TRIADA MARATON NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
205
Wystartowało:
183
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
181
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TYNUS Grzegorz 667NKKFRYDMANM40-491M 1000:00:0100:29:2401:01:15.2001:01:17.15 5:3410,8
2SZELĄG Dariusz 360Lisy PustyniKLUCZEM40-492M 1700:00:1300:32:0201:06:37.9001:06:51.25+00:05:346:039,9
3SKORUPKA Leszek 348M3 SiedlceSIEDLCEM40-493M 1900:00:0700:33:2901:07:30.1001:07:37.90+00:06:206:089,8
4FEICHTINGER Marek 236ŻORYM40-494M 2000:00:0300:32:1501:07:38.9001:07:42.15+00:06:256:099,8
5KUCZYK Szymon 288Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-495M 2100:00:0300:33:1801:07:50.0001:07:53.95+00:06:366:109,7
6MICHALSKI Damian 313Alior Running TeamWARSZAWAM40-496M 2600:00:0200:32:1401:09:59.0501:10:01.45+00:08:446:219,4
7DYLEG Andrzej 669Limanowa ForestM40-497M 3100:00:2600:33:4101:10:27.3001:10:53.75+00:09:366:249,4
8PRZYBYLSKI Tomasz 339TRI TOMAJPOZNAŃM40-498M 3700:00:1800:37:0501:13:06.0501:13:24.55+00:12:076:389,0
9GRUSZKA Grzegorz 250Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-499M 3800:00:0400:35:2801:13:40.9501:13:45.25+00:12:286:419,0
10LUTEREK Michał 298WARSZAWAM40-4910M 4400:00:1100:36:3401:14:58.9001:15:10.65+00:13:536:498,8
11SZPUNAR Maciej 364Robię to Dla SiebieGDYNIAM40-4911M 5100:00:5400:38:0801:16:08.3001:17:02.85+00:15:456:558,7
12SOBCZYK Piotr 349KIELCEM40-4912M 5600:00:1400:37:4601:17:49.5001:18:04.00+00:16:467:048,5
13WOJTASIK Grzegorz 386Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM40-4913M 6000:00:0900:39:4401:19:33.3501:19:42.40+00:18:257:138,3
14KOCHANOWSKI Sebastian 274Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40-4914M 6200:00:2700:39:0801:20:10.6001:20:38.55+00:19:217:178,2
15WIATR Wojciech 374Endurance TeamCHORZÓWM40-4915M 6500:00:0500:39:5301:21:03.2501:21:09.00+00:19:517:228,1
16KOWALSKI Szymon 280HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹM40-4916M 6700:00:2100:40:5501:21:05.2001:21:27.15+00:20:107:228,1
17FRĄCKIEWICZ Karol 240SCVZĄBKIM40-4917M 7000:00:0900:41:0301:22:53.4001:23:03.35+00:21:467:328,0
18KACZMARCZYK Krzysztof 261Żubry BochniaBOCHNIAM40-4918M 7400:00:1800:40:3401:23:48.5001:24:06.85+00:22:497:377,9
19JEŹDZIKOWSKI Marcin 260Run Team GąsawaGĄSAWAM40-4919M 7600:00:2800:38:4401:24:23.5001:24:52.40+00:23:357:407,8
20GOCŁOWSKI Cezary 245PIASECZNOM40-4920M 7700:00:3200:39:1101:24:25.6001:24:57.90+00:23:407:407,8
21KOBIAŁKA Irek 273DĘBICAM40-4921M 7800:00:4000:42:5001:24:28.0501:25:08.10+00:23:507:407,8
22CAŁKA Grzegorz 218Radzymin Run TeamRADZYMINM40-4922M 8000:00:3900:43:0901:24:42.3501:25:22.05+00:24:047:427,8
23GROCHAL Marcin 249PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4923M 8100:00:2700:41:5401:25:09.4001:25:36.45+00:24:197:447,8
24KINDRYK Tomasz 269Zagłębiowski Klub Oyama KarateCHRZANÓWM40-4924M 8600:00:2700:43:0201:27:34.8501:28:02.80+00:26:457:577,5
25CYWIŃSKI Paweł 226AKGŁÓDŹM40-4925M 9200:00:2300:43:3501:29:59.9501:30:23.35+00:29:068:107,3
26NIEDŹWIEDŹ Tomasz 319Red Lion ClubŚWIDNIKM40-4926M 9400:00:0400:41:2301:31:19.6501:31:24.40+00:30:078:187,2
27PAPROCKI Bartłomiej 330RABKA-ZDRÓJM40-4927M 9500:00:4200:43:5601:32:20.5001:33:03.45+00:31:468:237,1
28POGORZELSKI Grzegorz 334BWM TeamWARSZAWAM40-4928M 9800:00:3800:44:5101:34:46.7001:35:24.95+00:34:078:367,0
29WIECHA Marcin 375WARSZAWAM40-4929M 10100:00:3200:47:2501:37:28.5501:38:01.40+00:36:448:516,8
30FRIEZE Krzysztof 239ORANGE POLSKAŁÓDŹM40-4930M 10200:00:2200:49:2901:37:53.8501:38:16.70+00:36:598:546,7
31LUC Adam 296biegusiem.plRYKIM40-4931M 10500:00:1200:48:5901:39:23.1001:39:35.85+00:38:189:026,6
32KURKUS Aleksander 291Dogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40-4932M 10700:00:3300:51:5601:51:41.3501:52:14.90+00:50:5710:095,9
33SIERECKI Zbigniew 344Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWM40-4933M 10800:00:4100:51:0001:51:38.6001:52:20.00+00:51:0210:095,9
34SOKOŁOWSKI Artur 350Team ZabieganeDniOTWOCKM40-4934M 10900:00:2600:51:4001:52:14.7001:52:40.90+00:51:2310:125,9
35MALEWSKI Tomasz 306ŁÓDŹM40-4935M 11000:00:3400:57:1101:55:20.1501:55:54.55+00:54:3710:295,7
36BUTRYN Wojciech 215BBKTSKRAKÓWM40-4936M 11100:00:5500:59:3702:08:01.8002:08:57.00+01:07:3911:385,2
Znaleziono 36 wynik(ów)