TRIADA MARATON BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
18 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
179
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
179
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzehyba
6km
Czas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOŚCIELNIAK Kacper 272Salco Garmin TeamRABA NIŻNAM16-291M 100:00:0100:49:4201:50:20.7501:50:22.45 6:079,8
2FLOREK Sebastian 237Norafsport / Sport HGGABOŃM30-391M 200:00:0200:50:2501:55:00.3501:55:02.90+00:04:406:239,4
3BEREŚ Arkadiusz 203RZESZÓWM30-392M 300:00:0101:55:18.5001:55:19.90+00:04:576:249,4
4FABIAN Marcel 235SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM16-292M 400:00:0000:49:5901:56:14.6001:56:15.55+00:05:536:279,3
5GAWLIK Sławek 242KRAKÓWM30-393M 500:00:0100:50:4801:58:20.2001:58:21.45+00:07:596:349,1
6STROINSKI Daniel 241WARSZAWAM30-394M 600:00:0000:51:4602:01:34.6502:01:35.60+00:11:136:458,9
7CYRAN Piotr 225NOANYSAM30-395M 700:00:0100:52:2902:03:59.2502:04:00.90+00:13:386:538,7
8KLONOWSKI Kamil 271Carbon OCR Racing TeamŁAZISKA GÓRNEM30-396M 800:00:0100:54:4602:06:28.7002:06:29.75+00:16:077:018,5
9RYBAK Przemysław 341Prze(w)AgaPUŁAWYM30-397M 900:00:0300:57:5102:14:12.7002:14:15.95+00:23:537:278,0
10TYNUS Grzegorz 667NKKFRYDMANM40-491M 1000:00:0401:00:4402:15:48.6502:15:53.05+00:25:307:328,0
11CICHOCKI Tomasz 223PeletonALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30-398M 1100:00:0100:55:0602:18:16.1002:18:17.45+00:27:557:407,8
12SAWA Piotr 617LUBLINM16-293M 1200:00:0200:59:0902:19:57.2002:19:59.55+00:29:377:467,7
13KUCZYK Szymon 288Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-492M 1300:00:0201:01:0302:22:03.8502:22:06.70+00:31:447:537,6
14MACIEJEWSKI Daniel 336LUBLINM30-399M 1400:00:0801:01:5302:22:29.2502:22:37.40+00:32:147:547,6
15SZPUNAR Maciej 364Robię to Dla SiebieGDYNIAM40-493M 1500:00:1101:01:0502:22:50.2502:23:01.25+00:32:387:567,6
16SZELĄG Dariusz 360Lisy PustyniKLUCZEM40-494M 1600:00:0401:02:1302:23:47.3502:23:51.45+00:33:297:597,5
17FEICHTINGER Marek 236ŻORYM40-495M 1700:00:0201:01:3902:24:07.1002:24:09.45+00:33:478:007,5
18KOZIEŁ Krzysztof 282GLIWICEM30-3910M 1800:00:0500:58:5102:24:21.2502:24:27.00+00:34:048:017,5
19OLEJNIK Franciszek 326Inżynieria Biegania TEAMIMIELINM16-294M 1900:00:0100:59:5102:24:46.8502:24:48.25+00:34:258:027,5
20KOLACHA Patryk 275STUDIO GTSIMIELINM16-295M 2000:00:0001:02:1202:26:14.8502:26:15.65+00:35:538:077,4
21NOWAK Lukasz 322NOA / CS running teamWROCŁAWM30-3911M 2100:00:0701:03:3702:26:10.2502:26:18.00+00:35:558:077,4
22SOWA Grzegorz 353STG-Kraków ŚródmieścieŚWIDNIKM30-3912M 2200:00:0301:01:4502:26:46.3502:26:50.15+00:36:278:097,4
23SKORUPKA Leszek 348M3 SiedlceSIEDLCEM40-496M 2300:00:0502:28:58.7002:29:04.00+00:38:418:167,2
24WŁOCH Sławomir 380KROSNOM50-591M 2400:00:0101:03:0502:29:18.8502:29:19.95+00:38:578:177,2
25MICHALSKI Damian 313Alior Running TeamWARSZAWAM40-497M 2500:00:0101:01:1102:30:33.8002:30:35.45+00:40:138:217,2
26STEFANIUK Roman 357SIEDLCEM50-592M 2600:00:0302:31:01.6502:31:05.45+00:40:438:237,2
27PYTEL Waldek 340Yulo RanTeam SiedlceSIEDLCEM50-593M 2700:00:0301:03:1102:31:08.9002:31:12.50+00:40:508:237,1
28DYLEG Andrzej 669Limanowa ForestM40-498M 2800:00:0202:31:12.6002:31:15.25+00:40:528:247,1
29MĘDRYKOWSKI Damian 311SANDOMIERZM30-3913M 2900:00:0501:03:3602:32:04.3002:32:09.35+00:41:468:267,1
30CHODOWIEC Przemysław 220Adidas Runners WarsawSIEDLCEM30-3914M 3000:00:0301:05:1702:32:35.7002:32:39.00+00:42:168:287,1
31BYRCZEK Michał 216WATAHAWROCŁAWM30-3915M 3100:00:2101:09:0302:32:56.1002:33:17.70+00:42:558:297,1
32MARCINKOWSKI Bartosz 308Sacky RunnersJAWORZNOM16-296M 3200:00:0201:02:0302:33:38.1502:33:40.70+00:43:188:327,0
33KRAWCZYK Karol 283Leniwy inaczejJAWORZNOM30-3916M 3300:00:2301:09:2002:35:16.8502:35:40.35+00:45:178:377,0
34CIERPIOŁ Andrzej 224sacky runnersJAWORZNOM16-297M 3400:00:0201:05:5102:37:06.8502:37:09.70+00:46:478:436,9
35OSIAK Artur 327Biegusiem.plGOŁĄBM30-3917M 3500:00:0401:06:1902:37:19.4002:37:24.10+00:47:018:446,9
36STANKIEWICZ Tomasz 355Gt TeamKRAKÓWM30-3918M 3600:00:2501:09:4702:37:20.5502:37:45.60+00:47:238:446,9
37MAŁEK Daren 307RUDA ŚLĄSKAM30-3919M 3700:00:0100:58:4002:38:03.1002:38:05.05+00:47:428:466,8
38BAĆMAGA Tomasz 202RADOMM30-3920M 3800:00:1201:09:3602:38:44.7002:38:57.45+00:48:358:496,8
39GŁOWACKI Jerzy 243Juvenia KrakówKRAKÓWM30-3921M 3900:00:0901:08:3502:38:53.3502:39:02.65+00:48:408:496,8
40JARNOT Konrad 256Biegam w Kato :)KATOWICEM30-3922M 4000:00:3201:09:2202:39:08.2002:39:40.25+00:49:178:506,8
41DROŚ Aleksander 228Power TrainingWARSZAWAM30-3923M 4100:00:0401:08:4402:39:50.0502:39:54.35+00:49:318:526,8
42GODLEWSKI Cezary 246WARSZAWAM30-3924M 4200:00:2901:10:1102:40:16.8002:40:45.85+00:50:238:546,7
43PRZYBYLSKI Tomasz 339TRI TOMAJPOZNAŃM40-499M 4300:00:0601:06:2002:41:15.8002:41:22.35+00:50:598:576,7
44KUDZIOR Piotr 289PRO366POZNAŃM16-298M 4400:00:0601:06:2602:42:27.5002:42:34.05+00:52:119:016,6
45GRUSZKA Grzegorz 250Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-4910M 4500:00:0301:04:0602:42:51.2502:42:54.45+00:52:329:026,6
46KOWALSKI Krzysztof 279HRmaxCrossTeamSOPOTM50-594M 4600:00:0401:05:5802:42:53.9502:42:58.25+00:52:359:036,6
47WOLAŃCZUK Marcin 387WARSZAWAM30-3925M 4700:00:0301:08:3502:44:48.4502:44:51.65+00:54:299:096,6
48CZAPSKI Piotr 227WARSZAWAM50-595M 4800:00:2001:11:1002:44:36.6502:44:57.45+00:54:359:086,6
49GOŹDZIK Tomek 244BYDGOSZCZM16-299M 4900:00:1801:10:0302:44:46.4502:45:05.40+00:54:429:096,6
50GRABOWSKI Damian 248-POZNAŃM30-3926M 5000:00:1101:09:5802:45:04.1002:45:15.25+00:54:529:106,5
51ŁOBODOWSKI Marcin 299RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM30-3927M 5100:00:0502:45:23.0502:45:28.45+00:55:069:116,5
52KOWALSKI Szymon 280HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹM40-4911M 5200:00:0301:10:2202:47:00.8502:47:04.20+00:56:419:166,5
53LUTEREK Michał 298WARSZAWAM40-4912M 5300:00:1401:11:1302:47:49.3002:48:03.60+00:57:419:196,4
54SALIŃSKI Bartosz 342Wkurw_TeamKATOWICEM30-3928M 5400:00:0501:09:4602:48:14.4002:48:20.30+00:57:579:206,4
55SOBCZYK Piotr 349KIELCEM40-4913M 5500:00:2101:15:2902:48:38.4502:49:00.15+00:58:379:226,4
56SAWCZUK Robert 343Padre TeamNOWA WIOSKAM30-3929M 5600:00:2301:12:5602:48:45.9502:49:09.30+00:58:469:226,4
57NOWICKI Artur 323KONSTANTYNOWM30-3930M 5700:00:2101:13:0802:49:00.2502:49:22.15+00:58:599:236,4
58WIATR Wojciech 374Endurance TeamCHORZÓWM40-4914M 5800:00:0401:10:2402:49:30.6002:49:35.05+00:59:129:256,4
59KALISZAN Krzysztof 26312 WBOTZALASEWOM16-2910M 5900:00:0701:06:0702:49:31.7502:49:39.05+00:59:169:256,4
60GOCŁOWSKI Cezary 245PIASECZNOM40-4915M 6000:00:1001:09:4802:49:51.9502:50:02.90+00:59:409:266,4
61WENARSKI Grzegorz 626BEŁŻYCEM30-3931M 6100:00:0701:13:2702:50:55.1502:51:02.75+01:00:409:296,3
62KOWALSKI Łukasz 281Bychawa RunnersOSMOLICE PIERWSZEM30-3932M 6200:00:0801:10:1502:51:27.6502:51:36.50+01:01:149:316,3
63JEŹDZIKOWSKI Marcin 260Run Team GąsawaGĄSAWAM40-4916M 6300:00:1701:13:1402:51:54.6002:52:12.15+01:01:499:336,3
64WOJTASIK Grzegorz 386Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM40-4917M 6400:00:0601:13:1502:52:05.6502:52:12.30+01:01:499:336,3
65KUŚ Tomasz 286Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3933M 6500:00:0901:10:2802:52:12.5502:52:22.45+01:02:009:346,3
66SZKUDLAREK Artur 362Andrychów RunningANDRYCHÓWM30-3934M 6600:00:2501:15:1002:53:46.3502:54:11.85+01:03:499:396,2
67POŁOM Rafał 335NOAWROCŁAWM30-3935M 6700:00:0801:09:2502:54:12.2502:54:20.40+01:03:579:406,2
68MICHALAK Sławomir 312inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM50-596M 6800:00:2101:13:1802:54:18.3502:54:39.60+01:04:179:416,2
69OŻGA Sebastian 329TYCHYM30-3936M 6900:00:2201:13:1902:54:37.1502:54:59.50+01:04:379:426,2
70WALAC Jacek 369Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30-3937M 7000:00:0701:13:5102:55:24.3502:55:32.10+01:05:099:446,2
71WOLAŃCZUK Piotr 388ZAMOŚĆM16-2911M 7100:00:0201:08:0902:55:31.0502:55:33.30+01:05:109:456,2
72KĘPARA Marcin 267ADVA Optical NetworkingGDAŃSKM30-3938M 7200:00:1901:18:5602:56:48.6002:57:08.10+01:06:459:496,1
73WOJAS Jakub 383Inżynieria BieganiaMYSŁOWICEM30-3939M 7300:00:0101:13:1602:57:13.2502:57:14.95+01:06:529:506,1
74KOBIAŁKA Irek 273DĘBICAM40-4918M 7400:00:1001:14:4902:57:14.1002:57:24.20+01:07:019:506,1
75KOCHANOWSKI Sebastian 274Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40-4919M 7500:00:0601:09:3502:57:34.8002:57:41.75+01:07:199:516,1
76WALKOWSKI Tomasz 370JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM50-597M 7600:00:1701:15:0402:57:58.8502:58:16.00+01:07:539:536,1
77KACZMARCZYK Krzysztof 261Żubry BochniaBOCHNIAM40-4920M 7700:00:1601:13:4602:59:33.1002:59:49.10+01:09:269:586,0
78NIMSZ Bartosz 320KOŚCIERZYCEM30-3940M 7800:00:1601:13:4002:59:52.8503:00:08.90+01:09:469:596,0
79NIEDŹWIEDŹ Tomasz 319Red Lion ClubŚWIDNIKM40-4921M 7900:00:0401:11:1903:00:34.9003:00:39.65+01:10:1710:016,0
80POGORZELSKI Grzegorz 334BWM TeamWARSZAWAM40-4922M 8000:00:2201:12:4503:01:06.6003:01:29.25+01:11:0610:036,0
81SITKOWSKI Kamil 346WARSZAWAM30-3941M 8100:00:1201:15:3203:02:18.8503:02:31.65+01:12:0910:075,9
82NOWIŃSKI Marcin 324Husaria Race TeamTARNÓWM16-2912M 8200:00:0601:13:4103:03:22.1003:03:29.05+01:13:0610:115,9
83BRĘCZEWSKI Andrzej 208UKS KopernikBYDGOSZCZM50-598M 8300:00:2001:15:3203:05:17.9003:05:38.20+01:15:1510:175,8
84WIECZOREK Łukasz 376OSP GąsawaGĄSAWAM30-3942M 8400:00:1801:13:1903:07:43.5503:08:01.70+01:17:3910:255,8
85FRĄCKIEWICZ Karol 240SCVZĄBKIM40-4923M 8500:00:2401:16:1903:07:54.5003:08:19.25+01:17:5610:265,7
86NOWOTARSKI Wojtek 325JAWORZNOM30-3943M 8600:00:2601:21:1803:10:38.1003:11:04.65+01:20:4210:355,7
87CYWIŃSKI Paweł 226AKGŁÓDŹM40-4924M 8700:00:0501:15:3303:11:59.0003:12:04.80+01:21:4210:395,6
88CAŁKA Grzegorz 218Radzymin Run TeamRADZYMINM40-4925M 8800:00:2601:21:2703:11:54.5003:12:21.30+01:21:5810:395,6
89WINIARCZYK Adrian 379WiolaAdiSTARY KONIKM30-3944M 8900:00:1201:20:4203:13:27.5003:13:39.55+01:23:1710:445,6
90MASTALERZ Marcin 597KARNICEM50-599M 9000:00:0501:15:4203:13:47.1503:13:52.55+01:23:3010:455,6
91NOWACZYK Robert 455POZNAŃM30-3945M 9100:01:3101:19:1503:14:41.0003:16:12.35+01:25:4910:485,5
92MUCHA Marek 318Apostles of StarsKRAKÓWM30-3946M 9200:00:1601:18:1003:16:33.1503:16:50.10+01:26:2710:555,5
93SZYSZKA Maciej 366Keto KotyPOZNAŃM30-3947M 9300:01:3101:20:0703:16:24.1003:17:55.70+01:27:3310:545,5
94KĄDZIOŁKA Łukasz 285K2KATOWICEM30-3948M 9400:00:2501:23:2603:20:30.5503:20:56.35+01:30:3311:085,4
95MORITZ Karol 315Biegiem Dla MagdyMOKREM50-5910M 9500:00:1501:23:2303:21:02.3003:21:17.55+01:30:5511:105,4
96KURPANIK Karol 292WROCŁAWM30-3949M 9600:00:1201:21:3403:22:35.0503:22:47.10+01:32:2411:155,3
97WIECHA Marcin 375WARSZAWAM40-4926M 9700:00:1001:22:4703:22:50.3503:23:00.65+01:32:3811:165,3
98KINDRYK Tomasz 269Zagłębiowski Klub Oyama KarateCHRZANÓWM40-4927M 9800:00:1601:23:0703:23:53.5003:24:09.70+01:33:4711:195,3
99LUC Adam 296biegusiem.plRYKIM40-4928M 9900:00:2001:22:2403:25:18.7503:25:38.90+01:35:1611:245,3
100KĄDZIOŁKA Jan 284K2GLIWICEM50-5911M 10000:00:2701:23:1903:25:19.1003:25:46.65+01:35:2411:245,3
101ŻYLSKI Janusz 665Dziady OCRWIELICZKAM50-5912M 10100:00:1901:22:4103:26:46.2503:27:05.35+01:36:4211:295,2
102KOSMAŁA Przemek 277MarcinSwiercTeamKRAKÓWM30-3950M 10200:00:1601:21:3203:27:37.4503:27:53.55+01:37:3111:325,2
103PRZEBINDA Bogdan 337#AdamCzerwiński TeamWOŁOWICEM50-5913M 10300:00:1801:23:2303:31:16.5503:31:35.45+01:41:1311:445,1
104FRIEZE Krzysztof 239ORANGE POLSKAŁÓDŹM40-4929M 10400:00:2401:30:1703:42:53.0003:43:17.90+01:52:5512:224,8
105PAPROCKI Bartłomiej 330RABKA-ZDRÓJM40-4930M 10500:00:0601:16:2203:43:52.4503:43:59.05+01:53:3612:264,8
106FRUCZ Jacek 28SOSNOWIECM50-5914M 10600:00:2701:26:4703:46:31.4003:46:59.10+01:56:3612:354,8
107WIŚNIEWSKI Paweł 373Night Runners GliwiceGLIWICEM30-3951M 10700:00:2801:27:5103:51:10.8503:51:39.40+02:01:1612:504,7
108SIERECKI Zbigniew 344Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWM40-4931M 10800:00:1301:29:4503:51:29.3003:51:42.70+02:01:2012:514,7
109MALEWSKI Tomasz 306ŁÓDŹM40-4932M 10900:00:1801:33:4504:00:51.6504:01:09.65+02:10:4713:224,5
110SOKOŁOWSKI Artur 350Team ZabieganeDniOTWOCKM40-4933M 11000:00:1401:31:1804:06:32.2504:06:46.95+02:16:2413:414,4
111BUTRYN Wojciech 215BBKTSKRAKÓWM40-4934M 11101:35:0201:33:5404:04:23.2505:39:26.00+03:49:0313:344,4
Znaleziono 111 wynik(ów)