TRIADA ULTRA NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
189
Wystartowało:
169
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
168
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5km
   
1ZIAJKA Karol 178Finisz RymanówRYMANÓWM16-2900:00:0100:24:39
2MARCINIAK Przemysław 95NOAPRUDNIKM30-3900:00:0000:25:14
3PLACKO Martin 1Slovak Ultra Trail TeamBREZOVA POD BRADLOMM40-4900:00:0100:25:27
4KICZIŃSKI Bartosz 64Drużyna SzpikuBRODNICAM30-3900:00:0000:25:44
5WICENBACH Arkadiusz 164Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIM30-3900:00:0300:26:07
6WOJNAROWSKI Piotr 170ŁĄCKOM40-4900:00:0100:26:40
7WOJNO Arkadiusz 171Droga Do UltraŁÓDŹM30-3900:00:0000:27:11
8JARCZOK Zdzichu 51Festiwal biegowy w KrynicyPSZCZYNAM30-3900:00:1000:27:20
9STAŃCZAK Piotr 146Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM30-3900:00:0600:28:10
10KOZŁOWSKI Grzegorz 76ASICS FrontRunnerSOCHACZEWM30-3900:00:0000:28:11
11JACHYMIAK Robert 50SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM40-4900:00:0000:28:13
12GURGUL Sebastian 45Aromat NógKRAKÓWM30-3900:00:0200:28:19
13SZELĄG Sławomir 151Lisy PustyniKLUCZEM40-4900:00:0200:28:20
14ZBOZIEŃ Jarosław 175ŁĄCKOM30-3900:00:0400:28:59
15ROWIŃSKI Michał 131LUBAWAM30-3900:00:0200:29:20
16SZABŁOWSKA Iwona 149Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK30-3900:00:0300:29:23
17SWORSKI Roman 148Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do UltraŁÓDŹM30-3900:00:0300:29:29
18URBANEK Patryk 158MYSŁOWICEM16-2900:00:0400:29:34
19GEPPERT Jakub 33AdRunaLine Running TeamPOZNAŃM30-3900:00:0000:29:35
20JESIOŁOWSKI Michal 52ZIELONKIM30-3900:00:0000:29:46
21PIWOWARCZYK Paweł 123Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM30-3900:00:0300:30:00
22GARDENER Jacek 31JacekBiega Running TeamWARSZAWAM50-5900:00:0200:30:21
23SOBCZAK Robert 142Łódzki Klub BiegowyŁÓDŹM30-3900:00:0600:30:38
24KRAWCZAK Paulina 78Biegusiem.plDĘBLINK30-3900:00:0200:30:52
25MACH Olek 94ATLANTICKRAKÓWM40-4900:00:0200:30:52
26TELEPSKI Michał 157NULLPRUSZCZ GDAŃSKIM30-3900:00:0900:30:53
27SZCZEPANIAK Witold 166OSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-4900:00:0000:31:04
28ŁUKOMSKI Maciej 93Szakale BałutŁÓDŹM40-4900:00:0300:31:05
29GLEISNER Tomasz 34EKIPA Z TARNOWATARNÓWM40-4900:00:0200:31:08
30WARWAS Radosław 163BISKUPICEM40-4900:00:0800:31:09
31BUCHLA Marcin 13WROCŁAWM40-4900:00:0500:31:15
32MIELCZARSKI Bartosz 103WARSZAWAM30-3900:00:0600:31:15
33BORÓWKA Ryszard 11GDYNIAM40-4900:00:0000:31:19
34GOMOLIŃSKA Danuta 37GumisieWARSZAWAK40-4900:00:1000:31:38
35JĘCEK Maciej 53ŁÓDŹM30-3900:00:0600:31:44
36CZUWAJ Andrzej 22GROJECM40-4900:00:3000:31:49
37NIEDŹWIADEK Piotr 108#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM40-4900:00:2700:31:53
38PĘDZISZEWSKI Piotr 120VAI ALTOGDANSKM30-3900:00:1400:31:58
39WÓJCICKI Darek 173CSC Adventure AcademyKATOWICEM40-4900:00:0600:32:32
40PIKUL Piotr 121WARSZAWAM40-4900:00:0500:32:44
41DŁUGAJ Andrzej 24MIKOŁÓWM50-5900:00:3000:32:44
42KOPEĆ Mateusz 7025 Batalion LogistycznyRYCZÓWEKM16-2900:00:1900:32:48
43LATAK Michał 90JacekBiega Running TeamWARSZAWAM40-4900:00:0700:32:51
44GRUBICH Damian 41Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM40-4900:00:2900:32:52
45KUSIAK Marcin 85Creative Bochnia biega teamBOCHNIAM40-4900:00:0500:33:00
46PATELKA Przemysław 119KW KrakówKRAKÓWM30-3900:00:0800:33:00
47BONIKOWSKI Tomasz 9GRODZISK MAZOWIECKIM40-4900:00:1200:33:02
48BURMAN Michał 14KB GepardMUROWANA GOŚLINAM40-4900:00:0700:33:15
49SOWIK Marcin 144TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM50-5900:00:1400:33:16
50BALON Piotr 4BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3900:00:0900:33:18
51FILAS Witold 27KRYNICA-ZDRÓJM60+00:00:0500:33:20
52KSYTA Martyna 81KW KrakówKRAKÓWK30-3900:00:0900:33:20
53PLACKOVA Gabriela 99Slovak Ultra TrailBREZOVA POD BRADLOMK40-4900:00:0200:33:22
54ZDUNEK Michał 176Eurosoft Team / wkurw_teamWARSZAWAM40-4900:00:0900:33:22
55KRYSKA Eliza 79Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAK40-4900:00:1000:33:31
56GURGUL Mateusz 46Aromat NógKRAKÓWM30-3900:00:0200:33:40
57WÓJCICKI Bohdan 167WARSZAWAM30-3900:00:0300:33:55
58KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 61RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK30-3900:00:0400:33:55
59JACHYMEK Bartłomiej 49Jacekbiega Running TeamWARSZAWAM40-4900:00:0600:34:06
60ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna 174RPDGDAŃSKK30-3900:00:1400:34:18
61CHOLEWA Zbigniew 18Lisy PustyniKLUCZEM40-4900:00:1600:34:19
62ZYGMUNT Paweł 183GIEDLAROWAM40-4900:00:0400:34:20
63WAROWNY Piotr 162biegusiem.plRYKIM40-4900:00:0300:34:43
64ŁĘCKA Agnieszka 187JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK30-3900:00:0700:35:12
65ROGÓŻ Radosław 130#ultratrackŁOZISKAM40-4900:00:2400:35:13
66ADAMCZYK Mirosław 2CSC Adventure AcademySIEMIANOWICE SLASKIEM50-5900:00:0700:35:24
67BŁĘDOWSKI Mariusz 8AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0800:35:33
68CZAJKOWSKI Wojtek 20Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40-4900:00:1100:35:49
69KWIATKOWSKI Jakub 88Itmbw KrakówKRAKÓWM30-3900:00:2600:36:08
70KOZA Robert 72Carbon racing teamŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:00:1500:36:09
71CHOJNOWSKI Andrzej 17IŁAWAM50-5900:00:1500:36:28
72KRAKOWSKI Maciej 77#a_moze_ultra / wkurw_teamMIELECM16-2900:00:0800:36:33
73OKOŃ Łukasz 112GIERAŁTOWICEM40-4900:00:0800:36:35
74STACHURA Beata 145AtlanticKRAKÓWK40-4900:00:0200:36:59
75PODGÓRSKI Dominik 124ProRunning PromotionJÓZEFÓWM40-4900:00:2400:37:02
76CHLIPAŁA Marcin 16SZCZAWAM30-3900:00:0900:37:09
77PASIERBIŃSKI Piotr 118WTPPRUSZKÓWM50-5900:00:0400:37:15
78CYGANIK Kajetan 19JuverunKRAKÓWM30-3900:00:3200:37:20
79BEDNARZ Marta 191NISKOK30-3900:00:1500:37:21
80KUROWSKA Monika 84AtlanticKRAKÓWK40-4900:00:0200:37:27
81RACZYŁŁO Krzysztof 126OSTRZESZÓWM30-3900:00:1600:37:38
82GAWEŁKO Janusz 32GLIWICEM50-5900:00:3000:37:42
83WOJSA Marcin 172GDAŃSKM30-3900:00:3600:37:45
84KLATKA Michał 66bbl Tomaszóww MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIM40-4900:00:1100:38:07
85ŻEBROWSKA Jolanta 185Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS BiegaPUŁAWYK50-5900:00:0700:38:10
86DŁUŻNIEWSKI Jacek 25SBRT Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:3300:38:12
87ŚLIŻ Sylwia 192RZESZÓWK30-3900:00:0300:38:13
88SZCZYGIELSKI Tomek 150biegusiem.plRYKIM40-4900:00:0300:38:15
89ZIÓŁEK Mirosław 180STAY INSANEJACKÓWM50-5900:00:1900:38:20
90ROŻNIATA Iwona 132SNG WILD DUCKSGŁOWNOK40-4900:00:1600:38:23
91ZUB Arkadiusz 181Grupa Biegowa Bez GranicROGÓW SOBÓCKIM40-4900:00:0300:38:30
92WITEK Wojciech 165TARNÓWM16-2900:00:3500:38:39
93WOŹNICA Rafał 168CHORZÓWM40-4900:00:3300:38:52
94SZMAJDA Dominik 152Nie Mam PomysłuŁÓDŹM30-3900:00:0600:39:15
95RACZYŁŁO Maja 127OSTRZESZÓWK16-2900:00:1600:39:17
96NĘDZUSIAK Dariusz 107DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIM50-5900:00:3000:39:22
97KUBAT Daniel 82BMSBARLINEKM40-4900:00:4300:39:35
98GRZYWINSKI Bartosz 42TORUŃM40-4900:00:4000:39:42
99BIEL Tomasz 7KATOWICEM40-4900:00:1200:40:07
100BIEL Łukasz 6Vege RunnersWARSZAWAM30-3900:00:1300:40:07
101PIĄTEK Rafał 122Befit24TeamKRAKÓWM30-3900:00:4300:40:07
102BASTER Aleksandra 5KRAKÓWK16-2900:00:0900:40:08
102MICHALSKI Michał 101FramesFactory RacingTeamKRAKÓWM30-3900:00:0900:40:08
104MICHALEC Marcin 100KKB MOSIR KROSNOKROSNOM30-3900:00:0600:40:10
105ŁOPATKIEWICZ Beata 91KROSNOK50-5900:00:0500:40:12
106KOWALCZYK Paweł 71Kęckie HarpaganyKĘTYM40-4900:00:0000:40:48
107SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 153Podgórz ToruńTORUŃK40-4900:00:3800:40:51
108SKRZYPCZAK Hubert 140RunningPowerPlayPRUSZKÓWM40-4900:00:1800:40:55
109GUZOWSKI Jacek 47MCTKRAKÓWM40-4900:00:0500:40:56
110BALCERZAK Mariusz 3ŁÓDŹM40-4900:00:2600:41:02
111NOWAK Krzysztof 110WARSZAWAM40-4900:00:1500:41:06
112GOLON Marlena 36Run PasjaSICIENKOK40-4900:00:1200:41:11
113WALCZAK Agnieszka 160PKO Bank Polski SABOLESŁAWK40-4900:00:2000:41:20
114WALCZAK Dariusz 161Olkuszbiega.plBOLESŁAWM40-4900:00:1900:41:21
115SAMBORSKI Bartosz 137Wkurw_TeamWARSZAWAM40-4900:00:4500:41:23
116KARAWACKI Grzegorz 60Kęckie HarpaganyKĘTYM30-3900:00:4200:41:28
117GAJEWSKI Zenon 30Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM60+00:00:4100:41:43
118SZYMANKIEWICZ Kalina 154GDYNIAK40-4900:00:4000:41:58
119KWIATKOWSKA Renata 87KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIK50-5900:00:0500:42:00
120OSTAPIŃSKI Wojtek 115OSTreSROkiPIASECZNOM40-4900:00:2200:42:08
121OSTAPIŃSKA Magda 114OSTreSROkiPIASECZNOK40-4900:00:2100:42:09
122ZGLIŃSKI Bartłomiej 177Wkurw_Team ToruńWARSZAWAM30-3900:00:4500:42:12
123OLSZEWSKI Jacek 113Kacyk TeamPŁOCKM40-4900:00:3000:42:14
124RYBKOWSKI Grzegorz 135VELMARPRUSZKÓWM50-5900:00:1000:42:35
125KICZIŃSKA Izabela 63Drużyna SzpikuBRODNICAK40-4900:00:1300:42:38
126WOJNAROWICZ Tomasz 169spartaniedzieciaWARSZAAWAM30-3900:00:1600:43:06
127SMOGORZEWSKI Michał 141Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3900:00:4500:43:08
128DOMAGAŁA Jerzy 26RZESZÓWM50-5900:00:2500:43:21
129MICHALSKI Ryszard 102www.sensorybeauty.plWARSZAWAM40-4900:00:1300:43:26
130GOKIERT-SKRENTNA Justyna 35ZŁOTÓWK40-4900:00:2300:43:32
131NIESPODZIANA Anna 109Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK30-3900:00:2500:43:32
132JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 54Stachowscy TeamZŁOTÓWK40-4900:00:2300:43:33
133SOŁTYSIAK Natalia 143GDAŃSKK30-3900:00:3500:43:55
134KOPANIA Kamil 69K.S TęczaWARSZAWAM30-3900:00:2200:44:07
135BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 189KRAKÓWK30-3900:00:4100:44:12
136KOŁCIUK Wojciech 68Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3900:00:4400:44:18
137DĘBSKA Marta 23WARSZAWAK16-2900:00:2500:44:30
138KLUBA Łukasz 67NGB KłobuckWILKOWIECKOM30-3900:00:4000:44:30
139GUŹDZIOŁ Jarek 44TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIM40-4900:00:3200:44:35
140BLIŹNIEWSKA Katarzyna 133Sng Wild DucksGŁOWNOK40-4900:00:2200:44:43
141GRZYWIŃSKI Wojtek 43TORUŃM30-3900:00:3900:44:44
142RUSEK Jolanta 134Zabiegani MielecMIELECK16-2900:00:0700:44:49
143TATARCZYK Patrycja 156SBRTWARSZAWAK16-2900:00:1400:44:53
144GOMOLIŃSKI Sławomir 38WARSZAWAM40-4900:00:1000:45:37
145PAŃCZUK-FIGURA Irmina 116Umcs BiegaPUŁAWYK40-4900:00:1800:45:38
146KUSZTAL Justyna 86KS Eskadra KrakówKRAKOWK40-4900:00:1900:45:39
147KRZYŻANOWSKI Przemysław 80Harpagan BeastJAWORZNOM30-3900:00:4100:45:58
148KAWA Barbara 62Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK30-3900:00:2700:47:45
149RAFAŁ Eliza 129BIŁGORAJK30-3900:00:3200:47:49
150OCHNIO Ewa 111BOLESŁAWIECK40-4900:00:3400:49:08
151PASEK Magdalena 117SRTG NiepołomiceWIELICZKAK16-2900:00:3100:49:23
152KWIECIEŃ Zbigniew 89FAUDANATYCHYM60+00:00:1900:49:30
153JACHÓŁKOWSKA Małgorzata 48STRYKÓWK16-2900:00:0000:49:52
154KADYKAŁO Natalia 58Nie W Szczepionkę TeamWARSZAWAK16-2900:00:1300:50:06
155BORKOWSKI Bartłomiej 10RMF4RT GLADIATORSWARSZAWAM30-3900:00:1200:50:07
156KISZKIS Elżbieta 65WARSZAWAK40-4900:00:1300:50:09
157JÓZEFIAK Jakub 57BokononiNOWY SĄCZM50-5900:00:3600:50:19
158KOBYLIŃSKI Piotr 188wkurw_teamWARSZAWAM40-4900:00:2600:51:17
159STUPIŃSKA Monika 147Wkurw TeamSOCHACZEWK30-3900:00:2400:51:20
160MŁODECKA Sylwia 104Virtual Runner ClubWARSZAWAK40-4900:00:4000:51:20
161JOZEFIAK Marta 56KRAKÓWK16-2900:00:3700:51:31
162ZWAAN Johan 182KRAKÓWM30-3900:00:3700:51:31
163FRUCZ Jacek 28SOSNOWIECM50-5900:00:3800:51:39
164LEWANDOWSKI Igor 456CTS / IgisportŁÓDŹM30-3900:00:0000:51:51
165CZARNY Łukasz 21wkurw_teamKRAKÓWM30-3900:00:4400:52:51
166ŁUKASIAK Adam 92Warsaw Run ClubWARSZAWAM30-3900:00:4400:55:58
167KALBARCZYK Izabella 59WARSZAWAK40-4900:00:4400:55:59
168NAWROT Katarzyna 105SRTG NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICEK30-3900:00:3100:58:01
168NAWROT Dawid 106SRTG NIEPOLOMICENIEPOŁOMICEM30-3900:00:3100:58:01
Znaleziono 169 wynik(ów)