Organizator : | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2018-07-28 |
Miejsce : | Chmielno |
Dystans : | 1.55 km |
Zgłoszonych : | 20 |
Wystartowało : | 19 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 19 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAŃCZAK Michał | 277 | UKS DWÓJKA MORENA | GDAŃSK | Chłopcy | 00:00:00 | 00:01:41 | |
2 | RYBACKA Małgorzata | 242 | OPZ ZAWARCIE | SZCZYTNIKI | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:42 | |
3 | JANKOWIAK Wiktor | 212 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | MROWINO | Chłopcy | 00:00:00 | 00:01:44 | |
4 | KŁOSOWSKA Judyta | 220 | TRIATHLON SZCZECINEK | SZCZECINEK | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:48 | |
5 | DUDEK Maria | 203 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | SIEROSŁAW | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:51 | |
6 | WYDARTY Anna | 273 | GDAŃSK | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:53 | ||
7 | GAJB Maria | 205 | OPZ ZAWARCIE | POZNAŃ | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:54 | |
8 | HIBNER Zofia | 210 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | TARNOWO PODGÓRNE | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:57 | |
9 | JASKÓLSKI Wojciech | 213 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | TARNOWO PODGÓRNE | Chłopcy | 00:00:00 | 00:01:59 | |
10 | PISANKO Franciszek | 239 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | DĄBROWA | Chłopcy | 00:00:00 | 00:01:59 | |
11 | LEBODA Mateusz | 225 | TRIATHLON SZCZECINEK | SZCZECINEK | Chłopcy | 00:00:00 | 00:02:00 | |
12 | SKÓRZYŃSKA Hanna | 246 | GDAŃSK | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:00 | ||
13 | METELSKA Oliwia | 231 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | SIEROSŁAW | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:02 | |
14 | TACIAK Natalia | 251 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | LUSOWO | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:10 | |
15 | PŁOTKA Dawid | 240 | KOSZALIN | Chłopcy | 00:00:00 | 00:02:26 | ||
16 | GULCZ Barbara | 206 | BANINO | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:27 | ||
17 | PIOTROWSKA Natalia | 236 | SMĘTOWO CHMIELEŃSKIE | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:27 | ||
18 | JĘDRZEJEWSKA Nadia | 215 | TRI STAROGARD GDAŃSKI | NOWA WIEŚ RZECZNA | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:34 | |
19 | ZAMKOWSKI Mikołaj | 261 | GDAŃSK | Chłopcy | 00:00:00 | 00:02:43 |
Znaleziono 19 wynik(ów)