TRIADA ULTRA GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
174
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZIAJKA Karol 178Finisz RymanówRYMANÓWM16-291M 100:00:0301:23:32.8001:23:36.20 5:1311,5
2MARCINIAK Przemysław 95NOAPRUDNIKM30-391M 200:00:0001:25:55.4001:25:56.10+00:02:195:2211,2
3PLACKO Martin 1Slovak Ultra Trail TeamBREZOVA POD BRADLOMM40-491M 300:00:0201:26:58.1501:27:00.75+00:03:245:2611,0
4KICZIŃSKI Bartosz 64Drużyna SzpikuBRODNICAM30-392M 400:00:0001:27:07.7501:27:08.50+00:03:325:2611,0
5WOJNAROWSKI Piotr 170ŁĄCKOM40-492M 500:00:0001:27:25.5501:27:26.30+00:03:505:2711,0
6WICENBACH Arkadiusz 164Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIM30-393M 600:00:0201:32:56.5001:32:58.80+00:09:225:4810,3
7SZELĄG Sławomir 151Lisy PustyniKLUCZEM40-493M 700:00:0401:33:29.1501:33:33.30+00:09:575:5010,3
8KOZŁOWSKI Grzegorz 76ASICS FrontRunnerSOCHACZEWM30-394M 800:00:0001:34:08.4501:34:08.80+00:10:325:5310,2
9ZBOZIEŃ Jarosław 175ŁĄCKOM30-395M 900:00:0201:34:35.3501:34:37.85+00:11:015:5410,1
10WOJNO Arkadiusz 171Droga Do UltraŁÓDŹM30-396M 1000:00:0001:34:39.2001:34:40.15+00:11:035:5510,1
11JACHYMIAK Robert 50SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM40-494M 1100:00:0001:37:15.5001:37:15.85+00:13:396:049,9
12GURGUL Sebastian 45Aromat NógKRAKÓWM30-397M 1200:00:0601:37:27.1501:37:33.90+00:13:576:059,9
13SZCZEPANIAK Witold 166OSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-495M 1300:00:0001:37:34.9001:37:35.25+00:13:596:059,8
14GEPPERT Jakub 33AdRunaLine Running TeamPOZNAŃM30-398M 1400:00:0201:37:43.8501:37:45.90+00:14:096:069,8
15TELEPSKI Michał 157NULLPRUSZCZ GDAŃSKIM30-399M 1500:00:0401:37:48.7001:37:53.00+00:14:166:069,8
16STAŃCZAK Piotr 146Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM30-3910M 1600:00:0101:38:07.9501:38:09.70+00:14:336:089,8
17ROWIŃSKI Michał 131LUBAWAM30-3911M 1700:00:0401:38:38.2001:38:42.50+00:15:066:099,7
18JARCZOK Zdzichu 51Festiwal biegowy w KrynicyPSZCZYNAM30-3912M 1800:00:0601:39:15.7001:39:22.05+00:15:456:129,7
19SWORSKI Roman 148Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do UltraŁÓDŹM30-3913M 1900:00:0101:39:24.5501:39:26.50+00:15:506:129,7
20JESIOŁOWSKI Michal 52ZIELONKIM30-3914M 2000:00:0501:40:33.8501:40:39.70+00:17:036:179,5
21GARDENER Jacek 31JacekBiega Running TeamWARSZAWAM50-591M 2100:00:0101:41:23.8001:41:24.80+00:17:486:209,5
22GOMOLIŃSKA Danuta 37GumisieWARSZAWAK40-491K 100:00:1301:41:41.6501:41:54.90+00:18:186:219,4
23PIWOWARCZYK Paweł 123Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM30-3915M 2200:00:0801:41:58.1001:42:06.40+00:18:306:229,4
24WARWAS Radosław 163BISKUPICEM40-496M 2300:00:0801:42:02.2001:42:10.95+00:18:346:229,4
25BORÓWKA Ryszard 11GDYNIAM40-497M 2400:00:0601:42:18.6001:42:24.75+00:18:486:239,4
26URBANEK Patryk 158MYSŁOWICEM16-292M 2500:00:0701:42:36.9501:42:44.75+00:19:086:249,4
27SZABŁOWSKA Iwona 149Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK30-391K 200:00:0301:42:43.9001:42:47.00+00:19:106:259,3
28LATAK Michał 90JacekBiega Running TeamWARSZAWAM40-498M 2600:00:0101:43:22.8001:43:24.50+00:19:486:279,3
29MACH Olek 94ATLANTICKRAKÓWM40-499M 2700:00:0401:43:42.4001:43:46.40+00:20:106:289,3
30MIELCZARSKI Bartosz 103WARSZAWAM30-3916M 2800:00:1401:43:39.7001:43:53.70+00:20:176:289,3
31WÓJCICKI Darek 173CSC Adventure AcademyKATOWICEM40-4910M 2900:00:0401:44:13.5501:44:18.30+00:20:426:309,2
32NIEDŹWIADEK Piotr 108#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM40-4911M 3000:00:0201:44:31.7001:44:34.20+00:20:586:329,2
33PATELKA Przemysław 119KW KrakówKRAKÓWM30-3917M 3100:00:0501:45:36.7501:45:41.95+00:22:056:369,1
34BUCHLA Marcin 13WROCŁAWM40-4912M 3200:00:0001:46:10.7001:46:10.70+00:22:346:389,0
35CZUWAJ Andrzej 22GROJECM40-4913M 3300:00:3401:45:47.4501:46:21.90+00:22:456:369,1
36CZAJKOWSKI Wojtek 20Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40-4914M 3400:00:0701:46:45.3501:46:52.50+00:23:166:409,0
37FILAS Witold 27KRYNICA-ZDRÓJM60+1M 3500:00:0201:46:59.5001:47:02.45+00:23:266:419,0
38ŁUKOMSKI Maciej 93Szakale BałutŁÓDŹM40-4915M 3600:00:0001:47:40.0501:47:40.05+00:24:036:438,9
39KRAWCZAK Paulina 78Biegusiem.plDĘBLINK30-392K 300:00:0101:48:01.0501:48:02.70+00:24:266:458,9
40BONIKOWSKI Tomasz 9GRODZISK MAZOWIECKIM40-4916M 3700:00:1501:47:53.9001:48:09.25+00:24:336:448,9
41JĘCEK Maciej 53ŁÓDŹM30-3918M 3800:00:0601:48:39.5501:48:46.15+00:25:096:478,8
42PĘDZISZEWSKI Piotr 120VAI ALTOGDANSKM30-3919M 3900:00:0901:48:44.9001:48:54.70+00:25:186:478,8
43GLEISNER Tomasz 34EKIPA Z TARNOWATARNÓWM40-4917M 4000:00:0101:48:56.1001:48:57.80+00:25:216:488,8
44KUSIAK Marcin 85Creative Bochnia biega teamBOCHNIAM40-4918M 4100:00:0201:49:16.3501:49:19.00+00:25:426:498,8
45SOBCZAK Robert 142Łódzki Klub BiegowyŁÓDŹM30-3920M 4200:00:1901:49:21.0001:49:40.90+00:26:046:508,8
46PIKUL Piotr 121WARSZAWAM40-4919M 4300:00:0301:49:50.1501:49:53.45+00:26:176:518,7
47DŁUGAJ Andrzej 24MIKOŁÓWM50-592M 4400:00:1901:49:47.1501:50:06.50+00:26:306:518,7
48BURMAN Michał 14KB GepardMUROWANA GOŚLINAM40-4920M 4500:00:1001:50:26.1001:50:36.55+00:27:006:548,7
49WITEK Wojciech 165TARNÓWM16-293M 4600:00:2501:51:05.7501:51:30.90+00:27:546:568,6
50ROGÓŻ Radosław 130#ultratrackŁOZISKAM40-4921M 4700:00:0701:51:25.6501:51:33.35+00:27:576:578,6
51ADAMCZYK Mirosław 2CSC Adventure AcademySIEMIANOWICE SLASKIEM50-593M 4800:00:0401:52:09.5001:52:14.40+00:28:387:008,6
52KSYTA Martyna 81KW KrakówKRAKÓWK30-393K 400:00:0001:52:25.3001:52:25.30+00:28:497:018,5
53ŁĘCKA Agnieszka 187JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK30-394K 500:00:0201:54:06.2001:54:09.00+00:30:327:078,4
54GURGUL Mateusz 46Aromat NógKRAKÓWM30-3921M 4900:00:0701:54:02.3501:54:09.60+00:30:337:078,4
55BŁĘDOWSKI Mariusz 8AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM40-4922M 5000:00:2301:53:57.6001:54:21.20+00:30:457:078,4
56BALON Piotr 4BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3922M 5100:00:0001:54:38.9501:54:38.95+00:31:027:098,4
57SOWIK Marcin 144TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM50-594M 5200:00:0701:54:50.7001:54:57.85+00:31:217:108,4
58KRYSKA Eliza 79Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAK40-492K 600:00:0601:55:11.0001:55:17.60+00:31:417:118,3
59KOPEĆ Mateusz 7025 Batalion LogistycznyRYCZÓWEKM16-294M 5300:00:1301:55:21.4001:55:35.25+00:31:597:128,3
60JACHYMEK Bartłomiej 49Jacekbiega Running TeamWARSZAWAM40-4923M 5400:00:0401:56:02.2001:56:06.65+00:32:307:158,3
61OKOŃ Łukasz 112GIERAŁTOWICEM40-4924M 5500:00:0801:56:31.3501:56:39.55+00:33:037:168,2
62KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 61RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK30-395K 700:00:0701:56:32.8001:56:40.05+00:33:037:178,2
63GRUBICH Damian 41Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM40-4925M 5600:00:1801:56:33.5001:56:52.20+00:33:167:178,2
64PLACKOVA Gabriela 99Slovak Ultra TrailBREZOVA POD BRADLOMK40-493K 800:00:0201:57:41.3001:57:44.10+00:34:077:218,2
65CHOJNOWSKI Andrzej 17IŁAWAM50-595M 5700:00:1001:57:38.8501:57:49.40+00:34:137:218,2
66ZDUNEK Michał 176Eurosoft Team / wkurw_teamWARSZAWAM40-4926M 5800:00:1701:57:47.4501:58:04.95+00:34:287:218,2
67ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna 174RPDGDAŃSKK30-396K 900:00:0301:58:21.4001:58:24.55+00:34:487:238,1
68STACHURA Beata 145AtlanticKRAKÓWK40-494K 1000:00:0701:58:21.1001:58:28.35+00:34:527:238,1
69WÓJCICKI Bohdan 167WARSZAWAM30-3923M 5900:00:0701:59:15.6001:59:22.65+00:35:467:278,1
70DŁUŻNIEWSKI Jacek 25SBRT Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM40-4927M 6000:00:4501:58:41.2001:59:27.05+00:35:507:258,1
71ZYGMUNT Paweł 183GIEDLAROWAM40-4928M 6100:00:0601:59:24.2001:59:30.35+00:35:547:278,0
72CHOLEWA Zbigniew 18Lisy PustyniKLUCZEM40-4929M 6200:00:0802:00:12.5502:00:21.20+00:36:457:308,0
73KLATKA Michał 66bbl Tomaszóww MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIM40-4930M 6300:00:0502:01:02.3002:01:08.20+00:37:327:337,9
74WOJSA Marcin 172GDAŃSKM30-3924M 6400:00:4202:00:40.5002:01:23.15+00:37:467:328,0
75CYGANIK Kajetan 19JuverunKRAKÓWM30-3925M 6500:00:5902:01:48.3502:02:47.60+00:39:117:367,9
76BEDNARZ Marta 191NISKOK30-397K 1100:00:1502:02:59.2002:03:14.90+00:39:387:417,8
77GAWEŁKO Janusz 32GLIWICEM50-596M 6600:00:1202:03:38.7002:03:51.05+00:40:147:437,8
78CHLIPAŁA Marcin 16SZCZAWAM30-3926M 6700:00:2602:03:35.4002:04:01.45+00:40:257:437,8
79ZIÓŁEK Mirosław 180STAY INSANEJACKÓWM50-597M 6800:00:1402:04:14.9502:04:29.80+00:40:537:457,7
80SZMAJDA Dominik 152Nie Mam PomysłuŁÓDŹM30-3927M 6900:00:1102:04:21.8002:04:33.65+00:40:577:467,7
81KUROWSKA Monika 84AtlanticKRAKÓWK40-495K 1200:00:0502:04:46.4502:04:51.90+00:41:157:477,7
82ŁUKASIAK Adam 92Warsaw Run ClubWARSZAWAM30-3928M 7000:00:1802:04:52.7502:05:11.50+00:41:357:487,7
83BIEL Łukasz 6Vege RunnersWARSZAWAM30-3929M 7100:00:4902:04:45.5002:05:34.80+00:41:587:477,7
84GRZYWINSKI Bartosz 42TORUŃM40-4931M 7200:00:4602:05:01.9502:05:48.50+00:42:127:487,7
85ROŻNIATA Iwona 132SNG WILD DUCKSGŁOWNOK40-496K 1300:00:1902:05:44.4002:06:03.90+00:42:277:517,6
86PODGÓRSKI Dominik 124ProRunning PromotionJÓZEFÓWM40-4932M 7300:00:4202:05:49.6502:06:31.70+00:42:557:517,6
87KOZA Robert 72Carbon racing teamŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4933M 7400:01:0402:06:02.6002:07:06.60+00:43:307:527,6
88BIEL Tomasz 7KATOWICEM40-4934M 7500:00:4802:06:45.4502:07:34.00+00:43:577:557,6
89ŻEBROWSKA Jolanta 185Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS BiegaPUŁAWYK50-591K 1400:00:0102:07:35.2002:07:36.45+00:44:007:587,5
90ZUB Arkadiusz 181Grupa Biegowa Bez GranicROGÓW SOBÓCKIM40-4935M 7600:00:0202:08:21.9502:08:24.25+00:44:488:017,5
91NOWAK Krzysztof 110WARSZAWAM40-4936M 7700:00:0902:08:35.5002:08:45.00+00:45:088:027,5
92NĘDZUSIAK Dariusz 107DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIM50-598M 7800:00:5902:08:18.5502:09:17.95+00:45:418:017,5
93WOŹNICA Rafał 168CHORZÓWM40-4937M 7900:00:2502:09:05.0502:09:30.25+00:45:548:047,4
94WAROWNY Piotr 162biegusiem.plRYKIM40-4938M 8000:00:0102:10:00.3502:10:02.30+00:46:268:077,4
95KWIATKOWSKI Jakub 88Itmbw KrakówKRAKÓWM30-3930M 8100:00:2002:09:49.8002:10:10.15+00:46:338:067,4
96PIĄTEK Rafał 122Befit24TeamKRAKÓWM30-3931M 8200:00:2702:09:45.3502:10:12.70+00:46:368:067,4
97RYBKOWSKI Grzegorz 135VELMARPRUSZKÓWM50-599M 8300:00:0102:10:30.0002:10:31.00+00:46:548:097,4
98RACZYŁŁO Krzysztof 126OSTRZESZÓWM30-3932M 8400:00:5302:09:38.3002:10:31.90+00:46:558:067,4
99SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 153Podgórz ToruńTORUŃK40-497K 1500:00:4202:11:04.4002:11:46.85+00:48:108:117,3
100KRAKOWSKI Maciej 77#a_moze_ultra / wkurw_teamMIELECM16-295M 8500:00:3602:11:11.3002:11:48.20+00:48:128:127,3
101KUBAT Daniel 82BMSBARLINEKM40-4939M 8600:00:4102:11:15.5002:11:56.55+00:48:208:127,3
102SAMBORSKI Bartosz 137Wkurw_TeamWARSZAWAM40-4940M 8700:01:0102:11:02.7502:12:04.70+00:48:288:117,3
103KARAWACKI Grzegorz 60Kęckie HarpaganyKĘTYM30-3933M 8800:00:2802:11:35.9002:12:04.85+00:48:288:137,3
104SKRZYPCZAK Hubert 140RunningPowerPlayPRUSZKÓWM40-4941M 8900:00:4602:11:27.1002:12:13.10+00:48:368:127,3
105GOLON Marlena 36Run PasjaSICIENKOK40-498K 1600:00:1002:12:04.4002:12:14.90+00:48:388:157,3
106MICHALSKI Michał 101FramesFactory RacingTeamKRAKÓWM30-3934M 9000:00:2502:12:24.6002:12:50.35+00:49:148:167,2
107BASTER Aleksandra 5KRAKÓWK16-291K 1700:00:2502:12:24.8002:12:50.45+00:49:148:167,2
108WOJNAROWICZ Tomasz 169spartaniedzieciaWARSZAAWAM30-3935M 9100:00:4802:12:16.1002:13:04.80+00:49:288:167,3
109OSTAPIŃSKA Magda 114OSTreSROkiPIASECZNOK40-499K 1800:00:0802:13:12.9002:13:21.85+00:49:458:197,2
109OSTAPIŃSKI Wojtek 115OSTreSROkiPIASECZNOM40-4942M 9200:00:0802:13:13.3502:13:21.85+00:49:458:197,2
111RACZYŁŁO Maja 127OSTRZESZÓWK16-292K 1900:00:5402:13:22.7502:14:16.85+00:50:408:207,2
112BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 189KRAKÓWK30-398K 2000:00:4102:13:38.6002:14:20.25+00:50:448:217,2
113ZGLIŃSKI Bartłomiej 177Wkurw_Team ToruńWARSZAWAM30-3936M 9300:01:0202:13:28.5002:14:30.95+00:50:548:207,2
114MICHALSKI Ryszard 102www.sensorybeauty.plWARSZAWAM40-4943M 9400:00:2702:14:23.9002:14:51.00+00:51:148:247,1
115WALCZAK Agnieszka 160PKO Bank Polski SABOLESŁAWK40-4910K 2100:00:1002:14:40.7002:14:51.45+00:51:158:257,1
116WALCZAK Dariusz 161Olkuszbiega.plBOLESŁAWM40-4944M 9500:00:0902:14:41.6502:14:51.50+00:51:158:257,1
117ŚLIŻ Sylwia 192RZESZÓWK30-399K 2200:00:0802:14:50.3502:14:58.55+00:51:228:257,1
118RADYK Jakub 128Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3937M 9600:00:0302:15:02.0002:15:05.40+00:51:298:267,1
119SMOGORZEWSKI Michał 141Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3938M 9700:01:0502:14:39.2502:15:44.65+00:52:088:247,1
120KWIATKOWSKA Renata 87KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIK50-592K 2300:00:2302:15:24.1502:15:47.75+00:52:118:277,1
121KICZIŃSKA Izabela 63Drużyna SzpikuBRODNICAK40-4911K 2400:00:0202:15:55.2002:15:57.50+00:52:218:297,1
122PASIERBIŃSKI Piotr 118WTPPRUSZKÓWM50-5910M 9800:00:0002:17:17.0002:17:17.00+00:53:408:347,0
123OLSZEWSKI Jacek 113Kacyk TeamPŁOCKM40-4945M 9900:00:4702:17:22.2502:18:10.20+00:54:348:357,0
124SZCZYGIELSKI Tomek 150biegusiem.plRYKIM40-4946M 10000:00:2202:18:02.3502:18:25.15+00:54:488:377,0
125GUZOWSKI Jacek 47MCTKRAKÓWM40-4947M 10100:00:4702:17:40.7502:18:27.75+00:54:518:367,0
126SITEK Szymon 138Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3939M 10200:00:3202:18:28.6502:19:00.65+00:55:248:396,9
127BALCERZAK Mariusz 3ŁÓDŹM40-4948M 10300:00:4902:18:57.2002:19:46.90+00:56:108:416,9
128KOPANIA Kamil 69K.S TęczaWARSZAWAM30-3940M 10400:00:0802:21:40.5002:21:49.40+00:58:138:516,8
129TATARCZYK Patrycja 156SBRTWARSZAWAK16-293K 2500:00:3402:22:01.5502:22:35.90+00:58:598:526,8
130GOMOLIŃSKI Sławomir 38WARSZAWAM40-4949M 10500:00:1302:22:28.5002:22:41.70+00:59:058:546,7
131KAWA Barbara 62Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK30-3910K 2600:00:1702:23:59.1502:24:17.05+01:00:409:006,7
132RUSEK Jolanta 134Zabiegani MielecMIELECK16-294K 2700:00:3802:23:39.9002:24:18.05+01:00:418:586,7
133GAJEWSKI Zenon 30Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM60+2M 10600:00:5802:24:04.7502:25:03.25+01:01:279:006,7
134KWIECIEŃ Zbigniew 89FAUDANATYCHYM60+3M 10700:00:0802:25:07.2502:25:16.15+01:01:399:046,6
135RAFAŁ Eliza 129BIŁGORAJK30-3911K 2800:00:1402:25:08.2002:25:22.90+01:01:469:046,6
136KOWALCZYK Paweł 71Kęckie HarpaganyKĘTYM40-4950M 10800:00:0002:25:55.6002:25:56.15+01:02:199:076,6
137KRZYŻANOWSKI Przemysław 80Harpagan BeastJAWORZNOM30-3941M 10900:00:4902:25:07.6002:25:56.80+01:02:209:046,6
138JÓZEFIAK Jakub 57BokononiNOWY SĄCZM50-5911M 11000:00:5202:25:18.7002:26:11.25+01:02:359:046,6
139DOMAGAŁA Jerzy 26RZESZÓWM50-5912M 11100:00:3702:26:31.2002:27:08.45+01:03:329:096,6
140FUDALEJ Piotr 29TG Sok`oł ZakopaneKOSCIELISKOM50-5913M 11200:00:2102:27:23.8002:27:45.55+01:04:099:126,5
141GRZYWIŃSKI Wojtek 43TORUŃM30-3942M 11300:00:4502:28:34.6002:29:19.75+01:05:439:176,5
142KLUBA Łukasz 67NGB KłobuckWILKOWIECKOM30-3943M 11400:00:4502:29:33.9002:30:19.35+01:06:439:206,4
143DĘBSKA Marta 23WARSZAWAK16-295K 2900:00:5502:29:29.2502:30:24.55+01:06:489:206,4
144PASEK Magdalena 117SRTG NiepołomiceWIELICZKAK16-296K 3000:00:2602:30:01.5502:30:28.05+01:06:519:226,4
145ŁOPATKIEWICZ Beata 91KROSNOK50-593K 3100:00:0302:30:59.3502:31:03.10+01:07:269:266,4
146MICHALEC Marcin 100KKB MOSIR KROSNOKROSNOM30-3944M 11500:00:0502:30:57.9002:31:03.25+01:07:279:266,4
147KUSZTAL Justyna 86KS Eskadra KrakówKRAKOWK40-4912K 3200:00:3002:30:57.0002:31:27.05+01:07:509:266,4
148PAŃCZUK-FIGURA Irmina 116Umcs BiegaPUŁAWYK40-4913K 3300:00:3102:30:56.1502:31:27.25+01:07:519:266,4
149JOZEFIAK Marta 56KRAKÓWK16-297K 3400:00:5102:31:22.0002:32:13.15+01:08:369:276,3
150ZWAAN Johan 182KRAKÓWM30-3945M 11600:00:5202:31:21.2502:32:13.50+01:08:379:276,3
151GOKIERT-SKRENTNA Justyna 35ZŁOTÓWK40-4914K 3500:00:2802:31:52.4502:32:21.40+01:08:459:296,3
152BLIŹNIEWSKA Katarzyna 133Sng Wild DucksGŁOWNOK40-4915K 3600:00:1702:34:27.8502:34:45.45+01:11:099:396,2
153KOŁCIUK Wojciech 68Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3946M 11700:01:0302:34:23.6502:35:27.05+01:11:509:396,2
154JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 54Stachowscy TeamZŁOTÓWK40-4916K 3700:00:2902:35:15.5002:35:44.65+01:12:089:426,2
155SZYMANKIEWICZ Kalina 154GDYNIAK40-4917K 3800:00:3902:36:29.8002:37:09.10+01:13:329:466,1
156MŁODECKA Sylwia 104Virtual Runner ClubWARSZAWAK40-4918K 3900:00:3802:36:55.4502:37:33.50+01:13:579:486,1
157NIESPODZIANA Anna 109Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK30-3912K 4000:00:4402:37:28.3002:38:13.05+01:14:369:506,1
158SOŁTYSIAK Natalia 143GDAŃSKK30-3913K 4100:00:4202:40:40.4502:41:23.40+01:17:4710:026,0
159CHLEWICKA Magdalena 15Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3914K 4200:00:3002:42:58.4502:43:28.50+01:19:5210:115,9
160BORKOWSKI Bartłomiej 10RMF4RT GLADIATORSWARSZAWAM30-3947M 11800:00:5202:44:01.1502:44:53.90+01:21:1710:155,9
161KADYKAŁO Natalia 58Nie W Szczepionkę TeamWARSZAWAK16-298K 4300:00:5102:44:44.3002:45:36.05+01:21:5910:175,8
162JACHÓŁKOWSKA Małgorzata 48STRYKÓWK16-299K 4400:00:5102:46:55.5002:47:47.40+01:24:1110:265,8
163KOBYLIŃSKI Piotr 188wkurw_teamWARSZAWAM40-4951M 11900:00:3802:49:38.9002:50:17.85+01:26:4110:365,7
164STUPIŃSKA Monika 147Wkurw TeamSOCHACZEWK30-3915K 4500:00:3202:49:45.8002:50:18.60+01:26:4210:365,7
165FRUCZ Jacek 28SOSNOWIECM50-5914M 12000:00:5202:50:07.8002:51:00.05+01:27:2310:385,6
166GUŹDZIOŁ Jarek 44TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIM40-4952M 12100:00:5902:50:41.6502:51:41.25+01:28:0510:405,6
167OCHNIO Ewa 111BOLESŁAWIECK40-4919K 4600:00:1702:52:18.1002:52:36.00+01:28:5910:465,6
168KISZKIS Elżbieta 65WARSZAWAK40-4920K 4700:00:4902:56:11.9002:57:01.05+01:33:2411:005,4
169KOZŁOWSKA Karolina 74BYDGOSZCZK16-2910K 4800:01:0203:04:48.4503:05:50.60+01:42:1411:335,2
170CZARNY Łukasz 21wkurw_teamKRAKÓWM30-3948M 12200:01:0303:07:12.3503:08:15.55+01:44:3911:425,1
171KALBARCZYK Izabella 59WARSZAWAK40-4921K 4900:00:3503:12:09.6003:12:45.50+01:49:0912:005,0
172NAWROT Dawid 106SRTG NIEPOLOMICENIEPOŁOMICEM30-3949M 12300:00:2903:15:12.2003:15:42.05+01:52:0512:124,9
173NAWROT Katarzyna 105SRTG NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICEK30-3916K 5000:00:0003:16:15.5003:16:15.50+01:52:3912:154,9
174LEWANDOWSKI Igor 456CTS / IgisportŁÓDŹM30-3950M 12400:01:0903:38:12.1503:39:21.70+02:15:4513:384,4
Znaleziono 174 wynik(ów)