TRIADA MARATON BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
18 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
179
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
179
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzehyba
6km
Czas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BROL Dominika 209Endurance TeamSIEMIANOWICEK30-391K 100:00:0201:01:2002:26:35.8002:26:38.15 8:087,4
2ZIĘCINA Sylwia 395AtlanticKRAKÓWK30-392K 200:00:0101:02:0602:26:56.8502:26:58.80+00:00:208:097,3
3CHODOWIEC Karolina 221Adidas Runners WarsawGDYNIAK30-393K 400:00:0301:05:2002:32:35.6002:32:38.85+00:06:008:287,1
4KUNA Aleksandra 290LIPOWIECK30-394K 700:00:1401:10:0002:43:19.4002:43:34.05+00:16:559:046,6
5CHILICKA Marta 219Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-395K 800:00:0401:10:2702:44:54.2002:44:58.80+00:18:209:096,5
6KALETA Anna 262KRAKÓWK30-396K 1200:00:2601:15:0602:49:05.7002:49:32.25+00:22:549:236,4
7NIMSZ Kamila 206KB Harcownik Jelcz-LaskowiceBRZEGK30-397K 1400:00:1501:11:0502:51:10.2502:51:26.10+00:24:479:306,3
8WONKO Ewa 389HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹK30-398K 1500:00:0301:10:1302:51:24.1502:51:27.50+00:24:499:316,3
9WAŁĘGA Monika 371DĘBICAK30-399K 2000:00:0901:14:4302:57:11.9002:57:21.85+00:30:439:506,1
10ZARĘBA Beata 393Biegam Bo Lubię Nocą WarszawaPRUSZKÓWK30-3910K 2200:00:2701:14:4002:59:29.8002:59:57.75+00:33:199:586,0
11SZCZĘSNA Edyta 359Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK30-3911K 2300:00:0801:02:3303:00:11.1003:00:19.80+00:33:4110:006,0
12BULANDA Barbara 212Żubry BochniaBOCHNIAK30-3912K 2400:00:1501:14:0103:02:55.9503:03:11.35+00:36:3310:095,9
13NOWAK Beata 321LUBLINK30-3913K 2500:00:1001:14:5103:03:08.2503:03:19.20+00:36:4110:105,9
14STEC Iwona 356WILKOWICEK30-3914K 2700:00:1001:16:3003:08:42.3503:08:52.85+00:42:1410:295,7
15MAZURKIEWICZ Jolanta 310Bychawa Runners / Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK30-3915K 3500:00:1001:21:2503:16:59.5003:17:09.85+00:50:3110:565,5
16JATA Marta 259WW TeamLUBLINK30-3916K 3700:00:1101:21:0103:19:11.7003:19:22.85+00:52:4411:035,4
17BOBINSKA Marta 207LOSICEK30-3917K 3800:00:1501:21:5003:19:12.3503:19:27.90+00:52:4911:045,4
18MROZIK Magdalena 317Power TrainingWARSZAWAK30-3918K 3900:00:1401:21:4903:19:13.3503:19:28.00+00:52:4911:045,4
19WOJNO Małgorzata 385Droga Do UltraŁÓDŹK30-3919K 4000:00:2401:23:1103:19:54.1503:20:18.15+00:53:4011:065,4
20SKŁADANOWSKA Beata 347Eurocash teamWARSZAWAK30-3920K 4100:00:1001:20:0603:20:35.3503:20:45.95+00:54:0711:085,4
21ROGUSKA Klaudia 666Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3921K 5100:00:2701:25:5203:34:47.1003:35:14.45+01:08:3611:555,0
22ZACHARA Katarzyna 391KRAKÓWK30-3922K 5200:00:1201:23:1503:35:10.8503:35:23.65+01:08:4511:575,0
23SZYMAŃSKA Agata 365Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3923K 5500:00:2601:25:5003:35:27.3003:35:53.60+01:09:1511:585,0
24LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 295FordonRunners/Wkurw_teamBYDGOSZCZK30-3924K 6100:00:2101:27:4803:45:32.1003:45:53.15+01:19:1512:314,8
25MAKARZEC-SURMA Agnieszka 303BiłgorajBIŁGORAJK30-3925K 6300:00:3301:34:0703:47:29.3003:48:02.50+01:21:2412:384,7
Znaleziono 25 wynik(ów)