TRIATHLON CHMIELNO 2018 1/4

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2018-07-28
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
56.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
72
Wystartowało/ Started:
68
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
68
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.95kmPoz 45kmPoz 10.55kmPozCzas
netto
56.7km
Czas
łączny
56.7km
Różn/ Gap
            
1SPALENIAK Tomasz 178ENDURE TEAMDOBRZEWINOM-181M 100:14:43500:00:5501:03:10100:00:5400:39:41101:59:23.2501:59:23.25 
2WĄSOWSKI Rafał 186NAJMOWICZ TRIATHLON TEAMGDAŃSKM-182M 200:13:44200:01:0401:05:49300:00:5200:43:50402:05:19.4502:05:19.45+00:05:56
3KSIĄŻEK Grzegorz 158ZOELLER TECHRUMIAM-183M 300:14:58700:01:1401:07:26500:01:0000:43:54502:08:32.2002:08:32.20+00:09:08
4JURKIEWICZ Mariusz 150KOBYLARNIA/BIKEBOYSINOWROCŁAWM-301M 400:17:592800:01:1101:04:43200:01:3600:45:00602:10:29.1002:10:29.10+00:11:05
5DRGAN Marcin 137WANIEWSKI COACHING / CAR-LEXGDAŃSKM-401M 500:16:121500:00:5001:07:44600:01:1200:45:47702:11:45.8502:11:45.85+00:12:22
6BLUJ Mikołaj 129GDYNIAM-184M 600:16:431700:01:2601:07:46700:01:0500:47:10902:14:10.4502:14:10.45+00:14:47
7POLAŃSKI Tomasz 4BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMNIEMCZM-402M 700:16:541800:01:1201:11:411400:01:5200:42:44302:14:23.7502:14:23.75+00:15:00
8GRZEBYTA Mateusz
TREPCZYK Dawid
KLASA Paweł
198MAT CARS KARTUZYSztafety1 100:17:312700:00:2901:09:37800:00:4000:47:111002:15:28.4002:15:28.40+00:16:05
9GRZELEC Jarosław 146SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-501M 800:15:551300:01:0701:10:181000:01:1000:47:181102:15:48.6002:15:48.60+00:16:25
10PAWELCZYK Piotr 173GDYNIAM-185M 900:14:04300:01:0601:13:041900:00:5700:47:05802:16:16.4502:16:16.45+00:16:53
11AUGUSTYNIAK Radosław
BIERZKE Rafał
STACHERSKI Łukasz
197PIĘKNI I MŁODZISztafety2 200:18:323300:00:3701:15:302600:00:4500:40:56202:16:20.7002:16:20.70+00:16:57
12RUCIŃSKI Marcin 175TRIBA BOSIR BARCINBARCIN WIEŚM-403M 1000:15:071000:01:1701:10:15900:01:0800:48:451402:16:32.7502:16:32.75+00:17:09
13FRUKACZ Kamil 139TCZEWM-186M 1100:13:33100:01:1001:11:171300:01:1100:50:281902:17:39.2502:17:39.25+00:18:16
14CZAJKOWSKI Paweł 132BCT GDYNIAGDYNIAM-302M 1200:15:541200:00:5101:06:55400:01:0500:54:183002:19:03.9502:19:03.95+00:19:40
15ŚLIWKA Piotr 183SPORTEVOSOPOTM-303M 1300:18:002900:01:0801:12:231500:01:1200:47:341202:20:17.7502:20:17.75+00:20:54
16NIENARTOWICZ Bartek 166TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM-404M 1400:14:56600:01:0101:10:431100:01:0100:53:252702:21:06.8002:21:06.80+00:21:43
17WINCZEWSKI Maciej 190MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLONELBLĄGM-187M 1500:14:06400:00:5101:15:182400:01:0200:50:211802:21:38.6002:21:38.60+00:22:15
18SZYMCZAK Piotr 182FSZIELONKAM-405M 1600:17:142100:01:5901:14:062000:01:2700:47:351302:22:21.7002:22:21.70+00:22:58
19GELIŃSKI Karol 140MOSTYM-304M 1700:18:453500:01:3501:12:451800:01:1800:49:201502:23:43.5002:23:43.50+00:24:20
20BORKOWSKI Tomasz 130ĶUJAVIA3TEAMTUCHOLAM-406M 1800:17:071900:01:1401:12:351700:01:0600:52:002402:24:02.1002:24:02.10+00:24:38
21PIETRASIK Przemysław 174SŁUPSKM-305M 1900:16:071400:01:1501:10:581200:01:1200:54:553302:24:27.1002:24:27.10+00:25:03
22SIGNERSKI Remigiusz 177GDAŃSKM-407M 2000:17:222500:01:3301:15:152300:01:2200:51:212102:26:53.4502:26:53.45+00:27:30
23KAFARSKA Urszula 153TRIATHLON OBORNIKIPOZNAŃK-181K 100:17:222400:01:2001:17:283000:01:0000:51:102002:28:20.6002:28:20.60+00:28:57
24KOROL Marek 157SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-408M 2100:15:491100:01:0601:17:413100:01:0200:53:342802:29:12.8502:29:12.85+00:29:49
25JĘDRZEJEWSKI Daniel 149TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM-409M 2200:19:394600:01:1601:16:572700:01:2900:50:211702:29:42.2002:29:42.20+00:30:18
26LOREK Kinga 163MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK-182K 200:15:02900:00:5001:20:204100:00:5300:54:293202:31:34.7002:31:34.70+00:32:11
27RUTKOWSKI Piotr 155F3TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM-4010M 2300:19:434700:01:4101:14:402100:01:2300:54:263102:31:53.6502:31:53.65+00:32:30
28OWCZARSKI Marcin 171MMGO BORYTEAMCHOJNICEM-4011M 2400:18:503600:02:4401:17:443200:01:2600:51:392202:32:23.4502:32:23.45+00:33:00
29ZWIERZ Krzysztof 191WEJHEROWOM-306M 2500:19:324100:02:0001:18:423700:01:2400:51:482302:33:26.2002:33:26.20+00:34:02
30GLAUBERT Weronika 143MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK-183K 300:16:321600:01:1301:20:454300:00:5400:54:052902:33:29.6502:33:29.65+00:34:06
31FLISIKOWSKI Szymon 138SPORTEVOGDAŃSKM-307M 2600:19:384500:01:0101:17:182900:01:5000:55:263502:35:13.0002:35:13.00+00:35:49
32DETTLAFF Mariusz 133WILCZA GÓRAM-308M 2700:19:384300:01:5201:22:555200:01:2000:50:111602:35:56.5502:35:56.55+00:36:33
33BARTNIK Łukasz 127GDYNIAM-4012M 2800:19:444800:01:4401:15:232500:01:0800:58:153802:36:14.6002:36:14.60+00:36:51
34SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof 179SPORT-EVOGDYNIAM-4013M 2900:18:163100:02:2001:19:403900:01:4300:55:153402:37:14.8502:37:14.85+00:37:51
35GIERCZAK Paweł 142AKTYWNA FABRYKASŁUPSKM-309M 3000:19:133900:01:3201:14:592200:01:4201:00:074302:37:33.8002:37:33.80+00:38:10
36KAMIŃSKA Daniela 154TCZEWK-184K 400:15:00800:00:5901:19:343800:01:0101:01:194902:37:53.9002:37:53.90+00:38:30
37ZIÓŁKOWSKI Julian 119GOK CHMIELNOGDAŃSKM-502M 3100:17:082000:02:3901:17:012800:02:3501:01:084802:40:31.8502:40:31.85+00:41:08
38TREDER Wojciech 184JORDAN TEAMBANINOM-3010M 3200:22:265800:01:1301:12:251600:01:3501:03:155302:40:54.1502:40:54.15+00:41:30
39WĘGRECKI Paweł 189KOŃSKIEM-3011M 3300:21:465500:01:5001:22:324700:02:0700:52:422602:40:57.2502:40:57.25+00:41:34
40SZAŁKOWSKI Tomasz 180KTS IRONMAN KWIDZYNSUSZM-4014M 3400:17:192200:01:1701:18:113300:01:2201:02:525202:41:01.8002:41:01.80+00:41:38
41BEJM Łukasz 128GDAŃSKM-3012M 3500:18:573700:01:5501:22:555100:01:5500:56:003602:41:42.0002:41:42.00+00:42:18
42GORZEŃSKI Piotr 144GDYNIAM-503M 3600:19:113800:02:2001:18:213500:01:5701:00:384602:42:27.0002:42:27.00+00:43:03
43MAGRIAN Krzysztof 164REDAM-4015M 3700:19:184000:02:3101:18:313600:01:5801:00:324502:42:50.4002:42:50.40+00:43:27
44SAGANOWSKI Maciek 176CHMIELNO TRI TEAMCHMIELNOM-4016M 3800:18:453400:02:3301:20:084000:02:1101:00:264402:44:03.5002:44:03.50+00:44:40
45WASIAK Tomasz 185WANIEWSKI COACHINGELBLĄGM-3013M 3900:18:133000:01:4301:22:514900:01:1001:00:434702:44:40.2002:44:40.20+00:45:16
46MAŚLAK Radosław 165BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-504M 4000:22:235700:02:0701:22:545000:01:3700:57:283702:46:29.2002:46:29.20+00:47:05
47KAC Marek 151ENDURE TEAMREDAM-4017M 4100:17:272600:01:1801:18:193400:01:3501:07:536002:46:32.2502:46:32.25+00:47:09
48WENTA Waldemar 188SIERAKOWICEM-4018M 4200:23:036300:02:3701:20:354200:02:0700:58:403902:47:02.7502:47:02.75+00:47:39
49KMITA Krzysztof 156SIEMIANICEM-3014M 4300:20:155000:03:0301:24:255500:01:4400:58:534002:48:20.0002:48:20.00+00:48:56
50GRUCHAŁA Robert 145PADŁ NA RYJ TEAMGDYNIAM-4019M 4400:25:546500:03:4901:24:335600:02:0800:52:222502:48:46.5002:48:46.50+00:49:23
51WALENTYNOWICZ Monika
RYBIŃSKI Łukasz
ŁAZARSKI Piotr
199CALINECZKICALINECZKISztafety3 300:20:375200:00:3701:27:155700:00:5100:59:584202:49:18.9002:49:18.90+00:49:55
52WEJS ARROYAVE Ludomira 187SOPOTK-301K 500:19:454900:02:2401:21:594600:01:2801:04:045402:49:40.8002:49:40.80+00:50:17
53LADEMAN-WĘSIERSKA Sylwia 1613ATHLELTE TEAMGDAŃSKK-302K 600:22:466200:01:4001:23:085300:01:3801:01:345002:50:46.4502:50:46.45+00:51:23
54JAKUBIAK Maciej 148AKTYWNA FABRYKASŁUPSKM-3015M 4500:17:202300:03:1101:22:404800:01:4001:06:305702:51:21.8502:51:21.85+00:51:58
55HORSTEN Peter 147GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM-4020M 4600:19:374200:01:3501:20:504400:02:1001:07:205902:51:32.6002:51:32.60+00:52:09
56BADZIĄG Piotr 126OMIDA CYCLO TEAMGDAŃSKM-3016M 4700:21:425400:03:0801:21:064500:02:3801:04:345502:53:08.5502:53:08.55+00:53:45
57KUCHAREK Marcin 159STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4021M 4800:18:203200:02:1701:24:195400:02:2501:06:255602:53:46.0502:53:46.05+00:54:22
58OLLER Joachim 168TRI STAROGARD GDAŃSKIKOTEŻEM-188M 4900:22:355900:02:0001:28:165800:01:3500:59:434102:54:09.3502:54:09.35+00:54:46
59DRAUSAL Sebastian 136GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM-4022M 5000:20:225100:01:1501:30:035900:01:5801:13:326503:07:10.1003:07:10.10+01:07:46
60SZARGIEJ Paweł 181SPORT EVOGDAŃSKM-4023M 5100:19:384400:03:1201:33:366200:02:1901:09:236103:08:08.9003:08:08.90+01:08:45
61LASZCZYK-JANKOWSKA Kasia 162AKTYWNA FABRYKASIEMIANICEK-303K 700:21:535600:01:5901:37:146500:01:0201:06:345803:08:42.2003:08:42.20+01:09:18
62OLLER Jakub 167TRI STAROGARD GDAŃSKITCZEWM-189M 5200:22:426000:02:2301:30:286000:02:0601:14:086603:11:47.0503:11:47.05+01:12:23
63BORSUK Adam 131PRUSZCZ GDAŃSKIM-1810M 5300:20:585300:02:5601:34:446300:01:3001:12:076403:12:15.6503:12:15.65+01:12:52
64DOMŻALSKI Sebastian 135WARSZAWAM-3017M 5400:25:556600:03:4701:31:216100:01:4401:10:196203:13:06.2503:13:06.25+01:13:43
65ŁUKOWICZ Tomasz 200RUMIAM-1811M 5500:25:016400:03:1101:43:436600:01:3601:01:475103:15:18.9003:15:18.90+01:15:55
66KACZMAREK Sławomir 152RUMIAM-4024M 5600:25:596700:03:4001:37:096400:02:4201:23:076703:32:37.8003:32:37.80+01:33:14
67GIEDROJC Grzegorz 141GDAŃSKM-3018M 5700:22:456100:04:2101:55:156800:01:2601:10:516303:34:38.8503:34:38.85+01:35:15
68ORNOWSKA Julia 170BYSŁAWK-304K 800:31:536800:03:2901:49:266700:03:2601:33:036804:01:17.6504:01:17.65+02:01:54
Znaleziono 68 wynik(ów)