Organizator : | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2018-07-28 |
Miejsce : | Chmielno |
Dystans : | 56.7 km |
Zgłoszonych : | 72 |
Wystartowało : | 68 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 68 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | P1_Plywanie 0.95km | Poz | P2_Rower 45km | Poz | Finish_All 10.55km | Poz | Czas netto 56.7km | Czas łączny 56.7km | Różnica w czasie | ||
1 | JURKIEWICZ Mariusz | 150 | KOBYLARNIA/BIKEBOYS | INOWROCŁAW | M-30 | 1 | M 4 | 00:17:59 | 28 | 00:01:11 | 01:04:43 | 2 | 00:01:36 | 00:45:00 | 6 | 02:10:29.10 | 02:10:29.10 | ||
2 | CZAJKOWSKI Paweł | 132 | BCT GDYNIA | GDYNIA | M-30 | 2 | M 12 | 00:15:54 | 12 | 00:00:51 | 01:06:55 | 4 | 00:01:05 | 00:54:18 | 30 | 02:19:03.95 | 02:19:03.95 | +00:08:34 (6.2%) | |
3 | ŚLIWKA Piotr | 183 | SPORTEVO | SOPOT | M-30 | 3 | M 13 | 00:18:00 | 29 | 00:01:08 | 01:12:23 | 15 | 00:01:12 | 00:47:34 | 12 | 02:20:17.75 | 02:20:17.75 | +00:09:48 (7.0%) | |
4 | GELIŃSKI Karol | 140 | MOSTY | M-30 | 4 | M 17 | 00:18:45 | 35 | 00:01:35 | 01:12:45 | 18 | 00:01:18 | 00:49:20 | 15 | 02:23:43.50 | 02:23:43.50 | +00:13:14 (9.2%) | ||
5 | PIETRASIK Przemysław | 174 | SŁUPSK | M-30 | 5 | M 19 | 00:16:07 | 14 | 00:01:15 | 01:10:58 | 12 | 00:01:12 | 00:54:55 | 33 | 02:24:27.10 | 02:24:27.10 | +00:13:58 (9.7%) | ||
6 | ZWIERZ Krzysztof | 191 | WEJHEROWO | M-30 | 6 | M 25 | 00:19:32 | 41 | 00:02:00 | 01:18:42 | 37 | 00:01:24 | 00:51:48 | 23 | 02:33:26.20 | 02:33:26.20 | +00:22:57 (15.0%) | ||
7 | FLISIKOWSKI Szymon | 138 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-30 | 7 | M 26 | 00:19:38 | 45 | 00:01:01 | 01:17:18 | 29 | 00:01:50 | 00:55:26 | 35 | 02:35:13.00 | 02:35:13.00 | +00:24:43 (15.9%) | |
8 | DETTLAFF Mariusz | 133 | WILCZA GÓRA | M-30 | 8 | M 27 | 00:19:38 | 43 | 00:01:52 | 01:22:55 | 52 | 00:01:20 | 00:50:11 | 16 | 02:35:56.55 | 02:35:56.55 | +00:25:27 (16.3%) | ||
9 | GIERCZAK Paweł | 142 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | M-30 | 9 | M 30 | 00:19:13 | 39 | 00:01:32 | 01:14:59 | 22 | 00:01:42 | 01:00:07 | 43 | 02:37:33.80 | 02:37:33.80 | +00:27:04 (17.2%) | |
10 | TREDER Wojciech | 184 | JORDAN TEAM | BANINO | M-30 | 10 | M 32 | 00:22:26 | 58 | 00:01:13 | 01:12:25 | 16 | 00:01:35 | 01:03:15 | 53 | 02:40:54.15 | 02:40:54.15 | +00:30:25 (18.9%) | |
11 | WĘGRECKI Paweł | 189 | KOŃSKIE | M-30 | 11 | M 33 | 00:21:46 | 55 | 00:01:50 | 01:22:32 | 47 | 00:02:07 | 00:52:42 | 26 | 02:40:57.25 | 02:40:57.25 | +00:30:28 (18.9%) | ||
12 | BEJM Łukasz | 128 | GDAŃSK | M-30 | 12 | M 35 | 00:18:57 | 37 | 00:01:55 | 01:22:55 | 51 | 00:01:55 | 00:56:00 | 36 | 02:41:42.00 | 02:41:42.00 | +00:31:12 (19.3%) | ||
13 | WASIAK Tomasz | 185 | WANIEWSKI COACHING | ELBLĄG | M-30 | 13 | M 39 | 00:18:13 | 30 | 00:01:43 | 01:22:51 | 49 | 00:01:10 | 01:00:43 | 47 | 02:44:40.20 | 02:44:40.20 | +00:34:11 (20.8%) | |
14 | KMITA Krzysztof | 156 | SIEMIANICE | M-30 | 14 | M 43 | 00:20:15 | 50 | 00:03:03 | 01:24:25 | 55 | 00:01:44 | 00:58:53 | 40 | 02:48:20.00 | 02:48:20.00 | +00:37:50 (22.5%) | ||
15 | JAKUBIAK Maciej | 148 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | M-30 | 15 | M 45 | 00:17:20 | 23 | 00:03:11 | 01:22:40 | 48 | 00:01:40 | 01:06:30 | 57 | 02:51:21.85 | 02:51:21.85 | +00:40:52 (23.9%) | |
16 | BADZIĄG Piotr | 126 | OMIDA CYCLO TEAM | GDAŃSK | M-30 | 16 | M 47 | 00:21:42 | 54 | 00:03:08 | 01:21:06 | 45 | 00:02:38 | 01:04:34 | 55 | 02:53:08.55 | 02:53:08.55 | +00:42:39 (24.6%) | |
17 | DOMŻALSKI Sebastian | 135 | WARSZAWA | M-30 | 17 | M 54 | 00:25:55 | 66 | 00:03:47 | 01:31:21 | 61 | 00:01:44 | 01:10:19 | 62 | 03:13:06.25 | 03:13:06.25 | +01:02:37 (32.4%) | ||
18 | GIEDROJC Grzegorz | 141 | GDAŃSK | M-30 | 18 | M 57 | 00:22:45 | 61 | 00:04:21 | 01:55:15 | 68 | 00:01:26 | 01:10:51 | 63 | 03:34:38.85 | 03:34:38.85 | +01:24:09 (39.2%) |
Znaleziono 18 wynik(ów)