TRIADA ULTRA ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
60 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
152
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Gorce | Nocne Pieniny | Beskid Sądecki | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGorceNocne PieninyBeskid SądeckiCzas
netto
60km
Czas
brutto
60km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GOMOLIŃSKA Danuta 37GumisieWARSZAWAK40-491K 201:41:54.0001:04:03.0003:52:58.0006:38:28.0006:38:55.00 6:389,0
2KRYSKA Eliza 79Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAK40-492K 501:55:17.0001:08:47.0004:25:12.0007:28:52.0007:29:16.00+00:50:217:288,0
3PLACKOVA Gabriela 99Slovak Ultra TrailBREZOVA POD BRADLOMK40-493K 801:57:44.0001:07:57.0004:45:52.0007:51:21.0007:51:33.00+01:12:387:517,6
4KUROWSKA Monika 84AtlanticKRAKÓWK40-494K 1102:04:51.0001:15:05.0004:46:57.0008:06:29.0008:06:53.00+01:27:588:067,4
5ROŻNIATA Iwona 132SNG WILD DUCKSGŁOWNOK40-495K 1202:06:03.0001:15:31.0004:47:28.0008:08:18.0008:09:02.00+01:30:078:087,4
6STACHURA Beata 145AtlanticKRAKÓWK40-496K 1601:58:28.0001:15:52.0005:07:20.0008:21:13.0008:21:40.00+01:42:458:217,2
7GOLON Marlena 36Run PasjaSICIENKOK40-497K 1702:12:14.0001:24:08.0005:00:15.0008:36:07.0008:36:37.00+01:57:428:367,0
8OSTAPIŃSKA Magda 114OSTreSROkiPIASECZNOK40-498K 2102:13:21.0001:23:30.0005:17:28.0008:53:34.0008:54:19.00+02:15:248:536,7
9SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 153Podgórz ToruńTORUŃK40-499K 2202:11:46.0001:21:57.0005:21:48.0008:53:55.0008:55:31.00+02:16:368:536,7
10WALCZAK Agnieszka 160PKO Bank Polski SABOLESŁAWK40-4910K 2302:14:51.0001:24:39.0005:25:06.0009:03:54.0009:04:36.00+02:25:419:036,6
11KICZIŃSKA Izabela 63Drużyna SzpikuBRODNICAK40-4911K 2402:15:57.0001:26:30.0005:31:09.0009:13:10.0009:13:36.00+02:34:419:136,5
12SZYMANKIEWICZ Kalina 154GDYNIAK40-4912K 2802:37:09.0001:23:15.0005:29:15.0009:28:02.0009:29:39.00+02:50:449:286,3
13GOKIERT-SKRENTNA Justyna 35ZŁOTÓWK40-4913K 3002:32:21.0001:25:19.0005:35:45.0009:32:25.0009:33:25.00+02:54:309:326,3
14JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 54Stachowscy TeamZŁOTÓWK40-4914K 3102:35:44.0001:28:21.0005:35:45.0009:38:49.0009:39:50.00+03:00:559:386,2
15PAŃCZUK-FIGURA Irmina 116Umcs BiegaPUŁAWYK40-4915K 3202:31:27.0001:35:14.0005:36:05.0009:41:42.0009:42:46.00+03:03:519:416,2
16KUSZTAL Justyna 86KS Eskadra KrakówKRAKOWK40-4916K 3302:31:27.0001:35:40.0005:36:05.0009:42:10.0009:43:12.00+03:04:179:426,2
17MŁODECKA Sylwia 104Virtual Runner ClubWARSZAWAK40-4917K 3602:37:33.0001:40:50.0005:38:14.0009:55:03.0009:56:37.00+03:17:429:556,0
18BLIŹNIEWSKA Katarzyna 133Sng Wild DucksGŁOWNOK40-4918K 4002:34:45.0001:32:04.0005:57:42.0010:03:41.0010:04:31.00+03:25:3610:036,0
19OCHNIO Ewa 111BOLESŁAWIECK40-4919K 4302:52:36.0001:39:16.0005:48:37.0010:19:19.0010:20:29.00+03:41:3410:195,8
20KISZKIS Elżbieta 65WARSZAWAK40-4920K 4502:57:01.0001:45:44.0006:41:33.0011:23:11.0011:24:18.00+04:45:2311:235,3
KALBARCZYK Izabella 59WARSZAWAK40-4903:12:45.00 DNF01:54:03.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 21 wynik(ów)