TRIATHLON CHMIELNO 2019 1/4

Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data:
2019-07-28
Miejsce:
Chmielno
Dystans:
56.7 km
Zgłoszonych:
71
Wystartowało:
64
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
61
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MP1_Plywanie
0.95km
Poz P2_Rower
45km
Poz P2_Rower
10.55km
PozCzas
netto
56.7km
Czas
łączny
56.7km
Różn.
            
1SPALENIAK Tomasz 218ENDURE TEAMDOBRZEWINOM-181M 100:15:14300:00:5701:02:34100:01:0200:37:32101:57:19.1001:57:19.10 
2WĄSOWSKI Rafał 227NAJMOWICZ TRIATHLONGDAŃSKM-182M 200:13:46100:00:5501:04:18200:01:0200:42:09302:02:10.5002:02:10.50+00:04:51
3CZAJKOWSKI Paweł 184BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-301M 300:16:17700:00:4101:06:39300:01:0300:45:05702:09:45.6502:09:45.65+00:12:26
4POLAŃSKI Tomasz 242B4 SPORTBYDGOSZCZM-401M 400:17:141400:01:0101:12:46800:01:0900:40:49202:12:59.1002:12:59.10+00:15:40
5KAMIŃSKI Tomasz 194KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-302M 500:16:391000:01:1601:12:07500:00:5900:45:01502:16:02.9502:16:02.95+00:18:43
6ŁUGIEWICZ Przemysław 206SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-303M 600:16:14600:01:1501:16:101800:01:1000:44:06402:18:55.4502:18:55.45+00:21:36
7SAWICKI Michał
JASZEWSKI Piotr
STENCEL Oskar
283AQUA SPORT MENSztafety1 100:15:05200:00:5501:16:161900:00:4800:48:371302:21:41.5002:21:41.50+00:24:22
8GAŁĄZKA Łukasz
STANISZEWSKI Bartosz
KANIA Wojciech
281SZYBKIE CHŁOPAKI!Sztafety2 200:16:521300:00:4001:14:341300:00:3700:49:532002:22:36.0502:22:36.05+00:25:16
9GELIŃSKI Karol 189MOSTYM-304M 700:20:203000:01:0701:13:581100:01:3300:46:061002:23:04.9002:23:04.90+00:25:45
10SZYMAŃSKI Bartosz 222SPORTEVOGDAŃSKM-305M 800:16:471200:01:1101:12:29700:01:2000:51:232402:23:10.6502:23:10.65+00:25:51
11WENDOŁOWSKI Robert 229WARSZAWAM-402M 900:18:372000:01:1901:14:381400:01:4300:47:001102:23:17.1502:23:17.15+00:25:58
12KIEDROWSKI Grzegorz 196OSP POGÓDKIPOGÓDKIM-306M 1000:23:135300:01:4201:12:24600:02:0600:45:04602:24:29.7502:24:29.75+00:27:10
13MALISZEWSKI Michał 208STRASZYNM-403M 1100:16:36900:02:0001:15:401600:01:1500:49:121502:24:43.1002:24:43.10+00:27:24
14KARCZEWSKI Marcin 195GDAŃSKM-307M 1200:15:48400:01:4801:13:25900:01:2300:53:072802:25:31.8002:25:31.80+00:28:12
15URBANIAK Daniel 225GDYNIAM-404M 1300:23:075100:02:1801:14:151200:01:2900:45:30902:26:39.7502:26:39.75+00:29:20
16STANISZEWSKA Joanna
LEWANDOWSKA Natalia
DRAWC Mieczysław
284SPORTEVOSztafety3 300:18:241700:00:4001:21:353600:00:4800:45:28802:26:55.1002:26:55.10+00:29:36
17BELLWON Paweł 175TEAMBABLOGDYNIAM-308M 1400:18:351900:01:2401:16:452000:01:0900:49:221702:27:15.8002:27:15.80+00:29:56
18PIĘTA Sylwester 213S&P INVEST TEAMSTRASZYNM-309M 1500:18:281800:01:2301:18:292500:01:2800:49:542102:29:42.4002:29:42.40+00:32:23
19KOSIŃSKI Maciej 199SPORTOWY CZŁUCHÓW / FABRYKA SPORTUCZŁUCHÓWM-183M 1600:18:382100:01:3701:20:583200:01:2700:47:151202:29:55.0502:29:55.05+00:32:35
20KUC Szymon 202TRI STAROGARD GDAŃSKIOWIDZM-3010M 1700:20:313300:01:0401:13:321000:01:2300:54:203002:30:50.2502:30:50.25+00:33:31
21PRABUCKI Robert 214TRI STAROGARD GDAŃSKIOWIDZM-3011M 1800:19:322700:01:5301:19:392700:01:0600:49:511902:32:01.0002:32:01.00+00:34:41
22BOCIAN Maciej 179CHARZYKOWYM-3012M 1900:19:032400:01:1501:21:083400:01:2400:49:241802:32:14.3002:32:14.30+00:34:55
23KLAUS Tomasz 145SPORT EVOGDAŃSKM-184M 2000:16:401100:02:0201:24:184900:00:5500:49:141602:33:09.8502:33:09.85+00:35:50
24WOJDA Dorota
SZARMACH Krzysztof
ŚWIECZKOWSKI Sławomir
286MDKSSztafety4 400:23:185400:00:4501:20:593300:01:0100:48:521402:34:55.5502:34:55.55+00:37:36
25KUDREWICZ Mirek 203GDAŃSKM-501M 2100:20:182900:01:3401:17:382300:01:3600:55:333402:36:39.1502:36:39.15+00:39:20
26MAKSYŚ Ryszard 207PIERWOSZYNOM-601M 2200:20:523600:02:3101:21:203500:01:5600:50:162202:36:55.3502:36:55.35+00:39:36
27KRASOWSKA Michalina 201TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-301K 100:20:373500:01:4101:17:452400:01:2500:55:513502:37:19.5502:37:19.55+00:40:00
28MAŃSKI Robert 209RUN-PASSION.PL, BOJANO BIEGABOJANOM-405M 2300:25:556100:02:1301:17:022200:01:3200:51:012302:37:43.6502:37:43.65+00:40:24
29FLISIKOWSKI Szymon 188SPORTEVOGDYNIAM-3013M 2400:18:532200:01:5701:20:152900:01:2500:56:013602:38:31.2002:38:31.20+00:41:12
30SKOTNICKI Dariusz 217SANTANDER TRIATHLON TEAMGOLĘCZEWOM-406M 2500:19:202600:02:3601:21:393700:01:5100:53:132902:38:39.5002:38:39.50+00:41:20
31KLEIN Łukasz 197LUZINOM-185M 2600:29:536400:01:2701:14:591500:01:3000:51:312502:39:20.1502:39:20.15+00:42:01
32BEJROWSKI Piotr 174SKRZAT TEAMKOWALEM-3014M 2700:23:515800:01:0801:20:032800:01:1500:53:052702:39:22.7002:39:22.70+00:42:03
33GORZEŃSKI Piotr 190GDYNIAM-502M 2800:19:112500:02:0901:16:472100:02:0100:59:494602:39:57.2502:39:57.25+00:42:38
34CZURYŁŁO Paweł 185NAJMOWICZ TEAM/SANTANDER BANK POLSKATOMASZKOWOM-3015M 2900:23:105200:02:1401:21:563900:01:2900:52:442602:41:33.3502:41:33.35+00:44:14
35WITTBRODT Maciej 233VITAVAGDYNIAM-186M 3000:17:541500:01:2501:24:124700:01:1400:57:473902:42:32.8502:42:32.85+00:45:13
36MIOTK Michał 210GDYNIAM-3016M 3100:19:462800:01:3301:22:594300:01:2400:57:504002:43:32.5002:43:32.50+00:46:13
37ŻAK Jarosław 237KAJOJ I JAJEK TEAMBYDGOSZCZM-3017M 3200:20:363400:02:3601:22:434200:01:1100:56:343802:43:40.9502:43:40.95+00:46:21
38SYCHOWSKI Ryszard 219GDYNIAM-3018M 3300:25:196000:01:3201:20:583100:01:4700:56:053702:45:41.6002:45:41.60+00:48:22
39RICHERT Piotr 215GDAŃSKM-407M 3400:18:221600:02:1101:22:234100:02:3101:02:035202:47:30.9502:47:30.95+00:50:11
40WALENTYNOWICZ Monika
RYBIŃSKI Łukasz
ŁAZARSKI Piotr
285CALINECZKISztafety5 500:20:233100:00:4001:30:075800:01:0100:55:313302:47:42.8502:47:42.85+00:50:23
41LABUHN Marta
CZERWIŃSKA Katarzyna
KONYUKH Irena
282IRONWOMENSztafety6 600:22:344500:00:5101:24:084600:00:5800:59:164302:47:47.8502:47:47.85+00:50:28
42SYRYCA Natalia 220TEAMBABLOGDYNIAK-302K 200:20:253200:02:1601:24:174800:01:4200:59:434502:48:23.6502:48:23.65+00:51:04
43CIESZYŃSKI Mariusz 182BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM-408M 3500:22:434700:02:3601:21:493800:01:3301:00:094702:48:50.1002:48:50.10+00:51:31
44BADZIĄG Piotr 172OMIDA CYCLO TEAMGDAŃSKM-3019M 3600:20:583800:05:1101:19:252600:02:3401:01:584902:50:06.0502:50:06.05+00:52:46
45ŻUCHOWSKI Damian 238TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM-187M 3700:22:564800:02:1301:27:425500:02:0200:55:213202:50:14.4502:50:14.45+00:52:55
46MORAWIAK Krzysztof 211KOSZALINM-188M 3800:22:074100:01:5001:27:295300:01:0200:59:204402:51:48.0002:51:48.00+00:54:28
47HENNIG Tomasz 192WOPR WEJHEROWOZBYCHOWOM-409M 3900:22:424600:01:5801:23:584500:01:1801:03:295402:53:25.5002:53:25.50+00:56:06
48WENDOŁOWSKA Basia 228WARSZAWAK-401K 300:23:215500:02:0101:26:205100:01:4701:00:524802:54:21.5502:54:21.55+00:57:02
49GRZESZCZYK Bartosz 191WARSZAWAM-3020M 4000:25:065900:01:4101:26:555200:01:5400:58:534202:54:29.9002:54:29.90+00:57:10
50BARANOWSKI Marek 173COM-DKMKOSAKOWOM-503M 4100:19:012300:03:3501:32:046000:01:5600:58:044102:54:40.1502:54:40.15+00:57:21
51CYRA Jarosław 183MLKS BASZTA BYTÓWKOŚCIERZYNAM-4010M 4200:23:315600:03:2201:24:235000:02:0001:02:595302:56:15.8002:56:15.80+00:58:56
52TOMCZYK Marcin 224SPORTEVOGDAŃSKM-4011M 4300:21:374000:02:4001:22:084000:02:2101:08:355602:57:21.8502:57:21.85+01:00:02
53DOMŻALSKI Sebastian 187WARSZAWAM-3021M 4400:22:214200:02:2601:29:135700:01:2701:02:025102:57:29.3002:57:29.30+01:00:10
54ARMACKI Arkadiusz 171TROLLINKI CARSOWEŁÓDŹM-3022M 4500:23:035000:03:5901:35:056400:01:1100:54:523102:58:10.4002:58:10.40+01:00:51
55KULAS Jakub 204MASAKRA CHAMPIONSGDYNIAM-3023M 4600:20:573700:03:3201:23:534400:02:3301:08:425702:59:37.0002:59:37.00+01:02:17
56SKARBEK Mateusz 216KLUB SPORTOWY SKARBEKGDAŃSKM-3024M 4700:22:574900:02:3301:33:076200:01:3301:01:595003:02:09.3503:02:09.35+01:04:50
57WINCZURA Piotr 232SOPOTM-3025M 4800:22:224300:03:1201:33:476300:01:4501:04:225503:05:28.4503:05:28.45+01:08:09
58ŚWITOŃSKA Aleksandra 223GDYNIAK-402K 400:23:325700:02:5101:28:085600:02:5001:15:445903:13:05.2003:13:05.20+01:15:46
59LEPA-ROMAN Magdalena 205PRZECINAK77BOLSZEWOK-403K 500:28:566300:01:4701:33:026100:02:0501:10:135803:16:03.2003:16:03.20+01:18:44
60KAMAĆ Kamil 193GDAŃSKM-3026M 4900:22:264400:01:2001:30:345900:03:5801:21:416003:19:59.1003:19:59.10+01:22:40
61DALECKI Bartłomiej 186THE SCOTTSRUMIAM-4012M 5000:26:596200:02:1301:27:405400:01:4701:24:046103:22:43.3003:22:43.30+01:25:24
KRASNODĘBSKI Sebastian 200TRI DOVISIONGRUDZIĄDZM-3000:16:11500:01:0801:08:33400:01:24 DNF DNF
KOROL Marek 198SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4000:16:26800:01:1501:20:403000:01:24 DNF DNF
ZDORT Paweł 236TRINERGY NON IRONWARSZAWAM-4000:20:593900:01:5301:15:541700:02:50 DNF DNF
Znaleziono 64 wynik(ów)