TRIADA ULTRA GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
174
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZIAJKA Karol 178Finisz RymanówRYMANÓWM16-291M 100:00:0301:23:32.8001:23:36.20 5:1311,5
2MARCINIAK Przemysław 95NOAPRUDNIKM30-391M 200:00:0001:25:55.4001:25:56.10+00:02:195:2211,2
3PLACKO Martin 1Slovak Ultra Trail TeamBREZOVA POD BRADLOMM40-491M 300:00:0201:26:58.1501:27:00.75+00:03:245:2611,0
4KICZIŃSKI Bartosz 64Drużyna SzpikuBRODNICAM30-392M 400:00:0001:27:07.7501:27:08.50+00:03:325:2611,0
5WOJNAROWSKI Piotr 170ŁĄCKOM40-492M 500:00:0001:27:25.5501:27:26.30+00:03:505:2711,0
6WICENBACH Arkadiusz 164Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIM30-393M 600:00:0201:32:56.5001:32:58.80+00:09:225:4810,3
7SZELĄG Sławomir 151Lisy PustyniKLUCZEM40-493M 700:00:0401:33:29.1501:33:33.30+00:09:575:5010,3
8KOZŁOWSKI Grzegorz 76ASICS FrontRunnerSOCHACZEWM30-394M 800:00:0001:34:08.4501:34:08.80+00:10:325:5310,2
9ZBOZIEŃ Jarosław 175ŁĄCKOM30-395M 900:00:0201:34:35.3501:34:37.85+00:11:015:5410,1
10WOJNO Arkadiusz 171Droga Do UltraŁÓDŹM30-396M 1000:00:0001:34:39.2001:34:40.15+00:11:035:5510,1
11JACHYMIAK Robert 50SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM40-494M 1100:00:0001:37:15.5001:37:15.85+00:13:396:049,9
12GURGUL Sebastian 45Aromat NógKRAKÓWM30-397M 1200:00:0601:37:27.1501:37:33.90+00:13:576:059,9
13SZCZEPANIAK Witold 166OSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-495M 1300:00:0001:37:34.9001:37:35.25+00:13:596:059,8
14GEPPERT Jakub 33AdRunaLine Running TeamPOZNAŃM30-398M 1400:00:0201:37:43.8501:37:45.90+00:14:096:069,8
15TELEPSKI Michał 157NULLPRUSZCZ GDAŃSKIM30-399M 1500:00:0401:37:48.7001:37:53.00+00:14:166:069,8
16STAŃCZAK Piotr 146Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM30-3910M 1600:00:0101:38:07.9501:38:09.70+00:14:336:089,8
17ROWIŃSKI Michał 131LUBAWAM30-3911M 1700:00:0401:38:38.2001:38:42.50+00:15:066:099,7
18JARCZOK Zdzichu 51Festiwal biegowy w KrynicyPSZCZYNAM30-3912M 1800:00:0601:39:15.7001:39:22.05+00:15:456:129,7
19SWORSKI Roman 148Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do UltraŁÓDŹM30-3913M 1900:00:0101:39:24.5501:39:26.50+00:15:506:129,7
20JESIOŁOWSKI Michal 52ZIELONKIM30-3914M 2000:00:0501:40:33.8501:40:39.70+00:17:036:179,5
21GARDENER Jacek 31JacekBiega Running TeamWARSZAWAM50-591M 2100:00:0101:41:23.8001:41:24.80+00:17:486:209,5
22PIWOWARCZYK Paweł 123Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM30-3915M 2200:00:0801:41:58.1001:42:06.40+00:18:306:229,4
23WARWAS Radosław 163BISKUPICEM40-496M 2300:00:0801:42:02.2001:42:10.95+00:18:346:229,4
24BORÓWKA Ryszard 11GDYNIAM40-497M 2400:00:0601:42:18.6001:42:24.75+00:18:486:239,4
25URBANEK Patryk 158MYSŁOWICEM16-292M 2500:00:0701:42:36.9501:42:44.75+00:19:086:249,4
26LATAK Michał 90JacekBiega Running TeamWARSZAWAM40-498M 2600:00:0101:43:22.8001:43:24.50+00:19:486:279,3
27MACH Olek 94ATLANTICKRAKÓWM40-499M 2700:00:0401:43:42.4001:43:46.40+00:20:106:289,3
28MIELCZARSKI Bartosz 103WARSZAWAM30-3916M 2800:00:1401:43:39.7001:43:53.70+00:20:176:289,3
29WÓJCICKI Darek 173CSC Adventure AcademyKATOWICEM40-4910M 2900:00:0401:44:13.5501:44:18.30+00:20:426:309,2
30NIEDŹWIADEK Piotr 108#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM40-4911M 3000:00:0201:44:31.7001:44:34.20+00:20:586:329,2
31PATELKA Przemysław 119KW KrakówKRAKÓWM30-3917M 3100:00:0501:45:36.7501:45:41.95+00:22:056:369,1
32BUCHLA Marcin 13WROCŁAWM40-4912M 3200:00:0001:46:10.7001:46:10.70+00:22:346:389,0
33CZUWAJ Andrzej 22GROJECM40-4913M 3300:00:3401:45:47.4501:46:21.90+00:22:456:369,1
34CZAJKOWSKI Wojtek 20Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40-4914M 3400:00:0701:46:45.3501:46:52.50+00:23:166:409,0
35FILAS Witold 27KRYNICA-ZDRÓJM60+1M 3500:00:0201:46:59.5001:47:02.45+00:23:266:419,0
36ŁUKOMSKI Maciej 93Szakale BałutŁÓDŹM40-4915M 3600:00:0001:47:40.0501:47:40.05+00:24:036:438,9
37BONIKOWSKI Tomasz 9GRODZISK MAZOWIECKIM40-4916M 3700:00:1501:47:53.9001:48:09.25+00:24:336:448,9
38JĘCEK Maciej 53ŁÓDŹM30-3918M 3800:00:0601:48:39.5501:48:46.15+00:25:096:478,8
39PĘDZISZEWSKI Piotr 120VAI ALTOGDANSKM30-3919M 3900:00:0901:48:44.9001:48:54.70+00:25:186:478,8
40GLEISNER Tomasz 34EKIPA Z TARNOWATARNÓWM40-4917M 4000:00:0101:48:56.1001:48:57.80+00:25:216:488,8
41KUSIAK Marcin 85Creative Bochnia biega teamBOCHNIAM40-4918M 4100:00:0201:49:16.3501:49:19.00+00:25:426:498,8
42SOBCZAK Robert 142Łódzki Klub BiegowyŁÓDŹM30-3920M 4200:00:1901:49:21.0001:49:40.90+00:26:046:508,8
43PIKUL Piotr 121WARSZAWAM40-4919M 4300:00:0301:49:50.1501:49:53.45+00:26:176:518,7
44DŁUGAJ Andrzej 24MIKOŁÓWM50-592M 4400:00:1901:49:47.1501:50:06.50+00:26:306:518,7
45BURMAN Michał 14KB GepardMUROWANA GOŚLINAM40-4920M 4500:00:1001:50:26.1001:50:36.55+00:27:006:548,7
46WITEK Wojciech 165TARNÓWM16-293M 4600:00:2501:51:05.7501:51:30.90+00:27:546:568,6
47ROGÓŻ Radosław 130#ultratrackŁOZISKAM40-4921M 4700:00:0701:51:25.6501:51:33.35+00:27:576:578,6
48ADAMCZYK Mirosław 2CSC Adventure AcademySIEMIANOWICE SLASKIEM50-593M 4800:00:0401:52:09.5001:52:14.40+00:28:387:008,6
49GURGUL Mateusz 46Aromat NógKRAKÓWM30-3921M 4900:00:0701:54:02.3501:54:09.60+00:30:337:078,4
50BŁĘDOWSKI Mariusz 8AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM40-4922M 5000:00:2301:53:57.6001:54:21.20+00:30:457:078,4
51BALON Piotr 4BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3922M 5100:00:0001:54:38.9501:54:38.95+00:31:027:098,4
52SOWIK Marcin 144TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM50-594M 5200:00:0701:54:50.7001:54:57.85+00:31:217:108,4
53KOPEĆ Mateusz 7025 Batalion LogistycznyRYCZÓWEKM16-294M 5300:00:1301:55:21.4001:55:35.25+00:31:597:128,3
54JACHYMEK Bartłomiej 49Jacekbiega Running TeamWARSZAWAM40-4923M 5400:00:0401:56:02.2001:56:06.65+00:32:307:158,3
55OKOŃ Łukasz 112GIERAŁTOWICEM40-4924M 5500:00:0801:56:31.3501:56:39.55+00:33:037:168,2
56GRUBICH Damian 41Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM40-4925M 5600:00:1801:56:33.5001:56:52.20+00:33:167:178,2
57CHOJNOWSKI Andrzej 17IŁAWAM50-595M 5700:00:1001:57:38.8501:57:49.40+00:34:137:218,2
58ZDUNEK Michał 176Eurosoft Team / wkurw_teamWARSZAWAM40-4926M 5800:00:1701:57:47.4501:58:04.95+00:34:287:218,2
59WÓJCICKI Bohdan 167WARSZAWAM30-3923M 5900:00:0701:59:15.6001:59:22.65+00:35:467:278,1
60DŁUŻNIEWSKI Jacek 25SBRT Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM40-4927M 6000:00:4501:58:41.2001:59:27.05+00:35:507:258,1
61ZYGMUNT Paweł 183GIEDLAROWAM40-4928M 6100:00:0601:59:24.2001:59:30.35+00:35:547:278,0
62CHOLEWA Zbigniew 18Lisy PustyniKLUCZEM40-4929M 6200:00:0802:00:12.5502:00:21.20+00:36:457:308,0
63KLATKA Michał 66bbl Tomaszóww MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIM40-4930M 6300:00:0502:01:02.3002:01:08.20+00:37:327:337,9
64WOJSA Marcin 172GDAŃSKM30-3924M 6400:00:4202:00:40.5002:01:23.15+00:37:467:328,0
65CYGANIK Kajetan 19JuverunKRAKÓWM30-3925M 6500:00:5902:01:48.3502:02:47.60+00:39:117:367,9
66GAWEŁKO Janusz 32GLIWICEM50-596M 6600:00:1202:03:38.7002:03:51.05+00:40:147:437,8
67CHLIPAŁA Marcin 16SZCZAWAM30-3926M 6700:00:2602:03:35.4002:04:01.45+00:40:257:437,8
68ZIÓŁEK Mirosław 180STAY INSANEJACKÓWM50-597M 6800:00:1402:04:14.9502:04:29.80+00:40:537:457,7
69SZMAJDA Dominik 152Nie Mam PomysłuŁÓDŹM30-3927M 6900:00:1102:04:21.8002:04:33.65+00:40:577:467,7
70ŁUKASIAK Adam 92Warsaw Run ClubWARSZAWAM30-3928M 7000:00:1802:04:52.7502:05:11.50+00:41:357:487,7
71BIEL Łukasz 6Vege RunnersWARSZAWAM30-3929M 7100:00:4902:04:45.5002:05:34.80+00:41:587:477,7
72GRZYWINSKI Bartosz 42TORUŃM40-4931M 7200:00:4602:05:01.9502:05:48.50+00:42:127:487,7
73PODGÓRSKI Dominik 124ProRunning PromotionJÓZEFÓWM40-4932M 7300:00:4202:05:49.6502:06:31.70+00:42:557:517,6
74KOZA Robert 72Carbon racing teamŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4933M 7400:01:0402:06:02.6002:07:06.60+00:43:307:527,6
75BIEL Tomasz 7KATOWICEM40-4934M 7500:00:4802:06:45.4502:07:34.00+00:43:577:557,6
76ZUB Arkadiusz 181Grupa Biegowa Bez GranicROGÓW SOBÓCKIM40-4935M 7600:00:0202:08:21.9502:08:24.25+00:44:488:017,5
77NOWAK Krzysztof 110WARSZAWAM40-4936M 7700:00:0902:08:35.5002:08:45.00+00:45:088:027,5
78NĘDZUSIAK Dariusz 107DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIM50-598M 7800:00:5902:08:18.5502:09:17.95+00:45:418:017,5
79WOŹNICA Rafał 168CHORZÓWM40-4937M 7900:00:2502:09:05.0502:09:30.25+00:45:548:047,4
80WAROWNY Piotr 162biegusiem.plRYKIM40-4938M 8000:00:0102:10:00.3502:10:02.30+00:46:268:077,4
81KWIATKOWSKI Jakub 88Itmbw KrakówKRAKÓWM30-3930M 8100:00:2002:09:49.8002:10:10.15+00:46:338:067,4
82PIĄTEK Rafał 122Befit24TeamKRAKÓWM30-3931M 8200:00:2702:09:45.3502:10:12.70+00:46:368:067,4
83RYBKOWSKI Grzegorz 135VELMARPRUSZKÓWM50-599M 8300:00:0102:10:30.0002:10:31.00+00:46:548:097,4
84RACZYŁŁO Krzysztof 126OSTRZESZÓWM30-3932M 8400:00:5302:09:38.3002:10:31.90+00:46:558:067,4
85KRAKOWSKI Maciej 77#a_moze_ultra / wkurw_teamMIELECM16-295M 8500:00:3602:11:11.3002:11:48.20+00:48:128:127,3
86KUBAT Daniel 82BMSBARLINEKM40-4939M 8600:00:4102:11:15.5002:11:56.55+00:48:208:127,3
87SAMBORSKI Bartosz 137Wkurw_TeamWARSZAWAM40-4940M 8700:01:0102:11:02.7502:12:04.70+00:48:288:117,3
88KARAWACKI Grzegorz 60Kęckie HarpaganyKĘTYM30-3933M 8800:00:2802:11:35.9002:12:04.85+00:48:288:137,3
89SKRZYPCZAK Hubert 140RunningPowerPlayPRUSZKÓWM40-4941M 8900:00:4602:11:27.1002:12:13.10+00:48:368:127,3
90MICHALSKI Michał 101FramesFactory RacingTeamKRAKÓWM30-3934M 9000:00:2502:12:24.6002:12:50.35+00:49:148:167,2
91WOJNAROWICZ Tomasz 169spartaniedzieciaWARSZAAWAM30-3935M 9100:00:4802:12:16.1002:13:04.80+00:49:288:167,3
92OSTAPIŃSKI Wojtek 115OSTreSROkiPIASECZNOM40-4942M 9200:00:0802:13:13.3502:13:21.85+00:49:458:197,2
93ZGLIŃSKI Bartłomiej 177Wkurw_Team ToruńWARSZAWAM30-3936M 9300:01:0202:13:28.5002:14:30.95+00:50:548:207,2
94MICHALSKI Ryszard 102www.sensorybeauty.plWARSZAWAM40-4943M 9400:00:2702:14:23.9002:14:51.00+00:51:148:247,1
95WALCZAK Dariusz 161Olkuszbiega.plBOLESŁAWM40-4944M 9500:00:0902:14:41.6502:14:51.50+00:51:158:257,1
96RADYK Jakub 128Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3937M 9600:00:0302:15:02.0002:15:05.40+00:51:298:267,1
97SMOGORZEWSKI Michał 141Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3938M 9700:01:0502:14:39.2502:15:44.65+00:52:088:247,1
98PASIERBIŃSKI Piotr 118WTPPRUSZKÓWM50-5910M 9800:00:0002:17:17.0002:17:17.00+00:53:408:347,0
99OLSZEWSKI Jacek 113Kacyk TeamPŁOCKM40-4945M 9900:00:4702:17:22.2502:18:10.20+00:54:348:357,0
100SZCZYGIELSKI Tomek 150biegusiem.plRYKIM40-4946M 10000:00:2202:18:02.3502:18:25.15+00:54:488:377,0
101GUZOWSKI Jacek 47MCTKRAKÓWM40-4947M 10100:00:4702:17:40.7502:18:27.75+00:54:518:367,0
102SITEK Szymon 138Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3939M 10200:00:3202:18:28.6502:19:00.65+00:55:248:396,9
103BALCERZAK Mariusz 3ŁÓDŹM40-4948M 10300:00:4902:18:57.2002:19:46.90+00:56:108:416,9
104KOPANIA Kamil 69K.S TęczaWARSZAWAM30-3940M 10400:00:0802:21:40.5002:21:49.40+00:58:138:516,8
105GOMOLIŃSKI Sławomir 38WARSZAWAM40-4949M 10500:00:1302:22:28.5002:22:41.70+00:59:058:546,7
106GAJEWSKI Zenon 30Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM60+2M 10600:00:5802:24:04.7502:25:03.25+01:01:279:006,7
107KWIECIEŃ Zbigniew 89FAUDANATYCHYM60+3M 10700:00:0802:25:07.2502:25:16.15+01:01:399:046,6
108KOWALCZYK Paweł 71Kęckie HarpaganyKĘTYM40-4950M 10800:00:0002:25:55.6002:25:56.15+01:02:199:076,6
109KRZYŻANOWSKI Przemysław 80Harpagan BeastJAWORZNOM30-3941M 10900:00:4902:25:07.6002:25:56.80+01:02:209:046,6
110JÓZEFIAK Jakub 57BokononiNOWY SĄCZM50-5911M 11000:00:5202:25:18.7002:26:11.25+01:02:359:046,6
111DOMAGAŁA Jerzy 26RZESZÓWM50-5912M 11100:00:3702:26:31.2002:27:08.45+01:03:329:096,6
112FUDALEJ Piotr 29TG Sok`oł ZakopaneKOSCIELISKOM50-5913M 11200:00:2102:27:23.8002:27:45.55+01:04:099:126,5
113GRZYWIŃSKI Wojtek 43TORUŃM30-3942M 11300:00:4502:28:34.6002:29:19.75+01:05:439:176,5
114KLUBA Łukasz 67NGB KłobuckWILKOWIECKOM30-3943M 11400:00:4502:29:33.9002:30:19.35+01:06:439:206,4
115MICHALEC Marcin 100KKB MOSIR KROSNOKROSNOM30-3944M 11500:00:0502:30:57.9002:31:03.25+01:07:279:266,4
116ZWAAN Johan 182KRAKÓWM30-3945M 11600:00:5202:31:21.2502:32:13.50+01:08:379:276,3
117KOŁCIUK Wojciech 68Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3946M 11700:01:0302:34:23.6502:35:27.05+01:11:509:396,2
118BORKOWSKI Bartłomiej 10RMF4RT GLADIATORSWARSZAWAM30-3947M 11800:00:5202:44:01.1502:44:53.90+01:21:1710:155,9
119KOBYLIŃSKI Piotr 188wkurw_teamWARSZAWAM40-4951M 11900:00:3802:49:38.9002:50:17.85+01:26:4110:365,7
120FRUCZ Jacek 28SOSNOWIECM50-5914M 12000:00:5202:50:07.8002:51:00.05+01:27:2310:385,6
121GUŹDZIOŁ Jarek 44TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIM40-4952M 12100:00:5902:50:41.6502:51:41.25+01:28:0510:405,6
122CZARNY Łukasz 21wkurw_teamKRAKÓWM30-3948M 12200:01:0303:07:12.3503:08:15.55+01:44:3911:425,1
123NAWROT Dawid 106SRTG NIEPOLOMICENIEPOŁOMICEM30-3949M 12300:00:2903:15:12.2003:15:42.05+01:52:0512:124,9
124LEWANDOWSKI Igor 456CTS / IgisportŁÓDŹM30-3950M 12400:01:0903:38:12.1503:39:21.70+02:15:4513:384,4
Znaleziono 124 wynik(ów)