TRIATHLON CHMIELNO 2018 - DZIECI STARSZE (12-13 LAT)

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2018-07-28
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
3.2 km
Zgłoszonych/ Registered:
17
Wystartowało/ Started:
15
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
15
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.2km | 2.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.2km2.2kmCzas
netto
3.2km
Czas
brutto
3.2km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PISANKO Michał 238DĄBROWAChłopcy1M 100:01:5200:07:1200:11:04.0000:11:04.00 3:2717.3
2SZYMCZAK Adam 250UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'CHYBYChłopcy2M 200:01:5900:07:2200:11:40.0000:11:40.00+00:00:363:3816.5
3TALKOWSKA Oliwia 252TRIATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKDziewczynki1K 100:01:5600:07:3200:11:46.3000:11:46.30+00:00:423:4016.3
4ŁUCZKA Jan 226UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'ROKIETNICAChłopcy3M 300:02:1600:07:4900:11:59.9500:11:59.95+00:00:553:4416
5ZIELIŃSKI Miłosz 264TORUŃChłopcy4M 400:02:3700:08:5000:13:21.0000:13:21.00+00:02:174:1014.4
6OLEJNIK Michał 233UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'SIEROSŁAWChłopcy5M 500:02:2600:08:5700:13:39.6000:13:39.60+00:02:354:1514.1
7KWIATKOWSKA Maja 223FLOWERS, UKS 7 GDYNIAGDYNIADziewczynki2K 200:02:1400:09:0900:13:43.8000:13:43.80+00:02:394:1714
8PODBORNY Rafał 241MKS SOKOŁY TORUŃTORUŃChłopcy6M 600:02:5000:09:2300:13:50.2000:13:50.20+00:02:464:1913.9
9WIŚNIEWSKI Antoni 257KS WARTA POZNAŃPOZNAŃChłopcy7M 700:02:0900:09:2100:14:48.9500:14:48.95+00:03:444:3713
10SIWONIA Amelia 244TRIATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKDziewczynki3K 300:02:4800:08:3200:14:55.2000:14:55.20+00:03:514:3912.9
11BATORSKI Stanisław 202MKS SOKOŁY TORUŃTORUŃChłopcy8M 800:02:5000:09:0900:14:58.0500:14:58.05+00:03:544:4012.8
12WĘSIERSKA Lena 256MAJEWODziewczynki4K 400:02:2500:09:4700:16:17.7000:16:17.70+00:05:135:0511.8
13WALENTYNOWICZ Nadia 254CALINECZKIMALBORKDziewczynki5K 500:02:1100:11:0800:17:03.5000:17:03.50+00:05:595:1911.3
14JĘDRZEJEWSKI Miłosz 216TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAChłopcy9M 900:02:5300:09:5200:17:39.9500:17:39.95+00:06:355:3010.9
15WALENTYNOWICZ Dorian 255CALINECZKIMALBORKChłopcy10M 1000:03:0200:12:5800:19:30.9500:19:30.95+00:08:266:059.8
Znaleziono 15 wynik(ów)