TRIADA ULTRA NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
189
Wystartowało:
169
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
168
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GOMOLIŃSKA Danuta 37GumisieWARSZAWAK40-491K 300:00:1000:31:3801:03:53.0001:04:03.30 5:4810,3
2PLACKOVA Gabriela 99Slovak Ultra TrailBREZOVA POD BRADLOMK40-492K 500:00:0200:33:2201:07:54.8001:07:57.15+00:03:536:109,7
3KRYSKA Eliza 79Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAK40-493K 600:00:1000:33:3101:08:36.4501:08:47.10+00:04:436:149,6
4KUROWSKA Monika 84AtlanticKRAKÓWK40-494K 1100:00:0200:37:2701:15:02.3001:15:05.25+00:11:016:498,8
5ROŻNIATA Iwona 132SNG WILD DUCKSGŁOWNOK40-495K 1200:00:1600:38:2301:15:15.0001:15:31.95+00:11:286:508,8
6STACHURA Beata 145AtlanticKRAKÓWK40-496K 1300:00:0200:36:5901:15:50.1501:15:52.85+00:11:496:538,7
7SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 153Podgórz ToruńTORUŃK40-497K 1700:00:3800:40:5101:21:18.9001:21:57.55+00:17:547:238,1
8SZYMANKIEWICZ Kalina 154GDYNIAK40-498K 1900:00:4000:41:5801:22:34.6501:23:15.15+00:19:117:308,0
9OSTAPIŃSKA Magda 114OSTreSROkiPIASECZNOK40-499K 2000:00:2100:42:0901:23:08.8001:23:30.45+00:19:277:337,9
10GOLON Marlena 36Run PasjaSICIENKOK40-4910K 2100:00:1200:41:1101:23:56.1501:24:08.65+00:20:057:377,9
11WALCZAK Agnieszka 160PKO Bank Polski SABOLESŁAWK40-4911K 2300:00:2000:41:2001:24:18.1501:24:39.05+00:20:357:397,8
12GOKIERT-SKRENTNA Justyna 35ZŁOTÓWK40-4912K 2500:00:2300:43:3201:24:56.4001:25:19.90+00:21:167:437,8
13KICZIŃSKA Izabela 63Drużyna SzpikuBRODNICAK40-4913K 2600:00:1300:42:3801:26:17.8001:26:30.80+00:22:277:507,6
14JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 54Stachowscy TeamZŁOTÓWK40-4914K 2700:00:2300:43:3301:27:58.4001:28:21.80+00:24:187:597,5
15BLIŹNIEWSKA Katarzyna 133Sng Wild DucksGŁOWNOK40-4915K 3200:00:2200:44:4301:31:41.9001:32:04.05+00:28:008:207,2
16PAŃCZUK-FIGURA Irmina 116Umcs BiegaPUŁAWYK40-4916K 3600:00:1800:45:3801:34:55.6501:35:14.15+00:31:108:377,0
17KUSZTAL Justyna 86KS Eskadra KrakówKRAKOWK40-4917K 3700:00:1900:45:3901:35:21.3501:35:40.75+00:31:378:406,9
18OCHNIO Ewa 111BOLESŁAWIECK40-4918K 3900:00:3400:49:0801:38:41.6001:39:16.30+00:35:138:586,7
19MŁODECKA Sylwia 104Virtual Runner ClubWARSZAWAK40-4919K 4200:00:4000:51:2001:40:10.1001:40:50.50+00:36:479:066,6
20KISZKIS Elżbieta 65WARSZAWAK40-4920K 4600:00:1300:50:0901:45:31.2001:45:44.20+00:41:409:356,3
21KALBARCZYK Izabella 59WARSZAWAK40-4921K 4700:00:4400:55:5901:53:19.6501:54:03.80+00:50:0010:185,8
Znaleziono 21 wynik(ów)