TRIATHLON CHMIELNO 2018 - DZIECI MŁODSZE (10-11 LAT)

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2018-07-28
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
1.55 km
Zgłoszonych/ Registered:
20
Wystartowało/ Started:
19
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.15km | 1.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.15km1.15kmCzas
netto
1.55km
Czas
brutto
1.55km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JANKOWIAK Wiktor 212UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'MROWINOChłopcy1M 100:01:4400:05:3100:06:57.1000:06:57.10 4:2913.4
2JAŃCZAK Michał 277UKS DWÓJKA MORENAGDAŃSKChłopcy2M 200:01:4100:05:3200:06:57.2000:06:57.20+00:00:004:2913.4
3KŁOSOWSKA Judyta 220TRIATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKDziewczynki1K 100:01:4800:05:5900:07:36.4000:07:36.40+00:00:394:5412.2
4JASKÓLSKI Wojciech 213UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'TARNOWO PODGÓRNEChłopcy3M 300:01:5900:06:0400:07:42.3500:07:42.35+00:00:454:5812.1
5LEBODA Mateusz 225TRIATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKChłopcy4M 400:02:0000:06:2300:07:56.8500:07:56.85+00:00:595:0711.7
6RYBACKA Małgorzata 242OPZ ZAWARCIESZCZYTNIKIDziewczynki2K 200:01:4200:06:0200:07:58.7000:07:58.70+00:01:015:0811.7
7PISANKO Franciszek 239UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'DĄBROWAChłopcy5M 500:01:5900:06:2300:08:13.0500:08:13.05+00:01:155:1811.3
8HIBNER Zofia 210UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'TARNOWO PODGÓRNEDziewczynki3K 300:01:5700:06:2400:08:23.3000:08:23.30+00:01:265:2411.1
9DUDEK Maria 203UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'SIEROSŁAWDziewczynki4K 400:01:5100:06:3800:08:37.1000:08:37.10+00:01:405:3310.8
10SKÓRZYŃSKA Hanna 246GDAŃSKDziewczynki5K 500:02:0000:07:0000:09:07.2000:09:07.20+00:02:105:5210.2
11PŁOTKA Dawid 240KOSZALINChłopcy6M 600:02:2600:07:2400:09:08.7000:09:08.70+00:02:115:5310.2
12WYDARTY Anna 273GDAŃSKDziewczynki6K 600:01:5300:07:2500:09:09.1000:09:09.10+00:02:125:5410.2
13METELSKA Oliwia 231UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'SIEROSŁAWDziewczynki7K 700:02:0200:07:2000:09:16.7500:09:16.75+00:02:195:5810
14TACIAK Natalia 251UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'LUSOWODziewczynki8K 800:02:1000:07:2200:09:23.5000:09:23.50+00:02:266:039.9
15GAJB Maria 205OPZ ZAWARCIEPOZNAŃDziewczynki9K 900:01:5400:07:5100:09:37.4500:09:37.45+00:02:406:129.7
16GULCZ Barbara 206BANINODziewczynki10K 1000:02:2700:07:5000:09:54.1000:09:54.10+00:02:576:239.4
17JĘDRZEJEWSKA Nadia 215TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNADziewczynki11K 1100:02:3400:08:1600:10:11.7500:10:11.75+00:03:146:349.1
18ZAMKOWSKI Mikołaj 261GDAŃSKChłopcy7M 700:02:4300:08:2500:10:24.1000:10:24.10+00:03:276:428.9
19PIOTROWSKA Natalia 236SMĘTOWO CHMIELEŃSKIEDziewczynki12K 1200:02:2700:08:2200:10:28.1000:10:28.10+00:03:316:458.9
Znaleziono 19 wynik(ów)