TRIADA MARATON GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
189
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
189
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BAĆMAGA Tomasz 202RADOMM30-3900:00:00
2IDZIK Angelika 253Husaria Race TeamPOZNAŃK16-2900:00:00
3KLONOWSKI Kamil 271Carbon OCR Racing TeamŁAZISKA GÓRNEM30-3900:00:00
4KOŚCIELNIAK Kacper 272Salco Garmin TeamRABA NIŻNAM16-2900:00:00
5FEICHTINGER Marek 236ŻORYM40-4900:00:00
6GAWLIK Sławek 242KRAKÓWM30-3900:00:00
7PYTEL Waldek 340Yulo RanTeam SiedlceSIEDLCEM50-5900:00:00
8DYLEG Andrzej 669Limanowa ForestM40-4900:00:01
9BEREŚ Arkadiusz 203RZESZÓWM30-3900:00:01
10CICHOCKI Tomasz 223PeletonALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30-3900:00:01
11FABIAN Marcel 235SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM16-2900:00:01
12FLOREK Sebastian 237Norafsport / Sport HGGABOŃM30-3900:00:01
13STROINSKI Daniel 241WARSZAWAM30-3900:00:01
14MAŁEK Daren 307RUDA ŚLĄSKAM30-3900:00:01
15BROL Dominika 209Endurance TeamSIEMIANOWICEK30-3900:00:02
16GRUSZKA Grzegorz 250Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-4900:00:02
17CHILICKA Marta 219Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-3900:00:02
18CYRAN Piotr 225NOANYSAM30-3900:00:02
19JARACZ-PATEREK Alina 254NOAWROCŁAWK40-4900:00:03
20NIEDŹWIEDŹ Tomasz 319Red Lion ClubŚWIDNIKM40-4900:00:03
21DROŚ Aleksander 228Power TrainingWARSZAWAM30-3900:00:03
22MICHALSKI Damian 313Alior Running TeamWARSZAWAM40-4900:00:03
23OSIAK Artur 327Biegusiem.plGOŁĄBM30-3900:00:03
24RYBAK Przemysław 341Prze(w)AgaPUŁAWYM30-3900:00:03
25TYNUS Grzegorz 667NKKFRYDMANM40-4900:00:04
26SOSNOWSKA Agnieszka 352Sosna RadosnaSOSNOWIECK40-4900:00:04
27JASIULEWICZ Anna 258Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWK40-4900:00:04
28NOWAK Lukasz 322NOA / CS running teamWROCŁAWM30-3900:00:04
29WIATR Wojciech 374Endurance TeamCHORZÓWM40-4900:00:04
30ZIĘCINA Sylwia 395AtlanticKRAKÓWK30-3900:00:04
31KLATKA Arleta 270bbl Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIK40-4900:00:05
32ŁOBODOWSKI Marcin 299RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM30-3900:00:05
33MAKLES Wioletta 304Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK40-4900:00:05
34POŁOM Rafał 335NOAWROCŁAWM30-3900:00:06
35SOWA Grzegorz 353STG-Kraków ŚródmieścieŚWIDNIKM30-3900:00:06
36SOWA-OKRASA Sylwia 354DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4900:00:06
37KOLACHA Patryk 275STUDIO GTSIMIELINM16-2900:00:07
38WŁOCH Sławomir 380KROSNOM50-5900:00:07
39SZELĄG Dariusz 360Lisy PustyniKLUCZEM40-4900:00:07
40WALAC Jacek 369Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30-3900:00:07
41CHODOWIEC Karolina 221Adidas Runners WarsawGDYNIAK30-3900:00:08
42JARECKA Katarzyna 255Allergan Running TeamWARSZAWAK40-4900:00:08
43WOLAŃCZUK Marcin 387WARSZAWAM30-3900:00:08
44WOLAŃCZUK Piotr 388ZAMOŚĆM16-2900:00:08
45CHODOWIEC Przemysław 220Adidas Runners WarsawSIEDLCEM30-3900:00:09
46KOWALSKI Krzysztof 279HRmaxCrossTeamSOPOTM50-5900:00:09
47KOZIEŁ Krzysztof 282GLIWICEM30-3900:00:09
48OLEJNIK Franciszek 326Inżynieria Biegania TEAMIMIELINM16-2900:00:09
49MORITZ Karol 315Biegiem Dla MagdyMOKREM50-5900:00:10
50STEFANIUK Roman 357SIEDLCEM50-5900:00:10
51WOJAS Jakub 383Inżynieria BieganiaMYSŁOWICEM30-3900:00:10
52KURPANIK Karol 292WROCŁAWM30-3900:00:11
53MARCINKOWSKI Bartosz 308Sacky RunnersJAWORZNOM16-2900:00:11
54BIEŃ Przemysław 205KS Ryglice- Sekcja biegowaJONINYM30-3900:00:12
55CIERPIOŁ Andrzej 224sacky runnersJAWORZNOM16-2900:00:12
56KRAWCZYK Karol 283Leniwy inaczejJAWORZNOM30-3900:00:12
57KOWALSKI Szymon 280HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹM40-4900:00:13
58KUCZYK Szymon 288Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-4900:00:13
59SKORUPKA Leszek 348M3 SiedlceSIEDLCEM40-4900:00:13
60NOWAK Beata 321LUBLINK30-3900:00:14
61NOWIŃSKI Marcin 324Husaria Race TeamTARNÓWM16-2900:00:14
62SOBCZYK Piotr 349KIELCEM40-4900:00:14
63WONKO Ewa 389HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹK30-3900:00:14
64KOWALSKI Łukasz 281Bychawa RunnersOSMOLICE PIERWSZEM30-3900:00:15
65KUNA Aleksandra 290LIPOWIECK30-3900:00:15
66MAZURKIEWICZ Jolanta 310Bychawa Runners / Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK30-3900:00:15
67WOJTASIK Grzegorz 386Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM40-4900:00:15
68MAKARZEC-SURMA Agnieszka 303BiłgorajBIŁGORAJK30-3900:00:16
69MACIEJEWSKI Daniel 336LUBLINM30-3900:00:17
70PRZEBINDA Renata 338#AdamCzerwińskiTeamWOŁOWICEK40-4900:00:17
71SAWA Piotr 617LUBLINM16-2900:00:18
72PRZEBINDA Bogdan 337#AdamCzerwiński TeamWOŁOWICEM50-5900:00:18
73STEC Iwona 356WILKOWICEK30-3900:00:18
74FRĄCKIEWICZ Karol 240SCVZĄBKIM40-4900:00:18
75GODLEWSKI Cezary 246WARSZAWAM30-3900:00:18
76JATA Marta 259WW TeamLUBLINK30-3900:00:18
77SZYSZKA Maciej 366Keto KotyPOZNAŃM30-3900:00:18
78ZARĘBA Beata 393Biegam Bo Lubię Nocą WarszawaPRUSZKÓWK30-3900:00:18
79NOWACZYK Robert 455POZNAŃM30-3900:00:19
80WENARSKI Grzegorz 626BEŁŻYCEM30-3900:00:20
81KITOWSKA Anna 232Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-4900:00:20
82MACKIEWICZ Dorota 301Eat Run FunWARSZAWAK40-4900:00:20
83MUCHA Marek 318Apostles of StarsKRAKÓWM30-3900:00:20
84ZIELIŃSKA Iwona 394Kujawscy RunnersGDAŃSKK40-4900:00:20
85DZIERŻAK Elżbieta 233Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-4900:00:21
86WIECZOREK Łukasz 376OSP GąsawaGĄSAWAM30-3900:00:21
87BUDNY Aleksandra 211Kraśnik BiegaHALINÓWK40-4900:00:21
88CHRAPLEWSKA Karolina 222PRO366POZNAŃK30-3900:00:21
89GRABOWSKI Damian 248-POZNAŃM30-3900:00:21
90MAGNUSZEWSKA Izabela 302Carbon Ocr Racing TeamKNURÓWK40-4900:00:21
91PAPROCKI Bartłomiej 330RABKA-ZDRÓJM40-4900:00:21
92DYDERSKA Wioletta 230WiolaAdiWARSZAWAK40-4900:00:22
93JEŹDZIKOWSKI Marcin 260Run Team GąsawaGĄSAWAM40-4900:00:22
94KĘPKA-WAROWNA Weronika 268biegusiem.plRYKIK40-4900:00:22
95ŁUCZKA Sylwia 300Kastyo / Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK16-2900:00:23
96JARNOT Konrad 256Biegam w Kato :)KATOWICEM30-3900:00:23
97KUŚ Tomasz 286Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3900:00:23
98SAWCZUK Robert 343Padre TeamNOWA WIOSKAM30-3900:00:23
99LUC Adam 296biegusiem.plRYKIM40-4900:00:24
100WILK Magdalena 378Team ZabieganeDniWARSZAWAK40-4900:00:24
101ŻACZEK Anna 664Biegusiem.plRYKIK40-4900:00:24
102KAPŁON Anna 264WARSZAWAK40-4900:00:24
103SITKOWSKI Kamil 346WARSZAWAM30-3900:00:24
104SZPUNAR Maciej 364Robię to Dla SiebieGDYNIAM40-4900:00:24
105WINIARCZYK Adrian 379WiolaAdiSTARY KONIKM30-3900:00:25
106SZCZĘSNA Edyta 359Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK30-3900:00:25
107PRZYBYLSKI Tomasz 339TRI TOMAJPOZNAŃM40-4900:00:26
108KUDZIOR Piotr 289PRO366POZNAŃM16-2900:00:26
109NOWOTARSKI Wojtek 325JAWORZNOM30-3900:00:26
110SKŁADANOWSKA Beata 347Eurocash teamWARSZAWAK30-3900:00:26
111SZKUDLAREK Artur 362Andrychów RunningANDRYCHÓWM30-3900:00:26
112ZACHARA Katarzyna 391KRAKÓWK30-3900:00:26
113DZIEWIATOWSKA Agnieszka 234ZŁOTÓWK40-4900:00:27
114WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 377SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGK40-4900:00:27
115ZABŁOCKA Małgorzata 390Nationale-NederlandenWARSZAWAK40-4900:00:27
116KOPEĆ Renata 276KS StaszewscyWARSZAWAK40-4900:00:28
117WIECHA Marcin 375WARSZAWAM40-4900:00:28
118MĘDRYKOWSKI Damian 311SANDOMIERZM30-3900:00:28
119TROJANEK Edyta 368sensorybeauty.plWARSZAWAK40-4900:00:29
120SIMANKOWICZ Sebastian 345KRAKÓWM40-4900:00:30
121LUDKA Dagmara 297ZŁOTÓWK40-4900:00:31
122POGORZELSKA Katarzyna 333BWM TeamWARSZAWAK40-4900:00:31
123MALAWKO Aleksandra 305WARSZAWAK40-4900:00:32
124NOWICKI Artur 323KONSTANTYNOWM30-3900:00:32
125POGORZELSKI Grzegorz 334BWM TeamWARSZAWAM40-4900:00:32
126SALIŃSKI Bartosz 342Wkurw_TeamKATOWICEM30-3900:00:32
127BYRCZEK Michał 216WATAHAWROCŁAWM30-3900:00:33
128DUBIŃSKI Przemysław 229Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4900:00:33
129MICHOŃ Krystian 314DĘBICAM30-3900:00:33
130CAŁKA Grzegorz 218Radzymin Run TeamRADZYMINM40-4900:00:34
131CAŁKA Agnieszka 217Radzymin Run TeamRADZYMINK40-4900:00:35
132SZYMAŃSKA Agata 365Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3900:00:35
133ROGUSKA Klaudia 666Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3900:00:36
134JARZĄBEK Agnieszka 257RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK40-4900:00:36
135KALETA Anna 262KRAKÓWK30-3900:00:36
136KACZMARCZYK Krzysztof 261Żubry BochniaBOCHNIAM40-4900:00:38
137BULANDA Barbara 212Żubry BochniaBOCHNIAK30-3900:00:39
138OTOCKI Wojciech 328Nowak RunPOZNAŃM40-4900:00:40
139GĄSIOROWSKA Dorota 251LadiesLostGąsBaGąsWARSZAWAK50-5900:00:41
140KARPIEL Magdalena 266sfitrun.plKRAKÓWK16-2900:00:41
141WAŁĘGA Monika 371DĘBICAK30-3900:00:41
142BRĘCZEWSKI Andrzej 208UKS KopernikBYDGOSZCZM50-5900:00:42
143KOBIAŁKA Irek 273DĘBICAM40-4900:00:42
144ŻYLSKI Janusz 665Dziady OCRWIELICZKAM50-5900:00:43
145FRIEZE Krzysztof 239ORANGE POLSKAŁÓDŹM40-4900:00:43
146GOŹDZIK Tomek 244BYDGOSZCZM16-2900:00:43
147WOJNO Małgorzata 385Droga Do UltraŁÓDŹK30-3900:00:44
148ADAMCZAK Barbara 200travoisKATOWICEK40-4900:00:45
149FRIEZE Tatiana 238Droga Do UltraŁÓDŹK40-4900:00:45
150KURKUS Aleksander 291Dogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40-4900:00:45
151NIMSZ Bartosz 320KOŚCIERZYCEM30-3900:00:46
152MICHALAK Sławomir 312inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM50-5900:00:46
153OŻGA Sebastian 329TYCHYM30-3900:00:46
154NIMSZ Kamila 206KB Harcownik Jelcz-LaskowiceBRZEGK30-3900:00:47
155KĘPARA Marcin 267ADVA Optical NetworkingGDAŃSKM30-3900:00:47
156CZAPSKI Piotr 227WARSZAWAM50-5900:00:48
157SZKODA Kasia 361POZNAŃK16-2900:00:48
158KOCHANOWSKI Sebastian 274Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40-4900:00:49
159KALISZAN Krzysztof 26312 WBOTZALASEWOM16-2900:00:49
160CYWIŃSKI Paweł 226AKGŁÓDŹM40-4900:00:51
161KUBLER Anna 287KRAKÓWK40-4900:00:53
162PATEREK Ada 332WARSZAWAK40-4900:00:54
163BOBINSKA Marta 207LOSICEK30-3900:00:55
164LUTEREK Michał 298WARSZAWAM40-4900:00:55
165WNOROWSKA Magdalena 381RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIK40-4900:00:55
166MROZIK Magdalena 317Power TrainingWARSZAWAK30-3900:00:56
167SOKOŁOWSKI Artur 350Team ZabieganeDniOTWOCKM40-4900:00:56
168TOCZEWSKA Anna 367JacekBiega Running TeamWARSZAWAK50-5900:00:56
169WALKOWSKI Tomasz 370JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM50-5900:00:57
170KOWALSKA-GRZEJDA Anna 278WARSZAWAK40-4900:00:58
171WEBER Agata 372JacekBiega Running TeamWARSZAWAK40-4900:00:58
172STANKIEWICZ Tomasz 355Gt TeamKRAKÓWM30-3900:00:59
173GOCŁOWSKI Cezary 245PIASECZNOM40-4900:00:59
174GROCHAL Marcin 249PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4900:01:00
175GŁOWACKI Jerzy 243Juvenia KrakówKRAKÓWM30-3900:01:00
176KINDRYK Tomasz 269Zagłębiowski Klub Oyama KarateCHRZANÓWM40-4900:01:00
177KOSMAŁA Przemek 277MarcinSwiercTeamKRAKÓWM30-3900:01:00
178WRZESIŃSKA Joanna 252BYDGOSZCZK40-4900:01:01
179LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 295FordonRunners/Wkurw_teamBYDGOSZCZK30-3900:01:01
180MASTALERZ Marcin 597KARNICEM50-5900:01:02
181MALEWSKI Tomasz 306ŁÓDŹM40-4900:01:02
182MASTALERZ Katarzyna 309SłoniówkaKARNICEK40-4900:01:02
183SZLAKOWICZ Ewa 363ŁÓDŹK40-4900:01:02
184SIERECKI Zbigniew 344Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWM40-4900:01:03
185KĄDZIOŁKA Jan 284K2GLIWICEM50-5900:01:04
186KĄDZIOŁKA Łukasz 285K2KATOWICEM30-3900:01:04
187WIŚNIEWSKI Paweł 373Night Runners GliwiceGLIWICEM30-3900:01:05
188BUTRYN Wojciech 215BBKTSKRAKÓWM40-4900:01:08
189WITKOWSKA Maria 668K60+00:01:09
Znaleziono 189 wynik(ów)