TRIADA ULTRA ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
60 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
152
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Gorce | Nocne Pieniny | Beskid Sądecki | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGorceNocne PieninyBeskid SądeckiCzas
netto
60km
Czas
brutto
60km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PLACKO Martin 1Slovak Ultra Trail TeamBREZOVA POD BRADLOMM40-491M 201:27:00.0000:51:12.0003:31:12.0005:49:19.0005:49:24.00 5:4910,3
2WOJNAROWSKI Piotr 170ŁĄCKOM40-492M 501:27:26.0000:55:44.0003:38:28.0006:01:35.0006:01:38.00+00:12:146:0110,0
3SZELĄG Sławomir 151Lisy PustyniKLUCZEM40-493M 601:33:33.0000:58:00.0003:35:22.0006:06:44.0006:06:55.00+00:17:316:069,8
4SZCZEPANIAK Witold 166OSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-494M 1001:37:35.0001:02:20.0003:51:13.0006:31:02.0006:31:08.00+00:41:446:319,2
5WARWAS Radosław 163BISKUPICEM40-495M 1401:42:10.0001:02:24.0003:53:09.0006:37:22.0006:37:43.00+00:48:196:379,1
6BORÓWKA Ryszard 11GDYNIAM40-496M 2001:42:24.0001:03:45.0004:02:04.0006:48:05.0006:48:13.00+00:58:496:488,8
7JACHYMIAK Robert 50SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM40-497M 2101:37:15.0000:58:27.0004:12:55.0006:48:37.0006:48:37.00+00:59:136:488,8
8LATAK Michał 90JacekBiega Running TeamWARSZAWAM40-498M 2201:43:24.0001:05:56.0004:00:41.0006:49:46.0006:50:01.00+01:00:376:498,8
9WÓJCICKI Darek 173CSC Adventure AcademyKATOWICEM40-499M 2601:44:18.0001:05:32.0004:04:23.0006:53:56.0006:54:13.00+01:04:496:538,7
10BUCHLA Marcin 13WROCŁAWM40-4910M 2801:46:10.0001:02:41.0004:09:15.0006:57:58.0006:58:06.00+01:08:426:578,6
11BONIKOWSKI Tomasz 9GRODZISK MAZOWIECKIM40-4911M 2901:48:09.0001:06:55.0004:05:40.0007:00:09.0007:00:44.00+01:11:207:008,6
12NIEDŹWIADEK Piotr 108#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM40-4912M 3201:44:34.0001:04:13.0004:18:47.0007:07:02.0007:07:34.00+01:18:107:078,4
13CZUWAJ Andrzej 22GROJECM40-4913M 3301:46:21.0001:05:38.0004:20:38.0007:11:29.0007:12:37.00+01:23:137:118,3
14ŁUKOMSKI Maciej 93Szakale BałutŁÓDŹM40-4914M 3401:47:40.0001:03:30.0004:22:20.0007:13:24.0007:13:30.00+01:24:067:138,3
15GLEISNER Tomasz 34EKIPA Z TARNOWATARNÓWM40-4915M 3501:48:57.0001:05:01.0004:20:35.0007:14:26.0007:14:33.00+01:25:097:148,3
16PIKUL Piotr 121WARSZAWAM40-4916M 3601:49:53.0001:06:20.0004:19:49.0007:15:47.0007:16:02.00+01:26:387:158,3
17BURMAN Michał 14KB GepardMUROWANA GOŚLINAM40-4917M 3901:50:36.0001:05:58.0004:25:08.0007:21:19.0007:21:42.00+01:32:187:218,2
18CZAJKOWSKI Wojtek 20Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40-4918M 4101:46:52.0001:13:26.0004:23:47.0007:23:39.0007:24:05.00+01:34:417:238,1
19ROGÓŻ Radosław 130#ultratrackŁOZISKAM40-4919M 4301:51:33.0001:10:42.0004:25:05.0007:26:34.0007:27:20.00+01:37:567:268,1
20ZDUNEK Michał 176Eurosoft Team / wkurw_teamWARSZAWAM40-4920M 4401:58:04.0001:09:03.0004:22:25.0007:28:48.0007:29:32.00+01:40:087:288,0
21CHOLEWA Zbigniew 18Lisy PustyniKLUCZEM40-4921M 4602:00:21.0001:12:15.0004:22:39.0007:34:38.0007:35:15.00+01:45:517:347,9
22JACHYMEK Bartłomiej 49Jacekbiega Running TeamWARSZAWAM40-4922M 4701:56:06.0001:10:26.0004:34:59.0007:41:14.0007:41:31.00+01:52:077:417,8
23OKOŃ Łukasz 112GIERAŁTOWICEM40-4923M 4801:56:39.0001:14:08.0004:32:18.0007:42:43.0007:43:05.00+01:53:417:427,8
24BŁĘDOWSKI Mariusz 8AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM40-4924M 5101:54:21.0001:13:35.0004:41:06.0007:48:18.0007:49:02.00+01:59:387:487,7
25MACH Olek 94ATLANTICKRAKÓWM40-4925M 5401:43:46.0001:04:15.0005:07:20.0007:54:56.0007:55:21.00+02:05:577:547,6
26ZUB Arkadiusz 181Grupa Biegowa Bez GranicROGÓW SOBÓCKIM40-4926M 5802:08:24.0001:15:34.0004:40:29.0008:04:19.0008:04:27.00+02:15:038:047,4
27GRUBICH Damian 41Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM40-4927M 5901:56:52.0001:09:40.0005:00:13.0008:05:39.0008:06:45.00+02:17:218:057,4
28GRZYWINSKI Bartosz 42TORUŃM40-4928M 6002:05:48.0001:19:38.0004:44:12.0008:07:54.0008:09:38.00+02:20:148:077,4
29KUBAT Daniel 82BMSBARLINEKM40-4929M 6102:11:56.0001:19:04.0004:38:57.0008:08:21.0008:09:57.00+02:20:338:087,4
30WAROWNY Piotr 162biegusiem.plRYKIM40-4930M 6302:10:02.0001:14:56.0004:46:34.0008:09:45.0008:11:32.00+02:22:088:097,4
31DŁUŻNIEWSKI Jacek 25SBRT Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM40-4931M 6401:59:27.0001:13:59.0004:58:36.0007:09:50.0008:12:02.00+02:22:387:098,4
32BIEL Tomasz 7KATOWICEM40-4932M 6802:07:34.0001:18:49.0004:49:52.0008:15:00.0008:16:15.00+02:26:518:157,3
33ZYGMUNT Paweł 183GIEDLAROWAM40-4933M 6901:59:30.0001:12:55.0005:04:57.0008:17:04.0008:17:22.00+02:27:588:177,2
34SKRZYPCZAK Hubert 140RunningPowerPlayPRUSZKÓWM40-4934M 7002:12:13.0001:20:36.0004:48:34.0008:20:05.0008:21:23.00+02:31:598:207,2
35KOWALCZYK Paweł 71Kęckie HarpaganyKĘTYM40-4935M 7502:25:56.0001:22:44.0004:38:20.0008:26:58.0008:27:00.00+02:37:368:267,1
36SAMBORSKI Bartosz 137Wkurw_TeamWARSZAWAM40-4936M 7702:12:04.0001:21:32.0005:00:40.0008:32:08.0008:34:16.00+02:44:528:327,0
37KOZA Robert 72Carbon racing teamŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4937M 7902:07:06.0001:14:46.0005:12:57.0008:33:22.0008:34:49.00+02:45:258:337,0
38NOWAK Krzysztof 110WARSZAWAM40-4938M 8002:08:45.0001:24:07.0005:04:11.0008:36:26.0008:37:03.00+02:47:398:367,0
39WOŹNICA Rafał 168CHORZÓWM40-4939M 8202:09:30.0001:19:24.0005:21:58.0008:49:43.0008:50:52.00+03:01:288:496,8
40OSTAPIŃSKI Wojtek 115OSTreSROkiPIASECZNOM40-4940M 8302:13:21.0001:23:30.0005:17:28.0008:53:33.0008:54:19.00+03:04:558:536,7
41BALCERZAK Mariusz 3ŁÓDŹM40-4941M 8502:19:46.0001:24:37.0005:14:29.0008:57:25.0008:58:52.00+03:09:288:576,7
42PODGÓRSKI Dominik 124ProRunning PromotionJÓZEFÓWM40-4942M 8602:06:31.0001:20:33.0005:33:24.0008:59:08.0009:00:28.00+03:11:048:596,7
43WALCZAK Dariusz 161Olkuszbiega.plBOLESŁAWM40-4943M 8702:14:51.0001:24:39.0005:25:06.0009:03:57.0009:04:36.00+03:15:129:036,6
44SZCZYGIELSKI Tomek 150biegusiem.plRYKIM40-4944M 9102:18:25.0001:21:11.0005:31:04.0009:10:10.0009:10:40.00+03:21:169:106,5
45MICHALSKI Ryszard 102www.sensorybeauty.plWARSZAWAM40-4945M 9302:14:51.0001:29:56.0005:36:50.0009:20:45.0009:21:37.00+03:32:139:206,4
46GOMOLIŃSKI Sławomir 38WARSZAWAM40-4946M 9802:22:41.0001:33:00.0005:47:46.0009:42:58.0009:43:27.00+03:54:039:426,2
47GUŹDZIOŁ Jarek 44TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIM40-4947M 10202:51:41.0001:32:03.0005:39:53.0010:01:48.0010:03:37.00+04:14:1310:016,0
KUSIAK Marcin 85Creative Bochnia biega teamBOCHNIAM40-4901:49:19.00 DNF01:06:38.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLATKA Michał 66bbl Tomaszóww MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIM40-4902:01:08.00 DNF01:21:02.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GUZOWSKI Jacek 47MCTKRAKÓWM40-4902:18:27.00 DNF01:24:07.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLSZEWSKI Jacek 113Kacyk TeamPŁOCKM40-4902:18:10.00 DNF01:25:26.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOBYLIŃSKI Piotr 188wkurw_teamWARSZAWAM40-4902:50:17.00 DNF01:43:17.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 52 wynik(ów)