K 400:00:0301:05:2002:32:35.6002:32:38.85+00:42:168:287.1
34CHODOWIEC Przemysław 220Adidas Runners WarsawSIEDLCEM30-3914M 3000:00:0301:05:1702:32:35.7002:32:39.00+00:42:168:287.1
35SOSNOWSKA Agnieszka 352Sosna RadosnaSOSNOWIECK40-492K 500:00:0801:06:1002:32:54.1502:33:02.55+00:42:408:297.1
36BYRCZEK Michał 216WATAHAWROCŁAWM30-3915M 3100:00:2101:09:0302:32:56.1002:33:17.70+00:42:558:297.1
37MARCINKOWSKI Bartosz 308Sacky RunnersJAWORZNOM16-296M 3200:00:0201:02:0302:33:38.1502:33:40.70+00:43:188:327
38KRAWCZYK Karol 283Leniwy inaczejJAWORZNOM30-3916M 3300:00:2301:09:2002:35:16.8502:35:40.35+00:45:178:377
39SZKODA Kasia 361POZNAŃK16-291K 600:00:0701:06:0102:36:15.9002:36:23.20+00:46:008:406.9
40CIERPIOŁ Andrzej 224sacky runnersJAWORZNOM16-297M 3400:00:0201:05:5102:37:06.8502:37:09.70+00:46:478:436.9
41OSIAK Artur 327Biegusiem.plGOŁĄBM30-3917M 3500:00:0401:06:1902:37:19.4002:37:24.10+00:47:018:446.9
42STANKIEWICZ Tomasz 355Gt TeamKRAKÓWM30-3918M 3600:00:2501:09:4702:37:20.5502:37:45.60+00:47:238:446.9
43MAŁEK Daren 307RUDA ŚLĄSKAM30-3919M 3700:00:0100:58:4002:38:03.1002:38:05.05+00:47:428:466.8
44BAĆMAGA Tomasz 202RADOMM30-3920M 3800:00:1201:09:3602:38:44.7002:38:57.45+00:48:358:496.8
45GŁOWACKI Jerzy 243Juvenia KrakówKRAKÓWM30-3921M 3900:00:0901:08:3502:38:53.3502:39:02.65+00:48:408:496.8
46JARNOT Konrad 256Biegam w Kato :)KATOWICEM30-3922M 4000:00:3201:09:2202:39:08.2002:39:40.25+00:49:178:506.8
47DROŚ Aleksander 228Power TrainingWARSZAWAM30-3923M 4100:00:0401:08:4402:39:50.0502:39:54.35+00:49:318:526.8
48GODLEWSKI Cezary 246WARSZAWAM30-3924M 4200:00:2901:10:1102:40:16.8002:40:45.85+00:50:238:546.7
49PRZYBYLSKI Tomasz 339TRI TOMAJPOZNAŃM40-499M 4300:00:0601:06:2002:41:15.8002:41:22.35+00:50:598:576.7
50KUDZIOR Piotr 289PRO366POZNAŃM16-298M 4400:00:0601:06:2602:42:27.5002:42:34.05+00:52:119:016.6
51GRUSZKA Grzegorz 250Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-4910M 4500:00:0301:04:0602:42:51.2502:42:54.45+00:52:329:026.6
52KOWALSKI Krzysztof 279HRmaxCrossTeamSOPOTM50-594M 4600:00:0401:05:5802:42:53.9502:42:58.25+00:52:359:036.6
53KUNA Aleksandra 290LIPOWIECK30-394K 700:00:1401:10:0002:43:19.4002:43:34.05+00:53:119:046.6
54WOLAŃCZUK Marcin 387WARSZAWAM30-3925M 4700:00:0301:08:3502:44:48.4502:44:51.65+00:54:299:096.6
55CZAPSKI Piotr 227WARSZAWAM50-595M 4800:00:2001:11:1002:44:36.6502:44:57.45+00:54:359:086.6
56CHILICKA Marta 219Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-395K 800:00:0401:10:2702:44:54.2002:44:58.80+00:54:369:096.5
57GOŹDZIK Tomek 244BYDGOSZCZM16-299M 4900:00:1801:10:0302:44:46.4502:45:05.40+00:54:429:096.6
58GRABOWSKI Damian 248-POZNAŃM30-3926M 5000:00:1101:09:5802:45:04.1002:45:15.25+00:54:529:106.5
59ŁOBODOWSKI Marcin 299RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM30-3927M 5100:00:0502:45:23.0502:45:28.45+00:55:069:116.5
60ADAMCZAK Barbara 200travoisKATOWICEK40-493K 900:00:0901:13:4202:46:32.5502:46:42.15+00:56:199:156.5
61KOWALSKI Szymon 280HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹM40-4911M 5200:00:0301:10:2202:47:00.8502:47:04.20+00:56:419:166.5
62KITOWSKA Anna 232Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-494K 1000:00:1201:12:4002:47:21.0002:47:33.95+00:57:119:176.5
63DZIERŻAK Elżbieta 233Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-495K 1100:00:1201:12:5702:47:21.4002:47:34.05+00:57:119:176.5
64LUTEREK Michał 298WARSZAWAM40-4912M 5300:00:1401:11:1302:47:49.3002:48:03.60+00:57:419:196.4
65SALIŃSKI Bartosz 342Wkurw_TeamKATOWICEM30-3928M 5400:00:0501:09:4602:48:14.4002:48:20.30+00:57:579:206.4
66SOBCZYK Piotr 349KIELCEM40-4913M 5500:00:2101:15:2902:48:38.4502:49:00.15+00:58:379:226.4
67SAWCZUK Robert 343Padre TeamNOWA WIOSKAM30-3929M 5600:00:2301:12:5602:48:45.9502:49:09.30+00:58:469:226.4
68NOWICKI Artur 323KONSTANTYNOWM30-3930M 5700:00:2101:13:0802:49:00.2502:49:22.15+00:58:599:236.4
69KALETA Anna 262KRAKÓWK30-396K 1200:00:2601:15:0602:49:05.7002:49:32.25+00:59:099:236.4
70WIATR Wojciech 374Endurance TeamCHORZÓWM40-4914M 5800:00:0401:10:2402:49:30.6002:49:35.05+00:59:129:256.4
71KALISZAN Krzysztof 26312 WBOTZALASEWOM16-2910M 5900:00:0701:06:0702:49:31.7502:49:39.05+00:59:169:256.4
72GOCŁOWSKI Cezary 245PIASECZNOM40-4915M 6000:00:1001:09:4802:49:51.9502:50:02.90+00:59:409:266.4
73ZIELIŃSKA Iwona 394Kujawscy RunnersGDAŃSKK40-496K 1300:00:1301:13:0002:50:28.8502:50:42.10+01:00:199:286.3
74WENARSKI Grzegorz 626BEŁŻYCEM30-3931M 6100:00:0701:13:2702:50:55.1502:51:02.75+01:00:409:296.3
75NIMSZ Kamila 206KB Harcownik Jelcz-LaskowiceBRZEGK30-397K 1400:00:1501:11:0502:51:10.2502:51:26.10+01:01:039:306.3
76WONKO Ewa 389HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹK30-398K 1500:00:0301:10:1302:51:24.1502:51:27.50+01:01:059:316.3
77KOWALSKI Łukasz 281Bychawa RunnersOSMOLICE PIERWSZEM30-3932M 6200:00:0801:10:1502:51:27.6502:51:36.50+01:01:149:316.3
78JEŹDZIKOWSKI Marcin 260Run Team GąsawaGĄSAWAM40-4916M 6300:00:1701:13:1402:51:54.6002:52:12.15+01:01:499:336.3
79WOJTASIK Grzegorz 386Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM40-4917M 6400:00:0601:13:1502:52:05.6502:52:12.30+01:01:499:336.3
80KUŚ Tomasz 286Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3933M 6500:00:0901:10:2802:52:12.5502:52:22.45+01:02:009:346.3
81POGORZELSKA Katarzyna 333BWM TeamWARSZAWAK40-497K 1600:00:2201:14:4202:53:42.0002:54:04.75+01:03:429:396.2
82SZKUDLAREK Artur 362Andrychów RunningANDRYCHÓWM30-3934M 6600:00:2501:15:1002:53:46.3502:54:11.85+01:03:499:396.2
83POŁOM Rafał 335NOAWROCŁAWM30-3935M 6700:00:0801:09:2502:54:12.2502:54:20.40+01:03:579:406.2
84MICHALAK Sławomir 312inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM50-596M 6800:00:2101:13:1802:54:18.3502:54:39.60+01:04:179:416.2
85OŻGA Sebastian 329TYCHYM30-3936M 6900:00:2201:13:1902:54:37.1502:54:59.50+01:04:379:426.2
86SOWA-OKRASA Sylwia 354DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-498K 1700:00:0501:12:5302:55:26.8002:55:31.95+01:05:099:446.2
87WALAC Jacek 369Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30-3937M 7000:00:0701:13:5102:55:24.3502:55:32.10+01:05:099:446.2
88WOLAŃCZUK Piotr 388ZAMOŚĆM16-2911M 7100:00:0201:08:0902:55:31.0502:55:33.30+01:05:109:456.2
89KOPEĆ Renata 276KS StaszewscyWARSZAWAK40-499K 1800:00:1801:15:2402:55:48.8002:56:07.65+01:05:459:466.1
90KARPIEL Magdalena 266sfitrun.plKRAKÓWK16-292K 1900:00:1801:13:4602:55:59.5002:56:18.40+01:05:559:466.1
91KĘPARA Marcin 267ADVA Optical NetworkingGDAŃSKM30-3938M 7200:00:1901:18:5602:56:48.6002:57:08.10+01:06:459:496.1
92WOJAS Jakub 383Inżynieria BieganiaMYSŁOWICEM30-3939M 7300:00:0101:13:1602:57:13.2502:57:14.95+01:06:529:506.1
93WAŁĘGA Monika 371DĘBICAK30-399K 2000:00:0901:14:4302:57:11.9002:57:21.85+01:06:599:506.1
94KOBIAŁKA Irek 273DĘBICAM40-4918M 7400:00:1001:14:4902:57:14.1002:57:24.20+01:07:019:506.1
95ŁUCZKA Sylwia 300Kastyo / Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK16-293K 2100:00:1901:14:2402:57:19.2502:57:38.50+01:07:169:516.1
96KOCHANOWSKI Sebastian 274Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40-4919M 7500:00:0601:09:3502:57:34.8002:57:41.75+01:07:199:516.1
97WALKOWSKI Tomasz 370JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM50-597M 7600:00:1701:15:0402:57:58.8502:58:16.00+01:07:539:536.1
98KACZMARCZYK Krzysztof 261Żubry BochniaBOCHNIAM40-4920M 7700:00:1601:13:4602:59:33.1002:59:49.10+01:09:269:586
99ZARĘBA Beata 393Biegam Bo Lubię Nocą WarszawaPRUSZKÓWK30-3910K 2200:00:2701:14:4002:59:29.8002:59:57.75+01:09:359:586
100NIMSZ Bartosz 320KOŚCIERZYCEM30-3940M 7800:00:1601:13:4002:59:52.8503:00:08.90+01:09:469:596
101SZCZĘSNA Edyta 359Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK30-3911K 2300:00:0801:02:3303:00:11.1003:00:19.80+01:09:5710:006
102NIEDŹWIEDŹ Tomasz 319Red Lion ClubŚWIDNIKM40-4921M 7900:00:0401:11:1903:00:34.9003:00:39.65+01:10:1710:016
103POGORZELSKI Grzegorz 334BWM TeamWARSZAWAM40-4922M 8000:00:2201:12:4503:01:06.6003:01:29.25+01:11:0610:036
104SITKOWSKI Kamil 346WARSZAWAM30-3941M 8100:00:1201:15:3203:02:18.8503:02:31.65+01:12:0910:075.9
105BULANDA Barbara 212Żubry BochniaBOCHNIAK30-3912K 2400:00:1501:14:0103:02:55.9503:03:11.35+01:12:4810:095.9
106NOWAK Beata 321LUBLINK30-3913K 2500:00:1001:14:5103:03:08.2503:03:19.20+01:12:5610:105.9
107NOWIŃSKI Marcin 324Husaria Race TeamTARNÓWM16-2912M 8200:00:0601:13:4103:03:22.1003:03:29.05+01:13:0610:115.9
108BRĘCZEWSKI Andrzej 208UKS KopernikBYDGOSZCZM50-598M 8300:00:2001:15:3203:05:17.9003:05:38.20+01:15:1510:175.8
109WIECZOREK Łukasz 376OSP GąsawaGĄSAWAM30-3942M 8400:00:1801:13:1903:07:43.5503:08:01.70+01:17:3910:255.8
110FRĄCKIEWICZ Karol 240SCVZĄBKIM40-4923M 8500:00:2401:16:1903:07:54.5003:08:19.25+01:17:5610:265.7
111TOCZEWSKA Anna 367JacekBiega Running TeamWARSZAWAK50-591K 2600:00:1701:18:1303:08:33.5503:08:50.80+01:18:2810:285.7
112STEC Iwona 356WILKOWICEK30-3914K 2700:00:1001:16:3003:08:42.3503:08:52.85+01:18:3010:295.7
113NOWOTARSKI Wojtek 325JAWORZNOM30-3943M 8600:00:2601:21:1803:10:38.1003:11:04.65+01:20:4210:355.7
114JARECKA Katarzyna 255Allergan Running TeamWARSZAWAK40-4910K 2800:00:0501:15:1003:11:32.2503:11:38.00+01:21:1510:385.6
115CYWIŃSKI Paweł 226AKGŁÓDŹM40-4924M 8700:00:0501:15:3303:11:59.0003:12:04.80+01:21:4210:395.6
116CAŁKA Agnieszka 217Radzymin Run TeamRADZYMINK40-4911K 2900:00:2601:21:2403:11:53.8003:12:20.70+01:21:5810:395.6
117CAŁKA Grzegorz 218Radzymin Run TeamRADZYMINM40-4925M 8800:00:2601:21:2703:11:54.5003:12:21.30+01:21:5810:395.6
118WINIARCZYK Adrian 379WiolaAdiSTARY KONIKM30-3944M 8900:00:1201:20:4203:13:27.5003:13:39.55+01:23:1710:445.6
119DYDERSKA Wioletta 230WiolaAdiWARSZAWAK40-4912K 3000:00:1100:50:1903:13:27.9003:13:39.70+01:23:1710:445.6
120BUDNY Aleksandra 211Kraśnik BiegaHALINÓWK40-4913K 3100:00:1201:22:2103:13:30.8503:13:43.00+01:23:2010:455.6
121MASTALERZ Marcin 597KARNICEM50-599M 9000:00:0501:15:4203:13:47.1503:13:52.55+01:23:3010:455.6
122KOWALSKA-GRZEJDA Anna 278WARSZAWAK40-4914K 3200:00:0501:18:1103:14:08.9003:14:14.85+01:23:5210:475.6
123DZIEWIATOWSKA Agnieszka 234ZŁOTÓWK40-4915K 3300:00:1101:17:1003:14:39.8003:14:51.25+01:24:2810:485.5
124NOWACZYK Robert 455POZNAŃM30-3945M 9100:01:3101:19:1503:14:41.0003:16:12.35+01:25:4910:485.5
125MAKLES Wioletta 304Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK40-4916K 3400:00:0701:18:4203:16:14.5003:16:22.10+01:25:5910:545.5
126MUCHA Marek 318Apostles of StarsKRAKÓWM30-3946M 9200:00:1601:18:1003:16:33.1503:16:50.10+01:26:2710:555.5
127MAZURKIEWICZ Jolanta 310Bychawa Runners / Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK30-3915K 3500:00:1001:21:2503:16:59.5003:17:09.85+01:26:4710:565.5
128SZYSZKA Maciej 366Keto KotyPOZNAŃM30-3947M 9300:01:3101:20:0703:16:24.1003:17:55.70+01:27:3310:545.5
129MALAWKO Aleksandra 305WARSZAWAK40-4917K 3600:00:2301:25:4603:18:23.7003:18:46.75+01:28:2411:015.4
130JATA Marta 259WW TeamLUBLINK30-3916K 3700:00:1101:21:0103:19:11.7003:19:22.85+01:29:0011:035.4
131BOBINSKA Marta 207LOSICEK30-3917K 3800:00:1501:21:5003:19:12.3503:19:27.90+01:29:0511:045.4
132MROZIK Magdalena 317Power TrainingWARSZAWAK30-3918K 3900:00:1401:21:4903:19:13.3503:19:28.00+01:29:0511:045.4
133WOJNO Małgorzata 385Droga Do UltraŁÓDŹK30-3919K 4000:00:2401:23:1103:19:54.1503:20:18.15+01:29:5511:065.4
134SKŁADANOWSKA Beata 347Eurocash teamWARSZAWAK30-3920K 4100:00:1001:20:0603:20:35.3503:20:45.95+01:30:2311:085.4
135MACKIEWICZ Dorota 301Eat Run FunWARSZAWAK40-4918K 4200:00:0601:20:2503:20:46.1503:20:52.70+01:30:3011:095.4
136KĄDZIOŁKA Łukasz 285K2KATOWICEM30-3948M 9400:00:2501:23:2603:20:30.5503:20:56.35+01:30:3311:085.4
137ZABŁOCKA Małgorzata 390Nationale-NederlandenWARSZAWAK40-4919K 4300:00:1901:21:1403:20:54.3503:21:14.10+01:30:5111:095.4
138MORITZ Karol 315Biegiem Dla MagdyMOKREM50-5910M 9500:00:1501:23:2303:21:02.3003:21:17.55+01:30:5511:105.4
139WEBER Agata 372JacekBiega Running TeamWARSZAWAK40-4920K 4400:00:1601:20:1903:22:01.8503:22:18.60+01:31:5611:135.3
140KURPANIK Karol 292WROCŁAWM30-3949M 9600:00:1201:21:3403:22:35.0503:22:47.10+01:32:2411:155.3
141WIECHA Marcin 375WARSZAWAM40-4926M 9700:00:1001:22:4703:22:50.3503:23:00.65+01:32:3811:165.3
142PATEREK Ada 332WARSZAWAK40-4921K 4500:00:2201:24:4803:23:44.4003:24:07.30+01:33:4411:195.3
143KINDRYK Tomasz 269Zagłębiowski Klub Oyama KarateCHRZANÓWM40-4927M 9800:00:1601:23:0703:23:53.5003:24:09.70+01:33:4711:195.3
144ŻACZEK Anna 664Biegusiem.plRYKIK40-4922K 4600:00:2101:22:1803:25:16.9503:25:38.60+01:35:1611:245.3
145KĘPKA-WAROWNA Weronika 268biegusiem.plRYKIK40-4923K 4700:00:2201:22:1403:25:16.6503:25:38.90+01:35:1611:245.3
145LUC Adam 296biegusiem.plRYKIM40-4928M 9900:00:2001:22:2403:25:18.7503:25:38.90+01:35:1611:245.3
147KĄDZIOŁKA Jan 284K2GLIWICEM50-5911M 10000:00:2701:23:1903:25:19.1003:25:46.65+01:35:2411:245.3
148ŻYLSKI Janusz 665Dziady OCRWIELICZKAM50-5912M 10100:00:1901:22:4103:26:46.2503:27:05.35+01:36:4211:295.2
149KOSMAŁA Przemek 277MarcinSwiercTeamKRAKÓWM30-3950M 10200:00:1601:21:3203:27:37.4503:27:53.55+01:37:3111:325.2
150WILK Magdalena 378Team ZabieganeDniWARSZAWAK40-4924K 4800:00:1401:21:4503:27:47.8503:28:02.70+01:37:4011:325.2
151KUBLER Anna 287KRAKÓWK40-4925K 4900:00:1301:23:2003:30:48.6503:31:02.25+01:40:3911:425.1
152PRZEBINDA Bogdan 337#AdamCzerwiński TeamWOŁOWICEM50-5913M 10300:00:1801:23:2303:31:16.5503:31:35.45+01:41:1311:445.1
153PRZEBINDA Renata 338#AdamCzerwińskiTeamWOŁOWICEK40-4926K 5000:00:1801:23:2603:31:17.4503:31:35.90+01:41:1311:445.1
154ROGUSKA Klaudia 666Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3921K 5100:00:2701:25:5203:34:47.1003:35:14.45+01:44:5211:555
155ZACHARA Katarzyna 391KRAKÓWK30-3922K 5200:00:1201:23:1503:35:10.8503:35:23.65+01:45:0111:575
156GĄSIOROWSKA Dorota 251LadiesLostGąsBaGąsWARSZAWAK50-592K 5300:00:2501:24:5703:35:16.7003:35:42.20+01:45:1911:575
157JARZĄBEK Agnieszka 257RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK40-4927K 5400:00:2501:25:4803:35:27.7003:35:53.50+01:45:3111:585
158SZYMAŃSKA Agata 365Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3923K 5500:00:2601:25:5003:35:27.3003:35:53.60+01:45:3111:585
159TROJANEK Edyta 368sensorybeauty.plWARSZAWAK40-4928K 5600:00:1101:26:1903:35:54.1003:36:05.75+01:45:4311:595
160FRIEZE Tatiana 238Droga Do UltraŁÓDŹK40-4929K 5700:00:2401:30:3303:40:35.3503:40:59.45+01:50:3712:154.9
161WNOROWSKA Magdalena 381RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIK40-4930K 5800:00:1301:25:0003:41:18.9003:41:32.65+01:51:1012:174.9
162FRIEZE Krzysztof 239ORANGE POLSKAŁÓDŹM40-4929M 10400:00:2401:30:1703:42:53.0003:43:17.90+01:52:5512:224.8
163PAPROCKI Bartłomiej 330RABKA-ZDRÓJM40-4930M 10500:00:0601:16:2203:43:52.4503:43:59.05+01:53:3612:264.8
164MAGNUSZEWSKA Izabela 302Carbon Ocr Racing TeamKNURÓWK40-4931K 5900:00:0901:31:5803:44:13.9503:44:23.25+01:54:0012:274.8
165WRZESIŃSKA Joanna 252BYDGOSZCZK40-4932K 6000:00:2101:31:0303:45:31.0003:45:52.95+01:55:3012:314.8
166LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 295FordonRunners/Wkurw_teamBYDGOSZCZK30-3924K 6100:00:2101:27:4803:45:32.1003:45:53.15+01:55:3012:314.8
167IDZIK Angelika 253Husaria Race TeamPOZNAŃK16-294K 6200:00:0801:24:4403:46:35.1003:46:43.60+01:56:2112:354.8
168FRUCZ Jacek 28SOSNOWIECM50-5914M 10600:00:2701:26:4703:46:31.4003:46:59.10+01:56:3612:354.8
169MAKARZEC-SURMA Agnieszka 303BiłgorajBIŁGORAJK30-3925K 6300:00:3301:34:0703:47:29.3003:48:02.50+01:57:4012:384.7
170MASTALERZ Katarzyna 309SłoniówkaKARNICEK40-4933K 6400:00:0501:30:4303:51:05.1503:51:10.50+02:00:4812:504.7
171WIŚNIEWSKI Paweł 373Night Runners GliwiceGLIWICEM30-3951M 10700:00:2801:27:5103:51:10.8503:51:39.40+02:01:1612:504.7
172SIERECKI Zbigniew 344Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWM40-4931M 10800:00:1301:29:4503:51:29.3003:51:42.70+02:01:2012:514.7
173SZLAKOWICZ Ewa 363ŁÓDŹK40-4934K 6500:00:1801:33:4904:00:51.1504:01:09.40+02:10:4613:224.5
174MALEWSKI Tomasz 306ŁÓDŹM40-4932M 10900:00:1801:33:4504:00:51.6504:01:09.65+02:10:4713:224.5
175KAPŁON Anna 264WARSZAWAK40-4935K 6600:00:1101:37:4904:05:12.2004:05:23.45+02:15:0113:374.4
176SOKOŁOWSKI Artur 350Team ZabieganeDniOTWOCKM40-4933M 11000:00:1401:31:1804:06:32.2504:06:46.95+02:16:2413:414.4
177JARACZ-PATEREK Alina 254NOAWROCŁAWK40-4936K 6700:00:0901:30:3604:30:02.3004:30:11.30+02:39:4815:004
178WITKOWSKA Maria 668K60+1K 6800:00:4001:42:2404:29:37.0504:30:17.25+02:39:5414:584
179BUTRYN Wojciech 215BBKTSKRAKÓWM40-4934M 11101:35:0201:33:5404:04:23.2505:39:26.00+03:49:0313:344.4
Znaleziono 179 wynik(ów)