TRIATHLON CHMIELNO 2015

Organizator/ Orgainzer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2015-08-29
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
18.8 km
Zgłoszonych/ Registered:
135
Wystartowało/ Started:
123
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
123
Ne trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.7km | 15.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K | M

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk0.6kmPoz 15kmPoz 3kmPozCzas
netto
18.8km
Czas
łączny
18.8km
1WALKOWIAK Miłosz 134MKS SAMBOR TCZEWTCZEWPOLSKAM100:08:21100:00:4600:26:09900:00:3000:10:39400:46:2500:46:25
2JANKOWSKI Jacek 135POSNANIA POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM200:08:22200:00:4600:25:56600:00:5000:10:41500:46:3500:46:35
3CZAJKOWSKI Paweł 18BCT TEAM GDYNIAGDYNIAPOLSKAM300:11:031700:00:4300:24:33200:00:5100:11:381500:48:4800:48:48
4BONDARUK Paweł 130XTEAMGDAŃSKM400:10:511400:00:3000:26:091000:00:5000:10:29200:48:4900:48:49
5POLAŃSKI Piotr 91AT TEAM / UKS TRI-TEAM RUMIASŁUPSKPOLSKAM500:10:421300:01:0500:25:46500:00:5200:10:49700:49:1400:49:14
6SOKOŁOWSKI Krzysztof 107TRUSO ELBLĄGELBLĄGPOLSKAM600:10:231100:01:0400:25:33300:00:5600:11:241300:49:2000:49:20
7JUŚKIW Paweł 42GDYNIAPOLSKAM700:09:26300:00:5100:27:132000:00:5500:11:201200:49:4500:49:45
8SMARUJ Monika 103SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKPOLSKAK100:09:35400:00:3600:26:131200:01:0200:12:433300:50:0900:50:09
9RADCZUK Marcin 93F3TEAMTUCHOMPOLSKAM800:10:561500:00:4900:25:44400:01:0800:11:451600:50:2200:50:22
10CEKLARZ Michał 14GDYNIAPOLSKAM900:11:202000:01:2400:25:57700:01:2000:11:021000:51:0300:51:03
11MAZIEWSKI Piotr 75TCZEWPOLSKAM1000:09:52700:01:0400:27:192200:01:0600:11:491900:51:1000:51:10
12BUCHLIŃSKI Rafał 10SPORT-EVO, BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAPOLSKAM1100:13:173700:00:3400:26:111100:01:0100:10:36300:51:3900:51:39
13LEMKE Krzysztof 68BIOVICO LAB TEAMGDYNIAPOLSKAM1200:11:252200:01:1300:26:08800:01:0000:12:202600:52:0600:52:06
14BIELIŃSKI Piotr 131POWERSYSTEMGDAŃSKM1300:12:533100:00:5000:26:181300:01:1100:11:031100:52:1500:52:15
15KOWALSKI Kuba 59GNIEŹNIEŃSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLON "DIAMENT"GNIEZNOPOLSKAM1400:09:36500:00:4200:27:111900:01:0800:13:395700:52:1600:52:16
16KRIESE Piotr 61TKKF WODNIK WIĘCBORKRUNOWO KRAJEŃSKIEPOLSKAM1500:11:191900:01:2900:27:162100:01:0800:11:451700:52:5700:52:57
17SOBIELGA Agata 104FABRYKA TRIATHLONUPOZNAŃPOLSKA K200:11:131800:01:0100:27:492900:01:0100:12:082300:53:1200:53:12
18WILANDT Konrad 121GDYŃSKI TRIATHLON JURATAPOLSKAM1600:12:272900:01:0600:27:593200:01:0600:10:44600:53:2200:53:22
19GOC Julia 25KTS IRONMANKWIDZYNPOLSKAK300:09:54900:00:4400:29:084000:01:0600:12:543600:53:4600:53:46
20ĆWIRKO Sławomir 119STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM1700:13:324600:01:1800:26:391400:00:5800:11:251400:53:5200:53:52
21KOSIEDOWSKI Wojciech 53BGK TRIPOZNAŃPOLSKAM1800:10:191000:01:1800:27:543000:01:0300:14:096400:54:4300:54:43
22KOWALEWSKI Maciej 57TP SKALAR SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM1900:09:51600:00:5800:29:545600:01:1800:12:553700:54:5600:54:56
23TREDER Wiesław 116SUPRAGRZYBNOPOLSKAM2000:13:183800:01:2700:26:441500:01:0300:12:322700:55:0400:55:04
24RUMIŃSKA Katarzyna 97MKS DELFIN MALBORKMALBORKPOLSKAK400:10:241200:00:4200:29:284900:01:0300:13:355100:55:1200:55:12
25OLEJNICZAK Bartosz 81GDAŃSK POLSKAM2100:11:422400:02:0400:27:472600:01:0700:12:393000:55:1900:55:19
26WALKOWIAK Marcin 118AGROS-TJSUBKOWYPOLSKAM2200:12:042500:01:0700:28:163300:01:0000:13:074500:55:3400:55:34
27GOŹDZIEWICZ Paweł 27BIEGAMYRAZEM.PL / PAPUNIS TEAM GDYNIAGDYNIAPOLSKAM2300:13:585800:01:2200:26:581600:01:0600:12:162400:55:4000:55:40
28SIGNERSKI Remigiusz 100PR KARTUZYGDAŃSK POLSKAM2400:13:234000:01:5100:27:362400:01:2700:11:471800:56:0400:56:04
29SŁODOWICZ Piotr 102GRUPA TRÓJMIASTOGDANSKPOLSKAM2500:15:037200:01:1900:27:091700:01:0500:11:512000:56:2700:56:27
30PASCHKE Roman 84SHIPCUPGDYNIAPOLSKAM2600:11:352300:01:3300:29:174400:01:3200:12:362800:56:3300:56:33
31ŻYWNA Marcin 129KASZUBSKIE LESZCZEGDYNIAPOLSKAM2700:13:264100:02:1600:27:101800:01:0800:12:382900:56:3800:56:38
32BRYLOWSKI Zbigniew 9POWERSYSTEMKARTUZYPOLSKAM2800:14:046000:01:0800:27:392500:01:0700:13:014100:56:5900:56:59
33KOWALSKI Michał 58KSR TEAMKOŚCIERZYNAPOLSKAM2900:13:314500:01:3700:27:583100:01:1200:12:513500:57:0900:57:09
34CHALECKI Piotr 15TRI FORCE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM3000:12:152700:01:4200:29:134200:00:3700:13:355200:57:2200:57:22
35ZDUŃSKI Maciej 127BRAKSŁUPSKPOLSKAM3100:12:283000:01:2800:30:216300:07:1100:05:54100:57:2200:57:22
36SUSKA Arkadiusz 112BIEGOSFERAGDYNIAPOLSKAM3200:13:133600:01:2400:28:503800:00:5000:13:375500:57:5400:57:54
37KUCHAREK Marcin 63STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM3300:13:395000:01:3700:27:482800:01:3000:13:314800:58:0500:58:05
38MAJ Marek 72SOPOTPOLSKAM3400:13:495500:00:5500:28:463700:01:2400:13:335000:58:2700:58:27
39KUCAL Maciej 62TRIATHLON TRÓJMIASTO / SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKPOLSKAM3500:15:047300:01:3000:27:262300:00:4200:13:515900:58:3300:58:33
40STASZEWSKI Karol 111STOPA SŁUPSK/AT TEAMKIELCEPOLSKAM3600:13:023300:01:2700:30:186100:01:0300:12:563800:58:4600:58:46
41KOWALCZYK Magdalena 55SPORTEVOGDAŃSKPOLSKAK500:15:097600:01:3000:28:183400:01:0300:13:034200:59:0300:59:03
42KEARNEY Marek 48O'CEARNAIGHGDYNIAPOLSKAM3700:13:364800:01:4600:28:333600:01:3100:13:425800:59:0800:59:08
43SZYMBORSKI Adam 115GDAŃSK POLSKAM3800:13:405200:01:3700:30:276500:00:3300:13:334900:59:5000:59:50
44ROMANIEC Szymon 96RUMIAPOLSKAM3900:09:53800:01:1100:33:318800:00:4200:14:588001:00:1501:00:15
45AMBROZIAK Krzysztof 1BLUE MEDIA TEAMGDAŃSKPOLSKAM4000:13:475400:01:4700:29:495200:01:3000:13:355301:00:2801:00:28
46SZAFRAŃSKI Marek 113MOSTYPOLSKAM4100:11:202100:01:2200:32:298000:01:2900:13:526001:00:3201:00:32
47BUDZIK Ireneusz 12BOZITA TEAMBYDGOSZCZPOLSKAM4200:15:217900:01:2800:28:283500:01:2600:13:576101:00:4001:00:40
48MAŚLANKA Tomasz 74GT TRIFORCE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM4300:12:152600:01:4000:30:296700:01:1100:15:168601:00:5101:00:51
49BOBOWIK Maciej 5SPORT-EVOBANINOPOLSKAM4400:13:405100:01:1800:29:174300:01:0300:15:419401:00:5901:00:59
50KACPRZAK Marcin 45ZPORTOWE KNURYGDAŃSKPOLSKAM4500:14:556900:01:4400:29:385100:01:3900:13:044301:01:0001:01:00
51WYSOCKI Piotr 125DYMANO TEAMGDYNIAPOLSKAM4600:13:565700:02:4500:29:274800:01:5300:12:593901:01:0001:01:00
52CICHOWSKI Krzysztof 16GDYNIAPOLSKAM4700:16:058600:01:3000:30:065900:01:0700:12:182501:01:0601:01:06
53WĄS Mateusz 120GDYNIAPOLSKAM4800:15:077400:01:3000:29:315000:01:2900:13:365401:01:1301:01:13
54JUCHNOWICZ Radosław 41SULMINPOLSKAM4900:15:107700:01:4000:29:104100:01:1100:14:206901:01:3101:01:31
55BĄKOWSKI Łukasz 3BABECZKI KOSZALINKOSZALINPOLSKAM5000:16:278900:01:1000:28:513900:01:0100:14:046201:01:3301:01:33
56STACHAŃCZYK Wiesia 108ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLGDYNIAPOLSKAK600:14:015900:01:5400:30:015800:01:2900:14:217101:01:4601:01:46
57PODHORODECKI Arkadiusz 90ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLELBLĄGPOLSKAM5100:13:304400:02:2600:30:005700:01:2900:14:217001:01:4601:01:46
58WALKOWICZ Bartłomiej 19GDYNIAPOLSKAM5200:13:445300:02:2900:30:526900:00:3700:14:096601:01:5101:01:51
59PACEK Marcin 83GDYNIAPOLSKAM5300:16:078700:00:5800:30:296600:00:5300:13:264701:01:5301:01:53
60MACIBORKO Piotr 71BLINK PHOTORUMIAPOLSKAM5400:13:294300:01:3800:29:505300:01:4700:15:279201:02:1101:02:11
61KALINOWSKI Piotr 132ACTIVE LIFEM5500:13:093400:01:3200:31:287400:01:0100:15:068201:02:1601:02:16
62SERKOWSKI Piotr 98KP PSP TCZEWSTĘŻYCAPOLSKAM5600:18:5010300:01:0500:29:505400:00:4200:11:512101:02:1801:02:18
63BLEW Wojciech 4LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKPOLSKAM5700:13:374900:01:5500:30:186200:01:0900:15:208901:02:1901:02:19
64KOWALEWSKI Zbigniew 56GDAŃSKPOLSKAM5800:13:223900:02:4200:29:535500:01:3800:15:158501:02:5001:02:50
65GRECZYŁO Adam 28GO TRI KKS TEAMGDYNIAPOLSKAM5900:14:597100:02:0700:29:234600:01:1300:15:209001:03:0201:03:02
66SIMLAT Kamil 101GOWIDLINOPOLSKAM6000:14:126100:01:5000:31:307500:01:1500:14:176801:03:0401:03:04
67SOBOTA Agata 105GDAŃSKPOLSKAK700:15:167800:02:0400:29:184500:01:4700:14:467801:03:1101:03:11
68JACHOWICZ Julia 32GDAŃSKPOLSKAK800:14:316500:02:0000:31:147300:01:0000:14:317501:03:1601:03:16
69GŁODEK Paweł 23ŁAPINOPOLSKAM6100:12:593200:02:2900:30:567000:01:3400:15:249101:03:2201:03:22
70POLAŃSKI Sławomir 92X-TRAINER.PLGDYNIAPOLSKAM6200:14:276400:01:2400:31:117200:01:1700:15:178701:03:3601:03:36
71JEDUT Katarzyna 37GDAŃSKPOLSKAK900:14:416800:01:4800:33:288700:01:0000:12:443401:03:4101:03:41
72SOCHA Marek 106CHMIELNO POLSKAM6300:17:509700:01:4500:30:266400:00:4600:13:004001:03:4701:03:47
73ŁOPACIŃSKI Tomasz 70KORGDAŃSKPOLSKAM6400:15:077500:01:2600:30:306800:01:1100:16:009701:04:1401:04:14
74KABACIŃSKI Michal 44SISUGDYNIAPOLSKAM6500:13:093500:01:4100:34:539700:01:0200:13:375601:04:2201:04:22
75SZMYT Jarosław 114STAROGARD/CHMIELNOPOLSKAM6600:16:399000:01:2800:34:079300:01:1500:11:02901:04:3101:04:31
76FORMELA Leszek 21CHMIELNOPOLSKAM6700:15:578300:02:0300:31:327600:00:5500:14:257301:04:5201:04:52
77BORCHMANN Szymon 8WŁADYSŁAWOWOPOLSKAM6800:16:549100:02:1100:31:047100:00:4800:14:096501:05:0601:05:06
78KUJAWIŃSKI Robert 66SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKAM6900:13:515600:02:0400:32:528300:01:2100:15:138401:05:2101:05:21
79KLIMECKA Klara 49KOBIETA NA FALIGDYNIAPOLSKAK1000:10:571600:01:2500:35:1110000:01:1400:16:4910301:05:3601:05:36
80JAŚKIEWICZ Paweł 36SHIPCUPRUMIAPOLSKAM7000:14:166200:01:4100:32:388200:01:2600:15:399301:05:4001:05:40
81ODWALD Robert 79SPORTOWE POMORZE WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOPOLSKAM7100:16:158800:02:0600:32:047800:01:0200:14:307401:05:5701:05:57
82WULCZYŃSKI Zbigniew 124SPORTEVOGDAŃSKPOLSKAM7200:18:5710400:02:1500:29:264700:01:1600:14:066301:06:0001:06:00
83OŻAROWSKA Monika 82GDAŃSKPOLSKA K1100:12:252800:01:4500:35:4310300:01:3400:14:537901:06:2001:06:20
84PIOTRKOWSKI Tomasz 89STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM7300:20:2811100:02:3300:30:156000:01:2100:12:012201:06:3801:06:38
85ZABORSKI Waldemar 126PIMLGDYNIAPOLSKAM7400:14:366600:01:4700:33:178600:01:3900:15:419501:07:0001:07:00
86GRZEBYTA Mateusz 29KARTUZYPOLSKAM7500:13:324700:02:1100:33:559000:01:4000:15:569601:07:1401:07:14
87NIEWOLSKI Wojciech 77RUMIAPOLSKAM7600:14:266300:02:1000:34:299600:01:0500:15:068301:07:1601:07:16
88WŁODARCZYK Marta 122STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK1200:13:274200:01:0000:03:52100:32:5600:16:1210001:07:2701:07:27
89SIEZIENIEWSKA Agnieszka 99LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKPOLSKAK1300:14:557000:02:0800:32:358100:01:0700:16:5410501:07:3901:07:39
90HOJNOWSKA Izabela 30GDAŃSKPOLSKAK1400:18:069800:02:1700:33:368900:01:1400:12:403201:07:5301:07:53
91PIĘTA Sylwester 88STRASZYNPOLSKAM7700:19:2010500:01:5700:32:207900:01:2000:13:204601:08:1701:08:17
92RIVAT Emmanuel 94BIALE BLOTA POLSKAM7800:18:3310000:03:1400:27:482700:02:4200:17:2810701:09:4501:09:45
93TREDER Marcin 117SELA BAJK KARTUZYPOLSKAM7900:15:508200:03:1300:34:559800:01:1600:15:188801:10:3201:10:32
94JACHOWICZ Adam 33GDAŃSKPOLSKAM8000:15:588400:02:1900:33:088400:01:3200:17:3610801:10:3301:10:33
95JACHOWICZ Dariusz 31GDAŃSKPOLSKAM8100:16:038500:02:1500:33:108500:01:3100:17:3910901:10:3801:10:38
96MAŁECKA Dorota 73SPORTEVOOLSZTYNPOLSKAK1500:14:416700:01:4800:41:1712000:01:0100:12:393101:11:2601:11:26
97KMIEĆ Karol 50STAROGARD GDAŃSKIPOLSKAM8200:22:1811800:03:3800:38:0911201:11:5101:11:51
98FIGEL Monika 120MIKI TEAMGDAŃSKPOLSKAK1600:16:589200:02:1700:35:5810500:00:2900:16:1510101:11:5701:11:57
99OLEJNICZAK Andrzej 80SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKAM8300:17:319500:02:2800:35:3810200:01:4100:14:417601:11:5901:11:59
100PAWŁOWSKI Stanisław 86GDAŃSK POLSKAM8400:18:239900:03:1100:34:019100:01:0400:16:1610201:12:5501:12:55
101PAWŁOWSKI Marek 85GDAŃSK POLSKAM8500:17:269300:04:1000:34:039200:01:1400:16:029801:12:5501:12:55
102KOSTUCH Marta 54CHMIELNOPOLSKAK1700:17:279400:01:2900:37:1811100:01:1300:16:059901:13:3201:13:32
103JAKUBOWSKA Magdalena 34GDAŃSKPOLSKAK1800:19:4610700:02:0400:37:0210900:01:3500:13:054401:13:3201:13:32
104KARCZEWSKI Adam 47CHMIELNOPOLSKAM8600:19:2010600:03:1900:36:1110600:01:0100:14:166701:14:0701:14:07
105KRIEGEL Tomasz 60GDAŃSKPOLSKAM8700:21:2511200:01:4000:31:557700:08:2400:10:51801:14:1501:14:15
106JERZAK Bartosz 38GDYNIAPOLSKAM8800:17:429600:02:2400:36:4910700:01:0400:17:0210601:15:0101:15:01
107SZELĄGOWSKI Naciej 135M8900:21:4411300:02:4900:35:059900:01:1300:14:237201:15:1401:15:14
108KOPYCIŃSKA Joanna 52SUSZPOLSKAK1900:20:2111000:01:2700:35:2810100:01:0000:18:1111201:16:2701:16:27
109KABACIŃSKA - JERZAK Anna 43GDYNIAPOLSKAK2000:15:468100:01:2600:37:0411000:01:5600:20:1612001:16:2801:16:28
110BYCZKOWSKI Janusz 13GDYNIAPOLSKAM9000:15:428000:02:2400:38:3211300:01:2000:20:0111801:17:5901:17:59
111BĄKIEWICZ Izabela 2SMASHING PĄPKINSGDAŃSKPOLSKAK2100:21:4611400:02:3600:34:259500:02:0400:19:3011601:20:2101:20:21
112KMIEĆKOWIAK Jolanta 51GDAŃSKPOLSKAK2200:22:0811700:02:1200:35:5010400:01:0700:19:1811501:20:3501:20:35
113MEJER Anna 76AKADEMIA TUPOTYMALBORKPOLSKAK2300:22:0711600:03:4700:38:4811400:01:3800:14:427701:21:0201:21:02
114KUJAWIŃSKA Anna 65SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKAK2400:18:3610100:03:0900:40:1811900:01:1100:17:4911101:21:0301:21:03
115WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 123BABECZKI KOSZALINKOSZALINPOLSKAK2500:20:0010800:03:3900:40:1011800:01:1300:17:4911001:22:5101:22:51
116GŁODEK Barbara 22ŁAPINOPOLSKAK2600:23:3512100:02:1200:39:3611600:02:0200:16:5110401:24:1601:24:16
117KUJAWA Katarzyna 64CROW TEAMGDYNIAPOLSKAK2700:23:2512000:05:4600:39:4311700:01:3900:15:028101:25:3501:25:35
118JODŁOWSKI Aleksander 40MORSY GDYŃSKIEPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKAM9100:29:0712300:02:1800:34:169400:01:3000:20:1011901:27:2101:27:21
119GOTARTOWSKI Maciej 26TRIATHLON TRÓJMIASTO GDAŃSK POLSKAM9200:18:4910200:02:3600:36:5510800:02:1100:28:2312201:28:5401:28:54
120BOBROWSKA Natalia 6KARTUZYPOLSKAK2800:20:1110900:01:3700:46:2712200:02:1700:19:0411401:29:3601:29:36
121KARCZEWSKA Joanna 46CHMIELNO POLSKAK2900:27:2712200:04:1400:39:2211500:01:2400:19:5211701:32:1901:32:19
122GŁUSZAK Krzysztof 133SPORT-EVOM9300:22:0011500:03:2000:45:3812100:01:5000:22:0012101:34:4801:34:48
123RIWAT Anna 95BIAŁE BŁOTAPOLSKAK3000:22:3811900:05:2600:51:1412300:01:0900:18:2311301:38:5001:38:50
Znaleziono 123 wynik(ów)