TRIADA MARATON ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
45 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
189
Nie ukończyło:
14
Ukończyło:
175
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Gorce | Nocne Pieniny | Beskid Sądecki | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGorceNocne PieninyBeskid SądeckiCzas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1FLOREK Sebastian 237Norafsport / Sport HGGABOŃM30-391M 201:27:25.0000:52:18.0001:55:02.0004:14:41.0004:14:45.00 5:3910,6
2BEREŚ Arkadiusz 203RZESZÓWM30-392M 401:27:14.0000:55:33.0001:55:19.0004:18:03.0004:18:06.00+00:03:215:4410,5
3GAWLIK Sławek 242KRAKÓWM30-393M 501:29:15.0000:53:19.0001:58:21.0004:20:51.0004:20:55.00+00:06:105:4710,4
4STROINSKI Daniel 241WARSZAWAM30-394M 601:32:25.0000:54:56.0002:01:35.0004:28:51.0004:28:56.00+00:14:115:5810,0
5CYRAN Piotr 225NOANYSAM30-395M 701:35:53.0000:55:52.0002:04:00.0004:35:39.0004:35:45.00+00:21:006:079,8
6KLONOWSKI Kamil 271Carbon OCR Racing TeamŁAZISKA GÓRNEM30-396M 801:35:38.0000:57:07.0002:06:29.0004:39:11.0004:39:14.00+00:24:296:129,7
7RYBAK Przemysław 341Prze(w)AgaPUŁAWYM30-397M 1001:43:21.0001:03:18.0002:14:15.0005:00:46.0005:00:54.00+00:46:096:419,0
8CICHOCKI Tomasz 223PeletonALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30-398M 1301:51:51.0001:07:03.0002:18:17.0005:17:07.0005:17:11.00+01:02:267:028,5
9NOWAK Lukasz 322NOA / CS running teamWROCŁAWM30-399M 1601:49:17.0001:04:06.0002:26:18.0005:18:57.0005:19:41.00+01:04:567:058,5
10SOWA Grzegorz 353STG-Kraków ŚródmieścieŚWIDNIKM30-3910M 1801:50:15.0001:06:40.0002:26:50.0005:23:28.0005:23:45.00+01:09:007:118,3
11MACIEJEWSKI Daniel 336LUBLINM30-3911M 1901:51:59.0001:11:31.0002:22:37.0005:25:20.0005:26:07.00+01:11:227:138,3
12MAŁEK Daren 307RUDA ŚLĄSKAM30-3912M 2301:46:42.0001:04:18.0002:38:05.0005:29:01.0005:29:05.00+01:14:207:188,2
13KOZIEŁ Krzysztof 282GLIWICEM30-3913M 2401:53:32.0001:11:46.0002:24:27.0005:29:14.0005:29:45.00+01:15:007:188,2
14MĘDRYKOWSKI Damian 311SANDOMIERZM30-3914M 2701:52:44.0001:09:34.0002:32:09.0005:33:47.0005:34:27.00+01:19:427:258,1
15BYRCZEK Michał 216WATAHAWROCŁAWM30-3915M 2901:54:13.0001:09:05.0002:33:17.0005:35:24.0005:36:35.00+01:21:507:278,1
16KRAWCZYK Karol 283Leniwy inaczejJAWORZNOM30-3916M 3201:56:41.0001:10:45.0002:35:40.0005:42:25.0005:43:06.00+01:28:217:367,9
17JARNOT Konrad 256Biegam w Kato :)KATOWICEM30-3917M 3301:57:27.0001:06:30.0002:39:40.0005:42:20.0005:43:37.00+01:28:527:367,9
18STANKIEWICZ Tomasz 355Gt TeamKRAKÓWM30-3918M 3701:57:36.0001:15:30.0002:37:45.0005:49:04.0005:50:51.00+01:36:067:457,7
19ŁOBODOWSKI Marcin 299RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM30-3919M 3801:53:20.0001:12:32.0002:45:28.0005:51:04.0005:51:20.00+01:36:357:487,7
20OSIAK Artur 327Biegusiem.plGOŁĄBM30-3920M 3902:04:34.0001:10:45.0002:37:24.0005:52:27.0005:52:43.00+01:37:587:497,7
21DROŚ Aleksander 228Power TrainingWARSZAWAM30-3921M 4002:04:18.0001:10:45.0002:39:54.0005:54:42.0005:54:57.00+01:40:127:527,6
22GŁOWACKI Jerzy 243Juvenia KrakówKRAKÓWM30-3922M 4302:04:34.0001:19:19.0002:39:02.0006:01:13.0006:02:55.00+01:48:108:017,5
23SAWCZUK Robert 343Padre TeamNOWA WIOSKAM30-3923M 4402:00:23.0001:13:52.0002:49:09.0006:02:08.0006:03:24.00+01:48:398:027,5
24WOLAŃCZUK Marcin 387WARSZAWAM30-3924M 4502:04:25.0001:15:54.0002:44:51.0006:04:53.0006:05:10.00+01:50:258:067,4
25GRABOWSKI Damian 248-POZNAŃM30-3925M 4702:07:41.0001:16:44.0002:45:15.0006:08:53.0006:09:40.00+01:54:558:117,3
26BAĆMAGA Tomasz 202RADOMM30-3926M 4802:07:42.0001:23:14.0002:38:57.0006:09:35.0006:09:53.00+01:55:088:127,3
27NOWICKI Artur 323KONSTANTYNOWM30-3927M 5002:03:48.0001:18:43.0002:49:22.0006:10:30.0006:11:53.00+01:57:088:147,3
28POŁOM Rafał 335NOAWROCŁAWM30-3928M 5702:06:54.0001:15:33.0002:54:20.0006:16:20.0006:16:47.00+02:02:028:217,2
29KOWALSKI Łukasz 281Bychawa RunnersOSMOLICE PIERWSZEM30-3929M 5902:05:02.0001:20:40.0002:51:36.0006:16:33.0006:17:18.00+02:02:338:227,2
30SZKUDLAREK Artur 362Andrychów RunningANDRYCHÓWM30-3930M 6002:05:31.0001:17:58.0002:54:11.0006:16:24.0006:17:40.00+02:02:558:217,2
31OŻGA Sebastian 329TYCHYM30-3931M 6102:09:49.0001:14:11.0002:54:59.0006:17:36.0006:18:59.00+02:04:148:237,2
32GODLEWSKI Cezary 246WARSZAWAM30-3932M 6202:08:44.0001:29:54.0002:40:45.0006:18:11.0006:19:23.00+02:04:388:247,1
33WENARSKI Grzegorz 626BEŁŻYCEM30-3933M 6502:15:45.0001:17:44.0002:51:02.0006:23:42.0006:24:31.00+02:09:468:317,0
34SALIŃSKI Bartosz 342Wkurw_TeamKATOWICEM30-3934M 7002:21:05.0001:21:16.0002:48:20.0006:29:52.0006:30:41.00+02:15:568:396,9
35WOJAS Jakub 383Inżynieria BieganiaMYSŁOWICEM30-3935M 7102:09:07.0001:25:58.0002:57:14.0006:31:44.0006:32:19.00+02:17:348:426,9
36KUŚ Tomasz 286Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3936M 7402:19:46.0001:24:02.0002:52:22.0006:35:02.0006:36:10.00+02:21:258:466,8
37NIMSZ Bartosz 320KOŚCIERZYCEM30-3937M 7602:11:09.0001:26:16.0003:00:08.0006:36:10.0006:37:33.00+02:22:488:486,8
38WALAC Jacek 369Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30-3938M 7902:25:51.0001:23:46.0002:55:32.0006:44:47.0006:45:09.00+02:30:248:596,7
39NOWOTARSKI Wojtek 325JAWORZNOM30-3939M 8002:06:42.0001:27:41.0003:11:04.0006:44:26.0006:45:27.00+02:30:428:596,7
40WIECZOREK Łukasz 376OSP GąsawaGĄSAWAM30-3940M 8102:16:09.0001:24:51.0003:08:01.0006:47:52.0006:49:01.00+02:34:169:036,6
41KURPANIK Karol 292WROCŁAWM30-3941M 8302:11:53.0001:22:22.0003:22:47.0006:56:20.0006:57:02.00+02:42:179:156,5
42KĘPARA Marcin 267ADVA Optical NetworkingGDAŃSKM30-3942M 8402:29:19.0001:30:56.0002:57:08.0006:55:37.0006:57:23.00+02:42:389:146,5
43SITKOWSKI Kamil 346WARSZAWAM30-3943M 8702:31:34.0001:26:37.0003:02:31.0006:59:43.0007:00:42.00+02:45:579:196,4
44MUCHA Marek 318Apostles of StarsKRAKÓWM30-3944M 8902:23:02.0001:28:19.0003:16:50.0007:06:52.0007:08:11.00+02:53:269:296,3
45NOWACZYK Robert 455POZNAŃM30-3945M 9102:28:12.0001:28:30.0003:16:12.0007:10:20.0007:12:54.00+02:58:099:336,3
46KOSMAŁA Przemek 277MarcinSwiercTeamKRAKÓWM30-3946M 9202:13:10.0001:36:13.0003:27:53.0007:15:43.0007:17:16.00+03:02:319:406,2
47WINIARCZYK Adrian 379WiolaAdiSTARY KONIKM30-3947M 9402:35:00.0001:35:40.0003:13:39.0007:23:21.0007:24:19.00+03:09:349:516,1
48SZYSZKA Maciej 366Keto KotyPOZNAŃM30-3948M 9502:28:50.0001:38:30.0003:17:55.0007:22:44.0007:25:15.00+03:10:309:506,1
49KĄDZIOŁKA Łukasz 285K2KATOWICEM30-3949M 9702:30:59.0001:35:11.0003:20:56.0007:24:52.0007:27:06.00+03:12:219:536,1
50WIŚNIEWSKI Paweł 373Night Runners GliwiceGLIWICEM30-3950M 10302:37:08.0001:39:03.0003:51:39.0008:05:41.0008:07:50.00+03:53:0510:475,6
MICHOŃ Krystian 314DĘBICAM30-3902:15:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIEŃ Przemysław 205KS Ryglice- Sekcja biegowaJONINYM30-3901:44:11.00 DNF01:08:45.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHODOWIEC Przemysław 220Adidas Runners WarsawSIEDLCEM30-3901:58:29.00 DNF00:00:00.00 DNF02:32:39.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 53 wynik(ów)