TRIADA MARATON GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
189
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
189
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOŚCIELNIAK Kacper 272Salco Garmin TeamRABA NIŻNAM16-291M 100:00:0001:19:44.9501:19:45.70 4:5912,0
2FABIAN Marcel 235SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM16-292M 200:00:0101:27:11.5501:27:12.80+00:07:275:2611,0
3BEREŚ Arkadiusz 203RZESZÓWM30-391M 300:00:0101:27:13.2001:27:14.20+00:07:285:2711,0
4FLOREK Sebastian 237Norafsport / Sport HGGABOŃM30-392M 400:00:0101:27:24.9501:27:25.95+00:07:405:2711,0
5GAWLIK Sławek 242KRAKÓWM30-393M 500:00:0001:29:14.4501:29:15.15+00:09:295:3410,8
6STROINSKI Daniel 241WARSZAWAM30-394M 600:00:0101:32:23.5501:32:25.50+00:12:395:4610,4
7KLONOWSKI Kamil 271Carbon OCR Racing TeamŁAZISKA GÓRNEM30-395M 700:00:0001:35:37.9001:35:38.30+00:15:525:5810,0
8CYRAN Piotr 225NOANYSAM30-396M 800:00:0201:35:50.7001:35:53.25+00:16:075:5910,0
9TYNUS Grzegorz 667NKKFRYDMANM40-491M 900:00:0401:36:47.5501:36:52.45+00:17:066:039,9
10RYBAK Przemysław 341Prze(w)AgaPUŁAWYM30-397M 1000:00:0301:43:18.2501:43:21.85+00:23:366:279,3
11MARCINKOWSKI Bartosz 308Sacky RunnersJAWORZNOM16-293M 1100:00:1101:43:51.2001:44:03.00+00:24:176:299,2
12BIEŃ Przemysław 205KS Ryglice- Sekcja biegowaJONINYM30-398M 1200:00:1201:43:59.1001:44:11.15+00:24:256:299,2
13OLEJNIK Franciszek 326Inżynieria Biegania TEAMIMIELINM16-294M 1300:00:0901:45:37.6001:45:46.65+00:26:006:369,1
14MAŁEK Daren 307RUDA ŚLĄSKAM30-399M 1400:00:0101:46:41.3501:46:42.80+00:26:576:409,0
15FEICHTINGER Marek 236ŻORYM40-492M 1500:00:0001:47:30.3001:47:30.30+00:27:446:438,9
16MICHALSKI Damian 313Alior Running TeamWARSZAWAM40-493M 1600:00:0301:48:02.1501:48:05.30+00:28:196:458,9
17KUCZYK Szymon 288Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-494M 1700:00:1301:48:13.2001:48:26.70+00:28:416:458,9
18NOWAK Lukasz 322NOA / CS running teamWROCŁAWM30-3910M 1800:00:0401:49:12.8501:49:17.75+00:29:326:498,8
19SZELĄG Dariusz 360Lisy PustyniKLUCZEM40-495M 1900:00:0701:49:29.0001:49:36.40+00:29:506:508,8
20SOWA Grzegorz 353STG-Kraków ŚródmieścieŚWIDNIKM30-3911M 2000:00:0601:50:08.6501:50:15.60+00:30:296:538,7
21SAWA Piotr 617LUBLINM16-295M 2100:00:1801:50:09.2001:50:28.10+00:30:426:538,7
22GRUSZKA Grzegorz 250Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-496M 2200:00:0201:50:49.5501:50:52.45+00:31:066:558,7
23JASIULEWICZ Anna 258Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWK40-491K 100:00:0401:51:42.7001:51:47.10+00:32:016:588,6
24CICHOCKI Tomasz 223PeletonALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30-3912M 2300:00:0101:51:50.2501:51:51.65+00:32:056:598,6
25MACIEJEWSKI Daniel 336LUBLINM30-3913M 2400:00:1701:51:41.9001:51:59.40+00:32:136:588,6
26KOLACHA Patryk 275STUDIO GTSIMIELINM16-296M 2500:00:0701:52:32.9001:52:40.10+00:32:547:028,5
27MĘDRYKOWSKI Damian 311SANDOMIERZM30-3914M 2600:00:2801:52:16.2501:52:44.35+00:32:587:018,6
28ŁOBODOWSKI Marcin 299RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM30-3915M 2700:00:0501:53:14.7001:53:20.65+00:33:347:048,5
29SZPUNAR Maciej 364Robię to Dla SiebieGDYNIAM40-497M 2800:00:2401:52:59.1001:53:23.40+00:33:377:038,5
30KOZIEŁ Krzysztof 282GLIWICEM30-3916M 2900:00:0901:53:22.2001:53:32.00+00:33:467:058,5
31BYRCZEK Michał 216WATAHAWROCŁAWM30-3917M 3000:00:3301:53:40.6501:54:13.90+00:34:287:068,4
32WŁOCH Sławomir 380KROSNOM50-591M 3100:00:0701:54:17.6001:54:25.35+00:34:397:088,4
33SOBCZYK Piotr 349KIELCEM40-498M 3200:00:1401:54:32.4001:54:46.85+00:35:017:098,4
34BROL Dominika 209Endurance TeamSIEMIANOWICEK30-391K 200:00:0201:55:11.5001:55:13.50+00:35:277:118,3
35SOSNOWSKA Agnieszka 352Sosna RadosnaSOSNOWIECK40-492K 300:00:0401:55:14.5001:55:18.70+00:35:337:128,3
36CIERPIOŁ Andrzej 224sacky runnersJAWORZNOM16-297M 3300:00:1201:55:18.6001:55:30.70+00:35:457:128,3
37KRAWCZYK Karol 283Leniwy inaczejJAWORZNOM30-3918M 3400:00:1201:56:29.5501:56:41.60+00:36:557:168,2
38ZIĘCINA Sylwia 395AtlanticKRAKÓWK30-392K 400:00:0401:56:40.4501:56:44.45+00:36:587:178,2
39SKORUPKA Leszek 348M3 SiedlceSIEDLCEM40-499M 3500:00:1301:56:46.9001:57:00.55+00:37:147:178,2
40JARNOT Konrad 256Biegam w Kato :)KATOWICEM30-3919M 3600:00:2301:57:03.9501:57:27.25+00:37:417:198,2
41STANKIEWICZ Tomasz 355Gt TeamKRAKÓWM30-3920M 3700:00:5901:56:37.1501:57:36.25+00:37:507:178,2
42STEFANIUK Roman 357SIEDLCEM50-592M 3800:00:1001:57:35.9001:57:46.65+00:38:007:218,2
43DYLEG Andrzej 669Limanowa ForestM40-4910M 3900:00:0101:58:15.5501:58:16.70+00:38:317:238,1
44CHODOWIEC Przemysław 220Adidas Runners WarsawSIEDLCEM30-3921M 4000:00:0901:58:20.1001:58:29.20+00:38:437:238,1
45CHODOWIEC Karolina 221Adidas Runners WarsawGDYNIAK30-393K 500:00:0801:58:21.2501:58:29.35+00:38:437:238,1
46SAWCZUK Robert 343Padre TeamNOWA WIOSKAM30-3922M 4100:00:2301:59:59.6002:00:23.20+00:40:377:308,0
47PRZYBYLSKI Tomasz 339TRI TOMAJPOZNAŃM40-4911M 4200:00:2602:01:53.5502:02:20.30+00:42:347:377,9
48WIATR Wojciech 374Endurance TeamCHORZÓWM40-4912M 4300:00:0402:02:19.1002:02:23.60+00:42:377:387,8
49CHILICKA Marta 219Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-394K 600:00:0202:02:22.7002:02:25.60+00:42:397:387,8
50PYTEL Waldek 340Yulo RanTeam SiedlceSIEDLCEM50-593M 4400:00:0002:02:31.0002:02:31.00+00:42:457:397,8
51KUNA Aleksandra 290LIPOWIECK30-395K 700:00:1502:02:15.2002:02:31.15+00:42:457:387,9
52NOWICKI Artur 323KONSTANTYNOWM30-3923M 4500:00:3202:03:16.2002:03:48.70+00:44:037:427,8
53DROŚ Aleksander 228Power TrainingWARSZAWAM30-3924M 4600:00:0302:04:15.2002:04:18.35+00:44:327:457,7
54WOLAŃCZUK Marcin 387WARSZAWAM30-3925M 4700:00:0802:04:17.5002:04:25.70+00:44:407:467,7
55GŁOWACKI Jerzy 243Juvenia KrakówKRAKÓWM30-3926M 4800:01:0002:03:34.0502:04:34.50+00:44:487:437,8
56OSIAK Artur 327Biegusiem.plGOŁĄBM30-3927M 4900:00:0302:04:31.4502:04:34.60+00:44:487:467,7
57WOLAŃCZUK Piotr 388ZAMOŚĆM16-298M 5000:00:0802:04:26.8002:04:34.85+00:44:497:467,7
58SZKODA Kasia 361POZNAŃK16-291K 800:00:4802:04:04.1502:04:52.70+00:45:077:457,7
59KALISZAN Krzysztof 26312 WBOTZALASEWOM16-299M 5100:00:4902:04:06.5502:04:55.75+00:45:107:457,7
60KOWALSKI Łukasz 281Bychawa RunnersOSMOLICE PIERWSZEM30-3928M 5200:00:1502:04:47.2502:05:02.60+00:45:167:477,7
61KLATKA Arleta 270bbl Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIK40-493K 900:00:0502:04:59.7502:05:05.05+00:45:197:487,7
62WOJTASIK Grzegorz 386Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM40-4913M 5300:00:1502:04:50.4002:05:06.35+00:45:207:487,7
63SZKUDLAREK Artur 362Andrychów RunningANDRYCHÓWM30-3929M 5400:00:2602:05:04.1002:05:31.05+00:45:457:497,7
64NOWIŃSKI Marcin 324Husaria Race TeamTARNÓWM16-2910M 5500:00:1402:06:08.6502:06:23.35+00:46:377:537,6
65NOWOTARSKI Wojtek 325JAWORZNOM30-3930M 5600:00:2602:06:16.2502:06:42.60+00:46:567:537,6
66POŁOM Rafał 335NOAWROCŁAWM30-3931M 5700:00:0602:06:47.6502:06:54.60+00:47:087:557,6
67GOCŁOWSKI Cezary 245PIASECZNOM40-4914M 5800:00:5902:06:05.2502:07:05.10+00:47:197:527,6
68GOŹDZIK Tomek 244BYDGOSZCZM16-2911M 5900:00:4302:06:48.3002:07:31.85+00:47:467:557,6
69ADAMCZAK Barbara 200travoisKATOWICEK40-494K 1000:00:4502:06:53.8502:07:38.85+00:47:537:557,6
70GRABOWSKI Damian 248-POZNAŃM30-3932M 6000:00:2102:07:19.6502:07:41.30+00:47:557:577,5
71BAĆMAGA Tomasz 202RADOMM30-3933M 6100:00:0002:07:42.5502:07:42.55+00:47:567:587,5
72JEŹDZIKOWSKI Marcin 260Run Team GąsawaGĄSAWAM40-4915M 6200:00:2202:07:29.5502:07:51.75+00:48:067:587,5
73POGORZELSKA Katarzyna 333BWM TeamWARSZAWAK40-495K 1100:00:3102:07:21.8502:07:52.95+00:48:077:577,5
74FRĄCKIEWICZ Karol 240SCVZĄBKIM40-4916M 6300:00:1802:07:53.9002:08:12.45+00:48:267:597,5
75DZIERŻAK Elżbieta 233Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-496K 1200:00:2102:08:04.2002:08:25.35+00:48:398:007,5
76GODLEWSKI Cezary 246WARSZAWAM30-3934M 6400:00:1802:08:25.7002:08:44.60+00:48:588:017,5
77WOJAS Jakub 383Inżynieria BieganiaMYSŁOWICEM30-3935M 6500:00:1002:08:56.5502:09:07.50+00:49:218:037,4
78MICHALAK Sławomir 312inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM50-594M 6600:00:4602:08:46.0002:09:32.85+00:49:478:027,5
79KOWALSKI Krzysztof 279HRmaxCrossTeamSOPOTM50-595M 6700:00:0902:09:24.0002:09:33.30+00:49:478:057,4
80OŻGA Sebastian 329TYCHYM30-3936M 6800:00:4602:09:02.8502:09:49.20+00:50:038:037,4
81LUTEREK Michał 298WARSZAWAM40-4917M 6900:00:5502:08:53.8502:09:49.35+00:50:038:037,4
82NIEDŹWIEDŹ Tomasz 319Red Lion ClubŚWIDNIKM40-4918M 7000:00:0302:09:49.0502:09:52.45+00:50:068:067,4
83KUDZIOR Piotr 289PRO366POZNAŃM16-2912M 7100:00:2602:09:29.0502:09:55.55+00:50:098:057,4
84CZAPSKI Piotr 227WARSZAWAM50-596M 7200:00:4802:10:15.8502:11:04.40+00:51:188:087,4
85NIMSZ Bartosz 320KOŚCIERZYCEM30-3937M 7300:00:4602:10:22.1502:11:09.00+00:51:238:087,4
86KOWALSKI Szymon 280HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹM40-4919M 7400:00:1302:11:16.1002:11:29.95+00:51:448:127,3
87KURPANIK Karol 292WROCŁAWM30-3938M 7500:00:1102:11:42.1502:11:53.95+00:52:088:137,3
88WALKOWSKI Tomasz 370JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM50-597M 7600:00:5702:11:10.9002:12:08.85+00:52:238:117,3
89KALETA Anna 262KRAKÓWK30-396K 1300:00:3602:12:02.6002:12:39.35+00:52:538:157,3
90KACZMARCZYK Krzysztof 261Żubry BochniaBOCHNIAM40-4920M 7700:00:3802:12:21.7002:13:00.65+00:53:148:167,3
91KOSMAŁA Przemek 277MarcinSwiercTeamKRAKÓWM30-3939M 7800:01:0002:12:10.1502:13:10.30+00:53:248:157,3
92WAŁĘGA Monika 371DĘBICAK30-397K 1400:00:4102:12:32.7502:13:14.20+00:53:288:177,2
93KOBIAŁKA Irek 273DĘBICAM40-4921M 7900:00:4202:12:32.6502:13:14.80+00:53:298:177,2
94OTOCKI Wojciech 328Nowak RunPOZNAŃM40-4922M 8000:00:4002:12:35.5002:13:16.05+00:53:308:177,2
95ZIELIŃSKA Iwona 394Kujawscy RunnersGDAŃSKK40-497K 1500:00:2002:12:56.5502:13:16.70+00:53:318:187,2
96WONKO Ewa 389HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹK30-398K 1600:00:1402:13:26.3002:13:40.90+00:53:558:207,2
97SZCZĘSNA Edyta 359Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK30-399K 1700:00:2502:13:16.8002:13:42.15+00:53:568:197,2
98NIMSZ Kamila 206KB Harcownik Jelcz-LaskowiceBRZEGK30-3910K 1800:00:4702:12:59.3002:13:46.60+00:54:008:187,2
99ŁUCZKA Sylwia 300Kastyo / Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK16-292K 1900:00:2302:13:58.6002:14:22.50+00:54:368:227,2
100KOCHANOWSKI Sebastian 274Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40-4923M 8100:00:4902:13:45.0002:14:34.30+00:54:488:217,2
101GROCHAL Marcin 249PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4924M 8200:01:0002:13:56.6502:14:57.55+00:55:118:227,2
102MICHOŃ Krystian 314DĘBICAM30-3940M 8300:00:3302:14:54.9502:15:28.25+00:55:428:257,1
103WENARSKI Grzegorz 626BEŁŻYCEM30-3941M 8400:00:2002:15:24.8502:15:45.75+00:56:008:277,1
104WIECZOREK Łukasz 376OSP GąsawaGĄSAWAM30-3942M 8500:00:2102:15:47.8502:16:09.40+00:56:238:297,1
105KARPIEL Magdalena 266sfitrun.plKRAKÓWK16-293K 2000:00:4102:16:09.6502:16:51.60+00:57:058:307,1
106KITOWSKA Anna 232Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-498K 2100:00:2002:17:38.0002:17:58.85+00:58:138:367,0
107BRĘCZEWSKI Andrzej 208UKS KopernikBYDGOSZCZM50-598M 8600:00:4202:17:20.7502:18:03.15+00:58:178:357,0
108BULANDA Barbara 212Żubry BochniaBOCHNIAK30-3911K 2200:00:3902:18:12.2002:18:51.60+00:59:058:386,9
109KOPEĆ Renata 276KS StaszewscyWARSZAWAK40-499K 2300:00:2802:18:39.2502:19:07.75+00:59:228:396,9
110KUŚ Tomasz 286Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3943M 8700:00:2302:19:22.8002:19:46.10+01:00:008:426,9
111CYWIŃSKI Paweł 226AKGŁÓDŹM40-4925M 8800:00:5102:19:06.9002:19:58.40+01:00:128:416,9
112MASTALERZ Marcin 597KARNICEM50-599M 8900:01:0202:19:40.2002:20:42.35+01:00:568:436,9
113STEC Iwona 356WILKOWICEK30-3912K 2400:00:1802:20:27.5502:20:46.10+01:01:008:466,8
114SALIŃSKI Bartosz 342Wkurw_TeamKATOWICEM30-3944M 9000:00:3202:20:33.3502:21:05.90+01:01:208:476,8
115POGORZELSKI Grzegorz 334BWM TeamWARSZAWAM40-4926M 9100:00:3202:20:49.5502:21:21.60+01:01:358:486,8
116MAZURKIEWICZ Jolanta 310Bychawa Runners / Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK30-3913K 2500:00:1502:22:41.2002:22:56.35+01:03:108:556,7
117MUCHA Marek 318Apostles of StarsKRAKÓWM30-3945M 9200:00:2002:22:42.3002:23:02.75+01:03:178:556,7
118TOCZEWSKA Anna 367JacekBiega Running TeamWARSZAWAK50-591K 2600:00:5602:22:08.9502:23:05.90+01:03:208:536,8
119MORITZ Karol 315Biegiem Dla MagdyMOKREM50-5910M 9300:00:1002:23:10.0502:23:20.60+01:03:348:566,7
120NOWAK Beata 321LUBLINK30-3914K 2700:00:1402:23:34.8502:23:49.25+01:04:038:586,7
121PAPROCKI Bartłomiej 330RABKA-ZDRÓJM40-4927M 9400:00:2102:25:27.8502:25:49.80+01:06:049:056,6
122WALAC Jacek 369Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30-3946M 9500:00:0702:25:44.0002:25:51.55+01:06:059:066,6
123SOWA-OKRASA Sylwia 354DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4910K 2800:00:0602:25:45.5502:25:51.70+01:06:069:066,6
124JARECKA Katarzyna 255Allergan Running TeamWARSZAWAK40-4911K 2900:00:0802:25:44.7502:25:53.35+01:06:079:066,6
125CHRAPLEWSKA Karolina 222PRO366POZNAŃK30-3915K 3000:00:2102:27:24.0002:27:45.25+01:07:599:126,5
126NOWACZYK Robert 455POZNAŃM30-3947M 9600:00:1902:27:52.5502:28:12.05+01:08:269:146,5
127SZYSZKA Maciej 366Keto KotyPOZNAŃM30-3948M 9700:00:1802:28:32.0502:28:50.20+01:09:049:176,5
128PRZEBINDA Renata 338#AdamCzerwińskiTeamWOŁOWICEK40-4912K 3100:00:1702:28:39.8002:28:56.80+01:09:119:176,5
129KĘPARA Marcin 267ADVA Optical NetworkingGDAŃSKM30-3949M 9800:00:4702:28:32.4502:29:19.50+01:09:339:176,5
130WILK Magdalena 378Team ZabieganeDniWARSZAWAK40-4913K 3200:00:2402:29:04.4002:29:29.35+01:09:439:196,4
131ZARĘBA Beata 393Biegam Bo Lubię Nocą WarszawaPRUSZKÓWK30-3916K 3300:00:1802:29:12.1502:29:30.30+01:09:449:196,4
132KOWALSKA-GRZEJDA Anna 278WARSZAWAK40-4914K 3400:00:5802:28:39.2502:29:37.80+01:09:529:176,5
133KINDRYK Tomasz 269Zagłębiowski Klub Oyama KarateCHRZANÓWM40-4928M 9900:01:0002:29:48.1002:30:49.00+01:11:039:216,4
134KĄDZIOŁKA Łukasz 285K2KATOWICEM30-3950M 10000:01:0402:29:54.9502:30:59.70+01:11:149:226,4
135CAŁKA Agnieszka 217Radzymin Run TeamRADZYMINK40-4915K 3500:00:3502:30:37.2502:31:12.30+01:11:269:246,4
136PRZEBINDA Bogdan 337#AdamCzerwiński TeamWOŁOWICEM50-5911M 10100:00:1802:31:02.1502:31:20.55+01:11:349:266,4
137CAŁKA Grzegorz 218Radzymin Run TeamRADZYMINM40-4929M 10200:00:3402:30:54.9002:31:29.05+01:11:439:256,4
138SITKOWSKI Kamil 346WARSZAWAM30-3951M 10300:00:2402:31:09.8002:31:34.45+01:11:489:266,4
139ZACHARA Katarzyna 391KRAKÓWK30-3917K 3600:00:2602:31:12.0002:31:38.25+01:11:529:276,3
140WOJNO Małgorzata 385Droga Do UltraŁÓDŹK30-3918K 3700:00:4402:30:55.1502:31:39.45+01:11:539:256,4
141KĄDZIOŁKA Jan 284K2GLIWICEM50-5912M 10400:01:0402:30:37.1502:31:41.60+01:11:559:246,4
142MASTALERZ Katarzyna 309SłoniówkaKARNICEK40-4916K 3800:01:0202:30:45.5002:31:48.45+01:12:029:256,4
143WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 377SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGK40-4917K 3900:00:2702:34:11.9002:34:39.20+01:14:539:386,2
144WINIARCZYK Adrian 379WiolaAdiSTARY KONIKM30-3952M 10500:00:2502:34:34.9502:35:00.10+01:15:149:396,2
145BUDNY Aleksandra 211Kraśnik BiegaHALINÓWK40-4918K 4000:00:2102:34:38.2502:35:00.15+01:15:149:396,2
146DYDERSKA Wioletta 230WiolaAdiWARSZAWAK40-4919K 4100:00:2202:34:37.5002:35:00.20+01:15:149:396,2
147PATEREK Ada 332WARSZAWAK40-4920K 4200:00:5402:34:17.7502:35:12.25+01:15:269:386,2
148DZIEWIATOWSKA Agnieszka 234ZŁOTÓWK40-4921K 4300:00:2702:35:16.9502:35:44.85+01:15:599:426,2
149KURKUS Aleksander 291Dogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40-4930M 10600:00:4502:35:14.3502:36:00.10+01:16:149:426,2
150WIECHA Marcin 375WARSZAWAM40-4931M 10700:00:2802:36:27.3002:36:55.40+01:17:099:466,1
151WIŚNIEWSKI Paweł 373Night Runners GliwiceGLIWICEM30-3953M 10800:01:0502:36:02.9002:37:08.30+01:17:229:456,2
152ŻYLSKI Janusz 665Dziady OCRWIELICZKAM50-5913M 10900:00:4302:37:14.7002:37:58.05+01:18:129:496,1
153LUC Adam 296biegusiem.plRYKIM40-4932M 11000:00:2402:38:02.2502:38:26.60+01:18:409:526,1
154MAKLES Wioletta 304Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK40-4922K 4400:00:0502:39:00.6002:39:05.80+01:19:209:566,0
155JARACZ-PATEREK Alina 254NOAWROCŁAWK40-4923K 4500:00:0302:39:02.3002:39:06.00+01:19:209:566,0
156MROZIK Magdalena 317Power TrainingWARSZAWAK30-3919K 4600:00:5602:38:53.8502:39:50.20+01:20:049:556,0
157BOBINSKA Marta 207LOSICEK30-3920K 4700:00:5502:38:54.5502:39:50.35+01:20:049:556,0
158MACKIEWICZ Dorota 301Eat Run FunWARSZAWAK40-4924K 4800:00:2002:40:07.6502:40:28.20+01:20:4210:006,0
159KAPŁON Anna 264WARSZAWAK40-4925K 4900:00:2402:40:43.7502:41:08.40+01:21:2210:026,0
160SIMANKOWICZ Sebastian 345KRAKÓWM40-4933M 11100:00:3002:40:39.7502:41:10.40+01:21:2410:026,0
161ROGUSKA Klaudia 666Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3921K 5000:00:3602:40:45.3502:41:21.40+01:21:3510:026,0
162ŻACZEK Anna 664Biegusiem.plRYKIK40-4926K 5100:00:2402:41:03.8002:41:27.85+01:21:4210:036,0
163SZYMAŃSKA Agata 365Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3922K 5200:00:3502:41:12.7002:41:48.35+01:22:0210:046,0
164JARZĄBEK Agnieszka 257RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK40-4927K 5300:00:3602:41:12.0002:41:48.55+01:22:0210:046,0
165KĘPKA-WAROWNA Weronika 268biegusiem.plRYKIK40-4928K 5400:00:2202:41:36.3002:41:58.75+01:22:1310:065,9
166MAKARZEC-SURMA Agnieszka 303BiłgorajBIŁGORAJK30-3923K 5500:00:1602:41:58.0002:42:14.15+01:22:2810:075,9
167MALAWKO Aleksandra 305WARSZAWAK40-4929K 5600:00:3202:42:33.2502:43:05.60+01:23:1910:095,9
168ZABŁOCKA Małgorzata 390Nationale-NederlandenWARSZAWAK40-4930K 5700:00:2702:42:48.3002:43:15.30+01:23:2910:105,9
169JATA Marta 259WW TeamLUBLINK30-3924K 5800:00:1802:43:06.9502:43:25.70+01:23:4010:115,9
170SKŁADANOWSKA Beata 347Eurocash teamWARSZAWAK30-3925K 5900:00:2602:44:22.6002:44:49.15+01:25:0310:165,8
171WNOROWSKA Magdalena 381RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIK40-4931K 6000:00:5502:44:01.1502:44:56.40+01:25:1010:155,9
172KUBLER Anna 287KRAKÓWK40-4932K 6100:00:5302:44:20.4002:45:13.45+01:25:2710:165,8
173WEBER Agata 372JacekBiega Running TeamWARSZAWAK40-4933K 6200:00:5802:45:57.3502:46:55.40+01:27:0910:225,8
174GĄSIOROWSKA Dorota 251LadiesLostGąsBaGąsWARSZAWAK50-592K 6300:00:4102:47:46.9002:48:28.15+01:28:4210:295,7
175TROJANEK Edyta 368sensorybeauty.plWARSZAWAK40-4934K 6400:00:2902:48:56.1002:49:25.20+01:29:3910:335,7
176FRIEZE Tatiana 238Droga Do UltraŁÓDŹK40-4935K 6500:00:4502:49:10.3002:49:55.45+01:30:0910:345,7
177FRIEZE Krzysztof 239ORANGE POLSKAŁÓDŹM40-4934M 11200:00:4302:49:12.2002:49:55.75+01:30:1010:345,7
178DUBIŃSKI Przemysław 229Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4935M 11300:00:3302:50:13.5502:50:46.65+01:31:0010:385,6
179IDZIK Angelika 253Husaria Race TeamPOZNAŃK16-294K 6600:00:0002:51:15.9002:51:15.90+01:31:3010:425,6
180LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 295FordonRunners/Wkurw_teamBYDGOSZCZK30-3926K 6700:01:0102:52:00.2502:53:01.25+01:33:1510:455,6
181MAGNUSZEWSKA Izabela 302Carbon Ocr Racing TeamKNURÓWK40-4936K 6800:00:2102:52:48.5002:53:09.95+01:33:2410:485,6
182SIERECKI Zbigniew 344Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWM40-4936M 11400:01:0302:55:47.3002:56:51.10+01:37:0510:595,5
183LUDKA Dagmara 297ZŁOTÓWK40-4937K 6900:00:3102:57:09.1502:57:40.40+01:37:5411:045,4
184SOKOŁOWSKI Artur 350Team ZabieganeDniOTWOCKM40-4937M 11500:00:5602:57:37.8002:58:34.15+01:38:4811:065,4
185WRZESIŃSKA Joanna 252BYDGOSZCZK40-4938K 7000:01:0103:04:49.1003:05:50.65+01:46:0411:335,2
186SZLAKOWICZ Ewa 363ŁÓDŹK40-4939K 7100:01:0203:08:35.6003:09:38.35+01:49:5211:475,1
187MALEWSKI Tomasz 306ŁÓDŹM40-4938M 11600:01:0203:08:35.5503:09:38.40+01:49:5211:475,1
188BUTRYN Wojciech 215BBKTSKRAKÓWM40-4939M 11700:01:0803:38:10.7503:39:19.10+02:19:3313:384,4
189WITKOWSKA Maria 668K60+1K 7200:01:0903:38:12.3003:39:21.55+02:19:3513:384,4
Znaleziono 189 wynik(ów)