TRIATHLON CHMIELNO 2018 - MŁODZIK (14-15 LAT)

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2018-07-28
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
6.4 km
Zgłoszonych/ Registered:
13
Wystartowało/ Started:
12
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
11
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 4.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.4km4.4kmCzas
netto
6.4km
Czas
brutto
6.4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MAJEWSKI Adam 228WROCŁAWChłopcy1M 100:04:3500:11:1600:18:03.0000:18:03.00 2:4921.3
2GURANOWSKI Wojciech 207UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'CHYBYChłopcy2M 200:03:5400:10:4600:18:39.3500:18:39.35+00:00:362:5420.6
3HORSTEN Bastian 211TRI TALENT TEAMGDAŃSKChłopcy3M 300:03:4100:10:3200:18:56.2500:18:56.25+00:00:532:5720.3
4MACHOŃSKI Tymon 227UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'DĄBRÓWKAChłopcy4M 400:04:2400:11:0300:19:03.6000:19:03.60+00:01:002:5820.2
5KWIATKOWSKI Tymoteusz 224FLOWERS/ UKS 7 GDYNIAGDYNIAChłopcy5M 500:03:3500:11:1800:19:22.8000:19:22.80+00:01:193:0119.8
6SOŁTYSIAK Zofia 249UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'SADYDziewczynki1K 100:04:3000:11:5900:21:44.9500:21:44.95+00:03:413:2317.7
7JĘDRZEJEWSKA Nela 214TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNADziewczynki2K 200:04:4300:12:5200:24:09.5000:24:09.50+00:06:063:4615.9
8ŻWIROWSKI Krzysztof 275GDAŃSKChłopcy6M 600:05:0700:13:2800:25:10.0000:25:10.00+00:07:073:5515.3
9SZMYT Maciej 271STAROGARD GDAŃSKIChłopcy7M 700:06:1400:14:4600:25:51.9000:25:51.90+00:07:484:0214.9
10FARAN Agata 204GTSULMINSULMINDziewczynki3K 300:06:0700:15:3700:27:01.7500:27:01.75+00:08:584:1314.2
11ZARĘBA Jonasz 263KP STAROGARD GDAŃSKIKALISKAChłopcy8M 800:08:3900:18:0600:28:36.1000:28:36.10+00:10:334:2813.4
12ZINIEWICZ Leon 265WANIEWSKI COACHINGMALBORKChłopcy9M 900:04:31+11:175.3
Znaleziono 12 wynik(ów)