TRIADA MARATON ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
45 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
189
Nie ukończyło:
14
Ukończyło:
175
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Gorce | Nocne Pieniny | Beskid Sądecki | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGorceNocne PieninyBeskid SądeckiCzas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JASIULEWICZ Anna 258Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWK40-491K 101:51:47.0001:07:13.0002:29:12.0005:28:03.0005:28:12.00 7:178,2
2SOSNOWSKA Agnieszka 352Sosna RadosnaSOSNOWIECK40-492K 401:55:18.0001:11:59.0002:33:02.0005:40:05.0005:40:19.00+00:12:077:337,9
3DZIERŻAK Elżbieta 233Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-493K 902:08:25.0001:14:28.0002:47:34.0006:09:36.0006:10:27.00+00:42:158:127,3
4ADAMCZAK Barbara 200travoisKATOWICEK40-494K 1002:07:38.0001:19:19.0002:46:42.0006:12:33.0006:13:39.00+00:45:278:167,2
5KITOWSKA Anna 232Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-495K 1102:17:58.0001:15:21.0002:47:33.0006:20:03.0006:20:52.00+00:52:408:267,1
6ZIELIŃSKA Iwona 394Kujawscy RunnersGDAŃSKK40-496K 1202:13:16.0001:19:02.0002:50:42.0006:22:09.0006:23:00.00+00:54:488:297,1
7POGORZELSKA Katarzyna 333BWM TeamWARSZAWAK40-497K 1402:07:52.0001:27:06.0002:54:04.0006:27:30.0006:29:02.00+01:00:508:367,0
8KOPEĆ Renata 276KS StaszewscyWARSZAWAK40-498K 2002:19:07.0001:21:00.0002:56:07.0006:34:58.0006:36:14.00+01:08:028:466,8
9SOWA-OKRASA Sylwia 354DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-499K 2202:25:51.0001:23:46.0002:55:31.0006:44:53.0006:45:08.00+01:16:568:596,7
10CAŁKA Agnieszka 217Radzymin Run TeamRADZYMINK40-4910K 2902:31:12.0001:25:21.0003:12:20.0007:07:11.0007:08:53.00+01:40:419:296,3
11KOWALSKA-GRZEJDA Anna 278WARSZAWAK40-4911K 3002:29:37.0001:31:59.0003:14:14.0007:14:22.0007:15:50.00+01:47:389:396,2
12DZIEWIATOWSKA Agnieszka 234ZŁOTÓWK40-4912K 3102:35:44.0001:28:21.0003:14:51.0007:17:54.0007:18:56.00+01:50:449:436,2
13BUDNY Aleksandra 211Kraśnik BiegaHALINÓWK40-4913K 3202:35:00.0001:34:19.0003:13:43.0007:22:07.0007:23:02.00+01:54:509:496,1
14DYDERSKA Wioletta 230WiolaAdiWARSZAWAK40-4914K 3302:35:00.0001:35:40.0003:13:39.0007:23:23.0007:24:19.00+01:56:079:516,1
15MAKLES Wioletta 304Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK40-4915K 3402:39:05.0001:34:00.0003:16:22.0007:28:45.0007:29:27.00+02:01:159:586,0
16WILK Magdalena 378Team ZabieganeDniWARSZAWAK40-4916K 3602:29:29.0001:34:51.0003:28:02.0007:31:26.0007:32:22.00+02:04:1010:016,0
17MALAWKO Aleksandra 305WARSZAWAK40-4917K 3702:43:05.0001:31:10.0003:18:46.0007:31:51.0007:33:01.00+02:04:4910:026,0
18PATEREK Ada 332WARSZAWAK40-4918K 3902:35:12.0001:42:14.0003:24:07.0007:39:51.0007:41:33.00+02:13:2110:135,9
19ZABŁOCKA Małgorzata 390Nationale-NederlandenWARSZAWAK40-4919K 4002:43:15.0001:38:49.0003:21:14.0007:42:03.0007:43:18.00+02:15:0610:165,8
20PRZEBINDA Renata 338#AdamCzerwińskiTeamWOŁOWICEK40-4920K 4102:28:56.0001:44:04.0003:31:35.0007:43:36.0007:44:35.00+02:16:2310:185,8
21MACKIEWICZ Dorota 301Eat Run FunWARSZAWAK40-4921K 4402:40:28.0001:44:07.0003:20:52.0007:44:42.0007:45:27.00+02:17:1510:195,8
22ŻACZEK Anna 664Biegusiem.plRYKIK40-4922K 4702:41:27.0001:42:01.0003:25:38.0007:48:09.0007:49:06.00+02:20:5410:245,8
23KĘPKA-WAROWNA Weronika 268biegusiem.plRYKIK40-4923K 4802:41:58.0001:42:01.0003:25:38.0007:48:42.0007:49:37.00+02:21:2510:245,8
24WEBER Agata 372JacekBiega Running TeamWARSZAWAK40-4924K 4902:46:55.0001:42:15.0003:22:18.0007:50:05.0007:51:28.00+02:23:1610:265,7
25JARZĄBEK Agnieszka 257RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK40-4925K 5102:41:48.0001:36:12.0003:35:53.0007:52:13.0007:53:53.00+02:25:4110:295,7
26KUBLER Anna 287KRAKÓWK40-4926K 5402:45:13.0001:42:42.0003:31:02.0007:57:14.0007:58:57.00+02:30:4510:365,7
27MASTALERZ Katarzyna 309SłoniówkaKARNICEK40-4927K 5502:31:48.0001:36:44.0003:51:10.0007:58:24.0007:59:42.00+02:31:3010:375,6
28WNOROWSKA Magdalena 381RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIK40-4928K 5602:44:56.0001:39:15.0003:41:32.0008:04:21.0008:05:43.00+02:37:3110:455,6
29FRIEZE Tatiana 238Droga Do UltraŁÓDŹK40-4929K 5702:49:55.0001:38:16.0003:40:59.0008:07:39.0008:09:10.00+02:40:5810:505,5
30MAGNUSZEWSKA Izabela 302Carbon Ocr Racing TeamKNURÓWK40-4930K 5902:53:09.0001:36:35.0003:44:23.0008:13:19.0008:14:07.00+02:45:5510:575,5
31TROJANEK Edyta 368sensorybeauty.plWARSZAWAK40-4931K 6002:49:25.0001:51:19.0003:36:05.0008:15:40.0008:16:49.00+02:48:3711:005,4
32WRZESIŃSKA Joanna 252BYDGOSZCZK40-4932K 6303:05:50.0001:39:08.0003:45:52.0008:28:57.0008:30:50.00+03:02:3811:185,3
33KAPŁON Anna 264WARSZAWAK40-4933K 6402:41:08.0001:45:37.0004:05:23.0008:31:14.0008:32:08.00+03:03:5611:215,3
34JARACZ-PATEREK Alina 254NOAWROCŁAWK40-4934K 6502:39:06.0001:43:15.0004:30:11.0008:51:50.0008:52:32.00+03:24:2011:495,1
35SZLAKOWICZ Ewa 363ŁÓDŹK40-4935K 6603:09:38.0001:55:54.0004:01:09.0009:04:45.0009:06:41.00+03:38:2912:065,0
LUDKA Dagmara 297ZŁOTÓWK40-4902:57:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLATKA Arleta 270bbl Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIK40-4902:05:05.00 DNF01:20:35.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 377SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGK40-4902:34:39.00 DNF01:35:57.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JARECKA Katarzyna 255Allergan Running TeamWARSZAWAK40-4902:25:53.00 DNF00:00:00.00 DNF03:11:38.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 39 wynik(ów)