TRIADA ULTRA GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
174
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GOMOLIŃSKA Danuta 37GumisieWARSZAWAK40-491K 100:00:1301:41:41.6501:41:54.90 6:219,4
2KRYSKA Eliza 79Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAK40-492K 600:00:0601:55:11.0001:55:17.60+00:13:227:118,3
3PLACKOVA Gabriela 99Slovak Ultra TrailBREZOVA POD BRADLOMK40-493K 800:00:0201:57:41.3001:57:44.10+00:15:497:218,2
4STACHURA Beata 145AtlanticKRAKÓWK40-494K 1000:00:0701:58:21.1001:58:28.35+00:16:337:238,1
5KUROWSKA Monika 84AtlanticKRAKÓWK40-495K 1200:00:0502:04:46.4502:04:51.90+00:22:577:477,7
6ROŻNIATA Iwona 132SNG WILD DUCKSGŁOWNOK40-496K 1300:00:1902:05:44.4002:06:03.90+00:24:097:517,6
7SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 153Podgórz ToruńTORUŃK40-497K 1500:00:4202:11:04.4002:11:46.85+00:29:518:117,3
8GOLON Marlena 36Run PasjaSICIENKOK40-498K 1600:00:1002:12:04.4002:12:14.90+00:30:208:157,3
9OSTAPIŃSKA Magda 114OSTreSROkiPIASECZNOK40-499K 1800:00:0802:13:12.9002:13:21.85+00:31:268:197,2
10WALCZAK Agnieszka 160PKO Bank Polski SABOLESŁAWK40-4910K 2100:00:1002:14:40.7002:14:51.45+00:32:568:257,1
11KICZIŃSKA Izabela 63Drużyna SzpikuBRODNICAK40-4911K 2400:00:0202:15:55.2002:15:57.50+00:34:028:297,1
12KUSZTAL Justyna 86KS Eskadra KrakówKRAKOWK40-4912K 3200:00:3002:30:57.0002:31:27.05+00:49:329:266,4
13PAŃCZUK-FIGURA Irmina 116Umcs BiegaPUŁAWYK40-4913K 3300:00:3102:30:56.1502:31:27.25+00:49:329:266,4
14GOKIERT-SKRENTNA Justyna 35ZŁOTÓWK40-4914K 3500:00:2802:31:52.4502:32:21.40+00:50:269:296,3
15BLIŹNIEWSKA Katarzyna 133Sng Wild DucksGŁOWNOK40-4915K 3600:00:1702:34:27.8502:34:45.45+00:52:509:396,2
16JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 54Stachowscy TeamZŁOTÓWK40-4916K 3700:00:2902:35:15.5002:35:44.65+00:53:499:426,2
17SZYMANKIEWICZ Kalina 154GDYNIAK40-4917K 3800:00:3902:36:29.8002:37:09.10+00:55:149:466,1
18MŁODECKA Sylwia 104Virtual Runner ClubWARSZAWAK40-4918K 3900:00:3802:36:55.4502:37:33.50+00:55:389:486,1
19OCHNIO Ewa 111BOLESŁAWIECK40-4919K 4600:00:1702:52:18.1002:52:36.00+01:10:4110:465,6
20KISZKIS Elżbieta 65WARSZAWAK40-4920K 4700:00:4902:56:11.9002:57:01.05+01:15:0611:005,4
21KALBARCZYK Izabella 59WARSZAWAK40-4921K 4900:00:3503:12:09.6003:12:45.50+01:30:5012:005,0
Znaleziono 21 wynik(ów)