TRIATHLON CHMIELNO 2018 1/8

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2018-07-28
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
28.45 km
Zgłoszonych/ Registered:
128
Wystartowało/ Started:
120
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
118
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.475kmPoz 22.5kmPoz 5.275kmPozCzas
netto
28.45km
Czas
łączny
28.45km
Różn/ Gap
            
1JUŚKIW Paweł 36GDYNIAM-301M 100:07:02400:00:1400:33:34300:00:1900:23:33501:04:42.9501:04:42.95 
2WYSŁOUCH Michał 102F3TEAMGDAŃSKM-302M 200:07:371200:00:5100:34:14400:00:5100:22:23301:05:56.6001:05:56.60+00:01:13
3WRONKA Cezary 99BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAMGDAŃSKM-303M 300:07:361100:00:5900:35:401200:00:4700:21:12101:06:14.5501:06:14.55+00:01:31
4RYBACKI Maksymilian 72RYBATEAMSZCZYTNIKIM-161M 400:06:37100:00:3200:36:472000:01:2600:22:15201:07:37.2001:07:37.20+00:02:54
5POLAŃSKI Piotr 69ENDURELĘBORKM-304M 500:07:391300:00:5800:34:40700:00:5600:24:05801:08:18.7501:08:18.75+00:03:35
6MAKOWSKI Paweł 53BIKE U UPGDAŃSKM-305M 600:08:042100:01:2600:34:46900:01:0000:24:12901:09:28.5001:09:28.50+00:04:45
7ŁAZARONEK Piotr
GUZIŃSKI Andrzej
SZCZEPANIAK Przemysław
122OLIMPSWIMSztafety1 100:07:581700:00:5100:35:301100:00:4700:24:401101:09:46.2001:09:46.20+00:05:03
8GWIZDAŁA Karol 26SPORTEVOGDAŃSKM-306M 700:07:401400:00:4600:34:24500:00:5700:26:502501:10:37.1501:10:37.15+00:05:54
9STUKAN Maciej 81SOPOTM-307M 800:07:331000:01:1200:36:251600:00:5800:24:461201:10:54.7501:10:54.75+00:06:11
10DAHMS Adam 15MEDI TEAMBYDGOSZCZM-401M 900:07:28700:01:0400:36:261700:00:5200:25:081401:10:58.0501:10:58.05+00:06:15
11GNIOT Jacek 20WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.GRUDZIĄDZM-402M 1000:08:312600:00:5100:34:461000:01:0900:25:412001:10:58.3501:10:58.35+00:06:15
12YANKOVSKIY Dmitriy
MARKIN Evgeniy
ZAYCEV Dmitriy
124KLUB SPORTOWY DEDSztafety2 200:07:32900:00:3200:39:094200:00:3800:23:09401:11:00.6501:11:00.65+00:06:17
13ZAWISTOWSKI Michał 107SMARUJ NA TRENING TEAMSULMINM-403M 1100:07:01300:00:5600:34:33600:00:5800:27:433601:11:11.7001:11:11.70+00:06:28
14PEEK Marcin 64SZKOŁA PŁYWANIA AQUATICKOŚCIERZYNAM-308M 1200:07:18500:01:3600:36:542100:00:5200:24:311001:11:11.8001:11:11.80+00:06:28
15CHOLEWIŃSKI Dariusz 10HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-404M 1300:09:204600:01:2100:36:021300:01:0100:23:34601:11:18.9001:11:18.90+00:06:35
16TOMASZEWSKI Michał 89GDAŃSKM-309M 1400:09:164300:01:3500:34:43800:00:2600:25:311601:11:31.7001:11:31.70+00:06:48
17ARNDT Mateusz 2GDYNIAM-181M 1500:06:54200:05:0400:36:181500:00:5100:24:491301:13:56.7501:13:56.75+00:09:13
18NEUBAUER Szymon 55BOROWOM-3010M 1600:08:543300:01:1200:37:002300:00:5800:26:272201:14:31.2001:14:31.20+00:09:48
19ONOSZKO Wojciech 59KOŻYCZKOWOM-3011M 1700:09:365600:01:0600:37:302600:00:5000:25:341801:14:36.0501:14:36.05+00:09:53
20ROZUSKI Przemysław 196GK GRYF TCZEWROKITKIM-3012M 1800:09:134100:01:1600:36:431900:01:3500:25:562101:14:43.8501:14:43.85+00:10:00
21LEWANDOWSKI Tomasz 48REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3013M 1900:08:422800:01:2700:36:281800:01:0400:27:263301:15:07.3501:15:07.35+00:10:24
22ŻYGENDA Robert 116'BRAPOL' WIESZ NA CZYM STOISZ.GDYNIAM-501M 2000:10:066800:01:5600:37:212400:01:0300:25:271501:15:53.0501:15:53.05+00:11:10
23IWICKI Paweł 30KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-182M 2100:09:174400:01:2600:38:474000:01:0000:25:401901:16:10.8001:16:10.80+00:11:27
24ZIELIŃSKI Tomasz 108WIRTUALNA POLSKA TRIATHLON TEAM / KUŹNIA TRIATHLONUGDAŃSKM-3014M 2200:08:563400:01:3900:37:402700:01:0200:27:193101:16:36.5001:16:36.50+00:11:53
25JAŃCZAK Tomasz 121GDAŃSKM-405M 2300:08:132400:01:3500:37:222500:01:0700:28:224401:16:39.7501:16:39.75+00:11:56
26DADEJ Rafał
DADEJ Paulina
DADEJ Mateusz
125GDYNIASztafety3 300:10:287500:00:3800:36:161400:00:4800:28:424601:16:52.4001:16:52.40+00:12:09
27BAUMGART Michał 6STRASZYNM-3015M 2400:08:513100:02:0200:38:053100:01:1300:26:432401:16:54.8501:16:54.85+00:12:11
28SARNOWSKI Zbigniew 192UKTRS SUSZSUSZM-406M 2500:08:031900:01:3400:38:333600:01:0600:27:403501:16:56.9501:16:56.95+00:12:14
29KUCAL Maciej 423ATHLETE TRIATHLON CENTERGDAŃSKM-3016M 2600:09:275200:01:2200:38:073200:01:0300:27:002701:16:59.8501:16:59.85+00:12:16
30LIGENZA Zbigniew 50DREAM TRI TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM-407M 2700:09:255100:01:5200:36:562200:01:4300:27:112901:17:07.8501:17:07.85+00:12:24
31SZYMCZAK Arkadiusz 84SYSTEM11.PLWAŁCZ DRUGIM-183M 2800:08:352700:01:1900:40:485600:01:0300:25:321701:17:17.4501:17:17.45+00:12:34
32SMEJA Przemysław 77RUNEDAREDAM-3017M 2900:10:257300:02:0900:39:324700:01:2400:23:52701:17:22.1001:17:22.10+00:12:39
33DUDANIEC TARKOWSKA Agnieszka 112AMT GDAŃSK/ F3TEAMGDAŃSKK-301K 100:07:561600:01:1800:39:254500:01:0100:27:443701:17:24.5501:17:24.55+00:12:41
34DULAS Tomasz 17BSI OFFSHORECHWASZCZYNOM-408M 3000:07:29800:00:5600:38:123300:01:0600:30:005601:17:43.9501:17:43.95+00:13:01
35GUSS Przemek 25PIŁAM-502M 3100:09:124000:01:2800:37:512800:00:5900:28:204301:17:50.0001:17:50.00+00:13:07
36LESZKOWICZ Kornel 45GACOPYZ TEAMGDYNIAM-184M 3200:10:237000:01:1800:38:443900:01:1200:26:572601:18:34.2001:18:34.20+00:13:51
37ŁUCZKA Adam 52UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'ROKIETNICAM-162M 3300:08:062200:00:5300:40:255300:01:0000:28:545001:19:18.2501:19:18.25+00:14:35
38ZIENTAL Darek 109ROCK & ROWER TEAMNOWINYM-503M 3400:08:543200:01:0800:38:403800:01:1000:29:425301:19:34.4001:19:34.40+00:14:51
39PICHLAK Piotr 66SPORTEVOGDAŃSKM-504M 3500:09:435900:02:0000:38:343700:01:2300:28:043901:19:44.5501:19:44.55+00:15:01
40PERGOŁ Bogusław 65GPEC RUNNERS TEAMGDAŃSKM-409M 3600:09:194500:01:3100:38:233500:01:0000:29:345201:19:47.5501:19:47.55+00:15:04
41TUREK Michał 62ŻNINM-3018M 3700:09:526100:02:0200:38:043000:01:3600:28:144001:19:48.4501:19:48.45+00:15:05
42ZABROCKA Aleksandra 104MLKS BASZTA BYTÓWKOŚCIERZYNAK-302K 200:12:1610200:01:1400:37:552900:01:2200:27:042801:19:51.1001:19:51.10+00:15:08
43PORZEŻYŃSKI Maciej 71RBM TEAMGDAŃSKM-185M 3800:08:232500:01:1200:39:274600:01:1600:29:465401:20:04.6501:20:04.65+00:15:21
44SADOWSKA Elżbieta 74SPORTEVOGDAŃSKK-181K 300:09:204800:01:4200:40:105100:00:5900:28:033801:20:14.9501:20:14.95+00:15:32
45GRABAN Emilia 21GDAŃSKK-182K 400:11:228800:01:1400:38:193400:01:0900:28:154201:20:19.0501:20:19.05+00:15:36
46IWANOW Bartosz 29UKS TRS SUSZGDAŃSKM-3019M 3900:09:546300:01:3900:40:325400:01:2200:27:203201:20:47.4501:20:47.45+00:16:04
47ZALEŚKIEWICZ Iga 105SUSZK-303K 500:10:026600:01:1300:41:586300:01:0200:26:342301:20:49.3501:20:49.35+00:16:06
48CZAJKOWSKA Magdalena 13BCT GDYNIAGDYNIAK-304K 600:09:113900:01:0200:41:346100:01:0600:28:504801:21:43.7501:21:43.75+00:17:00
49MARIANOWSKA Aleksandra
ZAMKOWSKI Artur
MARIANOWSKI Krzysztof
123KWIDZYN BIEGASztafety4 400:08:583500:00:3600:44:408100:00:4400:27:123001:22:10.3501:22:10.35+00:17:27
50WAJS Anna 92GDYNIAK-183K 700:11:369300:00:5300:39:164300:01:4000:28:524901:22:17.7001:22:17.70+00:17:34
51SZYMCZAK Krzysztof 85SYSTEM11.PLWAŁCZ DRUGIM-505M 4000:11:118500:01:4500:40:485500:01:0500:27:313401:22:20.8501:22:20.85+00:17:37
52TOŁWIŃSKI Bogusław 88MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGM-506M 4100:08:042000:01:1500:41:466200:01:2200:30:306201:22:57.5001:22:57.50+00:18:14
53GACEK Wojciech 18BYTOMM-3020M 4200:09:375700:01:5300:40:535700:00:5600:30:486501:24:07.1001:24:07.10+00:19:24
54KWIDZIŃSKI Krzysztof 43PURTKIGDYNIAM-4010M 4300:10:046700:01:3100:41:065900:01:3000:30:186001:24:29.5001:24:29.50+00:19:46
55WENDOŁOWSKI Robert 194WARSZAWAM-4011M 4400:09:466000:02:1300:42:246600:01:5400:28:154101:24:32.4501:24:32.45+00:19:49
56LESZKOWICZ Krzysiek 46DOMAX RACING TEAMPOGÓRZEM-3021M 4500:10:076900:02:2000:38:494100:01:2400:31:587501:24:38.3501:24:38.35+00:19:55
57STANISZEWSKA Joanna 80SPORTEVOGDAŃSKK-305K 800:08:442900:01:0900:42:436900:01:0800:30:596701:24:43.6501:24:43.65+00:20:00
58HULKO Jarek 28GDAŃSKM-3022M 4600:08:112300:01:2700:44:007400:01:1800:29:565501:24:52.1501:24:52.15+00:20:09
59BEDNAREK Michał 7CENTRUM KOMÓREK TEAM TCZEWTCZEWM-3023M 4700:09:023800:01:5900:41:216000:01:3000:31:096901:25:01.6501:25:01.65+00:20:18
60SMOLARCZYK Adam 78PRZEROST FORMY NAD FORMĄGDAŃSKM-3024M 4800:09:003700:01:3700:44:257700:01:2300:28:434701:25:08.0501:25:08.05+00:20:25
61OŻAROWSKA Monika 61SPORTEVO / PROXIT TEAMGDAŃSKK-306K 900:07:27600:01:2700:43:447300:01:0700:31:567401:25:41.0001:25:41.00+00:20:58
62KULANIN Jarosław 118DREAM TRI TEAMSTRASZYNM-186M 4900:09:154200:01:5700:40:014900:02:0600:32:408201:25:59.7501:25:59.75+00:21:16
63CYRA Jarosław 12MLKS BASZTA BYTÓWKOŚCIERZYNAM-4012M 5000:12:4310800:02:0100:40:085000:01:1100:30:105901:26:13.5001:26:13.50+00:21:30
64SZEMRO Katarzyna 83GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK-401K 1000:09:315400:01:5300:42:537000:01:1000:30:546601:26:21.6001:26:21.60+00:21:38
65ZUZAŃSKI Patryk 111CZARNA KOBRA TEAMGDAŃSKM-3025M 5100:10:237100:01:0300:42:046400:01:0200:32:047701:26:36.5501:26:36.55+00:21:53
66WULCZYŃSKI Zbigniew 100GDAŃSKM-4013M 5200:10:438000:01:2200:39:444800:01:1100:33:508801:26:50.3501:26:50.35+00:22:07
67ALBRECHT Maria 1UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'LUSOWOK-161K 1100:08:011800:00:4200:44:428300:00:5300:32:348101:26:52.4501:26:52.45+00:22:09
68TUR Ireneusz 90ŻUKOWOM-3026M 5300:10:427900:02:0100:39:174400:01:4900:33:118601:27:00.7501:27:00.75+00:22:17
69ZARĘBA Beata 106NIEZRZESZONAKALISKAK-402K 1200:08:593600:01:2100:43:397200:00:5900:32:037601:27:01.7501:27:01.75+00:22:18
70ŻWIROWSKI Adam 115GDAŃSKM-163M 5400:09:204700:01:4300:47:189900:00:4900:28:354501:27:45.4501:27:45.45+00:23:02
71KARABIN Paweł 37GDAŃSKM-4014M 5500:10:528400:01:0400:40:575800:01:2600:34:009101:28:19.4501:28:19.45+00:23:36
72PISAREK Bartosz 67DECATHLON TEAM PRZYMORZERADOMM-187M 5600:09:576400:01:0600:42:406700:01:0100:33:508901:28:34.1501:28:34.15+00:23:51
73LELIWA Sylwia 44RBMTEAMGDAŃSKK-184K 1300:12:3310700:01:3800:43:337100:00:5600:30:025701:28:42.2001:28:42.20+00:23:59
74OLECHNOWICZ Łukasz 57DYNAMINDSGDAŃSKM-188M 5700:09:596500:01:2700:46:358800:00:5900:30:236101:29:23.0501:29:23.05+00:24:40
75JEZIERSKI Sławomir 34GDAŃSKM-3027M 5800:10:458100:02:0600:44:418200:01:3900:30:406401:29:51.6501:29:51.65+00:25:08
76ŻBIKOWSKA Weronika 113MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK-162K 1400:08:453000:01:2800:44:307900:00:5100:35:049401:30:38.9501:30:38.95+00:25:56
77WALIGÓRA Bożena 120DOMO PROFISOPOTK-403K 1500:12:049700:02:1200:45:328600:01:4500:29:185101:30:51.8001:30:51.80+00:26:08
78OCZACHOWSKA Karolina 56SPORT EVOGDAŃSKK-307K 1600:10:257200:02:1300:45:368700:01:3000:31:147001:30:58.9001:30:58.90+00:26:15
79JASTRZEBSKI Tomasz 31GDAŃSKM-4015M 5900:12:1410100:02:0000:42:436800:02:1600:32:138001:31:26.9501:31:26.95+00:26:44
80OŁUBIEC Marta 58AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONUSIEMIANICEK-308K 1700:10:337700:02:2400:44:287800:02:1500:31:497301:31:29.7501:31:29.75+00:26:46
81SOLEK Mieczysław 79NYPEL REDAWEJHEROWOM-601M 6000:12:2910600:02:4000:40:205200:01:4400:34:509301:32:03.6501:32:03.65+00:27:20
82TOBIASZ Aleksandra 86SPORTEVOGDYNIAK-185K 1800:09:536200:02:0200:46:399100:01:4700:31:447201:32:05.5001:32:05.50+00:27:22
83NOWAK Krzysztof 117TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-3028M 6100:09:355500:02:5400:44:247600:01:4200:33:529001:32:27.5001:32:27.50+00:27:44
84KONARZEWSKA Aleksandra 38GDYNIAK-404K 1900:11:339200:02:5300:46:419200:01:1000:31:006801:33:17.3001:33:17.30+00:28:34
85ŻBIKOWSKA Zuzanna 114MKS TRUSO ELBLĄGSIERPINK-163K 2000:09:224900:01:1500:46:419300:00:5400:36:3410001:34:46.1501:34:46.15+00:30:03
86BAGRIANOW Adam 3DECATHLON TEAM PRZYMORZEWARSZAWAM-189M 6200:13:3511200:01:4400:48:1710500:01:3900:30:075801:35:22.7001:35:22.70+00:30:39
87LEWANDOWSKA Natalia 47ROWEROWE KASZUBYKARTUZYK-405K 2100:12:2110300:01:4500:42:176500:01:5700:37:1010501:35:30.3501:35:30.35+00:30:47
88WYSOCKI Wojciech 103DEW TEAMSZYMBARKM-1810M 6300:13:2711000:01:4400:47:2910000:01:0900:32:067801:35:55.6001:35:55.60+00:31:12
89CHUYKO Olga 11SOPOTK-309K 2200:11:298900:01:5400:48:1410400:02:1000:32:107901:35:57.1501:35:57.15+00:31:14
90PŁOTKA Grzegorz 68KOSZALINM-3029M 6400:10:518200:01:2300:47:189800:02:0300:34:279201:36:02.9001:36:02.90+00:31:19
91TOŁWIŃSKA Agnieszka 87MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK-406K 2300:14:3011800:01:2900:47:5110200:02:0000:30:336301:36:23.4501:36:23.45+00:31:40
92WENDOŁOWSKA Barbara 193WARSZAWAK-407K 2400:12:2510400:02:4900:46:389000:01:3100:33:148701:36:37.0001:36:37.00+00:31:54
93JACHOWICZ Dariusz 195GDYNIAM-507M 6500:10:267400:02:3400:44:508400:02:1500:36:4310201:36:48.9001:36:48.90+00:32:05
94GAZARKIEWICZ Antoni 19BHMW_GDYNIAGDAŃSKM-602M 6600:13:4911400:03:0200:44:237500:02:5900:33:028401:37:15.4001:37:15.40+00:32:32
95WYŁUDA Marcin 101GDAŃSKM-3030M 6700:11:369400:01:3400:47:5510300:01:0800:35:219501:37:34.0501:37:34.05+00:32:51
96SKARBEK Mateusz 76KS MATEUSZ SKARBEKGDAŃSKM-3031M 6800:11:339100:03:0700:48:5110700:01:0100:33:098501:37:41.5001:37:41.50+00:32:58
97KOWALEWSKI Zbigniew 40GDAŃSKM-508M 6900:09:405800:01:2300:44:388000:02:2100:39:5011501:37:52.8001:37:52.80+00:33:09
98PONIATOWSKA Aleksandra 70SMARUJ NA TRENING TEAMBANINOK-3010K 2500:11:158600:01:4900:44:588500:01:5100:38:3410801:38:27.2001:38:27.20+00:33:44
99WEJS-MATERNIK Julianna 93GDAŃSKK-408K 2600:10:337600:02:0400:53:3211600:00:5500:32:508301:39:54.6001:39:54.60+00:35:11
100GRUŻEWSKA Martyna 24AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONUSŁUPSKK-3011K 2700:13:3211100:01:5000:47:169500:01:0300:36:149701:39:55.1001:39:55.10+00:35:12
101GRABARCZYK Magdalena 22GDAŃSKK-3012K 2800:09:305300:01:4100:47:3410100:02:1600:39:0811101:40:09.9501:40:09.95+00:35:27
102ORLOWSKI Adrian 60POŁCZYNOM-4016M 7000:11:208700:02:1500:47:169600:02:0500:39:1711301:42:13.7001:42:13.70+00:37:30
103MUCHA Aleksandra 54OCZADZIAŁAGDYNIAK-3013K 2900:11:309000:01:3200:51:3211200:01:2400:36:329901:42:30.4001:42:30.40+00:37:47
104SADOWSKA Monika 73DISINNGDAŃSKK-3014K 3000:12:059800:02:1200:47:179700:01:1800:39:3811401:42:30.7001:42:30.70+00:37:47
105SADOWSKI Piotr 75DISINNGDAŃSKM-3032M 7100:12:069900:02:4200:46:439400:01:5400:39:0611001:42:31.2001:42:31.20+00:37:48
106HĘSIAK Marta 27WARSZAWAK-186K 3100:14:2711700:02:3200:46:368900:01:4400:38:4710901:44:06.4001:44:06.40+00:39:23
107WISNIEWSKI Piotr 95GDAŃSKM-4017M 7200:13:5511500:02:1500:51:3511300:01:2100:35:259601:44:31.3501:44:31.35+00:39:48
108SURGOFT Piotr 82MEGA COFFEE TEAMREDAM-3033M 7300:13:4711300:02:3000:48:3410600:01:3800:39:0911201:45:38.1001:45:38.10+00:40:55
109WITKOWSKI Jarosław 97RMDCGDAŃSKM-603M 7400:15:1611900:03:0100:48:5710800:02:0000:36:5410301:46:08.2001:46:08.20+00:41:25
110WIERZGAŁA Piotr 94GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM-3034M 7500:13:0210900:04:3500:51:1711000:01:4900:36:209801:47:03.1001:47:03.10+00:42:20
111LEWNA Daniel 49KARTUZYM-4018M 7600:11:539600:02:4800:53:3811700:02:0900:36:4210101:47:10.9501:47:10.95+00:42:28
112JEZIERSKA Anna 32GDAŃSKK-3015K 3200:12:2610500:02:1600:54:2211800:01:3400:37:0410401:47:42.3001:47:42.30+00:42:59
113JEZIERSKA Klaudia 33MAJAPOLAŁÓDŹK-3016K 3300:12:1410000:02:2400:54:5811900:01:4100:37:4010601:48:57.2501:48:57.25+00:44:14
114CZAPLEWSKA Anna 14POLPHARMA TRI TEAMTCZEWK-409K 3400:11:529500:04:3300:51:2411100:02:2200:41:5811601:52:09.2501:52:09.25+00:47:26
115TUR Anna 91ŻUKOWOK-3017K 3500:18:1312000:02:4300:51:5511400:01:1400:38:1310701:52:18.0001:52:18.00+00:47:35
116BRUSKI Dariusz 9GDAŃSKM-509M 7700:10:528300:03:3700:49:2810900:02:5200:48:0911801:54:58.1501:54:58.15+00:50:15
117JEZIERSKI Zdzisław 35ŁÓDŹM-604M 7800:14:1311600:03:1700:52:4611500:03:1200:47:1411702:00:42.4502:00:42.45+00:55:59
DQPAWELLA Anna 63GK STGOWIDZK-30 DQ78 DQ DQ2 DQ DQ7101:11:11.40 DQ DQ
BARCZEWSKI Marek 5ROMET FACTORY TEAMTORUŃM-1800:07:441500:00:4900:03:471 DNF DNF
WOŹNIAK Jacek 98F3TEAM / PORTA ACTIVE TEAMGDAŃSKM-3000:09:245000:02:11 DNF DNF
Znaleziono 120 wynik(ów)