TRIADA ULTRA GORCE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
16 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
174
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PLACKO Martin 1Slovak Ultra Trail TeamBREZOVA POD BRADLOMM40-491M 300:00:0201:26:58.1501:27:00.75 5:2611,0
2WOJNAROWSKI Piotr 170ŁĄCKOM40-492M 500:00:0001:27:25.5501:27:26.30+00:00:255:2711,0
3SZELĄG Sławomir 151Lisy PustyniKLUCZEM40-493M 700:00:0401:33:29.1501:33:33.30+00:06:325:5010,3
4JACHYMIAK Robert 50SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM40-494M 1100:00:0001:37:15.5001:37:15.85+00:10:156:049,9
5SZCZEPANIAK Witold 166OSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-495M 1300:00:0001:37:34.9001:37:35.25+00:10:346:059,8
6WARWAS Radosław 163BISKUPICEM40-496M 2300:00:0801:42:02.2001:42:10.95+00:15:106:229,4
7BORÓWKA Ryszard 11GDYNIAM40-497M 2400:00:0601:42:18.6001:42:24.75+00:15:246:239,4
8LATAK Michał 90JacekBiega Running TeamWARSZAWAM40-498M 2600:00:0101:43:22.8001:43:24.50+00:16:236:279,3
9MACH Olek 94ATLANTICKRAKÓWM40-499M 2700:00:0401:43:42.4001:43:46.40+00:16:456:289,3
10WÓJCICKI Darek 173CSC Adventure AcademyKATOWICEM40-4910M 2900:00:0401:44:13.5501:44:18.30+00:17:176:309,2
11NIEDŹWIADEK Piotr 108#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM40-4911M 3000:00:0201:44:31.7001:44:34.20+00:17:336:329,2
12BUCHLA Marcin 13WROCŁAWM40-4912M 3200:00:0001:46:10.7001:46:10.70+00:19:096:389,0
13CZUWAJ Andrzej 22GROJECM40-4913M 3300:00:3401:45:47.4501:46:21.90+00:19:216:369,1
14CZAJKOWSKI Wojtek 20Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40-4914M 3400:00:0701:46:45.3501:46:52.50+00:19:516:409,0
15ŁUKOMSKI Maciej 93Szakale BałutŁÓDŹM40-4915M 3600:00:0001:47:40.0501:47:40.05+00:20:396:438,9
16BONIKOWSKI Tomasz 9GRODZISK MAZOWIECKIM40-4916M 3700:00:1501:47:53.9001:48:09.25+00:21:086:448,9
17GLEISNER Tomasz 34EKIPA Z TARNOWATARNÓWM40-4917M 4000:00:0101:48:56.1001:48:57.80+00:21:576:488,8
18KUSIAK Marcin 85Creative Bochnia biega teamBOCHNIAM40-4918M 4100:00:0201:49:16.3501:49:19.00+00:22:186:498,8
19PIKUL Piotr 121WARSZAWAM40-4919M 4300:00:0301:49:50.1501:49:53.45+00:22:526:518,7
20BURMAN Michał 14KB GepardMUROWANA GOŚLINAM40-4920M 4500:00:1001:50:26.1001:50:36.55+00:23:356:548,7
21ROGÓŻ Radosław 130#ultratrackŁOZISKAM40-4921M 4700:00:0701:51:25.6501:51:33.35+00:24:326:578,6
22BŁĘDOWSKI Mariusz 8AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM40-4922M 5000:00:2301:53:57.6001:54:21.20+00:27:207:078,4
23JACHYMEK Bartłomiej 49Jacekbiega Running TeamWARSZAWAM40-4923M 5400:00:0401:56:02.2001:56:06.65+00:29:057:158,3
24OKOŃ Łukasz 112GIERAŁTOWICEM40-4924M 5500:00:0801:56:31.3501:56:39.55+00:29:387:168,2
25GRUBICH Damian 41Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM40-4925M 5600:00:1801:56:33.5001:56:52.20+00:29:517:178,2
26ZDUNEK Michał 176Eurosoft Team / wkurw_teamWARSZAWAM40-4926M 5800:00:1701:57:47.4501:58:04.95+00:31:047:218,2
27DŁUŻNIEWSKI Jacek 25SBRT Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM40-4927M 6000:00:4501:58:41.2001:59:27.05+00:32:267:258,1
28ZYGMUNT Paweł 183GIEDLAROWAM40-4928M 6100:00:0601:59:24.2001:59:30.35+00:32:297:278,0
29CHOLEWA Zbigniew 18Lisy PustyniKLUCZEM40-4929M 6200:00:0802:00:12.5502:00:21.20+00:33:207:308,0
30KLATKA Michał 66bbl Tomaszóww MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIM40-4930M 6300:00:0502:01:02.3002:01:08.20+00:34:077:337,9
31GRZYWINSKI Bartosz 42TORUŃM40-4931M 7200:00:4602:05:01.9502:05:48.50+00:38:477:487,7
32PODGÓRSKI Dominik 124ProRunning PromotionJÓZEFÓWM40-4932M 7300:00:4202:05:49.6502:06:31.70+00:39:307:517,6
33KOZA Robert 72Carbon racing teamŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4933M 7400:01:0402:06:02.6002:07:06.60+00:40:057:527,6
34BIEL Tomasz 7KATOWICEM40-4934M 7500:00:4802:06:45.4502:07:34.00+00:40:337:557,6
35ZUB Arkadiusz 181Grupa Biegowa Bez GranicROGÓW SOBÓCKIM40-4935M 7600:00:0202:08:21.9502:08:24.25+00:41:238:017,5
36NOWAK Krzysztof 110WARSZAWAM40-4936M 7700:00:0902:08:35.5002:08:45.00+00:41:448:027,5
37WOŹNICA Rafał 168CHORZÓWM40-4937M 7900:00:2502:09:05.0502:09:30.25+00:42:298:047,4
38WAROWNY Piotr 162biegusiem.plRYKIM40-4938M 8000:00:0102:10:00.3502:10:02.30+00:43:018:077,4
39KUBAT Daniel 82BMSBARLINEKM40-4939M 8600:00:4102:11:15.5002:11:56.55+00:44:558:127,3
40SAMBORSKI Bartosz 137Wkurw_TeamWARSZAWAM40-4940M 8700:01:0102:11:02.7502:12:04.70+00:45:038:117,3
41SKRZYPCZAK Hubert 140RunningPowerPlayPRUSZKÓWM40-4941M 8900:00:4602:11:27.1002:12:13.10+00:45:128:127,3
42OSTAPIŃSKI Wojtek 115OSTreSROkiPIASECZNOM40-4942M 9200:00:0802:13:13.3502:13:21.85+00:46:218:197,2
43MICHALSKI Ryszard 102www.sensorybeauty.plWARSZAWAM40-4943M 9400:00:2702:14:23.9002:14:51.00+00:47:508:247,1
44WALCZAK Dariusz 161Olkuszbiega.plBOLESŁAWM40-4944M 9500:00:0902:14:41.6502:14:51.50+00:47:508:257,1
45OLSZEWSKI Jacek 113Kacyk TeamPŁOCKM40-4945M 9900:00:4702:17:22.2502:18:10.20+00:51:098:357,0
46SZCZYGIELSKI Tomek 150biegusiem.plRYKIM40-4946M 10000:00:2202:18:02.3502:18:25.15+00:51:248:377,0
47GUZOWSKI Jacek 47MCTKRAKÓWM40-4947M 10100:00:4702:17:40.7502:18:27.75+00:51:278:367,0
48BALCERZAK Mariusz 3ŁÓDŹM40-4948M 10300:00:4902:18:57.2002:19:46.90+00:52:468:416,9
49GOMOLIŃSKI Sławomir 38WARSZAWAM40-4949M 10500:00:1302:22:28.5002:22:41.70+00:55:408:546,7
50KOWALCZYK Paweł 71Kęckie HarpaganyKĘTYM40-4950M 10800:00:0002:25:55.6002:25:56.15+00:58:559:076,6
51KOBYLIŃSKI Piotr 188wkurw_teamWARSZAWAM40-4951M 11900:00:3802:49:38.9002:50:17.85+01:23:1710:365,7
52GUŹDZIOŁ Jarek 44TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIM40-4952M 12100:00:5902:50:41.6502:51:41.25+01:24:4010:405,6
Znaleziono 52 wynik(ów)