TRIADA ULTRA ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
60 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
152
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Gorce | Nocne Pieniny | Beskid Sądecki | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGorceNocne PieninyBeskid SądeckiCzas
netto
60km
Czas
brutto
60km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZABŁOWSKA Iwona 149Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK30-391K 101:42:47.0000:59:57.0003:51:56.0006:34:30.0006:34:40.00 6:349,1
2GOMOLIŃSKA Danuta 37GumisieWARSZAWAK40-491K 201:41:54.0001:04:03.0003:52:58.0006:38:28.0006:38:55.00+00:04:156:389,0
3KRAWCZAK Paulina 78Biegusiem.plDĘBLINK30-392K 301:48:02.0001:02:24.0004:01:59.0006:52:20.0006:52:25.00+00:17:456:528,7
4KSYTA Martyna 81KW KrakówKRAKÓWK30-393K 401:52:25.0001:07:39.0004:14:23.0007:14:08.0007:14:27.00+00:39:477:148,3
5KRYSKA Eliza 79Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAK40-492K 501:55:17.0001:08:47.0004:25:12.0007:28:52.0007:29:16.00+00:54:367:288,0
6ŁĘCKA Agnieszka 187JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK30-394K 601:54:09.0001:10:43.0004:27:36.0007:32:11.0007:32:28.00+00:57:487:328,0
7KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 61RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK30-395K 701:56:40.0001:10:39.0004:40:13.0007:47:13.0007:47:32.00+01:12:527:477,7
8PLACKOVA Gabriela 99Slovak Ultra TrailBREZOVA POD BRADLOMK40-493K 801:57:44.0001:07:57.0004:45:52.0007:51:21.0007:51:33.00+01:16:537:517,6
9ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna 174RPDGDAŃSKK30-396K 901:58:24.0001:11:54.0004:43:26.0007:53:22.0007:53:44.00+01:19:047:537,6
10BEDNARZ Marta 191NISKOK30-397K 1002:03:14.0001:14:12.0004:39:53.0007:56:41.0007:57:19.00+01:22:397:567,6
11KUROWSKA Monika 84AtlanticKRAKÓWK40-494K 1102:04:51.0001:15:05.0004:46:57.0008:06:29.0008:06:53.00+01:32:138:067,4
12ROŻNIATA Iwona 132SNG WILD DUCKSGŁOWNOK40-495K 1202:06:03.0001:15:31.0004:47:28.0008:08:18.0008:09:02.00+01:34:228:087,4
13RACZYŁŁO Maja 127OSTRZESZÓWK16-291K 1302:14:16.0001:19:06.0004:44:55.0008:16:58.0008:18:17.00+01:43:378:167,2
14ŻEBROWSKA Jolanta 185Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS BiegaPUŁAWYK50-591K 1402:07:36.0001:18:14.0004:53:20.0008:18:58.0008:19:10.00+01:44:308:187,2
15BASTER Aleksandra 5KRAKÓWK16-292K 1502:12:50.0001:22:49.0004:46:00.0008:20:50.0008:21:39.00+01:46:598:207,2
16STACHURA Beata 145AtlanticKRAKÓWK40-496K 1601:58:28.0001:15:52.0005:07:20.0008:21:13.0008:21:40.00+01:47:008:217,2
17GOLON Marlena 36Run PasjaSICIENKOK40-497K 1702:12:14.0001:24:08.0005:00:15.0008:36:07.0008:36:37.00+02:01:578:367,0
18ŚLIŻ Sylwia 192RZESZÓWK30-398K 1802:14:58.0001:18:13.0005:07:00.0008:39:51.0008:40:11.00+02:05:318:396,9
19KWIATKOWSKA Renata 87KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIK50-592K 1902:15:47.0001:24:41.0005:02:07.0008:42:03.0008:42:35.00+02:07:558:426,9
20BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 189KRAKÓWK30-399K 2002:14:20.0001:29:59.0005:09:33.0008:48:25.0008:53:52.00+02:19:128:486,8
21OSTAPIŃSKA Magda 114OSTreSROkiPIASECZNOK40-498K 2102:13:21.0001:23:30.0005:17:28.0008:53:34.0008:54:19.00+02:19:398:536,7
22SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 153Podgórz ToruńTORUŃK40-499K 2202:11:46.0001:21:57.0005:21:48.0008:53:55.0008:55:31.00+02:20:518:536,7
23WALCZAK Agnieszka 160PKO Bank Polski SABOLESŁAWK40-4910K 2302:14:51.0001:24:39.0005:25:06.0009:03:54.0009:04:36.00+02:29:569:036,6
24KICZIŃSKA Izabela 63Drużyna SzpikuBRODNICAK40-4911K 2402:15:57.0001:26:30.0005:31:09.0009:13:10.0009:13:36.00+02:38:569:136,5
25TATARCZYK Patrycja 156SBRTWARSZAWAK16-293K 2502:22:35.0001:32:32.0005:20:23.0009:14:34.0009:15:30.00+02:40:509:146,5
26KAWA Barbara 62Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK30-3910K 2602:24:17.0001:33:49.0005:22:32.0009:19:38.0009:20:38.00+02:45:589:196,4
27ŁOPATKIEWICZ Beata 91KROSNOK50-593K 2702:31:03.0001:24:19.0005:25:41.0009:20:51.0009:21:03.00+02:46:239:206,4
28SZYMANKIEWICZ Kalina 154GDYNIAK40-4912K 2802:37:09.0001:23:15.0005:29:15.0009:28:02.0009:29:39.00+02:54:599:286,3
29DĘBSKA Marta 23WARSZAWAK16-294K 2902:30:24.0001:31:29.0005:30:08.0009:30:36.0009:32:01.00+02:57:219:306,3
30GOKIERT-SKRENTNA Justyna 35ZŁOTÓWK40-4913K 3002:32:21.0001:25:19.0005:35:45.0009:32:25.0009:33:25.00+02:58:459:326,3
31JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 54Stachowscy TeamZŁOTÓWK40-4914K 3102:35:44.0001:28:21.0005:35:45.0009:38:49.0009:39:50.00+03:05:109:386,2
32PAŃCZUK-FIGURA Irmina 116Umcs BiegaPUŁAWYK40-4915K 3202:31:27.0001:35:14.0005:36:05.0009:41:42.0009:42:46.00+03:08:069:416,2
33KUSZTAL Justyna 86KS Eskadra KrakówKRAKOWK40-4916K 3302:31:27.0001:35:40.0005:36:05.0009:42:10.0009:43:12.00+03:08:329:426,2
34RAFAŁ Eliza 129BIŁGORAJK30-3911K 3402:25:22.0001:37:49.0005:44:53.0009:47:06.0009:48:04.00+03:13:249:476,1
35KADYKAŁO Natalia 58Nie W Szczepionkę TeamWARSZAWAK16-295K 3502:45:36.0001:40:40.0005:30:12.0009:55:01.0009:56:28.00+03:21:489:556,1
36MŁODECKA Sylwia 104Virtual Runner ClubWARSZAWAK40-4917K 3602:37:33.0001:40:50.0005:38:14.0009:55:03.0009:56:37.00+03:21:579:556,0
37NIESPODZIANA Anna 109Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK30-3912K 3702:38:13.0001:29:22.0005:50:51.0009:57:02.0009:58:26.00+03:23:469:576,0
38RUSEK Jolanta 134Zabiegani MielecMIELECK16-296K 3802:24:18.0001:33:56.0006:02:50.0010:00:05.0010:01:04.00+03:26:2410:006,0
39SOŁTYSIAK Natalia 143GDAŃSKK30-3913K 3902:41:23.0001:30:06.0005:50:57.0010:00:50.0010:02:26.00+03:27:4610:006,0
40BLIŹNIEWSKA Katarzyna 133Sng Wild DucksGŁOWNOK40-4918K 4002:34:45.0001:32:04.0005:57:42.0010:03:41.0010:04:31.00+03:29:5110:036,0
41JOZEFIAK Marta 56KRAKÓWK16-297K 4102:32:13.0001:45:32.0005:56:30.0010:12:31.0010:14:15.00+03:39:3510:125,9
42PASEK Magdalena 117SRTG NiepołomiceWIELICZKAK16-298K 4202:30:28.0001:45:07.0006:01:47.0010:16:06.0010:17:22.00+03:42:4210:165,8
43OCHNIO Ewa 111BOLESŁAWIECK40-4919K 4302:52:36.0001:39:16.0005:48:37.0010:19:19.0010:20:29.00+03:45:4910:195,8
44JACHÓŁKOWSKA Małgorzata 48STRYKÓWK16-299K 4402:47:47.0001:40:17.0005:57:42.0010:24:44.0010:25:46.00+03:51:0610:245,8
45KISZKIS Elżbieta 65WARSZAWAK40-4920K 4502:57:01.0001:45:44.0006:41:33.0011:23:11.0011:24:18.00+04:49:3811:235,3
CHLEWICKA Magdalena 15Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3902:43:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKA Karolina 74BYDGOSZCZK16-2903:05:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STUPIŃSKA Monika 147Wkurw TeamSOCHACZEWK30-3902:50:18.00 DNF01:43:18.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KALBARCZYK Izabella 59WARSZAWAK40-4903:12:45.00 DNF01:54:03.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NAWROT Katarzyna 105SRTG NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICEK30-3903:16:15.00 DNF02:02:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 50 wynik(ów)