TRIADA MARATON BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
18 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
179
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
179
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzehyba
6km
Czas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BROL Dominika 209Endurance TeamSIEMIANOWICEK30-391K 100:00:0201:01:2002:26:35.8002:26:38.15 8:087,4
2ZIĘCINA Sylwia 395AtlanticKRAKÓWK30-392K 200:00:0101:02:0602:26:56.8502:26:58.80+00:00:208:097,3
3JASIULEWICZ Anna 258Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWK40-491K 300:00:0101:02:5802:29:10.4002:29:12.25+00:02:348:177,2
4CHODOWIEC Karolina 221Adidas Runners WarsawGDYNIAK30-393K 400:00:0301:05:2002:32:35.6002:32:38.85+00:06:008:287,1
5SOSNOWSKA Agnieszka 352Sosna RadosnaSOSNOWIECK40-492K 500:00:0801:06:1002:32:54.1502:33:02.55+00:06:248:297,1
6SZKODA Kasia 361POZNAŃK16-291K 600:00:0701:06:0102:36:15.9002:36:23.20+00:09:458:406,9
7KUNA Aleksandra 290LIPOWIECK30-394K 700:00:1401:10:0002:43:19.4002:43:34.05+00:16:559:046,6
8CHILICKA Marta 219Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-395K 800:00:0401:10:2702:44:54.2002:44:58.80+00:18:209:096,5
9ADAMCZAK Barbara 200travoisKATOWICEK40-493K 900:00:0901:13:4202:46:32.5502:46:42.15+00:20:049:156,5
10KITOWSKA Anna 232Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-494K 1000:00:1201:12:4002:47:21.0002:47:33.95+00:20:559:176,5
11DZIERŻAK Elżbieta 233Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-495K 1100:00:1201:12:5702:47:21.4002:47:34.05+00:20:559:176,5
12KALETA Anna 262KRAKÓWK30-396K 1200:00:2601:15:0602:49:05.7002:49:32.25+00:22:549:236,4
13ZIELIŃSKA Iwona 394Kujawscy RunnersGDAŃSKK40-496K 1300:00:1301:13:0002:50:28.8502:50:42.10+00:24:039:286,3
14NIMSZ Kamila 206KB Harcownik Jelcz-LaskowiceBRZEGK30-397K 1400:00:1501:11:0502:51:10.2502:51:26.10+00:24:479:306,3
15WONKO Ewa 389HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹK30-398K 1500:00:0301:10:1302:51:24.1502:51:27.50+00:24:499:316,3
16POGORZELSKA Katarzyna 333BWM TeamWARSZAWAK40-497K 1600:00:2201:14:4202:53:42.0002:54:04.75+00:27:269:396,2
17SOWA-OKRASA Sylwia 354DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-498K 1700:00:0501:12:5302:55:26.8002:55:31.95+00:28:539:446,2
18KOPEĆ Renata 276KS StaszewscyWARSZAWAK40-499K 1800:00:1801:15:2402:55:48.8002:56:07.65+00:29:299:466,1
19KARPIEL Magdalena 266sfitrun.plKRAKÓWK16-292K 1900:00:1801:13:4602:55:59.5002:56:18.40+00:29:409:466,1
20WAŁĘGA Monika 371DĘBICAK30-399K 2000:00:0901:14:4302:57:11.9002:57:21.85+00:30:439:506,1
21ŁUCZKA Sylwia 300Kastyo / Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK16-293K 2100:00:1901:14:2402:57:19.2502:57:38.50+00:31:009:516,1
22ZARĘBA Beata 393Biegam Bo Lubię Nocą WarszawaPRUSZKÓWK30-3910K 2200:00:2701:14:4002:59:29.8002:59:57.75+00:33:199:586,0
23SZCZĘSNA Edyta 359Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK30-3911K 2300:00:0801:02:3303:00:11.1003:00:19.80+00:33:4110:006,0
24BULANDA Barbara 212Żubry BochniaBOCHNIAK30-3912K 2400:00:1501:14:0103:02:55.9503:03:11.35+00:36:3310:095,9
25NOWAK Beata 321LUBLINK30-3913K 2500:00:1001:14:5103:03:08.2503:03:19.20+00:36:4110:105,9
26TOCZEWSKA Anna 367JacekBiega Running TeamWARSZAWAK50-591K 2600:00:1701:18:1303:08:33.5503:08:50.80+00:42:1210:285,7
27STEC Iwona 356WILKOWICEK30-3914K 2700:00:1001:16:3003:08:42.3503:08:52.85+00:42:1410:295,7
28JARECKA Katarzyna 255Allergan Running TeamWARSZAWAK40-4910K 2800:00:0501:15:1003:11:32.2503:11:38.00+00:44:5910:385,6
29CAŁKA Agnieszka 217Radzymin Run TeamRADZYMINK40-4911K 2900:00:2601:21:2403:11:53.8003:12:20.70+00:45:4210:395,6
30DYDERSKA Wioletta 230WiolaAdiWARSZAWAK40-4912K 3000:00:1100:50:1903:13:27.9003:13:39.70+00:47:0110:445,6
31BUDNY Aleksandra 211Kraśnik BiegaHALINÓWK40-4913K 3100:00:1201:22:2103:13:30.8503:13:43.00+00:47:0410:455,6
32KOWALSKA-GRZEJDA Anna 278WARSZAWAK40-4914K 3200:00:0501:18:1103:14:08.9003:14:14.85+00:47:3610:475,6
33DZIEWIATOWSKA Agnieszka 234ZŁOTÓWK40-4915K 3300:00:1101:17:1003:14:39.8003:14:51.25+00:48:1310:485,5
34MAKLES Wioletta 304Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK40-4916K 3400:00:0701:18:4203:16:14.5003:16:22.10+00:49:4310:545,5
35MAZURKIEWICZ Jolanta 310Bychawa Runners / Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK30-3915K 3500:00:1001:21:2503:16:59.5003:17:09.85+00:50:3110:565,5
36MALAWKO Aleksandra 305WARSZAWAK40-4917K 3600:00:2301:25:4603:18:23.7003:18:46.75+00:52:0811:015,4
37JATA Marta 259WW TeamLUBLINK30-3916K 3700:00:1101:21:0103:19:11.7003:19:22.85+00:52:4411:035,4
38BOBINSKA Marta 207LOSICEK30-3917K 3800:00:1501:21:5003:19:12.3503:19:27.90+00:52:4911:045,4
39MROZIK Magdalena 317Power TrainingWARSZAWAK30-3918K 3900:00:1401:21:4903:19:13.3503:19:28.00+00:52:4911:045,4
40WOJNO Małgorzata 385Droga Do UltraŁÓDŹK30-3919K 4000:00:2401:23:1103:19:54.1503:20:18.15+00:53:4011:065,4
41SKŁADANOWSKA Beata 347Eurocash teamWARSZAWAK30-3920K 4100:00:1001:20:0603:20:35.3503:20:45.95+00:54:0711:085,4
42MACKIEWICZ Dorota 301Eat Run FunWARSZAWAK40-4918K 4200:00:0601:20:2503:20:46.1503:20:52.70+00:54:1411:095,4
43ZABŁOCKA Małgorzata 390Nationale-NederlandenWARSZAWAK40-4919K 4300:00:1901:21:1403:20:54.3503:21:14.10+00:54:3511:095,4
44WEBER Agata 372JacekBiega Running TeamWARSZAWAK40-4920K 4400:00:1601:20:1903:22:01.8503:22:18.60+00:55:4011:135,3
45PATEREK Ada 332WARSZAWAK40-4921K 4500:00:2201:24:4803:23:44.4003:24:07.30+00:57:2911:195,3
46ŻACZEK Anna 664Biegusiem.plRYKIK40-4922K 4600:00:2101:22:1803:25:16.9503:25:38.60+00:59:0011:245,3
47KĘPKA-WAROWNA Weronika 268biegusiem.plRYKIK40-4923K 4700:00:2201:22:1403:25:16.6503:25:38.90+00:59:0011:245,3
48WILK Magdalena 378Team ZabieganeDniWARSZAWAK40-4924K 4800:00:1401:21:4503:27:47.8503:28:02.70+01:01:2411:325,2
49KUBLER Anna 287KRAKÓWK40-4925K 4900:00:1301:23:2003:30:48.6503:31:02.25+01:04:2411:425,1
50PRZEBINDA Renata 338#AdamCzerwińskiTeamWOŁOWICEK40-4926K 5000:00:1801:23:2603:31:17.4503:31:35.90+01:04:5711:445,1
51ROGUSKA Klaudia 666Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3921K 5100:00:2701:25:5203:34:47.1003:35:14.45+01:08:3611:555,0
52ZACHARA Katarzyna 391KRAKÓWK30-3922K 5200:00:1201:23:1503:35:10.8503:35:23.65+01:08:4511:575,0
53GĄSIOROWSKA Dorota 251LadiesLostGąsBaGąsWARSZAWAK50-592K 5300:00:2501:24:5703:35:16.7003:35:42.20+01:09:0411:575,0
54JARZĄBEK Agnieszka 257RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK40-4927K 5400:00:2501:25:4803:35:27.7003:35:53.50+01:09:1511:585,0
55SZYMAŃSKA Agata 365Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3923K 5500:00:2601:25:5003:35:27.3003:35:53.60+01:09:1511:585,0
56TROJANEK Edyta 368sensorybeauty.plWARSZAWAK40-4928K 5600:00:1101:26:1903:35:54.1003:36:05.75+01:09:2711:595,0
57FRIEZE Tatiana 238Droga Do UltraŁÓDŹK40-4929K 5700:00:2401:30:3303:40:35.3503:40:59.45+01:14:2112:154,9
58WNOROWSKA Magdalena 381RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIK40-4930K 5800:00:1301:25:0003:41:18.9003:41:32.65+01:14:5412:174,9
59MAGNUSZEWSKA Izabela 302Carbon Ocr Racing TeamKNURÓWK40-4931K 5900:00:0901:31:5803:44:13.9503:44:23.25+01:17:4512:274,8
60WRZESIŃSKA Joanna 252BYDGOSZCZK40-4932K 6000:00:2101:31:0303:45:31.0003:45:52.95+01:19:1412:314,8
61LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 295FordonRunners/Wkurw_teamBYDGOSZCZK30-3924K 6100:00:2101:27:4803:45:32.1003:45:53.15+01:19:1512:314,8
62IDZIK Angelika 253Husaria Race TeamPOZNAŃK16-294K 6200:00:0801:24:4403:46:35.1003:46:43.60+01:20:0512:354,8
63MAKARZEC-SURMA Agnieszka 303BiłgorajBIŁGORAJK30-3925K 6300:00:3301:34:0703:47:29.3003:48:02.50+01:21:2412:384,7
64MASTALERZ Katarzyna 309SłoniówkaKARNICEK40-4933K 6400:00:0501:30:4303:51:05.1503:51:10.50+01:24:3212:504,7
65SZLAKOWICZ Ewa 363ŁÓDŹK40-4934K 6500:00:1801:33:4904:00:51.1504:01:09.40+01:34:3113:224,5
66KAPŁON Anna 264WARSZAWAK40-4935K 6600:00:1101:37:4904:05:12.2004:05:23.45+01:38:4513:374,4
67JARACZ-PATEREK Alina 254NOAWROCŁAWK40-4936K 6700:00:0901:30:3604:30:02.3004:30:11.30+02:03:3315:004,0
68WITKOWSKA Maria 668K60+1K 6800:00:4001:42:2404:29:37.0504:30:17.25+02:03:3914:584,0
Znaleziono 68 wynik(ów)