TRIADA MARATON BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
18 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
179
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
179
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPrzehyba
6km
   
1KOŚCIELNIAK Kacper 272Salco Garmin TeamRABA NIŻNAM16-2900:00:0100:49:42
2FABIAN Marcel 235SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM16-2900:00:0000:49:59
3DYDERSKA Wioletta 230WiolaAdiWARSZAWAK40-4900:00:1100:50:19
4FLOREK Sebastian 237Norafsport / Sport HGGABOŃM30-3900:00:0200:50:25
5GAWLIK Sławek 242KRAKÓWM30-3900:00:0100:50:48
6STROINSKI Daniel 241WARSZAWAM30-3900:00:0000:51:46
7CYRAN Piotr 225NOANYSAM30-3900:00:0100:52:29
8KLONOWSKI Kamil 271Carbon OCR Racing TeamŁAZISKA GÓRNEM30-3900:00:0100:54:46
9CICHOCKI Tomasz 223PeletonALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30-3900:00:0100:55:06
10RYBAK Przemysław 341Prze(w)AgaPUŁAWYM30-3900:00:0300:57:51
11MAŁEK Daren 307RUDA ŚLĄSKAM30-3900:00:0100:58:40
12KOZIEŁ Krzysztof 282GLIWICEM30-3900:00:0500:58:51
13SAWA Piotr 617LUBLINM16-2900:00:0200:59:09
14OLEJNIK Franciszek 326Inżynieria Biegania TEAMIMIELINM16-2900:00:0100:59:51
15TYNUS Grzegorz 667NKKFRYDMANM40-4900:00:0401:00:44
16KUCZYK Szymon 288Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-4900:00:0201:01:03
17SZPUNAR Maciej 364Robię to Dla SiebieGDYNIAM40-4900:00:1101:01:05
18MICHALSKI Damian 313Alior Running TeamWARSZAWAM40-4900:00:0101:01:11
19BROL Dominika 209Endurance TeamSIEMIANOWICEK30-3900:00:0201:01:20
20FEICHTINGER Marek 236ŻORYM40-4900:00:0201:01:39
21SOWA Grzegorz 353STG-Kraków ŚródmieścieŚWIDNIKM30-3900:00:0301:01:45
22MACIEJEWSKI Daniel 336LUBLINM30-3900:00:0801:01:53
23MARCINKOWSKI Bartosz 308Sacky RunnersJAWORZNOM16-2900:00:0201:02:03
24ZIĘCINA Sylwia 395AtlanticKRAKÓWK30-3900:00:0101:02:06
25KOLACHA Patryk 275STUDIO GTSIMIELINM16-2900:00:0001:02:12
26SZELĄG Dariusz 360Lisy PustyniKLUCZEM40-4900:00:0401:02:13
27SZCZĘSNA Edyta 359Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK30-3900:00:0801:02:33
28JASIULEWICZ Anna 258Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWK40-4900:00:0101:02:58
29WŁOCH Sławomir 380KROSNOM50-5900:00:0101:03:05
30PYTEL Waldek 340Yulo RanTeam SiedlceSIEDLCEM50-5900:00:0301:03:11
31MĘDRYKOWSKI Damian 311SANDOMIERZM30-3900:00:0501:03:36
32NOWAK Lukasz 322NOA / CS running teamWROCŁAWM30-3900:00:0701:03:37
33GRUSZKA Grzegorz 250Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-4900:00:0301:04:06
34CHODOWIEC Przemysław 220Adidas Runners WarsawSIEDLCEM30-3900:00:0301:05:17
35CHODOWIEC Karolina 221Adidas Runners WarsawGDYNIAK30-3900:00:0301:05:20
36CIERPIOŁ Andrzej 224sacky runnersJAWORZNOM16-2900:00:0201:05:51
37KOWALSKI Krzysztof 279HRmaxCrossTeamSOPOTM50-5900:00:0401:05:58
38SZKODA Kasia 361POZNAŃK16-2900:00:0701:06:01
39KALISZAN Krzysztof 26312 WBOTZALASEWOM16-2900:00:0701:06:07
40SOSNOWSKA Agnieszka 352Sosna RadosnaSOSNOWIECK40-4900:00:0801:06:10
41OSIAK Artur 327Biegusiem.plGOŁĄBM30-3900:00:0401:06:19
42PRZYBYLSKI Tomasz 339TRI TOMAJPOZNAŃM40-4900:00:0601:06:20
43KUDZIOR Piotr 289PRO366POZNAŃM16-2900:00:0601:06:26
44WOLAŃCZUK Piotr 388ZAMOŚĆM16-2900:00:0201:08:09
45WOLAŃCZUK Marcin 387WARSZAWAM30-3900:00:0301:08:35
46GŁOWACKI Jerzy 243Juvenia KrakówKRAKÓWM30-3900:00:0901:08:35
47DROŚ Aleksander 228Power TrainingWARSZAWAM30-3900:00:0401:08:44
48BYRCZEK Michał 216WATAHAWROCŁAWM30-3900:00:2101:09:03
49KRAWCZYK Karol 283Leniwy inaczejJAWORZNOM30-3900:00:2301:09:20
50JARNOT Konrad 256Biegam w Kato :)KATOWICEM30-3900:00:3201:09:22
51POŁOM Rafał 335NOAWROCŁAWM30-3900:00:0801:09:25
52KOCHANOWSKI Sebastian 274Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40-4900:00:0601:09:35
53BAĆMAGA Tomasz 202RADOMM30-3900:00:1201:09:36
54SALIŃSKI Bartosz 342Wkurw_TeamKATOWICEM30-3900:00:0501:09:46
55STANKIEWICZ Tomasz 355Gt TeamKRAKÓWM30-3900:00:2501:09:47
56GOCŁOWSKI Cezary 245PIASECZNOM40-4900:00:1001:09:48
57GRABOWSKI Damian 248-POZNAŃM30-3900:00:1101:09:58
58KUNA Aleksandra 290LIPOWIECK30-3900:00:1401:10:00
59GOŹDZIK Tomek 244BYDGOSZCZM16-2900:00:1801:10:03
60GODLEWSKI Cezary 246WARSZAWAM30-3900:00:2901:10:11
61WONKO Ewa 389HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹK30-3900:00:0301:10:13
62KOWALSKI Łukasz 281Bychawa RunnersOSMOLICE PIERWSZEM30-3900:00:0801:10:15
63KOWALSKI Szymon 280HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹM40-4900:00:0301:10:22
64WIATR Wojciech 374Endurance TeamCHORZÓWM40-4900:00:0401:10:24
65CHILICKA Marta 219Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-3900:00:0401:10:27
66KUŚ Tomasz 286Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3900:00:0901:10:28
67NIMSZ Kamila 206KB Harcownik Jelcz-LaskowiceBRZEGK30-3900:00:1501:11:05
68CZAPSKI Piotr 227WARSZAWAM50-5900:00:2001:11:10
69LUTEREK Michał 298WARSZAWAM40-4900:00:1401:11:13
70NIEDŹWIEDŹ Tomasz 319Red Lion ClubŚWIDNIKM40-4900:00:0401:11:19
71KITOWSKA Anna 232Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-4900:00:1201:12:40
72POGORZELSKI Grzegorz 334BWM TeamWARSZAWAM40-4900:00:2201:12:45
73SOWA-OKRASA Sylwia 354DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4900:00:0501:12:53
74SAWCZUK Robert 343Padre TeamNOWA WIOSKAM30-3900:00:2301:12:56
75DZIERŻAK Elżbieta 233Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-4900:00:1201:12:57
76ZIELIŃSKA Iwona 394Kujawscy RunnersGDAŃSKK40-4900:00:1301:13:00
77NOWICKI Artur 323KONSTANTYNOWM30-3900:00:2101:13:08
78JEŹDZIKOWSKI Marcin 260Run Team GąsawaGĄSAWAM40-4900:00:1701:13:14
79WOJTASIK Grzegorz 386Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM40-4900:00:0601:13:15
80WOJAS Jakub 383Inżynieria BieganiaMYSŁOWICEM30-3900:00:0101:13:16
81MICHALAK Sławomir 312inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM50-5900:00:2101:13:18
82WIECZOREK Łukasz 376OSP GąsawaGĄSAWAM30-3900:00:1801:13:19
83OŻGA Sebastian 329TYCHYM30-3900:00:2201:13:19
84WENARSKI Grzegorz 626BEŁŻYCEM30-3900:00:0701:13:27
85NIMSZ Bartosz 320KOŚCIERZYCEM30-3900:00:1601:13:40
86NOWIŃSKI Marcin 324Husaria Race TeamTARNÓWM16-2900:00:0601:13:41
87ADAMCZAK Barbara 200travoisKATOWICEK40-4900:00:0901:13:42
88KACZMARCZYK Krzysztof 261Żubry BochniaBOCHNIAM40-4900:00:1601:13:46
89KARPIEL Magdalena 266sfitrun.plKRAKÓWK16-2900:00:1801:13:46
90WALAC Jacek 369Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30-3900:00:0701:13:51
91BULANDA Barbara 212Żubry BochniaBOCHNIAK30-3900:00:1501:14:01
92ŁUCZKA Sylwia 300Kastyo / Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK16-2900:00:1901:14:24
93ZARĘBA Beata 393Biegam Bo Lubię Nocą WarszawaPRUSZKÓWK30-3900:00:2701:14:40
94POGORZELSKA Katarzyna 333BWM TeamWARSZAWAK40-4900:00:2201:14:42
95WAŁĘGA Monika 371DĘBICAK30-3900:00:0901:14:43
96KOBIAŁKA Irek 273DĘBICAM40-4900:00:1001:14:49
97NOWAK Beata 321LUBLINK30-3900:00:1001:14:51
98WALKOWSKI Tomasz 370JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM50-5900:00:1701:15:04
99KALETA Anna 262KRAKÓWK30-3900:00:2601:15:06
100JARECKA Katarzyna 255Allergan Running TeamWARSZAWAK40-4900:00:0501:15:10
101SZKUDLAREK Artur 362Andrychów RunningANDRYCHÓWM30-3900:00:2501:15:10
102KOPEĆ Renata 276KS StaszewscyWARSZAWAK40-4900:00:1801:15:24
103SOBCZYK Piotr 349KIELCEM40-4900:00:2101:15:29
104SITKOWSKI Kamil 346WARSZAWAM30-3900:00:1201:15:32
105BRĘCZEWSKI Andrzej 208UKS KopernikBYDGOSZCZM50-5900:00:2001:15:32
106CYWIŃSKI Paweł 226AKGŁÓDŹM40-4900:00:0501:15:33
107MASTALERZ Marcin 597KARNICEM50-5900:00:0501:15:42
108FRĄCKIEWICZ Karol 240SCVZĄBKIM40-4900:00:2401:16:19
109PAPROCKI Bartłomiej 330RABKA-ZDRÓJM40-4900:00:0601:16:22
110STEC Iwona 356WILKOWICEK30-3900:00:1001:16:30
111DZIEWIATOWSKA Agnieszka 234ZŁOTÓWK40-4900:00:1101:17:10
112MUCHA Marek 318Apostles of StarsKRAKÓWM30-3900:00:1601:18:10
113KOWALSKA-GRZEJDA Anna 278WARSZAWAK40-4900:00:0501:18:11
114TOCZEWSKA Anna 367JacekBiega Running TeamWARSZAWAK50-5900:00:1701:18:13
115MAKLES Wioletta 304Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK40-4900:00:0701:18:42
116KĘPARA Marcin 267ADVA Optical NetworkingGDAŃSKM30-3900:00:1901:18:56
117NOWACZYK Robert 455POZNAŃM30-3900:01:3101:19:15
118SKŁADANOWSKA Beata 347Eurocash teamWARSZAWAK30-3900:00:1001:20:06
119SZYSZKA Maciej 366Keto KotyPOZNAŃM30-3900:01:3101:20:07
120WEBER Agata 372JacekBiega Running TeamWARSZAWAK40-4900:00:1601:20:19
121MACKIEWICZ Dorota 301Eat Run FunWARSZAWAK40-4900:00:0601:20:25
122WINIARCZYK Adrian 379WiolaAdiSTARY KONIKM30-3900:00:1201:20:42
123JATA Marta 259WW TeamLUBLINK30-3900:00:1101:21:01
124ZABŁOCKA Małgorzata 390Nationale-NederlandenWARSZAWAK40-4900:00:1901:21:14
125NOWOTARSKI Wojtek 325JAWORZNOM30-3900:00:2601:21:18
126CAŁKA Agnieszka 217Radzymin Run TeamRADZYMINK40-4900:00:2601:21:24
127MAZURKIEWICZ Jolanta 310Bychawa Runners / Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK30-3900:00:1001:21:25
128CAŁKA Grzegorz 218Radzymin Run TeamRADZYMINM40-4900:00:2601:21:27
129KOSMAŁA Przemek 277MarcinSwiercTeamKRAKÓWM30-3900:00:1601:21:32
130KURPANIK Karol 292WROCŁAWM30-3900:00:1201:21:34
131WILK Magdalena 378Team ZabieganeDniWARSZAWAK40-4900:00:1401:21:45
132MROZIK Magdalena 317Power TrainingWARSZAWAK30-3900:00:1401:21:49
133BOBINSKA Marta 207LOSICEK30-3900:00:1501:21:50
134KĘPKA-WAROWNA Weronika 268biegusiem.plRYKIK40-4900:00:2201:22:14
135ŻACZEK Anna 664Biegusiem.plRYKIK40-4900:00:2101:22:18
136BUDNY Aleksandra 211Kraśnik BiegaHALINÓWK40-4900:00:1201:22:21
137LUC Adam 296biegusiem.plRYKIM40-4900:00:2001:22:24
138ŻYLSKI Janusz 665Dziady OCRWIELICZKAM50-5900:00:1901:22:41
139WIECHA Marcin 375WARSZAWAM40-4900:00:1001:22:47
140KINDRYK Tomasz 269Zagłębiowski Klub Oyama KarateCHRZANÓWM40-4900:00:1601:23:07
141WOJNO Małgorzata 385Droga Do UltraŁÓDŹK30-3900:00:2401:23:11
142ZACHARA Katarzyna 391KRAKÓWK30-3900:00:1201:23:15
143KĄDZIOŁKA Jan 284K2GLIWICEM50-5900:00:2701:23:19
144KUBLER Anna 287KRAKÓWK40-4900:00:1301:23:20
145MORITZ Karol 315Biegiem Dla MagdyMOKREM50-5900:00:1501:23:23
146PRZEBINDA Bogdan 337#AdamCzerwiński TeamWOŁOWICEM50-5900:00:1801:23:23
147PRZEBINDA Renata 338#AdamCzerwińskiTeamWOŁOWICEK40-4900:00:1801:23:26
148KĄDZIOŁKA Łukasz 285K2KATOWICEM30-3900:00:2501:23:26
149IDZIK Angelika 253Husaria Race TeamPOZNAŃK16-2900:00:0801:24:44
150PATEREK Ada 332WARSZAWAK40-4900:00:2201:24:48
151GĄSIOROWSKA Dorota 251LadiesLostGąsBaGąsWARSZAWAK50-5900:00:2501:24:57
152WNOROWSKA Magdalena 381RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIK40-4900:00:1301:25:00
153MALAWKO Aleksandra 305WARSZAWAK40-4900:00:2301:25:46
154JARZĄBEK Agnieszka 257RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK40-4900:00:2501:25:48
155SZYMAŃSKA Agata 365Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3900:00:2601:25:50
156ROGUSKA Klaudia 666Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3900:00:2701:25:52
157TROJANEK Edyta 368sensorybeauty.plWARSZAWAK40-4900:00:1101:26:19
158FRUCZ Jacek 28SOSNOWIECM50-5900:00:2701:26:47
159LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 295FordonRunners/Wkurw_teamBYDGOSZCZK30-3900:00:2101:27:48
160WIŚNIEWSKI Paweł 373Night Runners GliwiceGLIWICEM30-3900:00:2801:27:51
161SIERECKI Zbigniew 344Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWM40-4900:00:1301:29:45
162FRIEZE Krzysztof 239ORANGE POLSKAŁÓDŹM40-4900:00:2401:30:17
163FRIEZE Tatiana 238Droga Do UltraŁÓDŹK40-4900:00:2401:30:33
164JARACZ-PATEREK Alina 254NOAWROCŁAWK40-4900:00:0901:30:36
165MASTALERZ Katarzyna 309SłoniówkaKARNICEK40-4900:00:0501:30:43
166WRZESIŃSKA Joanna 252BYDGOSZCZK40-4900:00:2101:31:03
167SOKOŁOWSKI Artur 350Team ZabieganeDniOTWOCKM40-4900:00:1401:31:18
168MAGNUSZEWSKA Izabela 302Carbon Ocr Racing TeamKNURÓWK40-4900:00:0901:31:58
169MALEWSKI Tomasz 306ŁÓDŹM40-4900:00:1801:33:45
170SZLAKOWICZ Ewa 363ŁÓDŹK40-4900:00:1801:33:49
171BUTRYN Wojciech 215BBKTSKRAKÓWM40-4901:35:0201:33:54
172MAKARZEC-SURMA Agnieszka 303BiłgorajBIŁGORAJK30-3900:00:3301:34:07
173KAPŁON Anna 264WARSZAWAK40-4900:00:1101:37:49
174WITKOWSKA Maria 668K60+00:00:4001:42:24
175BEREŚ Arkadiusz 203RZESZÓWM30-3900:00:01
176DYLEG Andrzej 669Limanowa ForestM40-4900:00:02
177STEFANIUK Roman 357SIEDLCEM50-5900:00:03
178SKORUPKA Leszek 348M3 SiedlceSIEDLCEM40-4900:00:05
179ŁOBODOWSKI Marcin 299RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM30-3900:00:05
Znaleziono 179 wynik(ów)