TRIADA MARATON ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
45 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
189
Nie ukończyło:
14
Ukończyło:
175
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Gorce | Nocne Pieniny | Beskid Sądecki | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGorceNocne PieninyBeskid SądeckiCzas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOŚCIELNIAK Kacper 272Salco Garmin TeamRABA NIŻNAM16-291M 101:19:45.0000:48:45.0001:50:22.0003:58:48.0003:58:52.00 5:1811.3
2FLOREK Sebastian 237Norafsport / Sport HGGABOŃM30-391M 201:27:25.0000:52:18.0001:55:02.0004:14:41.0004:14:45.00+00:15:535:3910.6
3FABIAN Marcel 235SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM16-292M 301:27:12.0000:53:49.0001:56:15.0004:17:13.0004:17:16.00+00:18:245:4210.5
4BEREŚ Arkadiusz 203RZESZÓWM30-392M 401:27:14.0000:55:33.0001:55:19.0004:18:03.0004:18:06.00+00:19:145:4410.5
5GAWLIK Sławek 242KRAKÓWM30-393M 501:29:15.0000:53:19.0001:58:21.0004:20:51.0004:20:55.00+00:22:035:4710.4
6STROINSKI Daniel 241WARSZAWAM30-394M 601:32:25.0000:54:56.0002:01:35.0004:28:51.0004:28:56.00+00:30:045:5810
7CYRAN Piotr 225NOANYSAM30-395M 701:35:53.0000:55:52.0002:04:00.0004:35:39.0004:35:45.00+00:36:536:079.8
8KLONOWSKI Kamil 271Carbon OCR Racing TeamŁAZISKA GÓRNEM30-396M 801:35:38.0000:57:07.0002:06:29.0004:39:11.0004:39:14.00+00:40:226:129.7
9TYNUS Grzegorz 667NKKFRYDMANM40-491M 901:36:52.0001:01:17.0002:15:53.0004:53:50.0004:54:02.00+00:55:106:319.2
10RYBAK Przemysław 341Prze(w)AgaPUŁAWYM30-397M 1001:43:21.0001:03:18.0002:14:15.0005:00:46.0005:00:54.00+01:02:026:419
11SAWA Piotr 617LUBLINM16-293M 1101:50:28.0000:59:49.0002:19:59.0005:09:35.0005:10:16.00+01:11:246:528.7
12OLEJNIK Franciszek 326Inżynieria Biegania TEAMIMIELINM16-294M 1201:45:46.0001:04:22.0002:24:48.0005:14:28.0005:14:56.00+01:16:046:598.6
13CICHOCKI Tomasz 223PeletonALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30-398M 1301:51:51.0001:07:03.0002:18:17.0005:17:07.0005:17:11.00+01:18:197:028.5
14KUCZYK Szymon 288Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-492M 1401:48:26.0001:07:53.0002:22:06.0005:18:06.0005:18:25.00+01:19:337:048.5
15FEICHTINGER Marek 236ŻORYM40-493M 1501:47:30.0001:07:42.0002:24:09.0005:19:15.0005:19:21.00+01:20:297:058.5
16NOWAK Lukasz 322NOA / CS running teamWROCŁAWM30-399M 1601:49:17.0001:04:06.0002:26:18.0005:18:57.0005:19:41.00+01:20:497:058.5
17SZELĄG Dariusz 360Lisy PustyniKLUCZEM40-494M 1701:49:36.0001:06:51.0002:23:51.0005:19:53.0005:20:18.00+01:21:267:068.4
18SOWA Grzegorz 353STG-Kraków ŚródmieścieŚWIDNIKM30-3910M 1801:50:15.0001:06:40.0002:26:50.0005:23:28.0005:23:45.00+01:24:537:118.3
19MACIEJEWSKI Daniel 336LUBLINM30-3911M 1901:51:59.0001:11:31.0002:22:37.0005:25:20.0005:26:07.00+01:27:157:138.3
20MARCINKOWSKI Bartosz 308Sacky RunnersJAWORZNOM16-295M 2001:44:03.0001:09:46.0002:33:40.0005:27:05.0005:27:29.00+01:28:377:168.3
21JASIULEWICZ Anna 258Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWK40-491K 101:51:47.0001:07:13.0002:29:12.0005:28:03.0005:28:12.00+01:29:207:178.2
22MICHALSKI Damian 313Alior Running TeamWARSZAWAM40-495M 2101:48:05.0001:10:01.0002:30:35.0005:28:34.0005:28:41.00+01:29:497:188.2
23BROL Dominika 209Endurance TeamSIEMIANOWICEK30-391K 201:55:13.0001:07:04.0002:26:38.0005:28:47.0005:28:55.00+01:30:037:188.2
24KOLACHA Patryk 275STUDIO GTSIMIELINM16-296M 2201:52:40.0001:10:09.0002:26:15.0005:28:51.0005:29:04.00+01:30:127:188.2
25MAŁEK Daren 307RUDA ŚLĄSKAM30-3912M 2301:46:42.0001:04:18.0002:38:05.0005:29:01.0005:29:05.00+01:30:137:188.2
26KOZIEŁ Krzysztof 282GLIWICEM30-3913M 2401:53:32.0001:11:46.0002:24:27.0005:29:14.0005:29:45.00+01:30:537:188.2
27SZPUNAR Maciej 364Robię to Dla SiebieGDYNIAM40-496M 2501:53:23.0001:17:02.0002:23:01.0005:31:57.0005:33:26.00+01:34:347:228.1
28SKORUPKA Leszek 348M3 SiedlceSIEDLCEM40-497M 2601:57:00.0001:07:37.0002:29:04.0005:33:14.0005:33:41.00+01:34:497:248.1
29MĘDRYKOWSKI Damian 311SANDOMIERZM30-3914M 2701:52:44.0001:09:34.0002:32:09.0005:33:47.0005:34:27.00+01:35:357:258.1
30ZIĘCINA Sylwia 395AtlanticKRAKÓWK30-392K 301:56:44.0001:10:46.0002:26:58.0005:34:20.0005:34:28.00+01:35:367:258.1
31WŁOCH Sławomir 380KROSNOM50-591M 2801:54:25.0001:11:24.0002:29:19.0005:34:51.0005:35:08.00+01:36:167:268.1
32BYRCZEK Michał 216WATAHAWROCŁAWM30-3915M 2901:54:13.0001:09:05.0002:33:17.0005:35:24.0005:36:35.00+01:37:437:278.1
33SOSNOWSKA Agnieszka 352Sosna RadosnaSOSNOWIECK40-492K 401:55:18.0001:11:59.0002:33:02.0005:40:05.0005:40:19.00+01:41:277:337.9
34DYLEG Andrzej 669Limanowa ForestM40-498M 3001:58:16.0001:10:53.0002:31:15.0005:39:54.0005:40:24.00+01:41:327:337.9
35STEFANIUK Roman 357SIEDLCEM50-592M 3101:57:46.0001:14:11.0002:31:05.0005:42:39.0005:43:02.00+01:44:107:367.9
36KRAWCZYK Karol 283Leniwy inaczejJAWORZNOM30-3916M 3201:56:41.0001:10:45.0002:35:40.0005:42:25.0005:43:06.00+01:44:147:367.9
37JARNOT Konrad 256Biegam w Kato :)KATOWICEM30-3917M 3301:57:27.0001:06:30.0002:39:40.0005:42:20.0005:43:37.00+01:44:457:367.9
38CHODOWIEC Karolina 221Adidas Runners WarsawGDYNIAK30-393K 501:58:29.0001:13:25.0002:32:38.0005:44:10.0005:44:32.00+01:45:407:387.8
39CIERPIOŁ Andrzej 224sacky runnersJAWORZNOM16-297M 3401:55:30.0001:13:00.0002:37:09.0005:45:14.0005:45:39.00+01:46:477:407.8
40GRUSZKA Grzegorz 250Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-499M 3501:50:52.0001:13:45.0002:42:54.0005:47:20.0005:47:31.00+01:48:397:437.8
41PYTEL Waldek 340Yulo RanTeam SiedlceSIEDLCEM50-593M 3602:02:31.0001:14:11.0002:31:12.0005:47:41.0005:47:54.00+01:49:027:437.8
42STANKIEWICZ Tomasz 355Gt TeamKRAKÓWM30-3918M 3701:57:36.0001:15:30.0002:37:45.0005:49:04.0005:50:51.00+01:51:597:457.7
43ŁOBODOWSKI Marcin 299RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM30-3919M 3801:53:20.0001:12:32.0002:45:28.0005:51:04.0005:51:20.00+01:52:287:487.7
44OSIAK Artur 327Biegusiem.plGOŁĄBM30-3920M 3902:04:34.0001:10:45.0002:37:24.0005:52:27.0005:52:43.00+01:53:517:497.7
45DROŚ Aleksander 228Power TrainingWARSZAWAM30-3921M 4002:04:18.0001:10:45.0002:39:54.0005:54:42.0005:54:57.00+01:56:057:527.6
46SZKODA Kasia 361POZNAŃK16-291K 602:04:52.0001:14:04.0002:36:23.0005:54:08.0005:55:19.00+01:56:277:527.6
47PRZYBYLSKI Tomasz 339TRI TOMAJPOZNAŃM40-4910M 4102:02:20.0001:13:24.0002:41:22.0005:56:14.0005:57:06.00+01:58:147:547.6
48SOBCZYK Piotr 349KIELCEM40-4911M 4201:54:46.0001:18:04.0002:49:00.0006:00:59.0006:01:50.00+02:02:588:017.5
49CHILICKA Marta 219Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-394K 702:02:25.0001:14:46.0002:44:58.0006:01:58.0006:02:09.00+02:03:178:027.5
50GŁOWACKI Jerzy 243Juvenia KrakówKRAKÓWM30-3922M 4302:04:34.0001:19:19.0002:39:02.0006:01:13.0006:02:55.00+02:04:038:017.5
51KUNA Aleksandra 290LIPOWIECK30-395K 802:02:31.0001:16:55.0002:43:34.0006:02:09.0006:03:00.00+02:04:088:027.5
52SAWCZUK Robert 343Padre TeamNOWA WIOSKAM30-3923M 4402:00:23.0001:13:52.0002:49:09.0006:02:08.0006:03:24.00+02:04:328:027.5
53WOLAŃCZUK Marcin 387WARSZAWAM30-3924M 4502:04:25.0001:15:54.0002:44:51.0006:04:53.0006:05:10.00+02:06:188:067.4
54KALISZAN Krzysztof 26312 WBOTZALASEWOM16-298M 4602:04:55.0001:14:49.0002:49:39.0006:08:12.0006:09:23.00+02:10:318:107.3
55GRABOWSKI Damian 248-POZNAŃM30-3925M 4702:07:41.0001:16:44.0002:45:15.0006:08:53.0006:09:40.00+02:10:488:117.3
56BAĆMAGA Tomasz 202RADOMM30-3926M 4802:07:42.0001:23:14.0002:38:57.0006:09:35.0006:09:53.00+02:11:018:127.3
57KOWALSKI Krzysztof 279HRmaxCrossTeamSOPOTM50-594M 4902:09:33.0001:17:28.0002:42:58.0006:09:35.0006:09:59.00+02:11:078:127.3
58DZIERŻAK Elżbieta 233Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-493K 902:08:25.0001:14:28.0002:47:34.0006:09:36.0006:10:27.00+02:11:358:127.3
59NOWICKI Artur 323KONSTANTYNOWM30-3927M 5002:03:48.0001:18:43.0002:49:22.0006:10:30.0006:11:53.00+02:13:018:147.3
60LUTEREK Michał 298WARSZAWAM40-4912M 5102:09:49.0001:15:10.0002:48:03.0006:11:40.0006:13:02.00+02:14:108:157.3
61WIATR Wojciech 374Endurance TeamCHORZÓWM40-4913M 5202:02:23.0001:21:09.0002:49:35.0006:12:52.0006:13:07.00+02:14:158:177.2
62GOŹDZIK Tomek 244BYDGOSZCZM16-299M 5302:07:31.0001:20:37.0002:45:05.0006:11:53.0006:13:13.00+02:14:218:157.3
63ADAMCZAK Barbara 200travoisKATOWICEK40-494K 1002:07:38.0001:19:19.0002:46:42.0006:12:33.0006:13:39.00+02:14:478:167.2
64KUDZIOR Piotr 289PRO366POZNAŃM16-2910M 5402:09:55.0001:22:06.0002:42:34.0006:13:54.0006:14:35.00+02:15:438:187.2
65CZAPSKI Piotr 227WARSZAWAM50-595M 5502:11:04.0001:19:20.0002:44:57.0006:13:54.0006:15:21.00+02:16:298:187.2
66WOLAŃCZUK Piotr 388ZAMOŚĆM16-2911M 5602:04:34.0001:15:54.0002:55:33.0006:15:45.0006:16:01.00+02:17:098:217.2
67POŁOM Rafał 335NOAWROCŁAWM30-3928M 5702:06:54.0001:15:33.0002:54:20.0006:16:20.0006:16:47.00+02:17:558:217.2
68WOJTASIK Grzegorz 386Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM40-4914M 5802:05:06.0001:19:42.0002:52:12.0006:16:28.0006:17:00.00+02:18:088:217.2
69KOWALSKI Łukasz 281Bychawa RunnersOSMOLICE PIERWSZEM30-3929M 5902:05:02.0001:20:40.0002:51:36.0006:16:33.0006:17:18.00+02:18:268:227.2
70SZKUDLAREK Artur 362Andrychów RunningANDRYCHÓWM30-3930M 6002:05:31.0001:17:58.0002:54:11.0006:16:24.0006:17:40.00+02:18:488:217.2
71OŻGA Sebastian 329TYCHYM30-3931M 6102:09:49.0001:14:11.0002:54:59.0006:17:36.0006:18:59.00+02:20:078:237.2
72GODLEWSKI Cezary 246WARSZAWAM30-3932M 6202:08:44.0001:29:54.0002:40:45.0006:18:11.0006:19:23.00+02:20:318:247.1
73KOWALSKI Szymon 280HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹM40-4915M 6302:11:29.0001:21:27.0002:47:04.0006:19:21.0006:20:00.00+02:21:088:257.1
74KITOWSKA Anna 232Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-495K 1102:17:58.0001:15:21.0002:47:33.0006:20:03.0006:20:52.00+02:22:008:267.1
75GOCŁOWSKI Cezary 245PIASECZNOM40-4916M 6402:07:05.0001:24:57.0002:50:02.0006:20:21.0006:22:04.00+02:23:128:277.1
76ZIELIŃSKA Iwona 394Kujawscy RunnersGDAŃSKK40-496K 1202:13:16.0001:19:02.0002:50:42.0006:22:09.0006:23:00.00+02:24:088:297.1
77KALETA Anna 262KRAKÓWK30-396K 1302:12:39.0001:21:06.0002:49:32.0006:21:52.0006:23:17.00+02:24:258:297.1
78WENARSKI Grzegorz 626BEŁŻYCEM30-3933M 6502:15:45.0001:17:44.0002:51:02.0006:23:42.0006:24:31.00+02:25:398:317
79JEŹDZIKOWSKI Marcin 260Run Team GąsawaGĄSAWAM40-4917M 6602:07:51.0001:24:52.0002:52:12.0006:23:46.0006:24:55.00+02:26:038:317
80MICHALAK Sławomir 312inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM50-596M 6702:09:32.0001:20:45.0002:54:39.0006:23:49.0006:24:56.00+02:26:048:317
81NOWIŃSKI Marcin 324Husaria Race TeamTARNÓWM16-2912M 6802:06:23.0001:15:30.0003:03:29.0006:24:42.0006:25:22.00+02:26:308:327
82WALKOWSKI Tomasz 370JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM50-597M 6902:12:08.0001:17:14.0002:58:16.0006:26:07.0006:27:38.00+02:28:468:347
83POGORZELSKA Katarzyna 333BWM TeamWARSZAWAK40-497K 1402:07:52.0001:27:06.0002:54:04.0006:27:30.0006:29:02.00+02:30:108:367
84SALIŃSKI Bartosz 342Wkurw_TeamKATOWICEM30-3934M 7002:21:05.0001:21:16.0002:48:20.0006:29:52.0006:30:41.00+02:31:498:396.9
85WONKO Ewa 389HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹK30-397K 1502:13:40.0001:26:10.0002:51:27.0006:30:37.0006:31:17.00+02:32:258:406.9
86WOJAS Jakub 383Inżynieria BieganiaMYSŁOWICEM30-3935M 7102:09:07.0001:25:58.0002:57:14.0006:31:44.0006:32:19.00+02:33:278:426.9
87NIMSZ Kamila 206KB Harcownik Jelcz-LaskowiceBRZEGK30-398K 1602:13:46.0001:27:21.0002:51:26.0006:31:08.0006:32:33.00+02:33:418:416.9
88KOCHANOWSKI Sebastian 274Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40-4918M 7202:14:34.0001:20:38.0002:57:41.0006:31:29.0006:32:53.00+02:34:018:416.9
89WAŁĘGA Monika 371DĘBICAK30-399K 1702:13:14.0001:25:07.0002:57:21.0006:34:10.0006:35:42.00+02:36:508:456.8
90KOBIAŁKA Irek 273DĘBICAM40-4919M 7302:13:14.0001:25:08.0002:57:24.0006:34:14.0006:35:46.00+02:36:548:456.8
91SZCZĘSNA Edyta 359Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK30-3910K 1802:13:42.0001:21:53.0003:00:19.0006:34:53.0006:35:54.00+02:37:028:466.8
92ŁUCZKA Sylwia 300Kastyo / Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK16-292K 1902:14:22.0001:23:56.0002:57:38.0006:34:42.0006:35:56.00+02:37:048:466.8
93KUŚ Tomasz 286Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3936M 7402:19:46.0001:24:02.0002:52:22.0006:35:02.0006:36:10.00+02:37:188:466.8
94KOPEĆ Renata 276KS StaszewscyWARSZAWAK40-498K 2002:19:07.0001:21:00.0002:56:07.0006:34:58.0006:36:14.00+02:37:228:466.8
95KACZMARCZYK Krzysztof 261Żubry BochniaBOCHNIAM40-4920M 7502:13:00.0001:24:06.0002:59:49.0006:35:42.0006:36:55.00+02:38:038:476.8
96KARPIEL Magdalena 266sfitrun.plKRAKÓWK16-293K 2102:16:51.0001:24:21.0002:56:18.0006:36:03.0006:37:30.00+02:38:388:486.8
97NIMSZ Bartosz 320KOŚCIERZYCEM30-3937M 7602:11:09.0001:26:16.0003:00:08.0006:36:10.0006:37:33.00+02:38:418:486.8
98FRĄCKIEWICZ Karol 240SCVZĄBKIM40-4921M 7702:08:12.0001:23:03.0003:08:19.0006:38:40.0006:39:34.00+02:40:428:516.8
99NIEDŹWIEDŹ Tomasz 319Red Lion ClubŚWIDNIKM40-4922M 7802:09:52.0001:31:24.0003:00:39.0006:41:42.0006:41:55.00+02:43:038:556.7
100SOWA-OKRASA Sylwia 354DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-499K 2202:25:51.0001:23:46.0002:55:31.0006:44:53.0006:45:08.00+02:46:168:596.7
101WALAC Jacek 369Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30-3938M 7902:25:51.0001:23:46.0002:55:32.0006:44:47.0006:45:09.00+02:46:178:596.7
102BULANDA Barbara 212Żubry BochniaBOCHNIAK30-3911K 2302:18:51.0001:23:21.0003:03:11.0006:44:10.0006:45:23.00+02:46:318:586.7
103NOWOTARSKI Wojtek 325JAWORZNOM30-3939M 8002:06:42.0001:27:41.0003:11:04.0006:44:26.0006:45:27.00+02:46:358:596.7
104WIECZOREK Łukasz 376OSP GąsawaGĄSAWAM30-3940M 8102:16:09.0001:24:51.0003:08:01.0006:47:52.0006:49:01.00+02:50:099:036.6
105BRĘCZEWSKI Andrzej 208UKS KopernikBYDGOSZCZM50-598M 8202:18:03.0001:30:05.0003:05:38.0006:52:07.0006:53:46.00+02:54:549:096.6
106NOWAK Beata 321LUBLINK30-3912K 2402:23:49.0001:27:17.0003:03:19.0006:53:43.0006:54:25.00+02:55:339:116.5
107KURPANIK Karol 292WROCŁAWM30-3941M 8302:11:53.0001:22:22.0003:22:47.0006:56:20.0006:57:02.00+02:58:109:156.5
108STEC Iwona 356WILKOWICEK30-3913K 2502:20:46.0001:27:29.0003:08:52.0006:56:08.0006:57:07.00+02:58:159:146.5
109KĘPARA Marcin 267ADVA Optical NetworkingGDAŃSKM30-3942M 8402:29:19.0001:30:56.0002:57:08.0006:55:37.0006:57:23.00+02:58:319:146.5
110POGORZELSKI Grzegorz 334BWM TeamWARSZAWAM40-4923M 8502:21:21.0001:35:24.0003:01:29.0006:56:41.0006:58:14.00+02:59:229:156.5
111ZARĘBA Beata 393Biegam Bo Lubię Nocą WarszawaPRUSZKÓWK30-3914K 2602:29:30.0001:29:54.0002:59:57.0006:58:11.0006:59:21.00+03:00:299:176.5
112MASTALERZ Marcin 597KARNICEM50-599M 8602:20:42.0001:25:14.0003:13:52.0006:58:36.0006:59:48.00+03:00:569:186.5
113TOCZEWSKA Anna 367JacekBiega Running TeamWARSZAWAK50-591K 2702:23:05.0001:28:13.0003:08:50.0006:58:41.0007:00:08.00+03:01:169:186.4
114SITKOWSKI Kamil 346WARSZAWAM30-3943M 8702:31:34.0001:26:37.0003:02:31.0006:59:43.0007:00:42.00+03:01:509:196.4
115CYWIŃSKI Paweł 226AKGŁÓDŹM40-4924M 8802:19:58.0001:30:23.0003:12:04.0007:01:04.0007:02:25.00+03:03:339:216.4
116MAZURKIEWICZ Jolanta 310Bychawa Runners / Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK30-3915K 2802:22:56.0001:28:05.0003:17:09.0007:07:29.0007:08:10.00+03:09:189:296.3
117MUCHA Marek 318Apostles of StarsKRAKÓWM30-3944M 8902:23:02.0001:28:19.0003:16:50.0007:06:52.0007:08:11.00+03:09:199:296.3
118CAŁKA Agnieszka 217Radzymin Run TeamRADZYMINK40-4910K 2902:31:12.0001:25:21.0003:12:20.0007:07:11.0007:08:53.00+03:10:019:296.3
119CAŁKA Grzegorz 218Radzymin Run TeamRADZYMINM40-4925M 9002:31:29.0001:25:22.0003:12:21.0007:07:30.0007:09:12.00+03:10:209:306.3
120NOWACZYK Robert 455POZNAŃM30-3945M 9102:28:12.0001:28:30.0003:16:12.0007:10:20.0007:12:54.00+03:14:029:336.3
121KOWALSKA-GRZEJDA Anna 278WARSZAWAK40-4911K 3002:29:37.0001:31:59.0003:14:14.0007:14:22.0007:15:50.00+03:16:589:396.2
122KOSMAŁA Przemek 277MarcinSwiercTeamKRAKÓWM30-3946M 9202:13:10.0001:36:13.0003:27:53.0007:15:43.0007:17:16.00+03:18:249:406.2
123DZIEWIATOWSKA Agnieszka 234ZŁOTÓWK40-4912K 3102:35:44.0001:28:21.0003:14:51.0007:17:54.0007:18:56.00+03:20:049:436.2
124KINDRYK Tomasz 269Zagłębiowski Klub Oyama KarateCHRZANÓWM40-4926M 9302:30:49.0001:28:02.0003:24:09.0007:21:15.0007:23:00.00+03:24:089:486.1
125BUDNY Aleksandra 211Kraśnik BiegaHALINÓWK40-4913K 3202:35:00.0001:34:19.0003:13:43.0007:22:07.0007:23:02.00+03:24:109:496.1
126DYDERSKA Wioletta 230WiolaAdiWARSZAWAK40-4914K 3302:35:00.0001:35:40.0003:13:39.0007:23:23.0007:24:19.00+03:25:279:516.1
126WINIARCZYK Adrian 379WiolaAdiSTARY KONIKM30-3947M 9402:35:00.0001:35:40.0003:13:39.0007:23:21.0007:24:19.00+03:25:279:516.1
128SZYSZKA Maciej 366Keto KotyPOZNAŃM30-3948M 9502:28:50.0001:38:30.0003:17:55.0007:22:44.0007:25:15.00+03:26:239:506.1
129MORITZ Karol 315Biegiem Dla MagdyMOKREM50-5910M 9602:23:20.0001:41:21.0003:21:17.0007:25:08.0007:25:58.00+03:27:069:536.1
130KĄDZIOŁKA Łukasz 285K2KATOWICEM30-3949M 9702:30:59.0001:35:11.0003:20:56.0007:24:52.0007:27:06.00+03:28:149:536.1
131MAKLES Wioletta 304Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK40-4915K 3402:39:05.0001:34:00.0003:16:22.0007:28:45.0007:29:27.00+03:30:359:586
132WOJNO Małgorzata 385Droga Do UltraŁÓDŹK30-3916K 3502:31:39.0001:38:42.0003:20:18.0007:29:07.0007:30:39.00+03:31:479:586
133WILK Magdalena 378Team ZabieganeDniWARSZAWAK40-4916K 3602:29:29.0001:34:51.0003:28:02.0007:31:26.0007:32:22.00+03:33:3010:016
134KĄDZIOŁKA Jan 284K2GLIWICEM50-5911M 9802:31:41.0001:35:11.0003:25:46.0007:30:23.0007:32:38.00+03:33:4610:006
135MALAWKO Aleksandra 305WARSZAWAK40-4917K 3702:43:05.0001:31:10.0003:18:46.0007:31:51.0007:33:01.00+03:34:0910:026
136ŻYLSKI Janusz 665Dziady OCRWIELICZKAM50-5912M 9902:37:58.0001:28:33.0003:27:05.0007:32:22.0007:33:36.00+03:34:4410:036
137SKŁADANOWSKA Beata 347Eurocash teamWARSZAWAK30-3917K 3802:44:49.0001:31:16.0003:20:45.0007:35:46.0007:36:50.00+03:37:5810:075.9
138WIECHA Marcin 375WARSZAWAM40-4927M 10002:36:55.0001:38:01.0003:23:00.0007:36:45.0007:37:56.00+03:39:0410:095.9
139PATEREK Ada 332WARSZAWAK40-4918K 3902:35:12.0001:42:14.0003:24:07.0007:39:51.0007:41:33.00+03:42:4110:135.9
140PAPROCKI Bartłomiej 330RABKA-ZDRÓJM40-4928M 10102:25:49.0001:33:03.0003:43:59.0007:41:39.0007:42:51.00+03:43:5910:155.8
141ZABŁOCKA Małgorzata 390Nationale-NederlandenWARSZAWAK40-4919K 4002:43:15.0001:38:49.0003:21:14.0007:42:03.0007:43:18.00+03:44:2610:165.8
142LUC Adam 296biegusiem.plRYKIM40-4929M 10202:38:26.0001:39:35.0003:25:38.0007:42:43.0007:43:39.00+03:44:4710:165.8
143PRZEBINDA Renata 338#AdamCzerwińskiTeamWOŁOWICEK40-4920K 4102:28:56.0001:44:04.0003:31:35.0007:43:36.0007:44:35.00+03:45:4310:185.8
144BOBINSKA Marta 207LOSICEK30-3918K 4202:39:50.0001:46:03.0003:19:27.0007:43:31.0007:45:20.00+03:46:2810:185.8
145MROZIK Magdalena 317Power TrainingWARSZAWAK30-3919K 4302:39:50.0001:46:03.0003:19:28.0007:43:32.0007:45:21.00+03:46:2910:185.8
146MACKIEWICZ Dorota 301Eat Run FunWARSZAWAK40-4921K 4402:40:28.0001:44:07.0003:20:52.0007:44:42.0007:45:27.00+03:46:3510:195.8
147JATA Marta 259WW TeamLUBLINK30-3920K 4502:43:25.0001:43:12.0003:19:22.0007:45:12.0007:45:59.00+03:47:0710:205.8
148ZACHARA Katarzyna 391KRAKÓWK30-3921K 4602:31:38.0001:39:05.0003:35:23.0007:44:50.0007:46:06.00+03:47:1410:195.8
149ŻACZEK Anna 664Biegusiem.plRYKIK40-4922K 4702:41:27.0001:42:01.0003:25:38.0007:48:09.0007:49:06.00+03:50:1410:245.8
150KĘPKA-WAROWNA Weronika 268biegusiem.plRYKIK40-4923K 4802:41:58.0001:42:01.0003:25:38.0007:48:42.0007:49:37.00+03:50:4510:245.8
151WEBER Agata 372JacekBiega Running TeamWARSZAWAK40-4924K 4902:46:55.0001:42:15.0003:22:18.0007:50:05.0007:51:28.00+03:52:3610:265.7
152ROGUSKA Klaudia 666Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3922K 5002:41:21.0001:36:12.0003:35:14.0007:51:06.0007:52:47.00+03:53:5510:285.7
153JARZĄBEK Agnieszka 257RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK40-4925K 5102:41:48.0001:36:12.0003:35:53.0007:52:13.0007:53:53.00+03:55:0110:295.7
153SZYMAŃSKA Agata 365Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3923K 5102:41:48.0001:36:12.0003:35:53.0007:52:12.0007:53:53.00+03:55:0110:295.7
155GĄSIOROWSKA Dorota 251LadiesLostGąsBaGąsWARSZAWAK50-592K 5302:48:28.0001:34:09.0003:35:42.0007:56:35.0007:58:19.00+03:59:2710:355.7
156KUBLER Anna 287KRAKÓWK40-4926K 5402:45:13.0001:42:42.0003:31:02.0007:57:14.0007:58:57.00+04:00:0510:365.7
157MASTALERZ Katarzyna 309SłoniówkaKARNICEK40-4927K 5502:31:48.0001:36:44.0003:51:10.0007:58:24.0007:59:42.00+04:00:5010:375.6
158WNOROWSKA Magdalena 381RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIK40-4928K 5602:44:56.0001:39:15.0003:41:32.0008:04:21.0008:05:43.00+04:06:5110:455.6
159WIŚNIEWSKI Paweł 373Night Runners GliwiceGLIWICEM30-3950M 10302:37:08.0001:39:03.0003:51:39.0008:05:41.0008:07:50.00+04:08:5810:475.6
160FRIEZE Tatiana 238Droga Do UltraŁÓDŹK40-4929K 5702:49:55.0001:38:16.0003:40:59.0008:07:39.0008:09:10.00+04:10:1810:505.5
161MAKARZEC-SURMA Agnieszka 303BiłgorajBIŁGORAJK30-3924K 5802:42:14.0001:40:26.0003:48:02.0008:09:19.0008:10:42.00+04:11:5010:525.5
162FRIEZE Krzysztof 239ORANGE POLSKAŁÓDŹM40-4930M 10402:49:55.0001:38:16.0003:43:17.0008:09:58.0008:11:28.00+04:12:3610:535.5
163MAGNUSZEWSKA Izabela 302Carbon Ocr Racing TeamKNURÓWK40-4930K 5902:53:09.0001:36:35.0003:44:23.0008:13:19.0008:14:07.00+04:15:1510:575.5
164TROJANEK Edyta 368sensorybeauty.plWARSZAWAK40-4931K 6002:49:25.0001:51:19.0003:36:05.0008:15:40.0008:16:49.00+04:17:5711:005.4
165LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 295FordonRunners/Wkurw_teamBYDGOSZCZK30-3925K 6102:53:01.0001:39:08.0003:45:53.0008:16:08.0008:18:02.00+04:19:1011:015.4
166IDZIK Angelika 253Husaria Race TeamPOZNAŃK16-294K 6202:51:15.0001:46:08.0003:46:43.0008:23:42.0008:24:06.00+04:25:1411:115.4
167WRZESIŃSKA Joanna 252BYDGOSZCZK40-4932K 6303:05:50.0001:39:08.0003:45:52.0008:28:57.0008:30:50.00+04:31:5811:185.3
168KAPŁON Anna 264WARSZAWAK40-4933K 6402:41:08.0001:45:37.0004:05:23.0008:31:14.0008:32:08.00+04:33:1611:215.3
169SIERECKI Zbigniew 344Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWM40-4931M 10502:56:51.0001:52:20.0003:51:42.0008:38:54.0008:40:53.00+04:42:0111:315.2
170JARACZ-PATEREK Alina 254NOAWROCŁAWK40-4934K 6502:39:06.0001:43:15.0004:30:11.0008:51:50.0008:52:32.00+04:53:4011:495.1
171SOKOŁOWSKI Artur 350Team ZabieganeDniOTWOCKM40-4932M 10602:58:34.0001:52:40.0004:06:46.0008:56:23.0008:58:00.00+04:59:0811:555
172MALEWSKI Tomasz 306ŁÓDŹM40-4933M 10703:09:38.0001:55:54.0004:01:09.0009:04:46.0009:06:41.00+05:07:4912:065
172SZLAKOWICZ Ewa 363ŁÓDŹK40-4935K 6603:09:38.0001:55:54.0004:01:09.0009:04:45.0009:06:41.00+05:07:4912:065
174WITKOWSKA Maria 668K60+1K 6703:39:21.0002:08:55.0004:30:17.0010:15:48.0010:18:33.00+06:19:4113:414.4
175BUTRYN Wojciech 215BBKTSKRAKÓWM40-4934M 10803:39:19.0002:08:57.0005:39:26.0009:50:34.0011:27:42.00+07:28:5013:074.6
OTOCKI Wojciech 328Nowak RunPOZNAŃM40-4902:13:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MICHOŃ Krystian 314DĘBICAM30-3902:15:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIMANKOWICZ Sebastian 345KRAKÓWM40-4902:41:10.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUBIŃSKI Przemysław 229Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4902:50:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIEŃ Przemysław 205KS Ryglice- Sekcja biegowaJONINYM30-3901:44:11.00 DNF01:08:45.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LUDKA Dagmara 297ZŁOTÓWK40-4902:57:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLATKA Arleta 270bbl Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIK40-4902:05:05.00 DNF01:20:35.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GROCHAL Marcin 249PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4902:14:57.00 DNF01:25:36.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHRAPLEWSKA Karolina 222PRO366POZNAŃK30-3902:27:45.00 DNF01:31:57.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 377SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGK40-4902:34:39.00 DNF01:35:57.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KURKUS Aleksander 291Dogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40-4902:36:00.00 DNF01:52:14.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHODOWIEC Przemysław 220Adidas Runners WarsawSIEDLCEM30-3901:58:29.00 DNF00:00:00.00 DNF02:32:39.00 DNF DNF DNF--
JARECKA Katarzyna 255Allergan Running TeamWARSZAWAK40-4902:25:53.00 DNF00:00:00.00 DNF03:11:38.00 DNF DNF DNF--
PRZEBINDA Bogdan 337#AdamCzerwiński TeamWOŁOWICEM50-5902:31:20.00 DNF00:00:00.00 DNF03:31:35.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 189 wynik(ów)