TRIADA MARATON BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
18 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
179
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
179
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzehyba
6km
Czas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JASIULEWICZ Anna 258Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWK40-491K 300:00:0101:02:5802:29:10.4002:29:12.25 8:177,2
2SOSNOWSKA Agnieszka 352Sosna RadosnaSOSNOWIECK40-492K 500:00:0801:06:1002:32:54.1502:33:02.55+00:03:508:297,1
3ADAMCZAK Barbara 200travoisKATOWICEK40-493K 900:00:0901:13:4202:46:32.5502:46:42.15+00:17:299:156,5
4KITOWSKA Anna 232Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-494K 1000:00:1201:12:4002:47:21.0002:47:33.95+00:18:219:176,5
5DZIERŻAK Elżbieta 233Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-495K 1100:00:1201:12:5702:47:21.4002:47:34.05+00:18:219:176,5
6ZIELIŃSKA Iwona 394Kujawscy RunnersGDAŃSKK40-496K 1300:00:1301:13:0002:50:28.8502:50:42.10+00:21:299:286,3
7POGORZELSKA Katarzyna 333BWM TeamWARSZAWAK40-497K 1600:00:2201:14:4202:53:42.0002:54:04.75+00:24:529:396,2
8SOWA-OKRASA Sylwia 354DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-498K 1700:00:0501:12:5302:55:26.8002:55:31.95+00:26:199:446,2
9KOPEĆ Renata 276KS StaszewscyWARSZAWAK40-499K 1800:00:1801:15:2402:55:48.8002:56:07.65+00:26:559:466,1
10JARECKA Katarzyna 255Allergan Running TeamWARSZAWAK40-4910K 2800:00:0501:15:1003:11:32.2503:11:38.00+00:42:2510:385,6
11CAŁKA Agnieszka 217Radzymin Run TeamRADZYMINK40-4911K 2900:00:2601:21:2403:11:53.8003:12:20.70+00:43:0810:395,6
12DYDERSKA Wioletta 230WiolaAdiWARSZAWAK40-4912K 3000:00:1100:50:1903:13:27.9003:13:39.70+00:44:2710:445,6
13BUDNY Aleksandra 211Kraśnik BiegaHALINÓWK40-4913K 3100:00:1201:22:2103:13:30.8503:13:43.00+00:44:3010:455,6
14KOWALSKA-GRZEJDA Anna 278WARSZAWAK40-4914K 3200:00:0501:18:1103:14:08.9003:14:14.85+00:45:0210:475,6
15DZIEWIATOWSKA Agnieszka 234ZŁOTÓWK40-4915K 3300:00:1101:17:1003:14:39.8003:14:51.25+00:45:3910:485,5
16MAKLES Wioletta 304Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK40-4916K 3400:00:0701:18:4203:16:14.5003:16:22.10+00:47:0910:545,5
17MALAWKO Aleksandra 305WARSZAWAK40-4917K 3600:00:2301:25:4603:18:23.7003:18:46.75+00:49:3411:015,4
18MACKIEWICZ Dorota 301Eat Run FunWARSZAWAK40-4918K 4200:00:0601:20:2503:20:46.1503:20:52.70+00:51:4011:095,4
19ZABŁOCKA Małgorzata 390Nationale-NederlandenWARSZAWAK40-4919K 4300:00:1901:21:1403:20:54.3503:21:14.10+00:52:0111:095,4
20WEBER Agata 372JacekBiega Running TeamWARSZAWAK40-4920K 4400:00:1601:20:1903:22:01.8503:22:18.60+00:53:0611:135,3
21PATEREK Ada 332WARSZAWAK40-4921K 4500:00:2201:24:4803:23:44.4003:24:07.30+00:54:5511:195,3
22ŻACZEK Anna 664Biegusiem.plRYKIK40-4922K 4600:00:2101:22:1803:25:16.9503:25:38.60+00:56:2611:245,3
23KĘPKA-WAROWNA Weronika 268biegusiem.plRYKIK40-4923K 4700:00:2201:22:1403:25:16.6503:25:38.90+00:56:2611:245,3
24WILK Magdalena 378Team ZabieganeDniWARSZAWAK40-4924K 4800:00:1401:21:4503:27:47.8503:28:02.70+00:58:5011:325,2
25KUBLER Anna 287KRAKÓWK40-4925K 4900:00:1301:23:2003:30:48.6503:31:02.25+01:01:5011:425,1
26PRZEBINDA Renata 338#AdamCzerwińskiTeamWOŁOWICEK40-4926K 5000:00:1801:23:2603:31:17.4503:31:35.90+01:02:2311:445,1
27JARZĄBEK Agnieszka 257RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK40-4927K 5400:00:2501:25:4803:35:27.7003:35:53.50+01:06:4111:585,0
28TROJANEK Edyta 368sensorybeauty.plWARSZAWAK40-4928K 5600:00:1101:26:1903:35:54.1003:36:05.75+01:06:5311:595,0
29FRIEZE Tatiana 238Droga Do UltraŁÓDŹK40-4929K 5700:00:2401:30:3303:40:35.3503:40:59.45+01:11:4712:154,9
30WNOROWSKA Magdalena 381RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIK40-4930K 5800:00:1301:25:0003:41:18.9003:41:32.65+01:12:2012:174,9
31MAGNUSZEWSKA Izabela 302Carbon Ocr Racing TeamKNURÓWK40-4931K 5900:00:0901:31:5803:44:13.9503:44:23.25+01:15:1112:274,8
32WRZESIŃSKA Joanna 252BYDGOSZCZK40-4932K 6000:00:2101:31:0303:45:31.0003:45:52.95+01:16:4012:314,8
33MASTALERZ Katarzyna 309SłoniówkaKARNICEK40-4933K 6400:00:0501:30:4303:51:05.1503:51:10.50+01:21:5812:504,7
34SZLAKOWICZ Ewa 363ŁÓDŹK40-4934K 6500:00:1801:33:4904:00:51.1504:01:09.40+01:31:5713:224,5
35KAPŁON Anna 264WARSZAWAK40-4935K 6600:00:1101:37:4904:05:12.2004:05:23.45+01:36:1113:374,4
36JARACZ-PATEREK Alina 254NOAWROCŁAWK40-4936K 6700:00:0901:30:3604:30:02.3004:30:11.30+02:00:5915:004,0
Znaleziono 36 wynik(ów)