Organizator : | Fundacja Kocham Góry |
Data : | 2020-01-05 |
Miejsce : | Krościenko nad Dunajcem |
Dystans : | 33 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 159 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 152 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 13km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIAJKA Karol | 178 | Finisz Rymanów | RYMANÓW | M16-29 | 00:00:01 | 01:16:05 | |
2 | DŁUŻNIEWSKI Jacek | 25 | SBRT Bielsko-Biała | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 01:00:53 | 01:19:08 | |
3 | WOJNAROWSKI Piotr | 170 | ŁĄCKO | M40-49 | 00:00:01 | 01:20:24 | ||
4 | MARCINIAK Przemysław | 95 | NOA | PRUDNIK | M30-39 | 00:00:00 | 01:21:14 | |
5 | KICZIŃSKI Bartosz | 64 | Drużyna Szpiku | BRODNICA | M30-39 | 00:00:00 | 01:22:38 | |
6 | PLACKO Martin | 1 | Slovak Ultra Trail Team | BREZOVA POD BRADLOM | M40-49 | 00:00:02 | 01:24:54 | |
7 | SZELĄG Sławomir | 151 | Lisy Pustyni | KLUCZE | M40-49 | 00:00:03 | 01:25:28 | |
8 | JARCZOK Zdzichu | 51 | Festiwal biegowy w Krynicy | PSZCZYNA | M30-39 | 00:00:07 | 01:29:23 | |
9 | WARWAS Radosław | 163 | BISKUPICE | M40-49 | 00:00:05 | 01:30:01 | ||
10 | ZBOZIEŃ Jarosław | 175 | ŁĄCKO | M30-39 | 00:00:05 | 01:30:08 | ||
11 | GOMOLIŃSKA Danuta | 37 | Gumisie | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:03 | 01:30:11 | |
12 | SZABŁOWSKA Iwona | 149 | Straszyn Ultra Team | JUSZKOWO | K30-39 | 00:00:02 | 01:30:14 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
KOZŁOWSKI Grzegorz | 76 | ASICS FrontRunner | SOCHACZEW | M30-39 | DNF | 01:30:22 DNF | ||
14 | FILAS Witold | 27 | KRYNICA-ZDRÓJ | M60+ | 00:00:00 | 01:30:28 | ||
15 | GURGUL Sebastian | 45 | Aromat Nóg | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:01 | 01:31:19 | |
16 | PIWOWARCZYK Paweł | 123 | Rozbiegane Dobczyce | DOBCZYCE | M30-39 | 00:00:02 | 01:31:20 | |
17 | STAŃCZAK Piotr | 146 | Czerwonak Biega | KOZIEGŁOWY | M30-39 | 00:00:03 | 01:31:31 | |
18 | NIEDŹWIADEK Piotr | 108 | #AdamCzerwińskiTeam | KRAKÓW | M40-49 | 00:00:02 | 01:31:39 | |
19 | WICENBACH Arkadiusz | 164 | Straszyn Ultra Team | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30-39 | 00:00:02 | 01:32:02 | |
20 | WOJNO Arkadiusz | 171 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:01 | 01:32:37 | |
21 | GARDENER Jacek | 31 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M50-59 | 00:00:02 | 01:32:43 | |
22 | LATAK Michał | 90 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:05 | 01:32:43 | |
23 | BORÓWKA Ryszard | 11 | GDYNIA | M40-49 | 00:00:02 | 01:32:47 | ||
24 | ROWIŃSKI Michał | 131 | LUBAWA | M30-39 | 00:00:04 | 01:33:30 | ||
25 | TELEPSKI Michał | 157 | NULL | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30-39 | 00:00:05 | 01:33:50 | |
26 | SWORSKI Roman | 148 | Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:01 | 01:33:54 | |
27 | JACHYMIAK Robert | 50 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | M40-49 | 00:00:00 | 01:34:05 | |
28 | GEPPERT Jakub | 33 | AdRunaLine Running Team | POZNAŃ | M30-39 | 00:00:04 | 01:34:11 | |
29 | WÓJCICKI Darek | 173 | CSC Adventure Academy | KATOWICE | M40-49 | 00:00:05 | 01:34:28 | |
30 | SZCZEPANIAK Witold | 166 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M40-49 | 00:00:04 | 01:34:38 | ||
31 | PĘDZISZEWSKI Piotr | 120 | VAI ALTO | GDANSK | M30-39 | 00:00:04 | 01:35:24 | |
32 | KRAWCZAK Paulina | 78 | Biegusiem.pl | DĘBLIN | K30-39 | 00:00:02 | 01:35:28 | |
33 | CZUWAJ Andrzej | 22 | GROJEC | M40-49 | 00:00:04 | 01:35:32 | ||
34 | ŁUKOMSKI Maciej | 93 | Szakale Bałut | ŁÓDŹ | M40-49 | 00:00:01 | 01:35:47 | |
35 | BONIKOWSKI Tomasz | 9 | GRODZISK MAZOWIECKI | M40-49 | 00:00:07 | 01:35:54 | ||
36 | JESIOŁOWSKI Michal | 52 | ZIELONKI | M30-39 | 00:00:20 | 01:36:05 | ||
37 | SOBCZAK Robert | 142 | Łódzki Klub Biegowy | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:04 | 01:36:10 | |
38 | URBANEK Patryk | 158 | MYSŁOWICE | M16-29 | 00:00:05 | 01:36:35 | ||
39 | BUCHLA Marcin | 13 | WROCŁAW | M40-49 | 00:00:01 | 01:37:09 | ||
40 | GLEISNER Tomasz | 34 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | M40-49 | 00:00:03 | 01:39:23 | |
41 | DŁUGAJ Andrzej | 24 | MIKOŁÓW | M50-59 | 00:00:06 | 01:39:57 | ||
42 | KSYTA Martyna | 81 | KW Kraków | KRAKÓW | K30-39 | 00:00:10 | 01:39:57 | |
43 | CHOLEWA Zbigniew | 18 | Lisy Pustyni | KLUCZE | M40-49 | 00:00:11 | 01:40:46 | |
44 | BURMAN Michał | 14 | KB Gepard | MUROWANA GOŚLINA | M40-49 | 00:00:06 | 01:40:54 | |
45 | CZAJKOWSKI Wojtek | 20 | Adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:06 | 01:41:05 | |
46 | KOPEĆ Mateusz | 70 | 25 Batalion Logistyczny | RYCZÓWEK | M16-29 | 00:00:07 | 01:41:16 | |
47 | ZDUNEK Michał | 176 | Eurosoft Team / wkurw_team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:18 | 01:41:18 | |
48 | MIELCZARSKI Bartosz | 103 | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:10 | 01:42:34 | ||
49 | OKOŃ Łukasz | 112 | GIERAŁTOWICE | M40-49 | 00:00:04 | 01:42:54 | ||
50 | PATELKA Przemysław | 119 | KW Kraków | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:08 | 01:43:02 | |
51 | RACZYŁŁO Krzysztof | 126 | OSTRZESZÓW | M30-39 | 00:00:10 | 01:43:11 | ||
52 | SOWIK Marcin | 144 | TIME4RUNNING | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M50-59 | 00:00:06 | 01:44:05 | |
53 | ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna | 174 | RPD | GDAŃSK | K30-39 | 00:00:04 | 01:44:12 | |
54 | ŁĘCKA Agnieszka | 187 | JacekBiega Running Team | GOLUB-DOBRZYŃ | K30-39 | 00:00:06 | 01:44:26 | |
55 | KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina | 61 | RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie | SIENNICA | K30-39 | 00:00:06 | 01:44:46 | |
56 | KRYSKA Eliza | 79 | Nutrend Biega | BIELSKO-BIAŁA | K40-49 | 00:00:07 | 01:45:04 | |
57 | RACZYŁŁO Maja | 127 | OSTRZESZÓW | K16-29 | 00:00:09 | 01:45:05 | ||
58 | JACHYMEK Bartłomiej | 49 | Jacekbiega Running Team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:05 | 01:45:12 | |
59 | ŁUKASIAK Adam | 92 | Warsaw Run Club | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:12 | 01:45:31 | |
60 | WÓJCICKI Bohdan | 167 | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:10 | 01:45:32 | ||
61 | KOWALCZYK Paweł | 71 | Kęckie Harpagany | KĘTY | M40-49 | 00:00:00 | 01:45:58 | |
62 | BEDNARZ Marta | 191 | NISKO | K30-39 | 00:00:07 | 01:46:04 | ||
63 | ROGÓŻ Radosław | 130 | #ultratrack | ŁOZISKA | M40-49 | 00:00:13 | 01:46:16 | |
64 | ADAMCZYK Mirosław | 2 | CSC Adventure Academy | SIEMIANOWICE SLASKIE | M50-59 | 00:00:06 | 01:46:22 | |
65 | KUBAT Daniel | 82 | BMS | BARLINEK | M40-49 | 00:00:11 | 01:46:37 | |
66 | GRUBICH Damian | 41 | Parkrun Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M40-49 | 00:00:17 | 01:47:02 | |
67 | PIKUL Piotr | 121 | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:07 | 01:47:08 | ||
68 | BALON Piotr | 4 | BAKoMAT TEAM | KROSNO | M30-39 | 00:00:05 | 01:47:39 | |
69 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 8 | AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 00:00:11 | 01:48:00 | |
70 | CHOJNOWSKI Andrzej | 17 | IŁAWA | M50-59 | 00:00:07 | 01:48:03 | ||
71 | GURGUL Mateusz | 46 | Aromat Nóg | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:01 | 01:48:41 | |
72 | WOJSA Marcin | 172 | GDAŃSK | M30-39 | 00:00:19 | 01:49:05 | ||
73 | ZIÓŁEK Mirosław | 180 | STAY INSANE | JACKÓW | M50-59 | 00:00:05 | 01:49:32 | |
74 | WAROWNY Piotr | 162 | biegusiem.pl | RYKI | M40-49 | 00:01:41 | 01:51:40 | |
75 | BIEL Tomasz | 7 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:13 | 01:51:43 | ||
76 | KUROWSKA Monika | 84 | Atlantic | KRAKÓW | K40-49 | 00:00:16 | 01:51:52 | |
77 | WITEK Wojciech | 165 | TARNÓW | M16-29 | 00:00:08 | 01:52:06 | ||
78 | MICHALSKI Michał | 101 | FramesFactory RacingTeam | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:14 | 01:52:21 | |
79 | BASTER Aleksandra | 5 | KRAKÓW | K16-29 | 00:00:13 | 01:52:22 | ||
80 | GAWEŁKO Janusz | 32 | GLIWICE | M50-59 | 00:00:15 | 01:52:34 | ||
81 | ŻEBROWSKA Jolanta | 185 | Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS Biega | PUŁAWY | K50-59 | 00:00:04 | 01:52:45 | |
82 | KRAKOWSKI Maciej | 77 | #a_moze_ultra / wkurw_team | MIELEC | M16-29 | 00:00:13 | 01:52:45 | |
83 | ZUB Arkadiusz | 181 | Grupa Biegowa Bez Granic | ROGÓW SOBÓCKI | M40-49 | 00:00:01 | 01:52:52 | |
84 | ROŻNIATA Iwona | 132 | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | K40-49 | 00:00:08 | 01:53:06 | |
85 | GRZYWINSKI Bartosz | 42 | TORUŃ | M40-49 | 00:00:16 | 01:53:50 | ||
86 | SKRZYPCZAK Hubert | 140 | RunningPowerPlay | PRUSZKÓW | M40-49 | 00:00:12 | 01:54:07 | |
87 | KOZA Robert | 72 | Carbon racing team | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40-49 | 00:00:06 | 01:54:22 | |
88 | STACHURA Beata | 145 | Atlantic | KRAKÓW | K40-49 | 00:00:17 | 01:54:25 | |
89 | NĘDZUSIAK Dariusz | 107 | DBN Sukurs | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M50-59 | 00:00:19 | 01:54:47 | |
90 | NOWAK Krzysztof | 110 | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:12 | 01:54:51 | ||
91 | MACH Olek | 94 | ATLANTIC | KRAKÓW | M40-49 | 00:00:19 | 01:54:55 | |
92 | KWIATKOWSKA Renata | 87 | KB Ożarów Mazowiecki Biega | OŻARÓW MAZOWIECKI | K50-59 | 00:00:03 | 01:54:58 | |
93 | PASIERBIŃSKI Piotr | 118 | WTP | PRUSZKÓW | M50-59 | 00:00:04 | 01:55:03 | |
94 | PLACKOVA Gabriela | 99 | Slovak Ultra Trail | BREZOVA POD BRADLOM | K40-49 | 00:00:06 | 01:55:11 | |
95 | KWIATKOWSKI Jakub | 88 | Itmbw Kraków | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:09 | 01:55:15 | |
96 | BORKOWSKI Bartłomiej | 10 | RMF4RT GLADIATORS | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:21 | 01:55:16 | |
97 | DĘBSKA Marta | 23 | WARSZAWA | K16-29 | 00:00:05 | 01:55:58 | ||
98 | BALCERZAK Mariusz | 3 | ŁÓDŹ | M40-49 | 00:00:11 | 01:56:53 | ||
99 | GOLON Marlena | 36 | Run Pasja | SICIENKO | K40-49 | 00:00:08 | 01:57:09 | |
100 | SZMAJDA Dominik | 152 | Nie Mam Pomysłu | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:18 | 01:57:30 | |
101 | SAMBORSKI Bartosz | 137 | Wkurw_Team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:20 | 01:58:21 | |
102 | BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta | 189 | KRAKÓW | K30-39 | 00:04:03 | 01:59:28 | ||
103 | ZYGMUNT Paweł | 183 | GIEDLAROWA | M40-49 | 00:00:07 | 02:00:42 | ||
104 | SZCZYGIELSKI Tomek | 150 | biegusiem.pl | RYKI | M40-49 | 00:00:03 | 02:00:46 | |
105 | KARAWACKI Grzegorz | 60 | Kęckie Harpagany | KĘTY | M30-39 | 00:00:15 | 02:00:54 | |
106 | CYGANIK Kajetan | 19 | Juverun | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:17 | 02:00:57 | |
107 | GOKIERT-SKRENTNA Justyna | 35 | ZŁOTÓW | K40-49 | 00:00:08 | 02:01:09 | ||
108 | JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka | 54 | Stachowscy Team | ZŁOTÓW | K40-49 | 00:00:08 | 02:01:12 | |
109 | WALCZAK Agnieszka | 160 | PKO Bank Polski SA | BOLESŁAW | K40-49 | 00:00:09 | 02:01:21 | |
110 | PIĄTEK Rafał | 122 | Befit24Team | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:17 | 02:01:30 | |
111 | ŚLIŻ Sylwia | 192 | RZESZÓW | K30-39 | 00:00:09 | 02:01:40 | ||
112 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 115 | OSTreSROki | PIASECZNO | M40-49 | 00:00:14 | 02:01:43 | |
113 | OSTAPIŃSKA Magda | 114 | OSTreSROki | PIASECZNO | K40-49 | 00:00:13 | 02:01:46 | |
114 | ZGLIŃSKI Bartłomiej | 177 | Wkurw_Team Toruń | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:20 | 02:02:39 | |
115 | SMOGORZEWSKI Michał | 141 | Wkurw_team Warszawa | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:22 | 02:02:43 | |
116 | WOŹNICA Rafał | 168 | CHORZÓW | M40-49 | 00:00:10 | 02:02:47 | ||
117 | SZMECHTIG-GAUDEN Ewa | 153 | Podgórz Toruń | TORUŃ | K40-49 | 00:00:15 | 02:02:54 | |
118 | MICHALEC Marcin | 100 | KKB MOSIR KROSNO | KROSNO | M30-39 | 00:00:03 | 02:03:05 | |
118 | ŁOPATKIEWICZ Beata | 91 | KROSNO | K50-59 | 00:00:03 | 02:03:05 | ||
120 | RYBKOWSKI Grzegorz | 135 | VELMAR | PRUSZKÓW | M50-59 | 00:00:02 | 02:04:22 | |
121 | WALCZAK Dariusz | 161 | Olkuszbiega.pl | BOLESŁAW | M40-49 | 00:00:09 | 02:04:50 | |
122 | PODGÓRSKI Dominik | 124 | ProRunning Promotion | JÓZEFÓW | M40-49 | 00:00:13 | 02:05:02 | |
123 | TATARCZYK Patrycja | 156 | SBRT | WARSZAWA | K16-29 | 00:00:08 | 02:05:49 | |
124 | WOJNAROWICZ Tomasz | 169 | spartaniedziecia | WARSZAAWA | M30-39 | 00:00:11 | 02:06:03 | |
125 | KLUBA Łukasz | 67 | NGB Kłobuck | WILKOWIECKO | M30-39 | 00:00:13 | 02:06:05 | |
126 | GAJEWSKI Zenon | 30 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M60+ | 00:00:18 | 02:06:09 | |
127 | KAWA Barbara | 62 | Maratończyk Dębica | ŻYRAKÓW | K30-39 | 00:00:14 | 02:06:16 | |
128 | DOMAGAŁA Jerzy | 26 | RZESZÓW | M50-59 | 00:00:10 | 02:07:08 | ||
129 | GRZYWIŃSKI Wojtek | 43 | TORUŃ | M30-39 | 00:00:16 | 02:07:23 | ||
130 | KOŁCIUK Wojciech | 68 | Wkurw_team Warszawa | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:19 | 02:08:13 | |
131 | SZYMANKIEWICZ Kalina | 154 | GDYNIA | K40-49 | 00:00:15 | 02:08:18 | ||
132 | KICZIŃSKA Izabela | 63 | Drużyna Szpiku | BRODNICA | K40-49 | 00:00:10 | 02:08:31 | |
133 | GUŹDZIOŁ Jarek | 44 | TBKM WILK Solec kujawski | SOLEC KUJAWSKI | M40-49 | 00:00:16 | 02:08:44 | |
134 | GOMOLIŃSKI Sławomir | 38 | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:04 | 02:08:52 | ||
135 | MICHALSKI Ryszard | 102 | www.sensorybeauty.pl | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:11 | 02:09:17 | |
136 | RUSEK Jolanta | 134 | Zabiegani Mielec | MIELEC | K16-29 | 00:00:12 | 02:09:47 | |
137 | KADYKAŁO Natalia | 58 | Nie W Szczepionkę Team | WARSZAWA | K16-29 | 00:00:21 | 02:10:11 | |
138 | SOŁTYSIAK Natalia | 143 | GDAŃSK | K30-39 | 00:00:18 | 02:10:55 | ||
139 | KOPANIA Kamil | 69 | K.S Tęcza | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:11 | 02:11:06 | |
140 | PAŃCZUK-FIGURA Irmina | 116 | Umcs Biega | PUŁAWY | K40-49 | 00:00:13 | 02:11:46 | |
141 | KUSZTAL Justyna | 86 | KS Eskadra Kraków | KRAKOW | K40-49 | 00:00:12 | 02:11:50 | |
142 | JOZEFIAK Marta | 56 | KRAKÓW | K16-29 | 00:00:16 | 02:13:01 | ||
143 | ZWAAN Johan | 182 | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:16 | 02:13:02 | ||
144 | MŁODECKA Sylwia | 104 | Virtual Runner Club | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:15 | 02:13:32 | |
145 | BLIŹNIEWSKA Katarzyna | 133 | Sng Wild Ducks | GŁOWNO | K40-49 | 00:00:09 | 02:14:02 | |
146 | KWIECIEŃ Zbigniew | 89 | FAUDANA | TYCHY | M60+ | 00:00:14 | 02:14:07 | |
147 | RAFAŁ Eliza | 129 | BIŁGORAJ | K30-39 | 00:00:12 | 02:15:05 | ||
148 | NIESPODZIANA Anna | 109 | Rogoziński Klub Biegacza | ROGOŹNO | K30-39 | 00:00:14 | 02:17:01 | |
149 | JACHÓŁKOWSKA Małgorzata | 48 | STRYKÓW | K16-29 | 00:00:09 | 02:17:43 | ||
150 | OCHNIO Ewa | 111 | BOLESŁAWIEC | K40-49 | 00:00:17 | 02:17:56 | ||
151 | PASEK Magdalena | 117 | SRTG Niepołomice | WIELICZKA | K16-29 | 00:00:17 | 02:22:53 | |
152 | STUPIŃSKA Monika | 147 | Wkurw Team | SOCHACZEW | K30-39 | 00:00:12 | 02:26:45 | |
153 | KOBYLIŃSKI Piotr | 188 | wkurw_team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:13 | 02:34:06 | |
154 | CZARNY Łukasz | 21 | wkurw_team | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:20 | 02:36:05 | |
155 | KISZKIS Elżbieta | 65 | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:03 | 02:36:26 | ||
156 | NAWROT Dawid | 106 | SRTG NIEPOLOMICE | NIEPOŁOMICE | M30-39 | 00:00:17 | 02:51:11 | |
157 | LEWANDOWSKI Igor | 456 | CTS / Igisport | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:22 | 02:51:18 | |
158 | NAWROT Katarzyna | 105 | SRTG NIEPOŁOMICE | NIEPOŁOMICE | K30-39 | 00:00:18 | 02:51:19 | |
159 | BIEL Łukasz | 6 | Vege Runners | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:00 |
Znaleziono 159 wynik(ów)