Organizator : | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2018-07-28 |
Miejsce : | Chmielno |
Dystans : | 1.55 km |
Zgłoszonych : | 20 |
Wystartowało : | 19 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 19 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.15km | Start_All 1.15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANKOWIAK Wiktor | 212 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | MROWINO | Chłopcy | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:05:31 | |
2 | JAŃCZAK Michał | 277 | UKS DWÓJKA MORENA | GDAŃSK | Chłopcy | 00:00:00 | 00:01:41 | 00:05:32 | |
3 | KŁOSOWSKA Judyta | 220 | TRIATHLON SZCZECINEK | SZCZECINEK | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:48 | 00:05:59 | |
4 | RYBACKA Małgorzata | 242 | OPZ ZAWARCIE | SZCZYTNIKI | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:42 | 00:06:02 | |
5 | JASKÓLSKI Wojciech | 213 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | TARNOWO PODGÓRNE | Chłopcy | 00:00:00 | 00:01:59 | 00:06:04 | |
6 | LEBODA Mateusz | 225 | TRIATHLON SZCZECINEK | SZCZECINEK | Chłopcy | 00:00:00 | 00:02:00 | 00:06:23 | |
7 | PISANKO Franciszek | 239 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | DĄBROWA | Chłopcy | 00:00:00 | 00:01:59 | 00:06:23 | |
8 | HIBNER Zofia | 210 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | TARNOWO PODGÓRNE | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:57 | 00:06:24 | |
9 | DUDEK Maria | 203 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | SIEROSŁAW | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:51 | 00:06:38 | |
10 | SKÓRZYŃSKA Hanna | 246 | GDAŃSK | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:00 | 00:07:00 | ||
11 | METELSKA Oliwia | 231 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | SIEROSŁAW | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:02 | 00:07:20 | |
12 | TACIAK Natalia | 251 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | LUSOWO | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:10 | 00:07:22 | |
13 | PŁOTKA Dawid | 240 | KOSZALIN | Chłopcy | 00:00:00 | 00:02:26 | 00:07:24 | ||
14 | WYDARTY Anna | 273 | GDAŃSK | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:07:25 | ||
15 | GULCZ Barbara | 206 | BANINO | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:27 | 00:07:50 | ||
16 | GAJB Maria | 205 | OPZ ZAWARCIE | POZNAŃ | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:01:54 | 00:07:51 | |
17 | JĘDRZEJEWSKA Nadia | 215 | TRI STAROGARD GDAŃSKI | NOWA WIEŚ RZECZNA | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:34 | 00:08:16 | |
18 | PIOTROWSKA Natalia | 236 | SMĘTOWO CHMIELEŃSKIE | Dziewczynki | 00:00:00 | 00:02:27 | 00:08:22 | ||
19 | ZAMKOWSKI Mikołaj | 261 | GDAŃSK | Chłopcy | 00:00:00 | 00:02:43 | 00:08:25 |
Znaleziono 19 wynik(ów)