Organizator : | Fundacja Kocham Góry |
Data : | 2020-01-04 |
Miejsce : | Krościenko nad Dunajcem |
Dystans : | 16 km |
Zgłoszonych : | 192 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 174 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 16km | Czas brutto 16km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZABŁOWSKA Iwona | 149 | Straszyn Ultra Team | JUSZKOWO | K30-39 | 1 | K 2 | 00:00:03 | 01:42:43.90 | 01:42:47.00 | 6:25 | 9.3 (100%) | ||
2 | KRAWCZAK Paulina | 78 | Biegusiem.pl | DĘBLIN | K30-39 | 2 | K 3 | 00:00:01 | 01:48:01.05 | 01:48:02.70 | +00:05:15 (4.9%) | 6:45 | 8.9 (95.7%) | |
3 | KSYTA Martyna | 81 | KW Kraków | KRAKÓW | K30-39 | 3 | K 4 | 00:00:00 | 01:52:25.30 | 01:52:25.30 | +00:09:38 (8.6%) | 7:01 | 8.5 (91.4%) | |
4 | ŁĘCKA Agnieszka | 187 | JacekBiega Running Team | GOLUB-DOBRZYŃ | K30-39 | 4 | K 5 | 00:00:02 | 01:54:06.20 | 01:54:09.00 | +00:11:22 (10.0%) | 7:07 | 8.4 (90.3%) | |
5 | KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina | 61 | RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie | SIENNICA | K30-39 | 5 | K 7 | 00:00:07 | 01:56:32.80 | 01:56:40.05 | +00:13:53 (11.9%) | 7:17 | 8.2 (88.2%) | |
6 | ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna | 174 | RPD | GDAŃSK | K30-39 | 6 | K 9 | 00:00:03 | 01:58:21.40 | 01:58:24.55 | +00:15:37 (13.2%) | 7:23 | 8.1 (87.1%) | |
7 | BEDNARZ Marta | 191 | NISKO | K30-39 | 7 | K 11 | 00:00:15 | 02:02:59.20 | 02:03:14.90 | +00:20:27 (16.6%) | 7:41 | 7.8 (83.9%) | ||
8 | BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta | 189 | KRAKÓW | K30-39 | 8 | K 20 | 00:00:41 | 02:13:38.60 | 02:14:20.25 | +00:31:33 (23.5%) | 8:21 | 7.2 (77.4%) | ||
9 | ŚLIŻ Sylwia | 192 | RZESZÓW | K30-39 | 9 | K 22 | 00:00:08 | 02:14:50.35 | 02:14:58.55 | +00:32:11 (23.9%) | 8:25 | 7.1 (76.3%) | ||
10 | KAWA Barbara | 62 | Maratończyk Dębica | ŻYRAKÓW | K30-39 | 10 | K 26 | 00:00:17 | 02:23:59.15 | 02:24:17.05 | +00:41:30 (28.8%) | 9:00 | 6.7 (72.0%) | |
11 | RAFAŁ Eliza | 129 | BIŁGORAJ | K30-39 | 11 | K 28 | 00:00:14 | 02:25:08.20 | 02:25:22.90 | +00:42:35 (29.3%) | 9:04 | 6.6 (71.0%) | ||
12 | NIESPODZIANA Anna | 109 | Rogoziński Klub Biegacza | ROGOŹNO | K30-39 | 12 | K 40 | 00:00:44 | 02:37:28.30 | 02:38:13.05 | +00:55:26 (35.0%) | 9:50 | 6.1 (65.6%) | |
13 | SOŁTYSIAK Natalia | 143 | GDAŃSK | K30-39 | 13 | K 41 | 00:00:42 | 02:40:40.45 | 02:41:23.40 | +00:58:36 (36.3%) | 10:02 | 6 (64.5%) | ||
14 | CHLEWICKA Magdalena | 15 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 14 | K 42 | 00:00:30 | 02:42:58.45 | 02:43:28.50 | +01:00:41 (37.1%) | 10:11 | 5.9 (63.4%) | |
15 | STUPIŃSKA Monika | 147 | Wkurw Team | SOCHACZEW | K30-39 | 15 | K 45 | 00:00:32 | 02:49:45.80 | 02:50:18.60 | +01:07:31 (39.6%) | 10:36 | 5.7 (61.3%) | |
16 | NAWROT Katarzyna | 105 | SRTG NIEPOŁOMICE | NIEPOŁOMICE | K30-39 | 16 | K 50 | 00:00:00 | 03:16:15.50 | 03:16:15.50 | +01:33:28 (47.6%) | 12:15 | 4.9 (52.7%) |
Znaleziono 16 wynik(ów)